24 okt 07, 00:29:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1320727 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2205 Dátum: 11 márc 14, 21:27:38 »

Most palacsintasütésrő egy vicces történet jutott eszembe Nevet :

Ötödikben egyik hétvégén ottaludtunk az egyik barátnőmnél. Reggel kitaláltunk, hogy palacsintát fogunk enni. Ezt hárman csináltuk: egyvalaki sütötte, amikor elkészült átdobta másnak, aki elkapta egy tányérral és ő is tovább dobta a következőnek, aki a nagy tállal kapta el. Nevet aztán csináltunk limonádét, hogy azzal kicsit meglocsoljuk a kész palacsintát. De sajnos nem tudtuk meg milyen is lenne így, mert az egész az ölemben végezte a házigazda ügyességének köszönhetően >.<# mondanom sem kell volt ám röhögés, én meg ragadtam mint a légypapír Nevet ja és még pizsiben voltunk. xD
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2206 Dátum: 11 márc 14, 21:33:59 »

Én főzni nemtudok bár nő vagyok xD hmm én csak édességeket (utoljára madártejet csináltam ikszdé), meg tojás alapú ételeket tudok készíteni xD és mostmár csilisbabot ikszdé
Mondjuk a főzésnemtudásom és az alkatom ellenére élelmiszermérnök akarok lenni xDDDD

A fegyvertémához meg hát családom nagyrésze közeli kapcsolatban áll a fegyverekkel anyukám kivállóan lő ikszdé versenyre is vitték volna xD
Na de nekem a kezembe még kés villa, olló, se való xD kémia laborban is közveszélyesnek tartanak ikszdé paintballban viszon kiválló csaali vagyok ikszdé multkor osztálytársaimmal játszottunk 2es csapatokban és mi nyertünk hálla annak, hogy feláldoztam a fél karom xD míg osztálytársam leszedett mindenkit ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2207 Dátum: 11 márc 14, 22:47:56 »

Jajj tényleg Noé te nagy harcos vagy Nevet
Ma mi is sütöttünk palacsintát de annyi tésztát csináltunk hogy félre kellett tenni Mosolyog majd holnap megsütjük.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #2208 Dátum: 11 márc 15, 01:36:39 »

Odáig rendben van a dolog, hogy ön és közveszélyes vagy, de miért pont puskát és miért ennyire sürgős?

Mosolyog Mert a leghatásosabb fegyver az én kezemben, és mert nem árt ha felkészülök egy WW3-ra Nevet Elég paranoiás vagyok, nagypapámtól örököltem. Mindig volt nála egy kispisztoly, meg minimum egy évre elegendő konzerv kaja Nevet

Egyébként örülök, hogy eljutottatok a puskától a palacsintáig. Érdekes figyelni a fórumon az eseményeket xD
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2209 Dátum: 11 márc 15, 08:48:39 »

WW3?
Oda már nem puska, hanem atomtöltet kell. Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2210 Dátum: 11 márc 15, 14:04:27 »

Szerencsétlen Japánok! Úgy látszik a csernobili atomtragédia újra megfog történni, avagy már megtörtént(?)...

Évi 100 milliszivert radioaktív sugárzás már rákbetegséget okozhat a Nukleáris Világszervezet szerint.
...
Az atomerőmű üzemeltetőjének, a Tepconak az adatai szerint az újabb robbanás következtében a sugárzás 8217 mikroszivert per órára emelkedett. 40 perccel korábban 1941 mikroszivert per óra sugárzást mértek, tehát négyszeresére emelkedett a radioaktivitás.
A lakosság egyre szélesebb köre fél az atomszerencsétlenségtől. Az emberek megpróbálják élni hétköznapi életüket, de egyre jobban érezhető a feszültség a levegőben

Erre varrjatok gombot! Most annyi az "előny", hogy nem hallgatják el az emberek elől, mint az oroszok tették anno' Csernobilban.

Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2211 Dátum: 11 márc 15, 15:03:56 »

Én azt olvastam hogy konkétan fűtőanyag nem került még a levegőbe mert ezek a reaktorok csak annyi hőt termelnek hogy magukat leolvasszák. De ahhoz nem hogy az őket körülvevő acél burkot átszakítsa a hőség ahhoz kevés.
Idézet
WW3?
Oda már nem puska, hanem atomtöltet kell.
Atomtöltet? Az óta fejlődött egy kicsit a tömegpusztítás. Hidrogén bomba ami gyakorlatilag egy fúziós bomba :S (még a szótól is feláll a szőr a hátamon) Vagy a neutron bomba. Tömegpusztítás úgy hogy az anyagi károkat minimalizálják.
De ha lesz is WW3 senki nem fogja ezeket már bevetni. Mindenki tudja hogy lesz megtorló csapás. És ha elkezdenének ilyesmiket lőni egymásra az a fajunk és talán a földi élet végét jelentené.
WW3 lesz. Véres lesz, sok ember fog meghalni. DE nukleáris fegyvereket senki nem fog bevetni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2212 Dátum: 11 márc 15, 15:18:55 »

Ez hülyeség.
Iránt, meg Észak-Koreát nem izgatják annyira a válascsapások.
Einstein iss megmondta:"Nem tudom, hogy a Harmadik Világháborút milyen fegyverekkel vívják majd, de a Negyediket biztos, hogy kövekkel és botokkal"
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2213 Dátum: 11 márc 15, 15:22:16 »

WW3? Abban bizony mindenki meghalna, épp ezért lesznek olyan okosak a nagyhatalmak, szervezetek vezetői, hogy ne robbantsák ki. ^^
Éljen a töri fakt! Most írunk majd az ókor nagy folyammenti civilizációkból, de itt főképpen a kultúra a fontos.
Az összes vallásból topon vagyok, a mezopotámia, sumértól kezdve, az asszír, babiloni, zsidó, fönícai, egyiptomi valláson át egészen Buddháig, Zarathusztráig, Konfuciuszig, Lao-ceig, Jézusig.  
De a tanárnő mondta, hogy egyszer javított egy hasonló témájú dogát, és a csoportjában volt egy SW mániás gyerek.
Beleírta, hogy a Naboo (valójában Nabu) egy sumer istenség volt, és India őslakói a droidok voltak. Erre mondta tanárnő, hogy nem tudta, hogy sírjon-e, vagy nevessen. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2214 Dátum: 11 márc 15, 15:36:28 »

Én nevetttem volna. Az tuti Nevet Egyik osztálytársam anno úgy készült egyiptom dogára hogy megnézett 2 évad Csillagkaput ikszdé 3as lett neki az a fura Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2215 Dátum: 11 márc 15, 15:40:54 »

Nálunk egy lány azt írta egyszer a töridogába, hogy a szentély az az éjszaka, amikor napnyugtától napkeltéig imátkoznak a papok. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2216 Dátum: 11 márc 15, 15:46:43 »

Nővérem osztálytársa meg az esszékérdésnél a Metallica történetét írta le. ikszdé De mivel a tanár pofára osztályzott... xDDD 5öst kapott. Nevet El se olvasta ikszdé Csak azt láta, hogy sok rizsa, nevekkel, évszámokkal stb. ikszdé
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2217 Dátum: 11 márc 15, 15:48:48 »

Még pár aranyköpés-ez az illető is lány volt, de ne általánosítsunk.. Sly)
-Oroszország Nyugat-Európa legfejlettebb állama.
-I. Péter erdélyi fejedelem erős központi államot hozott létre.

Aes, ez is ismerős.  Műv.töri doga, húsleves receptje. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 15:52:18 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2218 Dátum: 11 márc 15, 15:50:29 »

Vagycsak a tanár nagy metálos volt és kész ikszdé
Hát nálunk bioszorán lány az emberi felépítést kellett volna mondania, és lesúgták neki hogy fej tor potroh és hangosan is mondta a tanárnakXDXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2219 Dátum: 11 márc 15, 15:51:22 »

Nekem a kedvenceim töridogában. (tesóm egyik okos szőke osztálytársa volt a tettes, még általános iskolában)

- Hitler a Balkánon keresztül megtámadta Angliát!
- Hitler megtámadta Németországot!

xDDD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 15:54:12 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!