24 szep 22, 04:22:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305769 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3990 Dátum: 11 máj 30, 21:50:37 »

Noemi...túl sok ágyba megfordultál te már ebben a városkában... xD

Am meg úgy, hogy apum benne van ilyen Zöld Kör nevű természetvédelmi egyesületben és az nyert pályázatot, hogy mehetnek Norvégiába valami szigetre valami madárpopulációt nézni. És hát mivel kellett valaki aki tud angolul, így elvitték őt.

Jee A-chan. Szép kis "élmények". Nekem hasonló volt, mikor Girugämes koncertet és a Fradi-Újpest meccset egymás mellett rendezték meg. Én ráadásul pont szarul voltam, így görnyedt háttal botorkáltam át sörösüvegeket dobáló "szurkolók" között. De az egyik srác rendes volt és tök aggódva, jött oda hozzám, hogy "Jól vagy? Mi történt? eltalált egy könnygázgránát?" Mondtam nem, hanem szarul vagyok. Aztán kihívtuk a mentőket rám. Miközben összeszedtek, jött oda egy újságíró, és elkezdte kérdezgetni, hogy mi az én nevem, meg ilyenek. A mentős elhajtotta, aztán sietőse ő is elhajtott a helyszínről.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:51:09 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3991 Dátum: 11 máj 30, 21:57:24 »

ikszdé
Nem is fordultam meg sok ágyban csak ömm nézőpont kérdése hogy 4ben, 5ben, vagy 6ban ikszdé de nembőnaz hiszen az a 300km-re lévő város már lassan 1részt olyan minthaegy lenne az otthonaim közül xD már biciklivel is voltam a Tescoban Durci sőtt már páhelyre el is tudok jutni magamtól is egyedül ikszdé és ott az igen is nehéz xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3992 Dátum: 11 máj 30, 22:00:28 »

Noemi drágának igaza van, lévén hogy a városka amiről beszélünk Hajdúböszörmény nevezetes városa, amely olya településszerkezettel rendelkezik, ami egyedülálló a világon. És frankón el lehet benne tévedni.
Íme a térkép:  http://lazarus.elte.hu/1956/hajduboszormeny_03.jpg

Ahhoz képest, hogy itt lakok, alig találtam meg az utcánkat...ott vagyok az alján. Ha valaki felfedez ott egy fektett F-et, aminek a két kis hát...vonala felfelé áll, nah annak a görbületében vagyok én
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 22:03:03 írta Morita » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3993 Dátum: 11 máj 30, 22:04:23 »

Téged is fel kellett volna csempészni valahogy a repülőre. Nevet
Amúgy tök rendes volt az a srác. Nem lehet, hogy magából indult ki, amikor azt kérdezte "eltalált egy könnygázgránát?"
Még nem találkoztam, hála az égnek, olyan nagy összezördüléssel a rendőrök és a civilek között. Ez is csak egy furcsa felvonuláshoz hasonlított. smirksweat (Mondjuk, nem is nagyon vagyok kíváncsi az ilyesmire. Értelmét sem látom...)

Azért én lehet, hogy eltévednék... Elsőre vagy másodikra... ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3994 Dátum: 11 máj 30, 22:07:50 »

Ráadásul alig több mint 50 év alatt még több zuggal bővült a városka és ah xD Am szivessen hatnák buzdítólag a városka turizmusára mert nagyon szép jó a strand és olcsó, remek emberek lakják, de egyre fogynak benne a kocsmák ikszdé


Amúgy tök rendes volt az a srác. Nem lehet, hogy magából indult ki, amikor azt kérdezte "eltalált egy könnygázgránát?"


Ez a mondat nagyot ütött ikszdé bár mondjuk  én amilyen szerencsétlen vagyokbiztos az talált volna el xD vagy a rosszullét mellé eltaláll az is ikszdé

Ah megvan minden ezen a téképen amit kerestem, bár elsőre kicsit fére néztem xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 22:10:51 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3995 Dátum: 11 máj 30, 22:11:49 »

A srác ahhoz túl jól volt. Bár vagy 2 foga hiányzott, szal neki is remek estéje lehetett.

Noemi, beajánlunk a városhoz, mint PR-os.
Am a strandot én is szeretem. Pont akkora, amekkora kell egy 30.ezres városnak. Meg a termálfürdőnk is tök jó. Fuh a múltkor olyan iszonyat jó masszást kaptam ott.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 22:12:36 írta Morita » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3996 Dátum: 11 máj 30, 22:50:30 »

UchihaMasashi, én ilyen 10 éves körül lehettem, amikor még ilyen teljes kiszerelésű cuki pizsamába és alatta egy bugyiba aludtam, s egy éjjel úgy keltem fel, hogy teljesen meztelen vagyok ikszdé fogalmam sincs, hogy hogyan és miképp smirksweat
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3997 Dátum: 11 máj 30, 23:02:16 »

hát én nyáron nem sűrűn gondolkodom strandoláson...mert apum medencék készítésével foglalkozik így hát nekünk is van egy saját és általában a nap nagy részét abba fogom tölteni:P...de azért haverokkal persze elmegyünk strandolni :DD
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3998 Dátum: 11 máj 31, 11:23:07 »

Bréking nyúz: most tudtam meg anyámtól, hogy ha pótzh-val, pótvizsgával csinálok meg egy tárgyat az szégyen. Szomorú
Gáz vagyok. :S  ikszdé
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3999 Dátum: 11 máj 31, 12:24:50 »

Én egyetemről beszélek, itt már nem ugyanaz. Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4000 Dátum: 11 máj 31, 12:25:21 »

WoW Csizi Dani...az én anyámnak elég ha átmegyek mindenből...előző félévem 2.7 lett, de leszarta, mert megvan minden és felvehettem minden tárgyat... Am hova jársz?

Istenem...bárcsak tz-ink lennének...
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4001 Dátum: 11 máj 31, 12:31:31 »

Első évben ő is megelégedett azzal, ha kettessel átmentem valahogy, most meg néha a hármasra is azt mondja, hogy nem tanulok... Technikai KO

Sajnálj még! ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4002 Dátum: 11 máj 31, 12:36:27 »

Szülők...ők mindig úgy gondolják több van bennünk, mint amennyi valójába. Ez valahol hízelgő, csak az már gáz, amikor kikövetelik rajtunk.

Mondjuk én is tudtam volna jobbat, de hát első félévem volt és én nem voltam hozzászokva a tanuláshoz. Érettségiknél se szakadtam meg. Egyedül a kémiámra tanultam, de a többi...azzal úgy voltam, hogy majd lesz valami... aztán jött a BME és hirtelen egy odaraktak elém egy 450 oldalas könyvet, hogy ezt leszel szíves szószerint tudni egy héten belül...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4003 Dátum: 11 máj 31, 12:42:42 »

A pótvizsga meg mindenhol pótvizsga... Csak nem ment fel az alól. smirksweat Vagy de? Hümm-hümm Mondjuk én még annyira csak nem tudhatom....

Nem értem, hogy mire érted.

A pótvizsga tényleg pótvizsga, csak egyetemen néha azért buksz meg egy vizsgán mert a tanárnak rossz napja van. Köhögsz kettőt és kiküld mert zavarod a társait és pofátlan vagy vele... és itt már nincs fellebbezés, nincs o.fő, hanem van egy olyan hogy gyűjtőszámla és minden pót-pót zh illetve vizsga után fizethetsz 3000ft-t és akkor még ők voltak veled kedvesek
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4004 Dátum: 11 máj 31, 12:56:30 »

A pótvizsga tényleg pótvizsga, csak egyetemen néha azért buksz meg egy vizsgán mert a tanárnak rossz napja van. Köhögsz kettőt és kiküld mert zavarod a társait és pofátlan vagy vele... és itt már nincs fellebbezés, nincs o.fő, hanem van egy olyan hogy gyűjtőszámla és minden pót-pót zh illetve vizsga után fizethetsz 3000ft-t és akkor még ők voltak veled kedvesek

Ugyan, annyira csak nem lehet rossz, ha eleget hízeleg az ember.
A férgek túléik az atomtámadást, tehát féregnek lenni jó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!