24 jún 01, 22:28:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144353 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #300 Dátum: 11 jan 09, 20:27:20 »

Különben nem tudom ki ismeri az Anti Faces-t, de ők külön csináltak egy videót az Alkonyatnak, és akk ők is megemlítették, hogy régen mindneki félt a vámpíroktól, ma meg már mindenki oda van értük Bébi Különben én alkonyatot csak úgy láttam mint film. Nem monodm, hogy jó, de nem is jó azért ahhoz hogy ekkora szám legyen belőle. De örülök, hogy mostmár lecsillapodott ez a fanság, legalább is az én környezetemben Gondolkozik
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #301 Dátum: 11 jan 09, 20:28:18 »

Na jó emberek elég volt! Tudom, hogy sokan örültök meg minden egyéb, de a fórumszabályzatot jó lenne figyelembe venni. Küld el 30 sec-el később az üzidet, de nézd meg az megfelel-e a elvárásoknak. 2 dupla poszt és rövid hozzászólások. Ez nem a troll barlang.

Ezek szerint csak én nem szeretem a vámpirokat. A Vámpiros filmek unalmasak már az animek is. Egy két vámpíros anime volt ami nekem is bejött:D Karin jó kis paródia. Viszont szerintem a vámpírok vissza taszítóak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #302 Dátum: 11 jan 09, 20:31:05 »

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek__1296894-vampir-szeretnek-lenni-lehetseges-ez

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__979038-szerintetek-lehetek-verfarkas

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__638264-mi-lesz-ha-vampirt-es-verfarkast-keresztezunk


Sok idő volt megkeresni! őő.. nem tudom reklámnak -e minősül, de ezt csakis a szórakozás miatt linkeltem! Azért áthúztam!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #303 Dátum: 11 jan 09, 20:31:19 »

Ugyan már, Hiei, ilyen korlátjaik csak a ygenge vámpíroknak vannak. Az alja népnek.
Minden valamire való vámpírt legfeljebb ksimértékben érint egyik-msáik korlát. De ők meg megoldják.

Egyébkétn ha mrá it tmaradt a téma, és felmerült ÉRTELMES vámpírirodalom, akkor Rice. Egyértelműen.
Ezentúl egyébként sok mindennel lehet még foglalkozni, az említett SHan, bár lazábban viszi az egészet, gyakorlatilag egy kamaszfiúra ad vámpírbőrt, és a fiú kamasz is marad, komolyan tudja magát venni és hiteles tud lenni, én azt modnom, hogy brá a vámpírnaplókat nem olvastam, csak fleületesen ismerem, az sem néz ki rosszul úgy mindenestül, a darfantasy vámpírkönyvekből sem sült ki még nagyon roszs, konkrétan a hroror-regéynekből sem.. stb. stb.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #304 Dátum: 11 jan 09, 20:32:12 »

Én nem lennék vámpír... Viszont az Atlantiszban a Lidércek nagyon ott vannak sztem.. az de jó sori volt
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #305 Dátum: 11 jan 09, 20:32:16 »

Yo! Rits broo  >.<# hát a vámpírok sose vonzottak és sose fognak.Nem tudom mit szeretnek ennyien ebben a nyálcsorgatástol túltengő alkonyatban
Naplózva

eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #306 Dátum: 11 jan 09, 20:32:38 »

okésokéé...akkor hosszabbra nyújtom a szót....a trollkodást meg majd hagyjuk jhétre(vagy mikorra is?) Nevet
zizi:nyomassad kacsint
...szóval mindenesetre nekem bejön a vámírosdi..de a keményebbik verzió amit lákjkolok Ördögi Mosolyog
Micsudi:..áá véégre valaki aki szereti a csillagkaput:D....a lidércek azok tényleg ottvannak nagyon...nekem am az Atlantisz tetszett eddig a legjobban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:34:46 írta eszti-san » Naplózva
mii-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 32


WWW
« Válasz #307 Dátum: 11 jan 09, 20:33:22 »

Darren Shant csak szeretni lehet.  Pirul A filmet kinyomtatnám wc papírra és azzal a törölgetném a hátsó fertályam. Remek lenne.  Nyelvesít
Nem ismerem az Anti Facest, de hatalmas piros pont nekik.
Az meg más, ha tetszik a film. Oké mindenkinek más a véleménye. De amikor 2 másodpercenként, "Jajj Edward, awwww!" meg "Jakoooob *nyálazás*" azért enyhén szólva sok(k).
Naplózva

" border="0

Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik.

Tele volt csodálatos dolgokkal, amikre nincs kifejezés, és így benne maradtak a szívében.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #308 Dátum: 11 jan 09, 20:35:54 »

Na igen... a vámpírból ai eredetileg egy lélektelen élőhalott démon amit csak a gyilkolási vágy fűt, csináltak egy túlromantikus szépfiút aki bármelyik emobandában játszhatna.....   sztem ez nagyon gáz
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #309 Dátum: 11 jan 09, 20:38:16 »

Áhh! Hidd el Eszti! Nyomatnám én! Csakhát tanulnom kell! Tudod! Tanulni Tanulni Tanulni!!! Csakis tanulni! ez van! :S Na Jó... talán.. lazítok kicsit! ikszdé

Szerk.: Amúgy az Anti Faces készített az Animékről is ilyen beszámolót! Nagyon nagy! ikszdé Te Shinigami szemű Sharingunnal támadó.. nemtudommi.. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:41:00 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #310 Dátum: 11 jan 09, 20:39:12 »

Én erdélyi vagyok tehát vámpír. Ijedjetek meg. Váá.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #311 Dátum: 11 jan 09, 20:40:29 »

Váá. De ponttal. Szigorúan ponttal. Egyébként nem ijedek meg tőled, mert én.. öhmm.. soproni vagyok, tehát.... öhhh... sör! Ha, egy sörnek nicns vére!
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #312 Dátum: 11 jan 09, 20:42:12 »

Jaja. Én meg nem is szeretem a sört. Szal neked nem kell félni. Nevet
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #313 Dátum: 11 jan 09, 20:42:50 »

Én a vámpírokhoz még csak annyit fűznék hozzá hogy azok a hiedelmek mint például: a fokhagymától félnek, meg hogy nincs tükörképük. Már hogy ne volna hiszen térben mozgó és emberi szemmel jól láthatóak. Szóval nem kell ezeket komolyan venni. A vámpír csak annyiban különbözik az embertől hogy sápadtak mintha vérszegények lennének (biztos ezért vérszívóak xD ) a szemük vörös és hosszúak a szemfogaik. Amúgy meg szerintem tökre úgy élnek mint az emberek. Mosolyog
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #314 Dátum: 11 jan 09, 20:44:18 »

A pengében jól volt kitalálva hogy ez egyfajta vírus...  gyakorlatilag ez még lehetséges is..  átírja a vírus a dns-t és az emberből vámpírt csinál
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!