24 szep 28, 22:45:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312706 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9990 Dátum: 12 jan 24, 21:28:44 »

Tyűű... egy délután, amit nem töltök itthon, és paff, 5 új oldal. Nevet Szép, a pangást el is söpörtük úgy látszik. ikszdé

Na igen. Azt hittem, hogy annyi szenvedés után (hogy 3 hétig alig ettem valamit, inni is szvsz szívószállal... máshogy nem ment) legalább normális lesz, de nem. A ligatúrát legalább ma kipótolta, de én nem merem neki megmutatni a gyűrűket, mert csak levágná őket, és még egy oldalon tépné szét a számat a drót (mert nem hajlandó levágni, ami úgy maradt) és legalább ez is tartja valamennyire... hű. Amúgy nem úgy van, hogy csak x kerület x kijelölt SZTK-jában, fogorvosi rendelőjében fogadhat a doki? Mert én láttam, hogy abban a kerületben csak a XX. és XIX. kerület lakóit fogadják (vagy ilyesmi, a XIX nem biztos)

Az orvos meg érdekes volt. Ma eléggé durvultak a tüneteim... ez már asszem nem megfázás, már rég nem. Fulladozok, szédülök, meg ilyenek.  smirksweat Ha jól értelmeztem, kicsit még magasabb is a vérnyomásom, mint kéne (127/89/90). Felírt vérképzőt, immunerősítőt, meg azt hiszem inhalálót is, de azt mondta, holnapután már menjek suliba. Nem tudom, én nem hinném, hogy holnap ki tudom magam pihenni, még takarítanom is kell majd... szerintem csütörtökön újra a dokinál fogok kikötni.
Nagyon durva volt hazafele... így is kísértek, és többször meg kellett kapaszkodnom, úgy megszédültem, vagy megremegett a lábam.
Anyának persze rögtön az volt az első szava, hogy nem kéne itthon penészedni folyton, és akkor nem lenne ez. Mostanság egyre kevesebb időt töltök itthon, szóval... tegnap pedig beszólt, hogy ne menjek sehová, ha beteg vagyok. Nem igazán értem.
Ja, meg akkor mások miért nem szenvednek ebben? Vannak nálam kockábbak is... :/
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9991 Dátum: 12 jan 24, 21:43:11 »

11000.hsz? Nevet wow

a gintamát már én is tervbe vettem, be van fejezve? hány részes?
a fanmangák közül nekem a naruto tensei nagyon tetszik ^^remélem, lesz folytatás Nevet majd meg is kérdezek valakit.

crazycat: fuu, ez nemjó :/ de nálunk is az van, hogy ha rosszullét miatt itthon kell maradnom egy napot (évi 1-2 alakom max) akkor én avgy a 'lógós'... smirksweat mert ugye minden vágyam jegyzetet másolni, föcin átlag 5 nagyalakú-oldalt írunk :/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9992 Dátum: 12 jan 24, 21:48:36 »

Mi töriből, irodalomból, és nyelvtanból szoktunk ilyet írni. Bár őszintén megmondom, egy ideje ezeket a füzeteket nem vezetem.  smirksweat Ami fontos, azt fejben megjegyzem, így töriből is minimum 4-es dolgozatokat írok. A többi már neccesebb sajnos, azok sosem mentek...

Ui.: Utánanéztem a vérnyomásnak a koromban, hála istennek még pont beleesik ez az érték. Kicsit megnyugodtam.
Mondjuk megérteném, ha magas lenne... keveset mozgok, sokat stresszezek, és imádom a sós dolgokat, szerintem túl sokat is fogyasztok belőlük.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 21:50:48 írta CrazyCat » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9993 Dátum: 12 jan 24, 21:51:47 »

szerk: visszaolvastam azon a linkelt oldalon ikszdé Aes hszén még mindig röhögök Nevet

Milyen hszemről van szó? ikszdé Ez engem is érdekel. Régen elég hülye hszeket is írtam néha.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9994 Dátum: 12 jan 24, 21:53:51 »

Jézus bulifotoiról beszéltél valamit.

Sabaku nincs befejezve kb 250 része van eddig.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9995 Dátum: 12 jan 24, 22:01:38 »

Arra én is kíváncsi lennék Nevet
köszi Putir ^^
tényleg, nektek honna jött a nicknevetek? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #9996 Dátum: 12 jan 24, 22:04:36 »

Imádom a saiyanokat/csillagharcosokat, de nem azért mert pusztiítanak, hanem arzért mert van majom farkuk...
Én is akarok!  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9997 Dátum: 12 jan 24, 22:06:04 »

Hú. A nicknevem.. azt hiszem, ez máshol is volt már, bár ebben nem vagyok teljesen biztos ikszdé Az a tuti csak, hogy nagyon sokat piszkálnak azzal, milyen őrült vagyok illetve, hogy már-már túlzottan szeretem a macskákat. Így nagyjából innen.. Nevet
De már megszeretném változtatni ikszdé
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9998 Dátum: 12 jan 24, 22:06:52 »

A nevem Péter abból lett a Pitor és sikeresen elgépeltem...:/

Széjjén valamért gondoltam.Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9999 Dátum: 12 jan 24, 22:10:24 »

CrazyCat: ha írsz ad adminnak, az elvileg megcsinálja, nem?
Pitor... mármint Putir: ikszdé és így születnek a legendák.

nekem gondolom nem nehéz:(Sabaku no) Gaara az egyik(!) kedvenc szereplőm, viszont a közvetlen nevet fölvenni szerintem nagyon snassz, ezért lett Sabaku. Ugye japánul sivatag. De volt még lehetőség az Akaame (vörös eső) is. De jó ez így Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10000 Dátum: 12 jan 24, 22:11:45 »

Sziasztok! bye bye

Az én becenevem teljesen amúgy Lil Snape Dogg, de a Lilust egyik barátnőmtől kaptam meg párom is szokott így hívni Mosolyog azért lettem itt Lilus meg mostanában mindenhol Nevet

Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10001 Dátum: 12 jan 24, 22:12:35 »

nem azért de ezt nem az Én topicban kéne folytatnuk?
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10002 Dátum: 12 jan 24, 22:13:28 »

Jó kérdés, megcsinálja-e. Nevet Igazából túlélem én ezzel a névvel is, ha nagyon irritál, vagy ilyesmi, elég lesz akkor megpróbálni, hogy átírja-e az admin bácsi.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10003 Dátum: 12 jan 24, 22:20:15 »

Jézus bulifotoiról beszéltél valamit.

Ja az. Azzal csak le akartam fárasztani valakit. xD A célszemély reakciójából ítélve sikeresen. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10004 Dátum: 12 jan 24, 22:26:50 »

Azt belinkelné valaki? Nekem már mindegy, le vagyok már fáradva xD Trollokkal küzdök. Faceg

'Cat(y) (így egyszerűbb a neved xD):
a minap olvasgattam a moderátori figyelmeztetéseket (szoktan néha xD de nem értem, Aes, hogy hogy vagytok még épek xD) és ott láttam egy olyat, h valakinek 2 nickneve volt, és akkor talán Cart'-dono feltette a költői kérdést, hogy miért nem kéri meg, hogy nevezzék át.
 Meg másik sokkoló élményem: a 8.oldalon, 2007-ben figyemeztették Sabakut o.O akkor még fönn se voltam xD véletlenül egy kibannolt troll nevét örököltem?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!