24 szep 30, 12:21:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1315595 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1425 Dátum: 11 feb 14, 20:44:39 »

Ezek nem kaják. Itt a lényeg nem az íz az, hogy meg ennéd vagy sem. A moderátor pedig én vagyok mint látod nem te.
Számodra is érthetően. kajás téma krumplis tészta. Duma topic milyen lehet meg enni a barűtodat a túl élésért.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 20:45:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1426 Dátum: 11 feb 14, 20:50:18 »

Kedves Hiej! Nevet Egyébként mostanság ismételten furcsamód mennyire rákockultál a dumatopikra... pedig már valahogy elszoktam az itteni jelenlétedtől Nyelvesít... (modjuk eredetileg ezt skájpon akartam megírni de itt  szebbnek gondoltam, feljegyezni ezern parányi észrevételem  xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1427 Dátum: 11 feb 14, 20:52:45 »

Noé beleköt a modibaXD  Bátor vagy Nevet
Az ember állítólag olyan mint a sertés...   még szervet is lehet belőlük belénk transzplantálni.
De ők is és mi is mindenevők vagyunk szóval tényleg sok a hasonlóság.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1428 Dátum: 11 feb 14, 20:53:20 »

A válasz egyszerű unatkozomxDDD igazából szoktam bejönni olvasgatni,de annyira nem érdekel. 20 millió éve itt vagyok a fórumon, had pihenjek már kicsit. A valóság amúgy az, hogy mióta modi vagyok leszív a sok hülyeség. Annyi hihetetlen képességekkel megáldott ember ír, hogy néha már fáj.

Micsudi te is röfögsz az ágyban?:O
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 20:54:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1429 Dátum: 11 feb 14, 20:56:00 »

Micsudi, dehogy kötöttem bele. csak megjegyeztem az észrevételem egy régi ismerősömnek xD
Hmm hát biztos nehéz munka nemtom de ez alapján olyan mintha olyan lenne mintha egész nap Mónikashow, ujonnal valóvilág nézésre kényszerítenének xD
én is unatkozom xD tiszta rosz ... így elkezdtem elölről nézni a Supernaturalst xD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 20:57:08 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1430 Dátum: 11 feb 14, 20:57:32 »

Na Noe ez egy találó hasonlat volt kb ilyenxD Amúgy nem rossz. Viszont fárasztó:D. Főleg, ha nevelni is akarodxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1431 Dátum: 11 feb 14, 20:59:14 »

Hiei-sama! Van egy ismerősöm az biztos hogy kutyaízű lehet... Ugat, morog, harap elfut, megrúgod vonyít. Emós is de nem kéri a kötelet... Ha kell elküldöm postán... az egy ember-kutya hibrid... smirksweat De amúgy a fent leírtak igazak. Főként verekedés esetén...Amúgy ha kell kisállatnak eladó adok egy webcímet is... háááát, elég ratyi blogja van: www.xxxemobenxxx.blogspot.com
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1432 Dátum: 11 feb 14, 21:01:32 »

Nem horkolokXD Érdekes lehet modinak lenni... de ez még egy jólnevelt fórum. az újakkal van a legtöbb baj, a régiek ismerik a rendszert.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1433 Dátum: 11 feb 14, 21:03:26 »

Hm am rajtam kívül is feltünt már vkinek h az ilyen kisfiu/ kislány"emók" mekkora önimádó pózerek?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1434 Dátum: 11 feb 14, 21:04:37 »

Csak azért, mert senki más nem szereti őket és ezért "depisek" nem a világfájdalom miatt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1435 Dátum: 11 feb 14, 21:05:17 »

Jaja...  De egy emo laz egy lánynak tud nagyon jól állni ha nem szögeli ki a fejét.... láttam már olyan emo lányt hogy aztamindenségit Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1436 Dátum: 11 feb 14, 21:08:03 »

Jah akartam is mondani azért néhány emó csaj bek*phatja ... de nah igazuiból nem is én szeretem magam Durci ésésés legalább  nem teljessenm mű minenem ésésés nemnézek ki úhy akár egy játék baba xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1437 Dátum: 11 feb 14, 21:10:34 »

amikor láttalak akkor elég alter voltál.. anno akkor volt egy kis rózsaszín csík a hajadban
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1438 Dátum: 11 feb 14, 21:12:49 »

Az emó FAJ konkrétan az evolució zsákutcája... Amúgy ez egy kis p*cs 5.osztályban tíz méterről lazán dobtam neki egy gesztenyét erre a nyakát eltaláltam... elkezdett bőgni. A legjobb alsóban első tűzriadókor: Bőg a következőt zokogva: Bennégnek a játékaim...

Chh. Láma. Amúgy úgy hirdeti magát mint az FPS-ek királya. WolfET-n 5 perc alatt negyvenszer kilőttem aztán disconnectelt, aztán mondja h ő CS 1.6-ban jó. Felmentünk arra 60 map alatt (Csak ketten nagy pályákon) General Kenny (Én) 60 point KillBen (Ő) 0 point. Na ezért vagyok én Panzermaister.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1439 Dátum: 11 feb 14, 21:15:12 »

amikor láttalak akkor elég alter voltál.. anno akkor volt egy kis rózsaszín csík a hajadban
hé az vörös volt a többi része meg éjszakai égbolt kék xD de az legalább a saját hajam volt *-* ah hogy mennyire hiányzik *összetört szivecske* szerettem
vagy hogy te barna hajjal láttál mikor lila csíkok voltak benne *-* azt is nagyon szerettem ...
csak engednék hogy megint rövid legyen a hajam *-* KELL!!!
khm am már lenyugodtam asszem Durci  
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!