24 szep 27, 20:23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311316 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3240 Dátum: 11 ápr 29, 16:20:26 »

Rájöttem valami érdekes dologra.
STM már vagy két hete nem írt. Hal
Nem mintha hiányozna, de eléggé feltűnő a jelennemléte.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3241 Dátum: 11 ápr 29, 16:28:41 »

LoL. Én sem tudom hová tenni, egyrészt idegesítő, másrészt nagyon jó arc. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3242 Dátum: 11 ápr 29, 17:03:08 »

Engem bezzeg nem vett észre senki, hogy egy hétre eltűntem T_T X"D
Sálalalalálá Nevet Kikér gyümölcslevest? ikszdé Olyan jót főztem... egyenlőre még olyan jó érzés az üresház ahol aztcsinálok amit akarok *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3243 Dátum: 11 ápr 29, 17:12:14 »

Te alapból nem írsz minden nap, ezért egy-két hetes hiányod nem olyan feltűnő, de egy két hónap már minden bizonnyal az lenne. Mosolyog
Ez meg ki? O_o
 Csa vicceltem.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 29, 17:18:23 írta gman » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3244 Dátum: 11 ápr 29, 17:15:34 »

gman te gonosz ikszdé
am én sem tudom ^^"

én kérek gyüümilevest noemimi-chan Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 29, 17:16:14 írta ^^ » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3245 Dátum: 11 ápr 29, 18:11:52 »

Hát akkor gyereérte, desiess mert elfogy.
Hmm tényleg így belegondolva mostanság már nemfüggök annyira mint régen... Érdekes így eszembejutott, hogy azta milyen régen is vagyok ezen a fórumon és írogatok ide. Megnéztem még csak 3 éve... nem valami sok (pedig már nemsok ember ír ide, azok közül akik aktívcak voltak mikor kezdtem) xD többnek tűnik. ikszdé Elég sokembert ismertem meg itt és éltem át dolgokat a fórumnak hála ... vicces így elnosztalgiázni, meg elfilozofálni, azon, hogy végül is 15éves korom óta "itt nevelkedem"
Eszembejutott, hogy az első itt aktívabban folytatott beszélgetésem asszem a március 15-ei ünnepségekről szólt hmm... kár hogy azok a duma topicok már nincsenek meg Nevet Nagyon vicces lenne elolvasni xD Pl. hogy pár ember, hogy elhitte, hogy én és Hieiel járunk/kavarunk ikszdé aaaaaaahnyaaaa Még most is szétröhögöm az agyammikor ezek eszembejutnak pedig az is volt 2éve ha nem több ikszdé
Jaj néha úgy utállom a hosszutávu memóriám, annyi hülyeség foglalja benne  a helyet, hogy végképp nem marrad semmi se a rövidtávunak xD a fontos és dolgoknak pedig még annyi sem Nevet
Nyáááá nosztalgiázni akarok valakivel, egyedül nagyon nem jó Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 29, 18:12:37 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3246 Dátum: 11 ápr 29, 18:45:48 »

Velem sajna nem tudsz, de lassan én is betöltöm az első évemet! Kúl
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #3247 Dátum: 11 ápr 29, 18:50:37 »

Én a második évemhez közelítek xd. Amúgy most beszereztem 6 doboz halvát, remélem nem halva adták Nyelvesít.
Meg voltam gitáron, és volt egy új csaj, akinek az a neve, hogy Hilda. Rögtön a Beelzebubos Hilda-chan ugrott be, ott helybe elkezdtem röhögni aztán mindenki engem nézett, hogy mit kuncogok ott egyedül Pojén.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3248 Dátum: 11 ápr 29, 18:54:20 »

Jaj az olyan ciki, amikor nekem is eszembe jut valami régi hülyeség, és hirtelen elkap a mosolygóroham, vagy rosszabb esetben a nevetőroham. ikszdé smirksweat És akkor tiszta idiótának néznek, és azt hiszik hogy debil vagyok. xD Na mindegy, hagy higgyék, legalább szórakoztam egyet. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3249 Dátum: 11 ápr 29, 19:02:04 »

Ilyen élményem pont ma volt biológián. Szóba került az almasav. Ennek is hosszú története van egy Alma kódnevű személyről.. és elkezdtünk nevetni barátnőmmel. Csak úgy kibuggyant. Először halkan, majd egyre gyorsabban, hangosabban. Végül nem bírtuk tovább, kirobbant. Ezután a többiek közül is egyre többen társultak hozzánk. Végül a tanárral együtt nevetett az osztály. Nevet Ha úgy vesszük, a semmin. De hogy ez mindenki napját feldobta, az biztos. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 29, 19:02:36 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3250 Dátum: 11 ápr 29, 20:17:44 »

hanii, mi szinte egyszerre ünneplünk Kúl
Nálunk az igazgatóhelyettest hívják Hildának. Szépen szólva is torz szegény. Szabályos púpja van és szerintem az állkapcsa sincs a helyén.. ikszdé ráadásul /lehet hogy csak velünk/ olyan flegmán bír válaszolni, csak pislogni tudok Ohh My God
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3251 Dátum: 11 ápr 30, 14:17:12 »

Tényleg Kallen, majd tartunk egy nagy egyéves bulit!^^ Nevet smirksweat
A mai napom valami hihetetlen volt! xD Volt a városban ilyen maraton futóverseny, először kismaraton, aztán félmaraton (22 km). A kismaraton nem volt izgi, de a félmaraton!! Nevet Én a 2 legjobb barátnőmmel elmentem zászlósnak. Oda kellett állnunk a város határához, és várni a futókat, majd amikor egy odaért, akkor elállni az utat és elirányítani őket a helyes útvonalra, nehogy eltévedjenek. Hát ez valami nagyon kalandos volt! Minden egyes férfi kocsis, aki arra járt, állandóan minket nézett, sokan integettek is meg kihajoltak, az egyik megkérdezte hogy hazavigyen-e minket, sőt, valamelyik meg kiszólt, hogy várjuk meg, majd hazafelé felvesz minket. O.o ikszdé Mivel a sarkon táboroztunk le, ezért én még nem is csodálkoztam rajta, de elég irritáló volt, hogy félreértelmezték a feladatunkat. >.<# Direkt a kezünkbe hagytuk a zászlókat, amikkel integettünk, és mégis... Néhány okos meg, akiknek ki volt adva hogy hova álljanak, rossz helyre álltak, ezért a futók eleje eltévesztette az irányt. Egyedül az utolsó bácsi, aki fájós bokával futotta végig az egészet, kocsikísérettel, ő csinálta meg szabályosan az utat. A többiek végig "csaltak". smirksweat És most itt vagyok, egy ilyen napot magam mögött hagyva. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3252 Dátum: 11 ápr 30, 17:16:27 »

Nahát, nahát, elballagtam.
És megkaptam azt a fránya érmet is, ami az évfolyam legjobb tanulójának jár. (Nem vagyok stéber. Hmm...)
Hétfőn meg magyarérettségi, ami jó, mert csak miniális tudás, és egy nagy adag józan paraszti ész kell hozzá... legalábbis remélem...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3253 Dátum: 11 ápr 30, 17:34:15 »

Ah én félek szerdán megkapjuk az írásbeli dolgozatok eredményét... eddig az angol meg magyar fogalmazás eredménye megvan az 90% remélem nem rontok sokat... oszt szóbelizni majcsak leszóbelizek valahogy =/ de az még 23nap hogy elkezdődjön ikszdé ballagás is még 13 ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3254 Dátum: 11 ápr 30, 17:47:19 »

Hát gman, sok sikert az érettségihez Mosolyog
Az én napom is hihetetlen volt! ikszdé Tegnap anyuval megbeszéltük, hogy felmegyünk Budapestre moziba. Mivel hogy anyumnak jelenleg nincs kocsija, busszal mentünk ben Dorogra és onnan a Nyugatiba. Mivel szerencsével nem áldott meg a sors, a busz jó 5 percet késett, és még lassú is volt o.O szóval amint leszálltunk Dorogon, futhattunk a vasútállomásra ikszdé Útközben egy fiatalember is csatlakozott hozzánk Nevet az aluljáróban meg majdnem hasra estem, hogy miért azt nem tudom mert sötét volt és nem láttam ikszdé
Hazafele meg lekapcsolták az egyik vagont technikai okok miatt..
Délután meg angolra mentünk húgommal, hazafele meg ömlött az eső Nevet még szerencse, hogy volt nálunk EGY esernyő ikszdé (Hegyen lakunk, és a faluba járunk angolra egyik oszt.társam anyukájához) Araszolva, de hazaértünk, úgy néztünk ki mint az elázott csövesek ikszdé Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!