24 szep 29, 08:24:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314211 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #855 Dátum: 11 jan 20, 17:15:52 »

ez a gyerek beteg xd
jajj most látom, hogy megérkezett a N. S. 195. része is ^^ egyel közelebb kerülünk a sima sztorihoz Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #856 Dátum: 11 jan 20, 21:44:40 »

Mááárrrrrr eltelt 1 héééééééttttt??? Hallod, én úgy érzem magam mintha még csak Kedd lenne! xD

Megyek meg is nézem! Amúgy, ha gondolod, odaadhatom az egyik gyógyszerem betegtájékoztatóját. Vajon miért nem lehet mellé grapefruitot enni?  Gondolkozik Na mind1! ikszdé

Amúgy, én is szeretem a kémiát! Nevet Nekem jó lett a félév, rosszabbra számítottam! Nevet Ami a tanulást illeti... Biológia és Földrajz. Na ez a 2 mostanában csöppet sem megy!  >.<#
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #857 Dátum: 11 jan 21, 17:37:01 »

Hát a földrajzot nehéz tanulni sztem is  Technikai KO
Ime a megszentégteleníthetetlenséges (ez a Magyarország leges-leghosszabb szava Mosolyog ) bizonyítványom:
földrajz: ...hol van az ellenörző??
ja megvan, tehát:
földrajz: 4
ének: 4
töri: 4
 az összes többi ötös Nyelvesít

UI: Végre HÉTVÉGE!! Partyyy Dáridó Lajcsival
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 21, 17:37:40 írta NewSee » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #858 Dátum: 11 jan 21, 17:43:04 »

naaakiii a proooo?? Nevet nakii? Hmm? hátééén ikszdé szinte kitűnő lettem...rohadj meg földrajz!!  >.<# smirksweat gyenge pont nálam
nha holnap meg felvételi xd valami eszméletlen jót kell produkálnom. csak az a probléma, hogy képes leszek-e rá Hmm? magamat ismerve, ez olyan 50% xD ennél azért lehetne biztatóbb :'D
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 21, 17:43:48 írta ^^ » Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #859 Dátum: 11 jan 21, 18:13:10 »

Nálunk meg ma felvilágosító órát tartottak xD A csávónak aki bejött olyan szövege volt xDD Én sírtam rajta xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #860 Dátum: 11 jan 21, 18:23:46 »

Hát. A gyerek hozzáállásától függ, hogy helyes volt-e. Ha látta, hogy a másiknak kárt csinált és nem sajnálkozott, hanem röhögött, akkor nagyon helyes. BÁMM.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #861 Dátum: 11 jan 21, 19:52:16 »

Huhh, én énekből és matekból lettem csak a 4-es, a többi 5-ös.  :PNem az, jó a hangom, csak az a rohadt Háry János elmélet valahogyan 3asra sikeredett. Nem is tudom, hogy történt. Hümm-hümm
Én megyek kémiaversenyre, mert tökre tudom, a periódusos részek a kedvenceim, de az oldatszámítást nem vágom. és már bánom, h bevállaltam ezt a kémiaversenyt. Túl sok lesz nekem. Valaki nem ért a mindenféle oldatszámításhoz?? Kéne kicsit korrepetálni. Pirul
xD Ma (az előző napokhoz hasonlóan) tiszta sokáig bentvoltam a suliban, azzal a különbséggel, h szerdán fél 3-ig, tegnap fél 4-ig, ma meg 5-ig.  smirksweat A töriversenyen az volt a feladat, h minifilmet kell forgatni. És hétfőn van a határidő, jól elhalogattuk és minden erre az egy hétre maradt, kedden nem értünk rá, hétfőn csak beszélgettünk, szerdán tanár nélkül beszélgettünk, csütörtökön már a tanárúrral, ma meg forgattunk. Én mondom, nagyon fárasztó volt. Esküszöm látnotok kéne! Minden jelenetet vagy 18× újra kellett venni, mert valaki biztosan beleröhögött. É is annyit bénáztam húúúú. Aztán 5 kor jön értem a mamám, h rohanjunk mert bezár Bercelen a  biciklis, és azt ma már meg kéne venni, szóval 6kor beestem a házba, vacsoraebédeltem és most itt vagyok. Készvagyok, valaki akasszon fel! Kiüt Felakaszt
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #862 Dátum: 11 jan 21, 20:19:49 »

Mondjuk én nem értem, hogy miért nevezik az énekórát éneknek... Hisz ezen az órán szinte mi nem is éneklünk! Technikai KO
más neve is lehetne pl : zenetörténet óra.

Anyu mondta, hogy hívjam fel mamát, hogy milyen ügyes vagyok a félévi miatt. Nevet Felhívtam ,minden elhangzott: " Nagyon ügyes Vagy Viktorkám!" És hogy "hívjam fel keresztanyámat, mert ő is hallani akar róla!" Felhívtam, itt egy kis ismétlés         -------II-------- .
Ekkora zűr egy félévi bizi miatt...  smirksweat Kúl
Naplózva
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #863 Dátum: 11 jan 21, 20:21:47 »

Hű de jó napom volt! Nem kellett suliba menni,mert az igazgató elengedte a 8.-osoknak ezt a napot a felvételi miatt. Így ki tudtam magam aludni Nevet.  Ha félévi bizonyítványokról van szó,akkor beszállok: kitűnő lettem,fizikából pedig dicséretet is kaptam. Aki strébernek szólítana,annak elmondom,hogy ez fáradságos munkával sikerült (év eleji magyar 3-asok kijavítása,sormintás kémia,azaz 4-5-4-5 jegyek egymás után). Ének az furcsa,mert én vagyok az osztály basszushangja,de ahhoz képest normálisan éneklek Mosolyog.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #864 Dátum: 11 jan 21, 21:03:59 »

Szóval aki strébernek szólítana, anank azt mondod, jogos?
Naplózva
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #865 Dátum: 11 jan 21, 21:11:16 »

Úgy látszik,rosszul fogalmaztam... Aki strébernek nevez,annak azt mondanám,hogy nem jogos. Különben is,otthon csak a házi feladatokat csinálom meg szinte,mert a tananyag az órán rögzül a fejemben (nagy része).
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #866 Dátum: 11 jan 21, 21:12:52 »

A maradékot meg megtanultad otthon, keményen dolgoztál, és szépen gyakoroltál a leckével. Azt hívják strébernek, aki ezt csinálja, és még az órán is jó kisfiú/kislány.
Naplózva
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #867 Dátum: 11 jan 21, 21:20:42 »

Órán jó vagyok-e? Kétlem,mert a haverokkal megy a susmus gyakran.Otthon meg kár gyakorolni,nagyrészt csak a gépezéssel megy el az idő.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #868 Dátum: 11 jan 21, 21:22:58 »

Akkor én 100%-ig nem vagyok stréber, mert én az órán nem vagyok jókislány öhömm... smirksweat Pirul Nyelvesít
Naa tényleg nem. Van benne amúgy valami, hogy inkább zenetörténet óra, mintsem ének, de amióta új énektanárunk van, sokkal jobban illik az énekóra megszólítás az órára. Mosolyog Amúgy ez a tanárnő nekünk a magyartanárunk volt, és én nagyon szerettem, de helyette magát a sátánt tették be. >.<#
A bizi miatt nekem is nagy felhajtás szokott lenni.
"Mit fogsz kérni, kicsikém, a jó félévid miatt?"
"Hova menjünk, ha leteszed a nyelvvizsgát?"
"Mit vegyünk neked, ha az évvégid is ilyen jó lesz?"
Ki vagyok akadva. Nekem nem kell semmi, csak nyugalom. xD Magamnak csinálom, nem másoknak. A jövőm a stréberkedésben van!! xD Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #869 Dátum: 11 jan 21, 21:46:52 »

Most az várod, hogy sajnáljunk? Sly
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!