24 szep 29, 10:21:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314369 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #840 Dátum: 11 jan 19, 21:44:24 »

^^ értem na Nevet
szivacsot rágcsálni??Nevet Ohh My God nem hallottam még ilyenről..
Marci: ez már beteges..ikszdé
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #841 Dátum: 11 jan 19, 21:49:12 »

Most miéééért ha unatkoztam?xDDDD Te nem csinálsz fura dolgokat ha unatkozol?xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #842 Dátum: 11 jan 19, 21:51:13 »

Én mostanában kezdek egyre kevesebbet tanulni. >.<# A jegyeim szerencsére nem romlanak. ^^^^
A pisz az aláírásomban meg legyen csak az én kis titkom. (Illetve Đestrié.) Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #843 Dátum: 11 jan 19, 22:17:36 »

én tudtam, hogy a titán-dioxidtól lesz szép fehér a fehérfesték, és hogy a szilicium-dioxid borítja a tengerpartot (homok főként ebből áll)  üveg is ebből áll, meg pl a számitógépedben sokminden szilicium alapú
Amúgy kösz hogy írtad, így rájöttem, hogy be kéne vennem a gyógyszertXD...
--

Meeeeegvaaan a kettes lineáris algebráááám! Partyyy Partyyy  Hiei, olyan boldog vagyok, hogy vennék neked egy sört ha itt lennélXD (azért emeltem ki, hogy így lehet, hogy elolvasod:D) 
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #844 Dátum: 11 jan 20, 09:01:18 »

Na jó bevallom hogy történt. Bementem a tanárhoz, gatyámat félárbócra toltam, bepucsítottam és mondtam gyere te csődőr. Így mentem át. ikszdé
Hallod ez tényleg igaz? Ohh My God
Nagyon durva és egyben mázlista! >.<#              
Nem gondoltam volna, hogy komolyan veszed. ikszdé Csak szimplán kisírtam nála 2 pontot.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #845 Dátum: 11 jan 20, 10:00:01 »

Új hobbit találtam xD Kikeresem az összetevőket a gyógyszeremben xDDD Kegyetlen felhasználási módok xD kedvenceim a titán-dioxid,a szilíxium-dioxid,meg a magnézium-sztearát xDDDD


Ezt inkább ne csináld xD Bele lehet bolondulni. Nevet De tényleg. Az elmúlt időszakban én rengeteget betegeskedtem, és volt mindenféle gyógyszer is. Volt pár érdekes köztük. Szívrohamot kb mindegyik okozhatott, de ez volt a legenyhébb. Volt egy, amire azt írták: lehetséges mellékhatás: öngyilkossági késztetéssel járó súlyos elmezavar.  Ohh My God Szerencsére ez azért nem jelentkezett. xD Sőt igazából semmi komolyabb nem volt, hálistennek.

Bár a napi 3x1 Contramaltól azért szédültem rendesen a vége felé már xD

Meg amikor kiengedtek a klinikáról (a legutolsó alkalommal, ami remélem tényleg az utolsó volt), 10 napig trombózis elleni injekciót kellett saját magamnak beadni. :S (Am erre totál képtelen voltam, anyát kértem meg rá. Csoda, hogy ő nem bolondult bele, elég brutális volt.)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #846 Dátum: 11 jan 20, 15:09:06 »

A buszon tenyéréllel tarkónvágtam egy gyereket, mert belekente a rágóját a kabátomba.
A gyerek sírt, az anyja ordibált, én meg zenét hallgattam. smirksweat
Ti mit tettetek volna?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #847 Dátum: 11 jan 20, 15:24:28 »

Hát, nem tudom. Valószínűleg nem keverek le egyet egy kisgyerkenek, már csak a hatása miatt sem, de nem jut eszembe értelmes megoldás. Talán egyszerűen szólok az anyjának. Ha olyan, mint a legtöbb anya, rosszabbul jár.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #848 Dátum: 11 jan 20, 16:24:30 »

basszus egy dolog hogy a gyerek belédkeni a rágóját másik meg hogy azta hogy te mennyire nem vagy normális... a minap írta hogy te milyen nagy iqval rendelkezel, de tudod az nemminden viselkedni megtanulni azért már régen illett volna megtanulnod

ah amugy boldogvagyok egész jó lesz az átlagom nem olyan mint amilyet szerettem volna év elején de jobb mint amire a hét elején számítottam *-* még az is meglehet hogy kitüntettett maradok *-*
de az biztos hogy a kövi félévet nem ronthatom el annyira mint ezt... asszem belefogok gebedni a tanulásba xD  legalább is biosszal meg kémiával kéne naponta foglalkozni pah

am ha már kémiai vegyületek voltak emlegetve nekem a kedvencem rézgálic gyönyörű színe van *-* ma is dolgoztunk verle fehérjék bizonyításánál a sikérben Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #849 Dátum: 11 jan 20, 16:38:36 »

CuSO4 hmm tényleg szép színü, és elektroitként használva szép rézbevonatot lehet vele csinálni mondjuk a kulcsodra
és még permetezni is lehet vele:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #850 Dátum: 11 jan 20, 16:47:54 »

mi NaOHval reagáltattuk (meg persze a sikérrel) ilyen vicces hab lett belőle
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #851 Dátum: 11 jan 20, 16:59:34 »

wáá kémia Nevet persze én még nem olyan szinten tartok mint ti

am most végeztem a shippuuden movie 3-mal, egy pók mászik mellettem a falon, nincs leckém, és folyton a felvételi miatt piszkálnak Technikai KO ennyi mindent egyszerre feldolgozni, közbe pedig azon izélek hogy mér kellett Kakashi-t buzinak beállítani?  Hmm?  >.<# :S
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #852 Dátum: 11 jan 20, 17:02:10 »

nekem háll istennek holnap nyugi van Nevet megyünk edukációra *-* utánna kis westendezés osztállyal és nyomás haza
ah jólesz
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #853 Dátum: 11 jan 20, 17:08:22 »

OMG Ohh My God először redukciót olvastam xD most be vagyok állítva kémiára :'d
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #854 Dátum: 11 jan 20, 17:13:24 »

Nevet jóis az széptudomány a kémia csak rohadt fárasztó néha ikszdé
még mindig jobb vagy mint osztálytársam aki álladóan erekciónak hívja ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!