24 szep 27, 14:36:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310441 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2475 Dátum: 11 márc 23, 20:45:04 »

én meg szivesen néznék Discovery-t, ha nem kéne a szobámban úgy csinálni mintha kvantumfizikáznék <3
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2476 Dátum: 11 márc 23, 20:50:12 »

ikszdé Te jóég, mennyi idióta ismerős! ikszdé Eezek nem normálisak! Nevet Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2477 Dátum: 11 márc 23, 21:15:47 »

Fogadjunk, hogy még egyikőtök sem próbálkozott a jó öreg diplomáciával velük szemben.

Én próbáltam egyességet kötni velük, de nem törődtek velem, vagy csak túl kis tekintélyű élőlény vagyok hozzájuk képest.
Eme kevés idő alatt felmerült bennem a kérdés: talán a hangyák okozzák majd a világ végét?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2478 Dátum: 11 márc 23, 21:34:08 »

Nekem még sosem volt velük bajom.
Biztos tisztelnek.
LIKE ikszdé

szerda: likeolom a szerdát, 5 óra, nyt, ének, föci, angol, matek...tűrhető mondjuk, másoknak meg sokkal rosszabb van szal megbecsülöm ikszdé a másik favorit a péntek Nevet
angol, tesi(játééék), nyt, rajz, biosz
és most még meg is van cserélve, kedden volt dupla biosz, szal pénteken ofő lesz helyette Nevet:D viszont a hétfő és a kedd szivatós, csütörtököt meg feldobja az infó ^^

...na jó, komoly hangya támadásnak kitéve magam elmodnom, hogy is működik ez igazából.
Tehát, mint modntam, az egész boly egy amoylan nagy agyként és élőlényként működik, ami megosztja egymással az információt, a királynő meg "afféle processzor", sok minden hozzá fut be, sok mindenről ő dönt, ő irányít el ezt-azt, bár hazsnálva a kollektív "memóra" egy részét is. Na, tőle indulnak kifelé is a jelek, és a bejövőt is ő futtatja szét és írányítja megfelelően... de a boylok kommunikálnak egymással, egy még nagyobb együtt működő kollektívát alkotva, ami összehangolja a cselekdeteit. Csak az azonos vérvonalú hangyák azonosítói, kódjai azonosak, a többi megpróbálja kicszorítani a társait, ezért, szerencsénkre folyamatosan háborúban állnak. Pusztítják is egymást, nézzetek utána, komoyl kisebb hangyaháborúkról felvételek is vannak.
Na most, ha a boyl egy "számítógép", egy önvezérlő számítógép, akkor a vérvonal egy hálózat. Amit nem tudtok, hogy van egy rendszergazda is minden hálózatban. Egy teremtmény aki vezérli őket, és akik tényleges világuralomra törekszenek, egymássla is versengve. Némelyikük ilyesztően jól halad... az amerikát ellepő tűzhangyák mind egy kolónia rendszer részei... ezek a rendszergazdák pedig emberek... vagy oylasmik.... de... jönnek, többet nem írhtaok, el kell küldenem amíg nem késő!
a vége nagy like ikszdé :'D

hangya: én valami olyasmit hallottam, hogy a hangyák menekülnek a sütőportól ikszdé egy próbát megér Gondolkozik Gondolkozik tegyetek oda, ahonnan gondoljátok hogy jöhetnek, hátha műxik Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 21:36:41 írta ^^ » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2479 Dátum: 11 márc 23, 21:43:20 »

Valszámon soha többet nem fogunk unatkozni, kitaláltam, hogy honfoglalózzunk hárman a padsorban, az órai munkát, amit fel kell tölteni netre katalógus gyanánt pedig elkérjük óra előtt mástól, és nincs is más dolgunk, mint egymást alázni a játékban az órán másfél órán keresztül. ikszdé
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2480 Dátum: 11 márc 24, 02:36:50 »

Áááh STM...! Pedig már azt hittem, hogy beléd köthetek valamiért... ikszdé
Ugyanis, a mostani, hangya-emberes elméleted szerintem ellent mondott ezzel a HSZ-szel:

Nekem még sosem volt velük bajom.
Biztos tisztelnek.

Túl korán vallottad be az igazságot. :/

Hanii, én is nézném, ha lenne TV-m.  smirksweat

Ha jobban belegondolsz, nem biztos, hogy ellentmond. Tisztelhetnének, amiért tudok a titkukról, de közben azért lehet, hogy nem örülnének, ha elmondanám, és gondot is okozhatnának ha itt kevernének a szobámban.


Amúgy ma bealudtam kora-este, aztán most kettő körül ébredtem fel. Nem emlékszem, pontosan hgy volt, de mgé visszalaudtam, összeálmodtam két oltári nagy marhaságot, közben megint megébredtem, aztán úgy döntöttem, inkább iylenekből nem kérek, és meglátogatom internetországot.  Ike
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 24, 02:44:50 írta STM » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2481 Dátum: 11 márc 24, 08:48:26 »

Azért vontam le azt a következtetést, mert az első HSZ teljes önbizalomra utalt, a másik viszont arra, hogy állandó rettegésben élsz.
Az álmok elől meg ide menekültél, pedig az interneten is elég bizarr dolgokra akadhat az ember.

...de most nem érek rá itt kockulni, irány a suli meg a gyakorlat!
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2482 Dátum: 11 márc 24, 15:20:20 »

Ma magyaron a Star Wars-ról beszélgettünk. ikszdé
Tudniillik a magyartanárunk hippy, és minden év elején az az első dolga, hogy elégesse a tanmenetet. ikszdé
Ezt ő mondta.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2483 Dátum: 11 márc 24, 16:24:58 »

A-chan, amúgy ha nem vagyok veszélyben, akkor nyugodtan elejthetek egy iylen megjegyzést... de ha nyíltan keresztbe teszek nekik, és közben félek, hogy észreveszik, az más... a maffia "barátjaként" is kevéssé félnél a családtól... de ha besúgó leszel, egyből fordul a dolog.
Az álmokról meg... ja, háőt csak megutnam, hoyg tíz perceket alszom, de közben azért összeálmodok mindenféle hüyleséget,  gondoltam egy ksi szünet után már rendbe rázódik a fejem.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 24, 16:45:54 írta STM » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2484 Dátum: 11 márc 24, 16:42:31 »

Bizonyára az én hibám, hogy ebből a hsz- ből egy árva szót sem értettem. smirksweat
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2485 Dátum: 11 márc 24, 16:44:17 »

Igen. A-channak szólt, te meg nem vagy képben. De amúgy elég hasonló töritanárunk van.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2486 Dátum: 11 márc 24, 16:44:42 »

Olvass vissza gman, sokat segít! kacsint
Gyönyörű az idő. Nem is leszek akkora kocka, hogy bent maradjak. Nevet Biciklizem egyet, ami ráadásul ki is tisztítja a fejem.
Akkor is szeretem a tavaszt és az életet! Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2487 Dátum: 11 márc 24, 16:52:44 »

STM: Már egy ideje ezen gondolkodom, de már nem bírom tovább, megkérdezem: közápiskolába jársz még, vagy már egyetemre/főiskolára?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2488 Dátum: 11 márc 24, 16:56:39 »

Már nem bírod tovább? ikszdé
Mióta forrong benend ez, és mi tartott viszsa, hogy megkérdezd? ikszdé

Nos, még középiskolába járok Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2489 Dátum: 11 márc 24, 17:02:04 »

Kösz, megkönnyebbültem most, hogy kezemben van a tudás, amire az idők kezdete óta áhítozom! ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!