24 szep 22, 10:29:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306200 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4065 Dátum: 11 jún 01, 13:45:51 »

Na hát akkor éljen a fehér-zöld-narancs-piros-kék-fekete Nevet
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4066 Dátum: 11 jún 01, 14:05:47 »

nem nagyon szoktam, sajnos nincsenek olyan jó barátnőim :/
óvodás korom óta hiányzik az, hogy legyen valaki, aki tényleg a legjobb, vagy csak nagyon jóba vagyunk, de sose volt : (
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4067 Dátum: 11 jún 01, 14:42:22 »

De, amikor a fekete zacskót összetévesztettem a macskámmal, az durva volt. És szidtam mint a bokrot mert a pulton volt, erre a macska rám néz a mellettem lévő széken... Ezt nem így akartam smirksweat

No comment Én a kutyával jártam így...:
(Szokása hogy mindent darabokra cincál)Jövök haza látom egy csomó tekercs (amilyen a porszívóba van, apám olyanokat javít) kinn van a betonon... lebaszom a kutyát behordom, kiderül apám azért rakta a betonra h száradjon csak le kellett mennie mamámhoz megjavítani az ajtót, és nem vitte be a műhelybe...
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4068 Dátum: 11 jún 01, 15:17:03 »

Hát ez egy elég szomorú történet  Szomorú. És szerintem jól elmesélted, én például belemerültem az olvasásba.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4069 Dátum: 11 jún 01, 15:25:09 »

Morita: Igen... Állítólag tegnap még nem voltak elegen ahhoz, hogy az egész környéket lezárják... Csakhogy mára, az eldugott földutakat kihasználva megkerülték a rendőrség blokádjait, és beszabadultak a városba... -.- A mentőautókon és a rendőrökön kívül senkit sem engednek át, amíg meg nem egyeznek a fővárosi fejesekkel... >.<#
Én is jó vagyok azért. Tegnap még nem izgatott, de ma, miután a hazamenésemet hiúsították meg, már foglalkoztat a dolog. Hümm-hümm

Gabesz: rá is kerestem, még akkor... Mosolyog Azt mondja a google, hogy TBC, meg azt, hogy a tüdőgyuszi legrondább formája. ^^ Lényeg, hogy neked nincs. Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4070 Dátum: 11 jún 01, 18:56:25 »

Tegnap írtam, hogy a iskolával kapcsolatos beszélgetés a saját topikjában folyjon! Téma pár órára lezárva! Adok egy kis gondolkozási időt, hogy rájöjjetek magatoktól hogy mi való az OFF topikba, és minek van saját topikja! Moderátor

>>>Téma megnyitva! Továbbiakban tartsátok be a szabályokat! Moderátor


« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 22:07:54 írta Gabesz » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4071 Dátum: 11 jún 02, 07:12:37 »

annyira foglalkoztat egy kérdés, hogy leírom ilyen filozófia szerűen, kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről...
van x. x jó fej, jól is néz ki, elkezdetek kavarni. úgy érzed, hogy beleszerettél x-be, de egyéb okok miatt nem találkoztok több, mint 1 hetet. x összejön mással. neked ez rosszul esik, de hagyod inkább, mert tudod, hogy nem éri meg vele foglalkozni. aztán lesz y. összejössz y-nal. ahogy egyre jobban kezded megszeretni y-t, sőt, teljesen bele is zúgtál, annál többet álmodod azt x-el, hogy csókolóztok, esetleg szexuális dolgot csináltok, összejöttök, stb. kiakadsz ezen, esz a bűntudat, de hosszú folyamat során feldolgozod. sokat veszekedsz y-nal. már nem szereted annyira y-t, mint régen, és valamiért nem álmodsz, nem fantáziálsz annyit x-ről. bő 3 hónapig így megy, aztán minden rendbe jön köztetek y-nal, és te azonnal elkezdesz álmodni, fantáziálni x-ről.
na, ez miért van? mert egyszerűen nem tudom felfogni...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 07:14:40 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gela
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4072 Dátum: 11 jún 02, 09:03:46 »

Nem is tudtam hogy van ilyen színvonalú magyar oldal! Nagyszerű, sok sikert, csak ennyit akartam!
Külön grat a db kai pakkhoz!
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4073 Dátum: 11 jún 02, 10:28:55 »

A magam kíváncsi természetéből indultam ki, sz'al ha valakit érdekel a "traktoros felvonulás", tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=VHyPqVpUIVI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WNaW6LEtqWY&feature=player_embedded
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=217203275937700207414.0004a4a188c80e2d3941a&z=9
Mondjuk ha nem lennék kíváncsi, vagy nem lenne közöm hozzá, engem biztosan nem érdekelne... Nevet
_______________
Megváltoztak a fórumon a betűtípusok, vagy csak rosszul látok? Gondolkozik
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4074 Dátum: 11 jún 02, 12:26:22 »

Rosszul látsz... Ugyanaz a betűtípus van most is, mint régen... Gondolkozik
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4075 Dátum: 11 jún 02, 12:36:06 »

Nem az összesre gondoltam, csak azokra, amik a "füleken" vannak. (Főoldal, Súgó, Keresés, Profil, Privát üzenetek, Naptár, Felhasználók, Kijelentkezés meg a lap alján lévő fülekre a Válasz gobmbnál.) Valamiért furcsának tűnnek, de ha nem, hát nem. ^^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4076 Dátum: 11 jún 02, 13:08:04 »

http://www.revitatv.hu/hirek/hirado/10746,ifju-fizikus.html

juppi minna benne voltam a tvbe (kijött a helyi erő) ikszdé míg elöl a legjobb barátom nyilatkozott én a háttérben picsipacsiztam ikszdé libafoszöldpóló 4ever *-* na kb. így nézek ki rosszabb napjaimon -a hajat illetően smirksweat smirksweat -
és az én számológépen is bennevan Kúl kis híres xd
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 13:08:37 írta ^^ » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4077 Dátum: 11 jún 02, 13:18:11 »

Mennyibe kerül egy autogram? Pirul Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4078 Dátum: 11 jún 02, 13:35:01 »

hát egy gramm az asszem egy trollface Gondolkozik de te egy autogrammot kértél (asszem az nehezebb)...hmmm najó 2 trollface Pirul decsak mert jóarc vagy Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 13:35:43 írta ^^ » Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4079 Dátum: 11 jún 02, 14:11:03 »

Ez szívből jön biztos, ha szeretsz valakit de nem akarod elfogadni, attól még ugyan úgy szeretni fogod.
mármint, ezt úgy érted, hogy x lenne az, akibe "szerelmes" vagyok?
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!