24 jún 17, 14:58:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182484 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #525 Dátum: 11 jan 12, 14:44:10 »

2 üveg sör (éhgyomorra), jó társaság és csocsó... picit be is csippentettem Nevet Unalmas suli órák úgy lefárasztanak, mint annak a rendje... egy kis ilyen fajta szórakozásnál nincs is jobb. Sajnos heti 1-2x tudunk összejönni, amikor mindenki ráér... pedig minden nap eltudnám viselni Nevet
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #526 Dátum: 11 jan 12, 14:47:41 »

Az normális, hogy azon kezdtem el fantáziálni, hogy mit kezdenék a kocsiban félholtra vert tolvajjal? Mert a kocsiból kulcs nélkül nem szállok ki. Nevet
Naplózva
Echi063
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


Oi! Oi! Oi!


« Válasz #527 Dátum: 11 jan 12, 15:30:06 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Mindenki tudja, hogy arra reagálsz! Moderátor

az vicces lenne, ha kulcsal szálsz ki és a tolvaj gyors beleugrik a kocsiba hajtaná el, csak épp kulcs nincs. Nem tudnám elképzelni a képét!!!  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 16:12:50 írta Gabesz » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #528 Dátum: 11 jan 12, 16:11:05 »

Én már találtam egy ilyenbevásárlószelvényt a kocsimon... Ráspriccel egy kis ablakmosó folyadékot, kis ablaktörlőzés, és irány tovább...

Amúgy ha nekem valaki így beugrana a kocsimba, ugyanúgy járna mint Gdatnál... Épségben nem szállna ki, mert beleállítanám a slusszkulcsot...
Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #529 Dátum: 11 jan 12, 16:16:52 »

Jó ez az oldal kár lenne ha meg szünne
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 16:18:44 írta NARUTO11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #530 Dátum: 11 jan 12, 16:35:10 »

Ezt most kérded, vagy mondod? Mert nem egyértelmű! Használj már végre mondatvégi írásjeleket!
Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #531 Dátum: 11 jan 12, 16:40:32 »

Bocs Ha nem voltam egy értelmű
úgy értem hogy nagyon szeretem az oldalt.És nagyon NEM szeretném hogy megszünjön
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #532 Dátum: 11 jan 12, 16:41:30 »

ejj ezt én is utálom hogy egyesek nem használnak írásjeleket...msn-en egyik ismim is ilyen..kajak úgy feltud idegesíteni....és ha nem válaszolok akkor még ő van megsértődve.Technikai KO
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #533 Dátum: 11 jan 12, 16:55:43 »

Engem msn-en meg fészbukon pont, hogy nem érdekel az ilyesmi. Ott amit lehet, én is rövidítek, és van, hogy még mondatvégi írásjeleket sem használok.
De az felháborít, hogy egyesek (és sajnos elég sokan vannak) a fórumon (ami nem chat) képtelenek lenyomni a Shiftet amikor a mondat kezdőbetűjét ütik le, a mondatvégi írásjelek használatáról nem is beszélve. Indokolatlanul 3 pont sem kell minden mondat végére, elég egy. Pontosan
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #534 Dátum: 11 jan 12, 16:58:22 »

totál igazad van dehát nem mindenki érti ezt...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #535 Dátum: 11 jan 12, 17:02:33 »

Engem az zavar, hogy nem rovásírással írunk, mennyivel autentikusabb lenne már. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #536 Dátum: 11 jan 12, 17:04:47 »

Igen, ráadásul összeviszsa különcködhetnénk, meg sznoboskodhatnánk vele országos szinten.
De msot viccen kívül, a nemzeti öntudatnak jót tenne, ha úgy alakult volna, hogy hazsnáljuk. Csak rég nem akarnak itt oskan jót a nemzeti öntudatnak, inkább minél mélyebben be' nyugatnak.

Most mrá elég erőltett dolog lenen a gyakorlati hazsnálatát támogatni.. viszont szerintem az oktatásba mindneképpen be kellene venni, hogy legalább megismerjék, képben legyenek vele az emberek gyerekkoruktól, ami, más dolgokkal karöltve, szintén jót tenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 17:05:22 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #537 Dátum: 11 jan 12, 17:11:20 »

Hát igazából egy óra alatt kb. meg lehet tanulni.  >.<#
Az biztos, hogy elég érdekes lenne jobbról balra írni, meg más írásjelekkel, de én személy szerint szívesebben olvasnék olyan szövegeket, mert egyszerűen jó ránézni, olyan misztikus hatása van.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #538 Dátum: 11 jan 12, 17:16:38 »

Nikkie a 3 pontot ne bántsd... Azt még én hoztam be a fórumra, annak idején, amikor regisztráltam! Ahogy nézem átvették páran ezt a rossz szokásom... :'D

Amúgy ja! Mondatot mindig nagybetűvel kezdünk, vesszőkkel tagolunk, és mondatvégi írásjellel zárunk be! Ha ezt nem tanulták meg Magyar Nyelvtan órán, akkor jogosan kérdem, mit tudnak? Ehh nem beszélni jól madzsar? Peddig kéne, ha már az a retkes anyanyelve az embernek! Kúl Ha meg valaki lustaságból nem ír helyesen, az minek veri a billentyűzetet? Nem kötelező itt írni!

Amúgy NARUTO11-nek van 30 napja megtanulni írni-olvasni... Pár hete megígértem neki az írási jog megvonást, nem hallgatott rám, most megkapta... Magának harcolta ki! Mosolyog

MSN-en fécen engem sem érdekel.. Ott van hogy én is rövidítek, stb...
Mondjuk ott edzésben vagyok! Kedvenc unokahugim irományait dekódolni kell, jobb mint az enigma:

Uncsii...:/....xoka's xerint....:/ @,@"
10nap Nevet Katikaa ♥ imchokah ♥ ^~^' heheh..wa'rom...uhh ^^ mekkoraa lex! (Lk)
Me'gbetegebb....:@ :/ :S :'( hia'nyzol SzandRaa Szomorú: ^^

És még most az olvashatóbbakat másoltam be... Nevet

Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #539 Dátum: 11 jan 12, 17:55:01 »

Engem msn-en meg fészbukon pont, hogy nem érdekel az ilyesmi. Ott amit lehet, én is rövidítek, és van, hogy még mondatvégi írásjeleket sem használok.
De az felháborít, hogy egyesek (és sajnos elég sokan vannak) a fórumon (ami nem chat) képtelenek lenyomni a Shiftet amikor a mondat kezdőbetűjét ütik le, a mondatvégi írásjelek használatáról nem is beszélve. Indokolatlanul 3 pont sem kell minden mondat végére, elég egy. Pontosan

Nem értem, hogy mi ezzel a problémád. A "..." gyakran nem egy felkiáltójelet vagy egy mondatvégi pontot jelképez... hanem utána esetleg folytatódik a mondat, ezért (is) sok esetben nem használ sok mindenki nagy kezdőbetűt. A hangulatot is mássá teszi, mintha csak egy pontot írnál... könnyen lehet vele iróniát, ellenszenvet kifejezni a mondat jellegéből adódóan. Nem mellesleg nagyon sok novellában, regényben, tehát írásban is használnak "..."-ot.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 17:56:43 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!