24 jún 26, 06:59:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205745 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1620 Dátum: 11 feb 22, 18:19:59 »

nekem nincs,de attól beszélhetünk róla Nevet
Naplózva



 
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1621 Dátum: 11 feb 22, 18:32:45 »

A férfiaknak is lehet túrós a rudi... Nem kell beszélni róla, csak kezelni... x'D

Találj ki értelmesebbet! xXD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 18:33:37 írta Gabesz » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1622 Dátum: 11 feb 22, 18:37:24 »

Visszatérünk a szeretett télanyómhoz? Na, valaki támogatja az ötletet? Nevet
De végül is beszélhetünk a Caramelldansen-ről is.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 18:38:19 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1623 Dátum: 11 feb 22, 19:03:30 »

Beszélgessünk arról, hogy ki milyen lusta. Én pölö annyira az vagyok, hogy ma kedvem támadt egy régi játékhoz ami megvan eredetiben, de nem akartam felkelni és megkeresni a szekrényben, így letöltöttem torrentről. ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1624 Dátum: 11 feb 22, 19:06:03 »

megjöttem Nevet jéééézus de kivagyok Szomorú kipucoltam az egész fürdőszobát, meg egy csomót tanultam föcire & törire  >.<# a lehető legfáradtabb lény vagyok.........a házban Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1625 Dátum: 11 feb 22, 19:19:20 »

Miért van az, hogy: az emok és, vagy gothok, vagy mittudom én már hogy mik, a fészbúkra meg wiwivre fölrakják az érfelvágós, sírkövön, padlón sárban hempergős képeiket. Mellé pedig anime rajzokat, amiket jobb (vagy rosszabb?) esetbe ők készítenek, és alá, olyanokat írnak pl.: "valódi énem" a képen pedig egy csaj késsel kezébe látható? Meg ilyenek.

Oké ezzel nem is lenne baj, azt csinál felőlem amit akar, amíg nem akarja rámtukmálni a stílust én békén hagyom. De, pl.: anyámmal, apámmal, akik lenézik az ilyen embereket, mit csináljak?

Csak mert az a baj, hogy nekik sokszor úgy jön le, hogy "a japán hülyeségek" teszik őket azzá, ami. (ezt én pedig teljesen kizárom, ugyanis még sminkkelni sem vagyok magam hajlandó, pedig darálom az animéket)

Na, de a kérdésem felétek: erről mit gondoltok? Miért van ez? Meg úgy alapból... Egyébként, ezt most úgy írtam, mint egy elkeseredett animefan, aki azt látja, hogy azok a felnőttek, akik nem elég tájékozottak animék, mangák terén, ezek miatt a közösségi oldalakon megtalálható képek miatt azt hiszik, hogy ha a gyerekük animéket néz, ilyen aberráltak lesznek.  Neeem

(Őőőmmm.. fogalmazásért bocsi, a csoki miatt túlpörögtem)

Bocsánat utólag, azoknak, akik a fent leírt csoportokhoz tartoznak.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1626 Dátum: 11 feb 22, 19:26:59 »

Hát én egyetértek Zizivel.
A szüleim is csak azt látják, hogy: "Már megint ezeket a meredtszeműeket nézed?!"
És ez részben azért, mert az idősebb osztály számára irritáló fiatal társadalmi réteg néha védjegyeként tekinti az animés stílust, így ők egyből ezzel asszociálnak. Pedig ott nem az anime a pszichikai megingás oka, hanem sok esetben a szülői nevelés/háttér.
Az anime és a manga nincs rossz hatással a fiatalokra.
És az előbb említett rétegnél nem a hiba okozója, hanem a következménye az "animeizmusság" (szép új szó)

szerintem
Naplózva



 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1627 Dátum: 11 feb 22, 19:33:10 »

Srácok nem moderátori szerepkörben akarok tetszelegni, de ennek is van saját témája és szerintem a válasz is ott lesz benne, sőt úgy emlékszem ennek kapcsán én is írtam oda a téma pedig IDE (katt az IDE szóra) kattintva érhető el.
Amennyiben kérdéseteket ott is kifejtitek szívesen reflektálok rá, s ,ha megtehetem, akkor akár érdemben is megpróbálom mindezt megtenni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1628 Dátum: 11 feb 22, 19:38:24 »

Nem az a baj itt, hogy rapperek, góthok, skinhead-ek kipakolnak anime képeket, hanem azt, hogy a beszűkült szülők nem tudnak különbséget tenni a kettő között! Mert az animét szeretheti mindenki stílustól, öltözködéstől, fajtól, nemtől függetlenül...
Amúgy a szülőket nem kell hibáztatni... Az ő gyerekkorukban kezdett elterjedni a TV magyarországon... Ők nem ismerik a rajzfilm kultúrát...

heonak igaza van...

Amúgy beszélhetünk ezekről a fura fazonokról, akik elkezdenek egy ilyen őrült stílust követni...
Csipkés kombinéban fotóztatja magát a síron úgy besminkelve magát korommal, csak ezzel a góthos, darkos sminkkel is az a baj, hogy egy szép lány is csak elcsúfítja magát... Egy csúnya meg értelemszerűen mégrondább lesz...





« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 19:44:58 írta Gabesz » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1629 Dátum: 11 feb 22, 19:52:36 »

Kétlem hogy nem ismerik a rajzfilmeket. Van 2, 20 évnél idősebb bátyám. Ők néztek DBZ -t. Tehát valamenynire ismerik. (plusz Pokémonon együtt kockultunk a bátyókkal)

Jaja, Akkor hát, az előbb említett topicba várom heo válaszát erre a témára! Nevet

Amúgy, felőlem, aki akarja, folytathatja a "fura figurákról" való elemezgetést! Nevet

(közbe szerkesztettem! ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 19:54:43 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #1630 Dátum: 11 feb 22, 20:00:08 »

JA am már énis gondolkoztam ezen h mi jó abba hogy úgy néznek ki mint valami agyonfestett hulla...vagy mi értelme van pl ennek a gót stílusnak...meg az érfelvágás,bár az betudható szimpla mazoizmusnak..de akkor is fura hogy egyre elterjedtebb..am ez japánból idult?

(csoki téren nekem még a csípőspaprikás milka a favv Nevet )
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1631 Dátum: 11 feb 22, 20:07:40 »

Csokiiii forevör! Pirul Milyen heti egy tábla? Normálisak vagytok? Nevet Kétnaponta 1 tábla. bow
Nálunk tavaly volt 3 csajszi, tiszta emósok voltak, a hajukban zöld csíkok, 8 méter alapozó az arcukon, 2 kiló festék a szemükön, a szájuknak nincs is formája a rúzstól, a körmük fekete, a ruhájuk fekete, és körzővel karcolgatták a kezüket. -.-"
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1632 Dátum: 11 feb 22, 20:09:45 »

Eszti! pont ez a lényeg, hogy a kettőnek szinte semmi köze egymáshoz, csak tévesen egybe van kötve.

A gothokat én azért furcsállom, mert... őm.. (általában) szoknyába, hideg sírkövön fényképezkedni, ugyanebben az öltözékben sárba ülni, ebbe mi a jó? Nem csak mert undorító az ázott szoknya, valamint egy kicsit mondjuk úgy, illetlen egy (általában idegen) sírkövön ülni, de még attól sem félnek hogy megfáznak?  Hmm?

Az emo... Fekete mindene, mazochizmus érthetetlen okokból, és a fiúk kb, mint a lányok...  smirksweat

Többet nem is írok  Hmm?

(én kiszállok a témából, mert hirtelen nincsen semmi amit még mondhatnék smirksweat )
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 20:14:50 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #1633 Dátum: 11 feb 22, 20:27:00 »

Zizi:de te nem azt mondtad h az animének és ezeknek a stílusoknak nincsek közük egymáshoz? Nevet (mer én csak japánt mondtam nem animét)
de akkor most tényleg honnan idult ez a marhaság? Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1634 Dátum: 11 feb 22, 20:30:22 »

Jajj >< az én őseim is ki vannak akadva, amiért ilyen "silány butaságokat" nézek.......................No comment
Naplózva

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!