24 szep 29, 12:19:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314547 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #795 Dátum: 11 jan 18, 16:42:49 »

Érzem a vizeletemen.
Meg könnyen tanulok. Ja, és már van két 100%-os előrehozottam. Kúl
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #796 Dátum: 11 jan 18, 16:48:51 »

Figy én rohadt vékony vagyok, De én sem értem, hogy egy nállam magasabb csaj hogy lehet fele olyan súlyú mint én.. Az ilyen már elvileg a ráakasztott ruhát alig bírja el... Kúl
Attól meg agybajt kapok, hogy kényszeríthetik rá a modelleket arra, hogy 180 centisen 40 kilót nyomjanak? Ez abszurdum!

Aemy.. A mai gyerekeknek épp az hiányzik, hogy katonás rendet tartson a tanár, és néha pofán vágja őket... Csak hát 1. a tanárnak már nincs tisztelete a 2. pont miatt, ami annyit tesz, hogy nem fegyelmezhet... 16 éves kor alatt az iskolából kidobni nem lehet, fizikálisan nem bántalmazhatják, a igazgatói, szaktanári figyelmeztetéseken röhög... Kitől tart? Attól akitől fél, hogy kap egy sallert... Erről ennyit...
Volt nekem is olyan tanárom aki kiképző tiszt volt... Az rendet tudott tartani pofonok nélkül is... Megvoltak a módszerei...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #797 Dátum: 11 jan 18, 16:58:27 »

18 évig tanköteles minden gyerek Mosolyog.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #798 Dátum: 11 jan 18, 17:18:52 »

Elnézést, elfelejtettem, hogy azóta felemelték 18 évre a korhatárt!  smirksweat
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #799 Dátum: 11 jan 18, 17:32:22 »

Szerintem barominagy hülyeség ez a tankötelezettség 18 éves korig Magyar országon, nálunk 10év a kötelező oktatás ez vagyvan vagy nincs és havalaki nem hajlandó tanulin akkor nemkapnak családipótlékot... és mivel a gyerek nem kötelező iskolábajárni az iskola megtagadhatja az oktatását... ígya szülők nem mások adójából élnek xD
Az egész nagyon szép és jó lenne, ha az iskolák nem fejpénzt kapnának a gyerekek mennyisége alapján

Am  vékonyságról neszidjatok már ikszdé 174cm vagyok és 50kiló körül ingadozik a súlyom, 60as a derekam... pedig azért van étvágyam... voltam egy csomó táplálkozás szakinál ikszdé, hormontablettákat is szedek xD szal pl mikor fikázzátok a vékony embereket gondoljatok arra is hogy nemmindenki akar az lenni ikszdé

Hmmhmm gman am ok h van 2 100%os előrehozottad de nemmindegy hogy miből ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #800 Dátum: 11 jan 18, 17:37:45 »

Na és a csípőd mekkora, ha meg lehet kérdezni?
Mondjuk amit linkeltél magadról szalagavatós képet, azon nem tűntél valami aránytalan gebének szóval szerintem egy kicsit lehet, hogy torz ám az énképed.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #801 Dátum: 11 jan 18, 17:38:42 »

Addig igaz, hogy megvonják a családi pótlékot x igazolatlan óra után... még több igazolatlan óra után pedig a tanuló osztályfőnöke, vagy az iskola ügyintézője köteles arra, hogy jelentse ezt a gyámügynek. Nevelőotthonba, javítóintézetbe küldenek Mosolyog Volt osztálytársammal is ez volt, tehát nem a semmiből találom ki ezeket a dolgokat... 18 év után pedig ha nem jársz iskolába, azt a kutyát sem érdekli, mostani osztálytársam lebukott hozzánk, s tanár így meg is mondta a szemébe.
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #802 Dátum: 11 jan 18, 17:53:53 »

A csípőm kb 80as ikszdé mondjuk a derekat csak azért tudom mert modt varratunk alsószoknyát báliruhához xD
Szerintem nincs torz énképem ikszdé évekig kaptam h gebevagyok táplálkozási szakikhoz is amiatt mentembmert a  hivatalos táblázatok szerint kórosan sovány vagyok xD
Amúgy a báliruhaáltalában mindig dob az ember alakján xD
De majd én megmutatom a világnak ha táplákozási szakértő leszek, nah jó nem is hanem élelmiszermérnök ikszdé és csakhizlaló kajákat fogok gyártani X"DDDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Justine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


WWW
« Válasz #803 Dátum: 11 jan 18, 17:56:20 »

Azt tervezem, hogy külföldről rendelek animés cuccokat és szeretném megkérdezni, hogy rendelt-e már valaki az animena.com-ról. Nem tudom,hogy mennyire megbízható, ezért kérdezem.
Naplózva

Az álmok legtöbbször valóra válnak, a gond az, hogy sokan egy bizonyos álmot kergetnek, és nem veszik észre a sok-sok beteljesült álmot maguk körül...

Olyan borzalmas, hogy ehhez képest egy rémálom esti ima.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #804 Dátum: 11 jan 18, 17:58:39 »

Megin volt a pstichológus XDD megtanított lélegezni :'D  Kiröhög
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #805 Dátum: 11 jan 18, 18:04:28 »

Mért, eddig nem tudtál? Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #806 Dátum: 11 jan 18, 18:05:00 »

Úgy látszik nem xD vagy kopoltyúval Nevet vagy bőrön keresztül :'D
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #807 Dátum: 11 jan 18, 18:05:45 »

Lehet hogy rossz hatással van rád... Amúgy pszichológus.. smirksweat Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #808 Dátum: 11 jan 18, 18:13:08 »

Megin volt a pstichológus XDD megtanított lélegezni :'D  Kiröhög

omg Nevet most vettem észre hogy totál nem ezt akartam írni xD hanem azt, hogy pszichológus ikszdé és ebben a tudatban hittem, hogy eleve rosszul írtam, hogy pl piszchológus vagy valami és ezért javított Gabesz xD
egyhez totál értek: leégetni magam mindenki/mindenek előtt (r)ámen bow
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 18, 21:57:56 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #809 Dátum: 11 jan 18, 20:05:14 »

Akkor:
1. Jó lenne magamat is rendbehozni
2.Érdekel az emberi elme
3.Mert jól fizet és nem sok mindent kell csinálnom

És irreálisan nagy stréber lehetsz, ha felvesznek a legmagasabb ponthatárú szakra Mosolyog.

Nem tagadom, stréber vagyok. Nevet De ki nem nézné belőlem senki. Sheftel Sheep
Hmm. nálunk már 3 osztálytársamnál is megvonták a családi pótlékot. Nem jártak suliba. Pedig az egyik egy nagyon rendes lány volt, csak ráragadt a hülyeség. smirksweat Már lehet vagy 400 óra hiányzása. Vagy annál is több.

Én nem vagyok vékony, de kövér se. Pont jóvagyok. Eddig volt egy kis hurkaproblémám, de a sígép csodákra képes, akár a lábakkal meg a popókkal is. Ajánlom mindenkinek.!  Mosolyog kacsint
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!