24 szep 27, 14:01:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310321 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4230 Dátum: 11 jún 07, 18:32:13 »

Mondanám, hogy én megtehetem, de nem igazXD Az elsőt modiként írtam ezt meg mint énxD.
Jahhh Noe felszokott járni. Terelgeti az újak útjátxDDD
Mondjuk én már nem szoktam duma topicot olvasniXD hallottam, hogy elkanászodtak itt a népek szal most bejárok és megnevelem őket. Tudod mert irgalmas nagyúr vagyokxD
Általában "ban" nélkül sikerrel járokXD Elvégzik a Hiei gyors talpalót azt egyből jól fórumoznakxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4231 Dátum: 11 jún 07, 18:35:57 »

De amúgy milyen jó, hogy Noe feljár...azóta csak egyszer láttam.
Látom nevelsz, és mindenki behúzza fülét farkát...pedig ha tudnák milyen lágy szíved van...xD
Amúgy feleannyi szabály sincs, mikor még régen fórumoztunk. Mikor kerestem, hogy mekkora képem lehet max totál meglepődtem, hogy milyen rövid a szabályzat...de lehet csak rosszul emlékszem...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4232 Dátum: 11 jún 07, 18:37:35 »

Hetente egyszer felnézek, és egyből be kell fenyíteni. Tényleg troll vagyok... Szomorú
AMúgy külön kéz a bannoláshoz?   Ohh My God

Nekem is úgy rémlik, hogy hosszabbb volt a szabályzat, de leeht, hogy csak több mindne volt régen egy helyen.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4233 Dátum: 11 jún 07, 18:40:43 »

Nem emlékszel rosszul. Lefaragtuk, hogy így talán elolvassák az emberek. Túl hosszú volt és sok volt benne a lényegtelen dolog.
Jahhh én is így érzem túl lágyszívű vagyokxD
Tiszta jó most kezdődik a nyár, de én már nigger vagyokxD

Nem STM nem vagy troll. Ha az lennél már kiirtottak volna a kolegák. Viszont nem kéne adni a lovat mások aláxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4234 Dátum: 11 jún 07, 18:42:57 »

Én még mindig fehér vagyok mint a bontott csirke...napközben meg nem szeretek kijárni, mert fáj a szemem ebben a napsütésben... xD

Lakótársam most épp nagyon boldog, mert gyémántos baromságot kap a pasijától...az a vicc, hogy az én arcomon is ekkora vigyor volt, miután megleptem magam egy sportszelettel..
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 18:45:32 írta Morita » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4235 Dátum: 11 jún 07, 21:28:58 »

...
Látom nevelsz, és mindenki behúzza fülét farkát...pedig ha tudnák milyen lágy szíved van...xD
...
Jót tett a fórumnak hogy Hiei-dono modi lett... Tőle tartanak a fórumozók... Anno amikor modi lettem elég volt beírni a topikba, és 2 napig senki nem mert oda írni, ma meg írok kékkel, és észre sem veszik... :/


Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4236 Dátum: 11 jún 07, 21:33:50 »

Én általában csak röhögök Hiei moderálásain.
No offense, de én többre tartom bármelyik másik moderátort.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4237 Dátum: 11 jún 07, 21:54:22 »

Jól teszed én is többre tartom. Mondjuk az én elveim mások. Bennem nincs jó indulat és van türelmem írásjog megvonással nevelni az alanyt. Na de evezettek kellemesebb vizekre.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4238 Dátum: 11 jún 07, 22:32:05 »

Ah, láttam emlegetik a nevem sztár lettem *-* Igazából csak ennyit akartam, nemjut más az eszembbe és vár a könyvecském is ikszdé na meg utállom a mobilnetet mely használatára kényszerültem -.-" gonosz vihar tönkretette a szép kis T-Comos modememet T_T <- nah és ezáltal apró életem minden jelentős eseményével tisztában lehettek xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4239 Dátum: 11 jún 07, 23:19:40 »

Morita... ha tanulmányi rendszert akarsz gyere az ELTÉre, többnyire müködik:D...    nálunk van annyi előnyünk, hogy szeptember 3-ig kell asszem a tárgyakat felvenni csakxD  így még megy a rendszer... multkor elkezdték frissíteni az ETR-t, be is hallt rögtön... és igen, én is csodálkozom, hogy hogy nem lehet megcsinálni a rendszert olyanra, hogy működjön...  clustereket építenek itt az eltén, és nem tudnak annyi vasat összedobni, hogy elfusson rajta a tanulmányi rendszerXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4240 Dátum: 11 jún 08, 10:06:51 »

Én sose értettem hogy valaki miért büszke arra, hogy troll, meg hogy miért akar az lenni... semmi értelme a trollkodásnak, én még ezeket a mostanában divatos "trollfészeket" is utálom látni. -.- Bazz de komolyan ez olyan mintha valaki azzal büszkélkednei, hogy az IQ teszten megbukott. ikszdé

Am meg sokan (pl Slane xDDD) azt mondják, hogy amit itt trollkodásnak hívnak az valójában nem is az, ez csak sima ökörség. Nevet Én ezzel nem értek teljesen egyet, de azért van benne valami. Lesütöttszemek Mondjuk én az ebben az értelemben vett igazi trollokat se kedvelem ikszdé de az ilyenek legalább nem annyira hülyék, hogy nem tudnak egyszerre fingani és rágógumit rágni, mint az itteni "trollok" amik főleg játékok topicokban meg EAÉ témában tenyésznek, amíg valaki ki nem vágja őket.

Jól teszed én is többre tartom. Mondjuk az én elveim mások. Bennem nincs jó indulat és van türelmem írásjog megvonással nevelni az alanyt. Na de evezettek kellemesebb vizekre.


Jaja Hiei, jóindulat bennem valamennyivel több van, türelemről viszont azt se toom h eszik e vagy isszák. ikszdé

Dancsa ETR az egy rakás emberi ürülék. ikszdé Legalábbis itt Pécsett az. Bár azért az évek során fejlődött sokat. Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4241 Dátum: 11 jún 08, 12:12:16 »

Állítólag jobb mint a neptunXD  volt csoporttársam egyszerre bme-s és eltés, ő is ezt mondja..
A mi ETR-ünk nem a legfrissebb verzió, viszont az ELTE kicsit megfoltozgatta:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4242 Dátum: 11 jún 08, 14:52:31 »

mmmmmmm, Kakuzu, szeretjük <3*-*

ééééééééééééééééééééééés *dobpergés* elkezdtem életem 2. anime meséjét : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4243 Dátum: 11 jún 08, 15:01:35 »

Masashi, holnap Nagato fan leszel? xD Hümm-hümm Vagy Kisame fan? Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4244 Dátum: 11 jún 08, 15:02:26 »

Ott a pont hanii, ez egy jó kérdés. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!