24 szep 27, 14:20:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310346 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1185 Dátum: 11 feb 03, 21:21:06 »

Péntek, pff, nekem legalább fél évig megint semmi dolgom nem lesz sulival pénteken. Az elmúlt másfél évben is csak ötször mentem be 1-1 másfél órás órára. *Kárörvend rajtatok*  Faceg
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1186 Dátum: 11 feb 03, 21:52:18 »

hát nah bár szabadabb az egyetem én mégisinkább maradnék még évekig gimis xD bevagyok sz*rva ikszdé
nah nekem lássuk péntek laza nap 5órám van ebből utsó esztétikaahol remélhetőleg elenged minket próbálni a tanárnő...
a többi is tűrhető reál tárgy angol-konverzáció, szlovák-konvenrzáció(éretségi felkészülésel), magyar éretségi előkészítő bnyelvtan meg van 1 biosz sdzeminárium ami jelenleg egész tűrhető eddig ugyebár nem vettük az ökológiát szal most azt pótoljuk így nincsenek egész órás feleltetések..
hmmhmm am vicces megigértem magamnak h 2.félévtől már rendesen fogok tanulni az éretségire, de még nemláttam neki sajnos... és  poén bár elszórtam az angol nyelvvizsgám egyre kevésbé féllek a márciusi éretségitől ikszdé ezt egyáltalán nemtartom jónak és mélyen legbelül nagyon parázok, de elöntött a lustaság ikszdé
hmm a hétfő se lesz vészes biosz verseny (még azt sem tom hol), utánna kedden szinház Komáromban... hmm szerdán viszont már fizika doga
belegondolva a félévbe alig leszek már suliba ezt a hetet már nemszámítva februárban már csak 9 napot, márciusban 9 vagy 10 tanítási nap és írásban érek xD utánna meg még 9 hét és ballagás ez a 9 hét pedig tartalmazza a húsvéti szünetret is ... ah éretségit leszámítva már kevesebb mint 63 nap a suliban ikszdé <- kevés -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1187 Dátum: 11 feb 03, 21:55:11 »

Én már eldöntöttem hogy mit csinálok ha leérettségiztem...   Egyetem nélkül is vannak jól fizető hivatások...   
Nekem nem fog hiányozni a suli.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1188 Dátum: 11 feb 03, 22:03:29 »

én nekem elég az a 2hónap amit nyáron kocsmároslányként fogok tölteni utánna reméllem lesz vmi és reméllem bírni fogom ha nem jövőre újra jelentkezek nekem KELL diploma csak azért is Durci néhány embernek meg kell mutatnom papíron hogy én okos ügyes lány vagyok ha nem is 5,5év alatt szerzem meg még ha lesz az 10-15 és minden fizetésem rámegy akkor is kell csak hogy a pofájukba dörgölhessem hogy képes vagyok rá Durci
mondjuk legszivessebben egyjólfizető biztos állást találnék de mivel a mai világban ezt sokkal nehezebb mint elvégezni egy felső oktatási intézményt így hát ez van...
még ha nem is élelmiszer mérnök leszek hanem teszem azt átjelentkezek managmentre (mert ofőm szerint nagyon jól álna nekem xD), igaziból az a gáz hogy kb a szakok nagyrésze érdekel amik most megvannak hirdetve, már azért se bánnám ha csak a 3. helyen beadott mérnök aszisztensire vennének fel akkor még lenne 2 évem dönteni a továbbiakról Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1189 Dátum: 11 feb 03, 22:07:27 »

Én természetgyógyászattal azon belül is kineziológiával akarok foglalkozni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1190 Dátum: 11 feb 03, 22:13:15 »

hát most természet gyógyászat hát izé xD  smirksweat
én 1x voltam csont kovácsnál mondjuk nem emlékszem rá de anyu azmondja nem volt jó ötlet... eléggé ember kínzás volt (de mondjuk amire viszont emlékszem és ez rendes orvos volt a helyi ortopédus akinél voltunk is elég durva ikszdé bár engem elég sok orvos kínzott már meg félévente a neurológus kivizshállása is hát hmm a nyakam mindig rosszabb miután elmentem tőle xD)
de a kineziológia egyébként sztem jó dolog Durci
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 03, 22:15:45 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1191 Dátum: 11 feb 03, 22:14:53 »

Nagyon érdekes, és tényleg használ...  És ugyanúgy embereken tudok segíteni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1192 Dátum: 11 feb 03, 22:29:01 »

egyenletet nem tudok írni rá, de de Kálcium-klórid és szénsav szerintem
 
Noé, kocsmárosjány leszel?O_o
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1193 Dátum: 11 feb 03, 22:43:29 »

jah nyáron ha minden jól megy tavaly is ugyvolt hogy azleszek de elorozták előlem az éllást

am a reakcióval kapcs igazasd van egyenlettel pedig:
CaCO3+2HCl -> H2CO3 + CaCl2
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #1194 Dátum: 11 feb 04, 13:07:36 »

El sem hiszem, hogy létezik olyan nap, amikor én kipihenten ébredek fel! Pedig de. Nevet Wiii :3
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #1195 Dátum: 11 feb 04, 13:11:25 »

ööö már dél van xD
mondjuk én ma hajnali 11 órakor ébredtem fel O.o
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1196 Dátum: 11 feb 04, 13:26:50 »

El sem hiszem...
nyugi, majd elmullik:D
én hatkor kelltem, 7 óta itt vagyok a teszkóban, és kb 7re otthon lehetek
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1197 Dátum: 11 feb 04, 13:27:59 »

Hajnali 11 óra? Olyan is létezik?

Sassy, nekem is kevés az olyan napom, amikor kialszom magam és úgy megyek iskolába. A mai nap pedig ilyen volt, az éjszakázásom ellenére is Mosolyog Imádom, amikor nem az iskolában kell első óra után kivakarnom a csipát a szememből, hanem már felkelés után megy Nevet
Naplózva



Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1198 Dátum: 11 feb 04, 16:40:03 »

Bahhh!!! Én ma olyan izéé.. na... tegnap éjjel alig aludtam, ma beoltottak, délután aludtam mióta felkeltem fáj a fejem. Minden most olyan szééépen összejött hogy rossz legyen ez a nap... az egyetlen ami vigasztal az az hogy hétvége!   smirksweat  (pedig voltak mára komoly rajztörekvési terveim! ikszdé)

Szerk.: Na már nem fáj a fejem! Nevet (annyira) Ez jó! Nevet

Amúgy, Noemimi! Jobbulást! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 04, 18:20:29 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1199 Dátum: 11 feb 04, 20:06:30 »

Ennyire még nem pihentem ki még magam, mint ma.. Hajdúszoboszló, a hotel, és a fürdő is fantasztikus. Kifogtunk valami akciót, és most abban a hotelban vagyunk, amit mindig kívülről csodáltunk, mikor anno mentünk a strandra.
A betegségem után nagyon jót tett a gyógyvíz. Mosolyog Ráadásul az egyik pincér "kerülgetett", amin apum teljesen kiakadt. x'DD Apum legjobb barátjának családjával jöttünk. Azóta azzal szívatnak, hogy mi lesz a holnapi reggelinél..
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 04, 20:09:13 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!