24 szep 27, 18:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311064 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3615 Dátum: 11 máj 17, 20:21:51 »

Jó reggelt...

Látom itt elvoltatok a csuklással meg a sulival... smirksweat

Van egy kérdésem...
Idézetet írta: Manesz
Ma tesin nem öltöztem át mert taknyom nyálam egybefolyik levegőt nem kapok. Osztálytársnőm pedig csak szimplán otthon hagyta a tesicuccát, így ő is kispadra kényszerült. Velemi a tesitanár Megcsináltatta utcai ruhában a feladatokat, vele nem... 100 felülésből 18-nál megálltam mert nem kaptam levegőt. Én betegen tesiztem ő egészségesen csak ült. Igazságos ez?
  Ombudsman vagy Nem Ombudsman ???

Elnézést az adminoktól a vörös szín használatáért. ---> Ez nem változtat azon, hogy sem a piros színt, sem az óriásbetűket nem szabad használni! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 08:33:01 írta Aes Sedai » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3616 Dátum: 11 máj 17, 20:32:28 »

Épp akkor lépsz le, amikor ideérek... Szomorú
Olyan jót elbeszélgettetek. Ohh My GodÉn is akarooook!
Jó, nem sírok... Sok a meló, nincs időm a neten lógni. Sír Csak már "kicsit ráuntam"... A hátam is fáj a görnyedéstől. ikszdé
OK, befejeztem. ^^
_______________

Szanisz! Ohh My God R*hadt jól rajzolsz! *o*
Pár napja nekem is eszembe jutott, hogy előveszem a PS-t, gimiben úgyis pro voltam benne. Na, jól pofára is estem... A dolgok kb 10%-ára emlékszem csak... smirksweat

Ezen kívül bedöglöt a lapiscs hűtője, ki kellett cserélni. Jó, hogy tabletre gyűjtök, most kb az összes pénzem elment a cserére... ikszdé
_______________

dRown: most irígy vagyok... Nevet
Manesz: ööö nem. A tanárotok biztosan lány-párti... Hümm-hümm
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3617 Dátum: 11 máj 17, 20:47:36 »

Egy dagadt kövér alkoholista vén idióta p*cs. Asszem jellemeztem... De amúgy akkor is egy egészséges nem csinál semmit csak ül egész órán, míg a beteg aki majd meg fullad ülés közben is felülésezzen meg medicinlabdát hajítson ???

 A sarkon levő kocsmáig egy robogóval megy ami épp a szétesés szélén áll, ráadásul rollerezik vele...
*=ö
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 17, 20:52:28 írta Manesz » Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3618 Dátum: 11 máj 18, 13:15:19 »

Nha mint ahogy tegnap irtam,nekem vége az egész évnek. Ma kiélveztem a nyár adottságait,kimentem egy kicsit sportolni a friss levegőre(már van valamennyi hajam Nevet). Az első gólom után,mitveszek észre? Lábamban a kullancs... Eh .-' ! Szerencsére pályáról 30 méter az orvosi,beis mentem,kiszedték.

És akkor nem a kockáké a világ ugye?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3619 Dátum: 11 máj 18, 13:49:09 »

dRown... Te kis kullancsos mázlista... Nekünk ma még 1 hónap... És miből fogok kiselőadást tartani hogy csak a tesim legyen kettes? Védekezés (+18-as)  smirksweat Megkérdeztem a biosztanárt nem-e lehetne a kekszuális úton terjedő betegségekről... sajna nem... pedig egy South Park-os poént elsütöttem volna... (Miss. Csokszondik: A legrosszabb betegség amit lányok kekszuális úton elkaphatnak: A TERHESSÉG) No comment

« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 13:51:03 írta Manesz » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3620 Dátum: 11 máj 18, 14:03:14 »

Hál' Istennek még sose szedtem össze kullancsot (ha jól emlékszem smirksweat). *lekopog*
Hajrá Manesz!  Hümm-hümm (különben, hogy a fenébe van tesiből kettesed?  Hmm? NEKEM nem volt sose, pedig az nagy szó... Általánosban kb úgy utáltam azt az órát, a tanárral együtt, mint te...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3621 Dátum: 11 máj 18, 14:10:52 »

Fuj, kullancsok.
Nem félek az ízeltlábúaktól, csak azon a véleményenen vagyok, hogy a táplálékláncban betöltött szerepük orbitális hibája a természetnek.
Más szavakkal: Chuck Norris valamit nagyon elcseszett a világ teremtése közben. ikszdé
Remélem ezt nem olvassa. Szerencse
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 14:11:36 írta gman » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3622 Dátum: 11 máj 18, 14:16:40 »

az eszemet eldobom, komolyan...
milyen dolog az, hogy 7 hónap járás után, ki van írva, hogy már nem szeret, meg hogy ő ilyen meg olyan jól van, keménynek mutatja magát, közbe meg ez csak egy lepel, mert tudom, hogy hogyan érez valójában -.-"""""""
pfffff
most kiírhatnék én is akármit, de én nem süllyedek le erre szintre : D

jaj képzeljétek, ma töritanárunk ilyet szól az egyik osztálytársamnak: "mi a F'SZNAK van margó a füzetedbe? csak kisebb helyre tudsz írni..."
máskor meg a diákok kapnak beírást csúnya beszédért .. szeretlek igazságos világ:')
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3623 Dátum: 11 máj 18, 14:24:20 »

Hál' Istennek még sose szedtem össze kullancsot (ha jól emlékszem smirksweat). *lekopog*
Hajrá Manesz!  Hümm-hümm (különben, hogy a fenébe van tesiből kettesed?  Hmm? NEKEM nem volt sose, pedig az nagy szó... Általánosban kb úgy utáltam azt az órát, a tanárral együtt, mint te...

Nem öltözök át, aztán szedem az egyeseket egy héten egyszer se öltözök át az 1 karó. (Félévkor 4-es voltam)
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #3624 Dátum: 11 máj 18, 14:30:49 »

Nekünk 1. alkalommal egyes amint nem tesizünk. Ma felmérés volt, és aki számolta nekem a felüléseket az nagyon nem szerethet, mert megcsináltam 100-at erre csak 80-at mondott be. De a tanár is hitt nekem, szóval "én nyertem" Faceg.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3625 Dátum: 11 máj 18, 14:48:56 »

Manesz, te a védekezésből tartasz előadást, hogy meglegyen a tesi kettes?  nem értem az összefüggéstXD
Én tesibő megkaptam anno a kegyelemkettest akármilyen -****- volt a tanárXD  (kközépsuliban rendes tanárunk volt,   órák 90%-a szabadfoglalkozás volt, és az alapján osztályzott, hogy ki járt be órára, ki mennyire aktívkodott,  volt-e cuccunk,  és az alap is az volt, hogy a legrosszabb srácnak megy a kettes, és hozzá viszonyítva ki az ötösXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3626 Dátum: 11 máj 18, 14:54:15 »

Visszatértem! Nevet

Ma gyönyörűséges egyest kaptam a matekdogámra, így letehetek az évvégi négyesről.
Holnap francia és kémia évzáró doga. Gyönyörű -.-
Bár a kémiát tudom, teljes szerves kémia gimnáziumi szinten.
A francia...köcsögség.
A tesivel sosem volt bajom, mindig élsportoló voltam, lehettem volna profi is Mosolyog
Naplózva



 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3627 Dátum: 11 máj 18, 14:56:34 »

Hát a korrupció nálunk is egy elég hangzatos dolog, de én különösképp nem idegeskedem rajta, mert nem ér meg egy cseppnyi energiát sem a dolog, hogy pazaroljam a kisebbségi komplexussal rendelkező tanárokra... A gyűlölet csak gyűlöletet szül, én meg nem fogom egy parazitának se nézni az elégedett arcát abból fakadóan, hogy sikerül kihoznia a sodromból. Sok osztálytársam is ilyenkor mondogatja, hogy "jóvan le*zarom", de közben csak erről beszélnek és idegeskednek rajta, miközben tényleg le kéne nagy ívbe sz*rni, rá nem gondolni. Mindenki a saját sorsának kovácsa, ő él ketrecbe, nem én.

Egy-két példa, kb mindennapiak az ilyen esetek:
Meló van. Míg mi egy padot a másikra fordítunk, s így viszünk egyszerre kettőt a terembe - ahol rendezvény lesz, azért pakolunk - addig néhányan ülnek, mintha semmi dolgunk nem lenne. A "jobbik" fele egyesével hozza a székeket, de már az is valami hozzájuk képest. Munkamegosztásról még nem hallottak.
Testnevelés óra. Amikor egy teljesen normális lány arra hivatkozik, hogy vérzik, ezért nem akar tesizni, de nem hozott felmentést, akkor beírja az egyest. Van olyan csaj, aki kivétel nélkül, minden órán ezt mondja, mégse kap egyetlen egy egyest sem. Ül(nek) egész órán, beszélget(nek) a padon, míg mi csináljuk a feladatokat.
Van néhány "kis kedvenc" az osztályban. Amikor nekik nincs kész a házijuk, akkor int egyet a kezével, oszt semmi'. Majd én felnyújtom a kezem, hogy nincs kész a házi feladatom, válasz: ,,Hát Gergőkém akkor ez ez egyes." Köszönöm szépen.
Egy kis ízelítő. De úgy nem érdekel... ahogy mondtam, mindenki a saját sorsának a kovácsa.
Naplózva



Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3628 Dátum: 11 máj 18, 15:04:42 »

Nálunk még anno általánosban voltak kiskedvenc lányok tesiből, nah akkor emlékszem, hogy mennyire dühöngtünk, de a gimis tesitanár nagyon korrekt.
Házira meg csak matekból kapunk karót, de akkor is ha 3x nincs kész, de am se nézi soha, csak megkérdi,
"volt gond a házival?"
"nem"
"szerencse, úgysem szándékoztam elmagyarázni mégegyszer"
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3629 Dátum: 11 máj 18, 15:07:30 »

Nem a Bessenyeibe jártál akkor? ikszdé
Ugyanez a szitu: Volt gond a házival?
Most megfőttem, mikor olvastam ikszdé
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!