24 szep 27, 22:26:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311578 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6090 Dátum: 11 júl 29, 17:17:07 »

Hát kinek van (rajtam kívül) a bírtokában Szauron szeme? Nevet
De mivel téged jobban érint az ügy, így reád hárul a megmentői feladat... ^^


Tegnap este találtunk az udvarunkban egy sünit! *-* Olyan aranyos volt. Én nem mertem megfogni. >.<# Egy ismerősünk kitette a kertbe, hogy a kutya ne bántsa... Szépen el is ballagott. :3
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6091 Dátum: 11 júl 29, 17:48:23 »

Gyerekek a Knight Rider, az nagyon epic sorozat volt. Nevet Kicsi koromban imádtam én is. Nevet De sztem még most is simán nézném, ha adnák. Nevet
Adják. VAgyn adták még nem rég...
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6092 Dátum: 11 júl 29, 17:58:51 »

Hát Arthas nem az az átlagos szőke herceg figura ikszdé És ezen a képen sokkal szexisebb mint azon amit te linkeltél *-* http://www.gamerdna.com/uimage/9ca1ASAM/full/arthas.jpg ikszdé
Vagy ezen http://images.wikia.com/wow/hu/images/b/b0/WotLKArthasPose.jpg Nevet

Rövid haj? KÉPET AZONNAL!!!!!!!! *.* :3 Húú nagyon kíváncsi vagyok!!!
Majd meglátod ha jössz. Pirul De azért ne valami nagyon vészesen rövidre gondolj :3

Hát nemtoom de ez a hasonlóság tényleg üt.
Hát még a frizurájuk is ugyanolyan kacsint Tényleg nem tűnt még fel nektek? Ohh My God Durva. Nevet


Knight Riderről meg hirtelen az jutott eszembe hogy:
"Kitt! Nyisd ki az ajtót!
Anyádat. Van kezed nem?"
meg a
"Lopakodó üzemmódot kérek.
Akkor fogd be a pofád. .... pajti." ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6093 Dátum: 11 júl 29, 18:18:26 »

B+ Rita az a két kép. ikszdé Mondasz valamit. Nevet Nekem eddig ez eszembe se jutott.  Pojén Nagyon lol.  Kiröhög

De Jaime azért nem rossz arc ám. 3-4 könyvre már egész jófej lesz, én pl. kifejezetten megkedveltem. Nevet

Szóval szimpatizálsz valakivel aki a saját testvérét (vérét) szúrogatja^^. GratulálokXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #6094 Dátum: 11 júl 29, 18:44:45 »

Vannak olyan könyvek amik a testvérszexről szólnak? Hmm? Ugye ez most poén... mármint öhm... vazz hát... Wátdöfákk EZT NEM HISZEM EL!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 29, 18:45:42 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6095 Dátum: 11 júl 29, 19:18:03 »

Sziasztok!

Megjöttem, hiányoztam? ... költői kacsint
Most értem haza Kunfehértóról, vagyis lényegében Kunfehértó->Kiskunhalasról...
Elég rossz idő volt.. nehéz volt kijutni az erdőbe.. mert ugyebár ott volt a nyaraló. Hangulatos, fehérre festett falak, barna zsalu.. belül gyönyörű kövezet... kemence.. semmi áram vagy ilyesmi.. gyertyával világítottunk, kicsit furcsa volt ennyire visszamenni úgymond az időben.
Mosogatni élmény volt nyolc ember után, (persze meleg víz sem volt vagy ilyesmi.. de gyönyörűen be volt vezetve az esővíz, ügyesen megoldották) még jó hogy végül nem jöttek el annyian amennyien lettünk volna.

Jah igen és a lényeg:
Azzal kezdtem hogy megpróbáltam felmászni egy olyan fára, amit kettévágott egy villám még fénykorában.. és félúton leszakadt a bütyök amibe kapaszkodtam.. és zuhantam.. úgyhogy megvannak a hadi sérüléseim.. Mosolyog elengedhetetlen.
Nah mindegy, igaz ami igaz gyerekszobám nem volt.

Nahjó blog off, nem itt kellene kiélni a rejtett hajlamaimat.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6096 Dátum: 11 júl 29, 19:41:01 »

Vannak olyan könyvek amik a testvérszexről szólnak? Hmm? Ugye ez most poén... mármint öhm... vazz hát... Wátdöfákk EZT NEM HISZEM EL!
Meglepő, hogy nem csak a beteg japcsik animéiben van szó ilyenekről? ikszdé És ez még nem is minden hiszen... és ráadásul... najó inkább nem kommentálom Technikai KO
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Morause
Vendég
« Válasz #6097 Dátum: 11 júl 29, 19:49:47 »

Ritli neme ezen lepődtem meg mert tudok róla... és azt hogy ez egy rendszer ami valóban létezik és elég gyakori eset.. hanem ezek miatt találtam furának mert ezeket találtam tegnap!

LINK 1
LINK 2

Előre szólok pont témába klappol tehát csak akkor olvasd ha érdekel mivan benne... az első egy fórum ahol a gyerek tanácsot kér, a másik meg egy történet ami egy A4-es lapra lazán kifér!
A lényeg azért tartom furának mert a társadalom elutasítja mégis írnak róla könyveket.. lol!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 29, 19:50:46 írta Morause » Naplózva
Kitsune sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16


Uchiha Itachi


« Válasz #6098 Dátum: 11 júl 29, 19:59:30 »

Nahát, csaknem a testvérházasságról van szó? Erről tudok egyet s mást... pl. Kleopátra hozzáment az öccséhez, 2. Ramszesz fáraó a lányait az ágyasává tette, meg ilyenek... Hú ez tényleg morbid egy picit!

A Vampire Knight-ban is ez van, de mivel ott vámpírokról van szó, eltekinthetünk tőle. Hehe!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 29, 20:03:13 írta Kitsune sama » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6099 Dátum: 11 júl 29, 20:05:48 »

Én is tudok erről egyet s mást... Pl: A 4 házzal arrébb lakó bácsi, meg az unokahúga... smirksweat

Nem oltásnak szántam ám csak vicces volt, hogy pont akkor írtál be ilyeneket, amikor a dumába írók átlagéletkora kb 14 év volt és szerintem senki nem értette őket.  ikszdé Mondjuk én jót szórakoztam. ^^

Ilyen elmaradottnak hiszel, csak mert 14 vagyok? Pojén ikszdé

Tényleg van aki nem hallott az Árvaangyalról? Húha, szívesen lennék az ilyen emberek helyében. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kitsune sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16


Uchiha Itachi


« Válasz #6100 Dátum: 11 júl 29, 20:14:14 »

Hanii, ugye ezt nem komolyan mondtad? Mert ha igen, akkor inkább maradok a saját képregényeim világában... Szomorú
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6101 Dátum: 11 júl 29, 20:44:34 »

Árva angyal? Az meg micsoda...  Hmm? Gondolkozik

Amúgy sevanna abban tényleg van vmi hogy a 14 évesek annyira nem elmaradottak lehet tapasztalatlanok de azért nem kell cenzúrázni a témát előttük, akár fiú akár lány tök természetes ha ebben a korban érdeklődik a 'saját kis világa' iránt! smirksweat
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6102 Dátum: 11 júl 29, 21:22:44 »

Vannak olyan könyvek amik a testvérszexről szólnak? Hmm? Ugye ez most poén... mármint öhm... vazz hát... Wátdöfákk EZT NEM HISZEM EL!

Ez miért olyan meglepő? Már Szophoklész is durvábbakat írt.


Egyébként az általad linkelt oldalon én ezen lepődtem meg a legjobban (a történet után):

"a természet nem kerüli ... a társadalmo kerüli. sok topikban volt róla szó. nagy valószínűséggel semmilyen biológiai probléma nem lenne belőle, de társadalmilag annál nagyobb a gond."

Szép biológiai ismeretei vannak az illetőnek. Az nem gond ugye, ha egy családban egy recesszív allélhez kötött genetikai betegség van, akkor ilyen esetben szinte 100%, hogy a gyerek is örökli, ellentétben a nem rokon házasságoknál? Vajon az ilyen kapcsolatokból miért születik annyi fogyatékos, torz gyerek? Gondolkozhatnának az emberek néha.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 29, 21:34:02 írta Saphira » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6103 Dátum: 11 júl 29, 21:29:46 »

nem hallott még a vérfertőzésről a drága..
biztos kevés horror filmet látott.. azért jószerével onnan lehet példát hozni.. hiszen a legtöbb gyilkolászós filmben degenerált.. családok illetve torzszülöttek ölik a népet..
Ezzel csak azt akarom mondani hogy akinek kevés fogalma van.. keveset olvas, még az is tudhat azért informálódni..
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6104 Dátum: 11 júl 29, 21:37:12 »

Erre találták fel a fogamzásgátlót és a óvszert... bár társadalmilag tényleg nem elfogadott de szerintem inkább testvérek mint mondjuk az animálszex!
Na meg igen megcsodálkozom a könyvet, ha már vki ír egy eféle történetet azt tudhatjuk hogy neki is megfordult a fejében vagy akkor ő maga átisélte! Nevet
Bár azon a másik fórumon olvastam hogy a nő panaszolta hogy a férje el vállt tőle a saját húga (mármint a férjnek a húga) miatt és külföldre költöztek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!