24 szep 29, 05:12:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313918 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3315 Dátum: 11 máj 03, 07:09:35 »

Rondááár. xD *facepalm* Sejthettem volna, hogy valami ilyesmi áll a háttérben. ikszdé

Hát igen, gman, csak azt tudni is kell használni. Nevet

A tudatlanság/ártatlanság szerintem teljesen normális ebben a korban. Sok dologban 21 éves létemre én is meglehetősen naiv vagyok sajnos. Szomorú Mióta része vagyok a felsőoktatásnak, azóta kezd feloszlani piciny szemeim előtt a rózsaszín köd. És elég rosszulesik, hogy rengeteg dolog, amiről megvoltak a magam kis elképzelései, azok nagyon nem úgy vannak ám a valóságban, mint ahogy én gondoltam. Persze azért maradok optimista. ^¸^ Csak lehet, hogy nem magamból kellene kiindulnom, amikor mások jóindulatára alapozok, akkor talán kevesebbszer szívnám meg. Gondolkozik

Sok sikert a matekhoz mindenkinek! Nyugi, meglesz (legalább) az a kettes mindenkinek! Nevet ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3316 Dátum: 11 máj 03, 07:58:03 »

gman ez így van, a függvénytáblázat egy nagyon jó legális puska, használd. Nevet

Sok sikert mindenkinek a 2. napon.
Naplózva


Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3317 Dátum: 11 máj 03, 09:11:54 »

Sok sikert az érettségihez! Mosolyog
Egyébként vettem az angol érettségire egy új szótárt (a régi már szétszakadt, valamint hiányzik az első és utolsó 10 oldala ikszdé ) és most vettem észre hogy a hátuljában van néhány érdekes dolog, pl. a rendhagyó igék alakjai, még levélminták is vannak. Szerintetek ez baj? Egyáltalán a tanárok meg szokták nézni a szótárakat hogy van-e benne puska vagy ilyesmi?
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3318 Dátum: 11 máj 03, 09:46:19 »

Közérdekű közlemény veszprémieknek és balatonalmádiaknak ez a két topic:D

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5969.0

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5970.0

Irány meglesni!

háááj
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3319 Dátum: 11 máj 03, 10:31:21 »

Logaritmusegyenlet, koordinátageometria lájk. Nevet
Még olyan 17 pontos feladat is volt, amit kb. két hete egy az egyben megcsináltunk órán.
Az elején a kétpontosok felét elcsesztem, de még szerencse, hogy csak két-három pontot érnek.
Talán nem kell szóbeliznem. Hümm-hümm
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3320 Dátum: 11 máj 03, 13:27:55 »

Ehh... ma angol TZ-nél miután kész voltam a feladatokkal elkezdtem a kettészedett 9mm töltényemet az asztalhoz csapkodni h kijöjjön a lövedék belőle (közbe csak izzadt volt a kezem) így kiküldött óráról a tanár... smirksweat
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3321 Dátum: 11 máj 03, 15:46:48 »

Remélem mindenkinek jól sikerült a matek!=)
Mondta a különangol tanárnőm, hogy jövő héten megcsináljuk az angol érettségis lapokat. A tavalyit megcsináltuk és sikeresen leérettségiztünk. Nevet Majd mondjátok, hogy szerintetek nehéz-e az idei. Mosolyog
Tudatlan? xD Ez még jobb mint az előző. Nevet Mik ki nem derülnek rólam..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3322 Dátum: 11 máj 04, 11:20:32 »

Töri is ki van pipálva, már csak az emelt föci van vissza.
Aztán szünet. Nevet
Aztán szóbeli. >.<#
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3323 Dátum: 11 máj 04, 12:01:46 »

Hát én meg nagyban CS-zek így érettségiszünetben, erre a JailBreak szerón kapok egy headshot-ot dRown nevű tagtól.
Kívácsi vagyok, veled találkoztam-e Nevet
Naplózva



 
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3324 Dátum: 11 máj 04, 13:14:45 »

tudjátok mitcsinálok én érettségi szünetben?...alszok és lazulok tv-zek gépezek stb....csomó hasznos dolgot Mosolyog
pedig vagy 10 tételt kéne megtanulnom dehát a kedv az nemtom hol maradt Nyelvesít az az igazság hogy már nagyon érzem a nyári szünetet Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3325 Dátum: 11 máj 04, 13:19:40 »

Nem tudom mit jelent a téma lezárva, de sásálálá!  Hümm-hümm Mind1... Nem kékkel írtam! A fórumon mindenki egyenlően értékes tag nemtől, életkortól, felfogástól függetlenül... Ez mindenkinek más-más.. Történhetnek súrlódások...

Am én meg kikapcsoltam a gépem másfél órával ezelőtt! Fullra emlékszem hogy kikapcsoltam a gépet!  Hmm? Apám meg az sem tudja hogy kell kezelni, akkor mért találtam bekapcsolva a gépet? Hmm? Ez eléggé rejtélyes...

Én érettségi szünetben horgásztam a csatorna parton... Pedig utálok horgászni... Haláli unalmas sportág, ha nincs kapás... Fogni szinte nem fogtam semmit... De legalább lebarnultam... ikszdé

>LOL.. Ez már fura.. Az egy dolog, hogy hazaérek, az utcaajtó nincs kulcsra zárva, a gépem megy... De a gáztűzhelyen mért égett a láng takarékra véve?  Hmm? Asszem szétnézek a házban...  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 13:25:58 írta Gabesz » Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3326 Dátum: 11 máj 04, 13:30:08 »

vigyázz Gabesz!:D szerintem egy rejtélyes betolakodó áll a dolog mögött Nyelvesít
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3327 Dátum: 11 máj 04, 13:35:18 »

Nem tudom... Fater itthon volt elvileg... A gép biztos újraindult amikor kikapcsoltam, de hogy úgy elhúzzon itthonról az öreg, hogy a gázt égve hagyja, meg az ajtót ne zárja be, az durva... Ráadásul a lakásban áll mindenhol a dohányfüst, még olyan helységekben is, ahol még véletlenül sem szoktunk cigizni... smirksweat Nem tudom mi lelte a faterom... Hmm?

A tyúkok víz nélkül, a locsoló tömlő meg meg van törve, mert valószínűleg átmentem rajta kocsival.. Imádok haza jönni... :/
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 13:45:41 írta Gabesz » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3328 Dátum: 11 máj 04, 15:23:56 »

Hát én meg nagyban CS-zek így érettségiszünetben, erre a JailBreak szerón kapok egy headshot-ot dRown nevű tagtól.
Kívácsi vagyok, veled találkoztam-e Nevet

Igen Szanisz,tőlem kaptad. Mi is volt a neved? Ha elmondod,megtudod,hogy mivolt az oka.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3329 Dátum: 11 máj 04, 18:56:00 »

Épp azon filózok, hogy vajon milyen taktika szerint hajtogatják össze a gyógyszerekhez a használati utasítást... tény mi tény mind elég érdekesen van megoldva...
am mint látszik az előző ténykifejtésből eléggé fáradt vagyok, pedig koffeines, multivitaminos pezsgőtablettán van xD
ah am ma meglettek az éretségi eredményeim a szlovák az ország legjobbjai közt van... a magyar viszont elég rosz nembaj nem isvártam sokkal jobbat, angol meg ahoz képest, hogy milyen butus vagyok jobb mint reméltem, bár nem azt mondom, hogy nem lehetne jobb ikszdé
Mondjuk szerencsére fogalmazásom mind remek, és nálunk külön írják be az eredményeket a bizibe szal ezt majd legalább büfkén mutogathatom... szóbeli meg majdcsak jólesz...
aaaaaah kifejtettem életem apró eseményeit xD
dobjon fel valaki xD unatkozom és nemakarok se bioszozni, se kémiázni xD 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!