24 szep 29, 07:17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314077 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3330 Dátum: 11 máj 04, 19:00:05 »

Matekozz akkor egy kicsit. Nevet

Vagy gondolj bele a ténybe, hogy a szóbeli vizsgán bioszból lehet, hogy az anatómiával kapcsolatban olyat húzol amit remélhetőleg nem fogsz. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3331 Dátum: 11 máj 04, 19:03:42 »

Szerintem abból amire  bgondolsz csak előző félévben összesen 3x feleltem xD... Matekozni meg már nem kell ikszdé egészen júniusig ikszdé amikor is jön majd egy csepp előkészítő matek nyami nyami derivállás integrállás, várom hogy cseppet még foglalkozhassak vele ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3332 Dátum: 11 máj 04, 19:27:03 »

Ja, arra gondolok írtad is, hogy milyen sikeres volt.

Matekhoz meg osztálytársam kedvenc szlogenje:"Matek kettes felbecsülhetetlen érték, minden másra ott a Mastercard."
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3333 Dátum: 11 máj 04, 19:33:48 »

őőő elég fura napom volt...
szal szoktunk játszani a Bem téren a barátaimmal és ezt egy kézis oszttárs látta és aszonta *itt mondott egy minimaxos mesecímet nemtom* hogy mi ezt játszottuk. *ő tündérmesére célzott mi meg avatárosdit játszottunk ikszdé *
kérdezi a barátom: hogy téveszthette össze?
*bemutattam neki a tűzidomítást és a tündértáncot egyben: balett ikszdé *
és pont ekkor látott meg az igazgatóhelyettes, aki kidobott az ebédlőből ikszdé
noss szép kis nap smirksweat

heo: lol ikszdé
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3334 Dátum: 11 máj 04, 19:47:11 »

Matek.. a tantárgyak egyike, ami kifejezetten nem köt le.^^ Értem, de nem szeretem. Itt is sok a felesleges rész, ami mégis tanításra kerül.. Meg bírom, mikor a matekfaktosak szünetekben boldog, kivirult arccal, csillogó szemmel kijelentik, hogy : Nézd milyen szép ez a megoldás! *.* Ilyenkor én is azt kívánom, bárcsak meg tudnám érteni őket.  Nevet

Nálam törifakton csillog a szem, nagy harcoknál, diadaloknál, a fejlődést segítő logikus intézkedéseknél, vagy akár egy állam bukásánál.. Nyáron, ha van az embernek ideje, nagyon jó az almafának támaszkodva a felhőket figyelni, és közben régen elmúlt történéseket felidézni a saját képzeleted, ízlésed szerint. De várom már ezt az időt..

De addig is: holnapi angol érettségi. Mindenkinek sok sikert! Bennem most őszintén megvan egy kis félsz, de barátaim ismernek eléggé ahhoz, hogy belelovaljanak dolgokba.. Fogadtak, hogy nem lesz 90% felett. Nos, ilyenkor jön ki belőlem a dac, és a tipikus " Álljáj, Nyuszifül! Majd meglátjuk kinek lesz igaza.. " és a Csakazértismegcsinálomhabeledöglökis ilyenkor is prímán működik.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3335 Dátum: 11 máj 04, 20:32:10 »

Az én angolom csak 90% lett annak idején szóbelivel együtt, nem tudom, mit rontottam el annyira. Technikai KO
Hajrá Lille! kacsint Menni fog. :3

Ma emelt töriztem - borzasztó volt. xD Ennyi. xD

A matekosokat teljesen meg tudom érteni, annyira jó érzés, amikor levezetsz egy feladatot. *.*

Egyébként - gondolom - azért tanítanak meg többek között matekból is egy csomó mindent, mert az agyad úgyis csak az információk töredékét jegyzi meg hosszútávon, nyilván a fontosabb dolgokat. Meg persze, hogy legyen miből érettségizni. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3336 Dátum: 11 máj 04, 20:36:02 »

Nekem a matekra egy teljesen egyszerű válaszom van: szerintem azért remek tárgy mert hála neki tudom igazán edzeni az agyam, hogy ne tunyuljon el... szerintem
a  feladatok meg mind egy-egy kis rejtvény Nevet egy kis nyomozás xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3337 Dátum: 11 máj 04, 20:40:13 »

Hmmm... én nyolcadikos vagyok csak és 4 tárgyból hó végén érettségi...

Matek írásbeli - Magyar írásbeli - Irodalom szóbeli - Töri szóbeli

Amelyik át van húzva abból tré vagyok... Töri megy egyedül... Matekból a javítódogák mindig rosszabbak mint az eredetik... Irodalom (Nem tudom megjegyezni a hülye fogalmakat meg költőket-verseket amikre soha nem lesz szükségem csak ha irodalomtanár lennék... A költő sem úgy írja a verset hogy ide egy kis jambus, ide daktilus. A többire meg jó lesz egy kis prozódia...

Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3338 Dátum: 11 máj 04, 21:03:25 »

Manesz, ennek se füle, se farka.
Nyolcadikosként te négy tantárgyból érettségizel hó végén úgy, hogy abból kettő már ezen a héten meg kellett volna, hogy legyen a másik kettő meg június végén lesz?
Nem is említve azt a bakit, hogy a két írásbelihez nincs szóbeli a két szóbelihez meg nincs írásbeli.
Te most mi a jó francról is beszélsz?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3339 Dátum: 11 máj 05, 06:25:45 »

Minden tantárgy hasznos valamiért.
Matek: tény, hogy a való életben senki sem használ másodfokú logaritmusos egyenletet, de ez fejleszti a logikánkat és a probléma megoldó készségeinket.
Töri: a buta ember a saját hibájából tanul, az okos meg máséból. Ja és táplálja a nemzeti öntudatot.
Irodalom: lelki tápálék. Pl. az Ember Tragédiája vagy az Édes Anna olyasmit ad, amit nem érdemes lustaságból visszautasítani.
Természettudumányok: nem árt megismerni a körülöttünk lévő világot.
Az általános- és középsuli valójában az emberi létre készít fel.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3340 Dátum: 11 máj 05, 07:17:16 »

sziiasztok ^-^
teljesen új vagyok itt a naruto-kunon, és nagyon örülök, hogy itt van fórum, mert már régebben is fórumoztam, csak sajnos kevés sikerrel:/
remélem, hogy itt jól fogom magam érezni:D

tudni valók: hatalmas naruto fan vagyok:)
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3341 Dátum: 11 máj 05, 11:53:33 »

Na 1 órája végeztem az emelt angollal. Érdekel majd az eredmény, mit ne mondjak Mosolyog..
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3342 Dátum: 11 máj 05, 12:00:24 »

Én a középszintű angollal végeztem Mosolyog Nem volt vészes, egész könnyű volt, bár az egyik hallás utáni feladat nem lett a legfényesebb ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3343 Dátum: 11 máj 05, 13:48:05 »

Manesz, ennek se füle, se farka.
Nyolcadikosként te négy tantárgyból érettségizel hó végén úgy, hogy abból kettő már ezen a héten meg kellett volna, hogy legyen a másik kettő meg június végén lesz?
Nem is említve azt a bakit, hogy a két írásbelihez nincs szóbeli a két szóbelihez meg nincs írásbeli.
Te most mi a jó francról is beszélsz?

Csak ez nem bizonyítványos érettségi hanem ezekből a tárgyakból amit itt kapunk jegy 1/3-ban beleszámít az évvégibe...
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3344 Dátum: 11 máj 05, 15:46:10 »

Akkor az nem érettségi, hanem inkább évvégi vizsga. Nekem is voltak gimiben.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!