24 jún 26, 04:02:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204653 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4245 Dátum: 11 jún 08, 15:45:59 »

Masashi, egyszerűbb ha kiírod hogy "Akatsuki FanGirl" Nevet

Ma megtudtam a szóbeli érettségim pontos időpontját. Én leszek a legelső napon a legelső vizsgázó ikszdé (Azaz 20.-án hétfőn 8 óra) De ez végülis jó, legalább hamar túlleszek rajta és nem izgulom végig az egész napot Mosolyog Mondjuk az angol után még 9-kor lesz az infó, de még így is jó. Bár ennek az a hátulütője, hogy akkor még a vizsgáztatók is frissek és jobban figyelik hogy mit mondok Gondolkozik
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4246 Dátum: 11 jún 08, 16:04:15 »

Én a vizsgáimon meg a versenyeimen úgy középen szeretek lenni. Se az eleje, se a vége. Egyik se jó.
Bár a névsor elején jó lenni, ott sose nyílik ki a napló. Nyelvesít
Igen, Aes vannak még ilyen jó kérdéseim. Nevet Ha tippelni kéne, én Kisame-re tenném a voksom. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4247 Dátum: 11 jún 08, 16:06:07 »

Nekem tök mindegy hol vagyok a sorban úgyis szétizgulom a gyomrom...
Én érettségin az első körbe mentem be másik 4 diákkal együtt és én voltam utolsó aki felelt...olyan halálosan unalmas volt végigülni, mire mindenki elcsevegett az angoltanárral...merthogy ugye arra nem készülünk külön...

Valaki tud bármi szórakoztatót ezen a hülye interneten?
Cseregépem van és nincs rajta semmi se. Az összes könyvem hazavittem, mert már kiolvastam őket és a nagy rohanásban nem hoztam fel újat. Írni annyira nincs ihletem, hogy az már fáj. Tanulni meg nem akarok xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 08, 16:09:25 írta Morita » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4248 Dátum: 11 jún 08, 20:43:04 »

Ahhaaa, értem. De jó hogy írtad hogy ne gondoljak rosszra, mert már készültem. Pojén Nyelvesít Pirul xD
Nem 4-nek? Madara már nem gyere be? Lejárt tejtermék lett belőle, vagymi?
Miért félsz Suigetsutól, olyan kis cuki. ikszdé Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4249 Dátum: 11 jún 08, 20:46:46 »

Morita: itt ismerkedtem meg a szivárványrobotunikornis fogalmával... ikszdé Maga a játék nem nagy szám, de sokáig el lehet lenni vele. Némelyeknek olyan, mint a drog... (NEM NEKEM!) Nevet
http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html
____________________________

Hogy én mekkora egy idióta vagyok! Suli után várom a városi buszt, és arra jön az egyik évfolyamtársam, aki egy utcára lakik tőlem. Kérdezem tőle: Te? ... Ő: Haza. Gyalog... (olyan fejjel, hogy "nem ajarsz te is jönni?")
Persze, vele volt egy haverja, úgyhogy nem mertem azt mondani, hogy vele megyek... Oké. Elmentek. Erre fél percre jön ugye a busz, felszállok, és látom, hogy lekezeltek a haverral, mert az másfelé ment. *veri a fejét a falba*
Néha úgy meg tudnám magam folytani... Hogy lehetek ilyen gyáva sz*r? >.<#

Meg a hétvégén mentem motorral haza és utánam szólt két 14-15 éves kiskoma, hogy "jó a szemüveged!". Itt sem tudtam eldönteni, hogy most gúny, vagy tényleg... Pojén

Amúgy Suigetsu tényleg kis cuki. Kis idióta. Hogy lehet tőle félni? Hmm?

És végül, ezen röhögünk már negyed órája: http://www.youtube.com/watch?v=7vG8-fO9_mg&feature=player_embedded
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4250 Dátum: 11 jún 09, 11:24:05 »

A-chan ne aggódj emiatt...neked legalább az leesett, hogy veled akar sétálni...én sajnos csak részegen leszek ilyen bátor...
Mostani barátommal is úgy jöttem össze, hogy két abszint és pálinka után leültem az ölébe és ott maradtam...
Bár tegyük hozzá annyira szégyellem magam az ilyen viselkedéseimért, hogy azóta is pirulva vágok hozzá valamit, ha felhozza azt a házibulit, mikor megismertem.

Amúgy találtam egy egész vicces kis csajos történetet a neten és az olvastam végig...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4251 Dátum: 11 jún 09, 12:22:41 »

De az az összejövés Riztám legalább cuki volt, hogysegített ő is meg a volt pasid is hányatni téged X"DDD

Am A-chan nekem már hiányoznak az ilyen megjegyzések, meg hogy odajön valaki beszélgetni és hát  Pirul... nah végülislényegtelen mert van barátom, de akkor is kell néha mástól is egy kis bókolás xD,  utoljára tavaj jött oda egy srác aki fel akart szedni *-* xD annyira szeretem mikor már tök jót dumállunk és akkor oda tévedünk a pasi témára és közlöm velük, bocs már van xD, a jobb arcok itt még azért haverkodnak *-* és mikor oda tévedünk a testvér témára vmiért mindig tetszett nekik eddig, hogy van egy hugom, de sajnálták, hogy 8 éves xD
Ilayenkor legalább rövid ideig jócsajnak érzem magam xD mert ha már barátom mondja az olyan snassz xD másfél év után már mégis mit mondhatna xD, bár multkor beszólt az is, hogy hízzak már meg xD Gonosz -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4252 Dátum: 11 jún 09, 12:24:14 »

Kösz Noemi...ezt a részletet nem akartam elmondani...de emlékeztess rá, hogy megfojtsalak ezért... xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4253 Dátum: 11 jún 09, 12:28:55 »

xD úgyse lennél rá képes xD am meg asszem szombaton találkozunk szal, ha mégis jobb ha elkezdesz edzeni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4254 Dátum: 11 jún 09, 12:33:17 »

Ó. Én szeretem az izgalmat, meg a spontán "forró" szituációkat. Imádom nem előre megtervezni a dolgaim, szóval az improvizáció a kedvenc fegyverem. Bár a régi önmagamhoz képest már elvesztettem azt szellemességet, amiket régen levágtam. Most ha egy csajt át akarok ölelni, akkor megkérdezem szelíd hangon mosolyogva, hogy "átkarolhatlak?", régen valami vicces helyzetből tettem ezt volna meg huncutan. Pár évvel ezelőtt meg nagyon félős voltam, antiszociális, befelé fordulós, de rájöttem, hogy egyáltalán nem ellenségeim az emberek. Azóta keresem az utcán az ismerős arcokat, rámosolygok jó csajokra, szemöldök húzogatás, kacsintás... meg ami nem ide tartozik, hogy minden egyes növényt és fát egyre jobban tisztelek.
Naplózva



Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4255 Dátum: 11 jún 09, 12:40:10 »

Amúgy ez jó dolog... mármint a csajoknak jól esik, ha megfordulnak utánuk...növeli az önbizalmat, vagy az egót...ki melyik szinten áll már...De csak ilyen szintig. Mikor már a kezükkel a nemesebbik felünket csapkodják nem olyan élvezetes.
De a bokrok tiszteletét nem vágom. Most már elmész keresni egy wc-t és nem rájuk könnyítesz, vagy azt hogy kell elképzelni?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4256 Dátum: 11 jún 09, 12:57:04 »

Nehéz szavakba foglalnom, pontosan mit is jelent ez a fajta tisztelet. De amikor eldobnak egy fél perce leszaggatott virágot, legyen az egy szál rózsa; vagy százszorszép, sokkal de nagyobb együttérzést érzek feléjük, mint a gyűlölködő emberek iránt, hogy mekkora sz*r életük van. Azokon inkább röhögök, bár nem ezt diktálja az erkölcs. Amikor kezdtem ismerkedni Jézus és Buddha tanaival, akkor csak azt hittem, hogy szeretem a növényeket. De nem. Éreztem, hogy ez csak látszólagos tisztelet. Most hogy úgy mondjam, érzem bennük az egységet. Múltkor voltunk az arborétumba. Többiek negyed óra után rákezdték, hogy unatkoznak. Nem értettem, hogy lehet unni. Engem olyan kellemes érzés ölel körül (enyhe túlzással) amikor a természet közelébe lehetek... Mondjuk az is rájátszik, hogy én személy szerint demoralizálónak tartom a magas épületek zsúfoltságát és a tömegnyi autó látszatát. Egyszerűen nem szeretem a nagyvárost, pedig ott születtem. Imádok relaxálni a teraszon ülve nézni a kertet. Minden rossz érzés kimúlik belőlem, megtisztul az elmém, relaxálás után lesz újra kedvem és inspirációm. Szóval leépül az egóm.
Plusz gondolj csak bele, a fák teljesen olyanok, mint a megvilágosult emberek. Ha negatív érzelmeket is táplálunk feléjük (avagy kivágjuk őket, leh*gyozzuk) ők csak tovább táplálják körénk az oxigént és az állatok számára (is) a terméseket, táplálékot.
Naplózva



bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4257 Dátum: 11 jún 09, 13:22:04 »

UchihaMasashi, ezen a mondatodon behaltam: "Kisame már meg volt" :DDDDD éljen a perverzség :3 egyébként, tetszik, ahogyan megvéded magad : ) bezzeg én sose merem ezt tenni, mert egyből gáznak érzem magam ..

Stance, az nagyon jó dolog, ha ennyire szereted a természetet! én is így vagyok ezzel, imádok a szabadban lenni, természetfotókat készíteni, és utálom az olyanokat, akik bántják és szennyezik a környezetet. ha valaki letép mondjuk egy faágat, levelet, virágot, ilyesmi, annak egyből mondom, hogy ne bántsd már, mert fáj neki; illetve szemetelésre és hasonló dolgokra tudok kiakadni.

Morita, ne aggódj, nem vagy egyedül : D én is és a barátom is ittasak voltunk, amikor összejöttünk! előtte 'még soha' ivászatot rendeztünk...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4258 Dátum: 11 jún 09, 13:58:33 »

Nagatot neeem..... >.<# Nagatot nem szerssük... ikszdé

De köxi, egyébként 3 kari Fangirlje vagyok jelenleg amit aláírásba lehet látni, egy valakitől félek és az Suigetsu.... smirksweat

Beatreex köszi de nem minden Akatsukist szeretek például ott van:
~Konan
~Pein
~Nagato
 Pojén


félsz Suigetsutól? Nevet nekem ő a kedvencem a "gonoszok" közül nomeg Hida Nevet de látom őérte te is rajongsz ikszdé
az avád meg Kakuzu?

*egyet Kakuzunak, egyet az Akatsukinak.....egyet Kakuzu tűz szívének.............egyet a temetkezési vállalatnak*
ikszdé kedvenc részem Kakuzuval az 1AÉből ikszdé
am az Akatsukiból én csak Hidant, Zetsut meg Itachit szerettem, a Hebi/Taka-ből/ból meg Suigetsut ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4259 Dátum: 11 jún 09, 14:12:49 »

ez csak ilyen mellékes amerikai kérdés amikor egy nyilvánvaló dologra rákérdezünk, gondolom ismered ikszdé
am azért kérdeztem mert meglepődtem ikszdé egy Hidanos avatar kicsit jobban bejött volna de hát én nem szólok bele, hiszen ennyi erővel akár énis leválthatnám de tudod és Kakashi fan vagyok szal Nevet a terv bukott ^^"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!