24 jún 01, 22:11:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144292 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3255 Dátum: 11 ápr 30, 17:52:19 »

Jaj akkor ti pont azon a/olyan környéken laktok ami anno mindig is álmaim lakhelye volt *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3256 Dátum: 11 ápr 30, 18:01:13 »

És én imádom ezt a helyet^^ kutyaugatáson kívül semmit nem lehet hallani. Se autó, se busz, nagyon ritkán tompán lehet hallani a vonatot ami Dorogról meg Pestre.. ennyi..
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3257 Dátum: 11 ápr 30, 18:06:51 »

Kallen, sanálom, hogy számodra az eső semmi jót nem hozott.
De én már annyi ideje várok egy jó kis viharra. *.* A nyár fénypontja mikor elsötétül az ég, és eljön az 'ítéletidő'. Szó szerint le akar szakadni az ég, ostorként csattognak a villámok. Szenvedélyesen szeretem a viharokat.  Nevet Látni ezt az őserőt munkában.. zseniális. *.*
Huhh..
Na bezzeg Pata hangos, munkálódik a cimbalmos. A cig*ny*k kurjongatnak, szinte reng belé az ablak.^^
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 30, 18:07:31 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3258 Dátum: 11 ápr 30, 18:21:53 »

Énis imádom az esőt Nevet
STM hova tűűűnt?
Am jobb lenne,ha belehalnék ebbe a betegségbe...Mióta itthon vagyok,azóta kb nemvoltam sehol,így már életem sincs...Szerintetek így van értelme élni?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3259 Dátum: 11 ápr 30, 18:25:01 »

Hát. Mit akarsz csinálni amikor már meggyógyultál? Szerintem mindenképp tudni kell és valami olyan dolgot választani ami motivál, hogy majd eléred és örömmel teszel érte.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3260 Dátum: 11 ápr 30, 18:41:45 »

Folytatni az egyetemet..De az a baj,hogy mostmár semmi sem motivál...Főleg úgy,hogy bármelyik pillanatban me gis halhatok
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3261 Dátum: 11 ápr 30, 18:49:26 »

De basszus ehez így semmiképp sem szabad hozzáállni...
Elvégre ingensokan mondják, hogy ez a betegség pszihés alapú sokszor... el kell dönteni, hogy nem fog legyőzni... nagymamám pl. évekig küzdött ellene (sajnos neki nem sikerült legyőznie, de hiszem, hogy ha velünk volt mindig kicsit jobban volt), nagynénémnél viszonylag korán elkapták, most szerdán műtötték őt, és itt is hiszem sőtt mondhatni tudom, hogy megfog gyógyulni, mert minden erejével azon lesz, hogy továbbra is velünk legyen
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3262 Dátum: 11 ápr 30, 18:57:20 »

És milyen filmet néztetek meg Kallen? És amúgy a suli nincs nagyon messze a házatoktól?
Én is szeretem az esőt, itt nem volt nagy vihar, kicsit dörgött, de csak párszor, az eső hol csak csepergett, hol ömlött, de csak negyed óráig tartott.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3263 Dátum: 11 ápr 30, 19:03:46 »

Azt látom a környezetemben, hogy ha valaki egészséges akkor sincs kedve élni, mert nincs olyan dolog amiért akarna. Sajnos olyan az átlag környezet, hogyha valaki álmodni mer akkor a többiek azonnal le kell húzzák, mert zavarja őket, hogy ő nem mer és a másik meg igen.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3264 Dátum: 11 ápr 30, 19:16:04 »

Én pl. szeretek élni sőtt sztem a környezetemben mindenki. Véleményem szerint ahoz, hogy boldogok legyünk mindig arra kel gondolni mennyivel lehetne rosszabb, mert mindennél van rosszabb. Egy nálamnál bölcsebb ember mondta Nevet "az élet célja a küzdés maga"... a küzdés a bodogság megteremtője... még egy daganatos betegség esetében is van mi ellen-miért küzdeni... mert nem egy ember gyógyult ki belőle... és ha sikerül legyőzni még értékesebbnek fogod tartani az életet mint valaha... tudom mert találkoztam olyanokkal akik sikerrel vívták meg a harcukat... Mosolyog 
Meg pl. osztálytársnőim beszéltek egy bácsival aki hererákos volt, meggyógyult és most boldog életet él... pedig egy pótolhatatlan szervét vesztette el ráadásul fiatalon.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3265 Dátum: 11 ápr 30, 19:29:32 »

hanii: úgy volt, hogy A lány és a farkast nézzük meg, de nem lett belőle semmi Nevet dee helyette voltunk a Sakurazaka-ban *-*
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3266 Dátum: 11 ápr 30, 19:48:01 »

dRown: Sz@r az élet?
Hallogass Madáchra: "Nézd komédiának, és mulattatni fog."
Pl: én cinizmussal kompenzálom tengernyi problémámat.

STM:Ha valaki fálől sokáig nem hallok, hajlamos vagyok azt gondolni, hogy az illetőt valami baleset érte.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3267 Dátum: 11 ápr 30, 20:20:13 »

Én is ezt szoktam amúgy hinni gman. >.<#
Kallen, a Sakurazaka se rossz, de A lány és a farkas jobb lett volna, mi is azt akarjuk megnézni barátnőimmel.^^ =3
(Naggyon durva, zavar, hogy a hülye fájörfox pirossal aláhúzza a szavakat, ezért van amiket hozzá szoktam adni a szótáramhoz. Most is kattintok a Sakurazakára hogy hozzáadjam, erre kiadja találatnak: k**vaházak xD Nevet )-->gondoltam megosztom  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3268 Dátum: 11 máj 01, 13:13:52 »

Nah föciből ki is dolgoztam 5 tételt egyhuzamban, már csak 14 maradt, és csütörtkön megint átnyálazom, péntek reggel meg megyek elmondani Nevet(a földrajztanárom egyben az OF is Nevet) Kívánjatok szerencsét, bár tudom, hogy nagyon sok fórumozó is most megy... szal hajrá mindenki
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #3269 Dátum: 11 máj 01, 14:20:05 »

Hahó mindenkinek!

Tudom, nagy készülődés van az érettségire, amihez nagyon sok sikert kívánok, de ha az időtök megengedi, akkor kitöltenétek ezt a tesztet? A szakdolgozatomhoz kéne. A lényeg, hogy ne küldjétek tovább másnak, hanem csak olyanok töltsék ki, akik látogatják az Naruto-Kun fórumát és nincsenek még 19 évesek. Már a csapattagok között körbement a kérdőív és elég sokan ki is töltötték, de még kéne pár ember, aki 19 év alatti. Nagyon nagyon hálás lennék!
A kérdőívet itt tudjátok elérni:

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDI1eXhvelJWaWhFeWxYWG56SXZUYmc6MQ

Köszönöm szépen!
Üdv
Sora
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!