24 szep 22, 08:38:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306047 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4050 Dátum: 11 jún 01, 08:46:01 »

Kiskacsa! *-*
Amúgy mi az a tüdőgümőkór? Hmm?
________________

Mi értelme a sztrájkoknak?? Úgysem érnek el velük általában semmi eredményt, csak a többi embert cs*sztetik...
Tegnap még csak a híd meg pár másik út volt lezárva, ma már a városból sem nagyon lehet kijutni. A legjobb, hogy pont arra van a legszigorúbb útlezárás, amerre nekem kellene hazamennem... Hurá... Itt fogok meggebedni...
No comment
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4051 Dátum: 11 jún 01, 12:20:23 »

Hali Dancsa! És mindenki...
Nem, nem szórólapoztam ott.

Kettes lettem fizikából...ennél azért többet tudtam... utálom a vizsgákat...mindig elszúrom őket...:F

Kinőtte magát a traktoros felvonulás A-chan?

Tök jó, még maradt egy fél Red Bullom...kellett nekem 5-kor kelni -.-
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 12:21:52 írta Morita » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4052 Dátum: 11 jún 01, 12:33:48 »

Nah megvan 2 vizsga eredménye (tör 4 matek 5) holnap irodalomból vizsga No comment Ha nem a toldit, Pál utcait vagy a Légy jót húzom akkor cumi... Fáradt vagyok erre porszívózást is kell csinálnom mert egy évszázadnak tűnő töri vizsga után nem segítettem a tesómnak a gyerekkel... ez nem fer... direkt a hosszabb (1 000 méterrel kb) úton jöttem hazafele hogy hozzak neki tejfölt meg mogyis pufit... És utána egy informatikust a gép áramkábelének eltávolításával fenyeget -övön aluli- (mondtam: Ha hozzáér kezét-lábát eltöröm Felakaszt) aztán szólt faternak... rohadtjó... aludni akarok, tanulni is kéne 3:21-hez az aránya annak hogy azt a tételt húzom amit tudok...

Én nekem megvan fizikából az 5-ös...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 12:35:21 írta Manesz » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4053 Dátum: 11 jún 01, 12:35:39 »

Csak most olvastam vissza, és megtaláltam meg ezt a kis gyöngyszemet:
Ajánlok Gmannak egy Titulust : Trollsten. Nevet

Nos, a japán császárok, inka királyok, illetve az egyiptomi fáraók egyben istenek is voltak, tehát a kettő nem zárja ki egymást. Mosolyog

Morita: egy doboz energiaital állítólag öt nappal rövidíti meg az ember életét.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4054 Dátum: 11 jún 01, 12:38:37 »

Na akkor számold ki az enyémet... Kb heti 4,5-6 liter energiaitalt fogyasztok ez már vagy 49 hete így megy... ha meghalok adjátok hozzá a dátumhoz ezeket a napokat (bár úgy is a csatamezőn döglök meg egypárszáz ellenséges lövedék által tehát tökmindegy...)

Én nem nyomok fizikai munkát... egyszerűen csak ülök a gép előtt)

No commentÁLMOS VAGYOK ALUDNI AKAROK!!!
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4055 Dátum: 11 jún 01, 12:39:28 »

Manesz te véletlenül nem középsulis vagy? Vagy épp érettségiző? Mert ha nem, akkor nem tudom milyen szakon vagy...
Amúgy sajnálom... pocsék dolog, mikor dolgod is lenne, rád is sóznak többet és ráadásul életed nagy szerelme épp az ágyad.

gman: akkor én már durva 30 nappal rövidítettem meg az életem...nem vagyok egy nagy energiaitalos, mert túlpörgeti a szívem, de néha kell.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4056 Dátum: 11 jún 01, 12:41:22 »

nektek meg 15?:O. uristen kinem bírnám :PP
Nekem is 15, és még csak 1 van. De ma le kellett adni a könyvtári könyveimet, szóval maradt egy angol munkafüzet, történelem könyv, nyelvtan munkafüzet és egy természet mf. ^^. Ajaj, most miből fogok tanulni?  Hümm-hümm
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4057 Dátum: 11 jún 01, 12:42:00 »

Manesz te véletlenül nem középsulis vagy? Vagy épp érettségiző? Mert ha nem, akkor nem tudom milyen szakon vagy...
Amúgy sajnálom... pocsék dolog, mikor dolgod is lenne, rád is sóznak többet és ráadásul életed nagy szerelme épp az ágyad.

gman: akkor én már durva 30 nappal rövidítettem meg az életem...nem vagyok egy nagy energiaitalos, mert túlpörgeti a szívem, de néha kell.

Nem... még általános... de szeptembertől informatikus



Nekem meg egy olyan könyvért kell fizetnem amit évfolyamtársam vesztett el, de az én könyvtárim volt...
Majd kiránduláson lehúzom az árával... Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 12:43:08 írta Manesz » Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4058 Dátum: 11 jún 01, 12:48:06 »

...
Amúgy mi az a tüdőgümőkór? Hmm?
________________

...
Honnan tudjam! ikszdé Az a lényeg hogy nekem nincs olyan! ikszdé A többi nem is érdekel, de ha nagyon tudni akarod keresd ki a google-ban...

Manesz:
(bár úgy is a csatamezőn döglök meg egypárszáz ellenséges lövedék által tehát tökmindegy...)
Ne éld bele magad, de szerintem te sem leszel katona... xD Nem hiszem hogy átmész majd a pszichológiai teszten! xD
Ha beviharzol a toborzó irodába terepszínűbe, meg ilyen militarista beállítottságú felfogással, páros lábbal rúgnak ki! ikszdé Ezt egy toborzótiszt mondta nekem.. Alapból eltanácsolják az ilyen jelentkezőket...
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4059 Dátum: 11 jún 01, 12:56:29 »

ált vörös pólót/inget vagy feketét hordok... ritkán veszek terepet csak kettő olyan pólóm van a többi vörös és fekete...
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4060 Dátum: 11 jún 01, 13:01:50 »

Manesz a pszichológiai teszt még mindig ott van...  smirksweat Nem vagyok pszichomókus, de a fórumos írásaidból arra következtetek, hogy nem fogsz megfelelni...  smirksweat
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4061 Dátum: 11 jún 01, 13:21:41 »

Próbálkozni lehet... Ha nem vagy testi hibás, vagy nem vagy lusta eltunyult disznó, akkor a fizikain átmész csak kicsit erőltesd meg magad... De a pszichológiai rész a húzós... Azon buktak már el olyan általam ismert emberek, hogy csak lestem...
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4062 Dátum: 11 jún 01, 13:35:10 »

Nha ilyet se szeretnék többet látni  Lehánylak

Hazaérek,tesóm kutyával a garázsba szórakozik(kiderült patkánnyal). Mire odaértem a kutyusom épp a gerincét harapta el a kis állatkának. Azt a roppanó hangot 5 éves korom óta nem hallottam.

Én mind fizikain,mind a pszichológian átmennék Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4063 Dátum: 11 jún 01, 13:43:24 »

dRown: Hőskaitányt inkább azért rúgnák ki, mert túlteljesítene. Nevet

Am a mi kutyánk egyszer egy rókával csinált ilyet, amit anya patkánynak vélt, máig nem tudom, mi alapon.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 13:44:19 írta gman » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4064 Dátum: 11 jún 01, 13:44:20 »

UchihaMasashi, hasonló lehet az ízlésünk, mert én is ilyesmi színeket hordok: fekete, fehér, szürke, kék, rózsaszín, lila ^-^
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!