24 szep 27, 21:16:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311524 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11400 Dátum: 12 márc 08, 16:25:10 »

Hát akkor már én is boldog nőnapot kívánok itt is.^^
Húú ha minden igaz akkor majd oroszt fogok tanulni, és nekem is meg kell majd tanulnom a cirill betűket. >_<" De nem lesz probléma, hiraganák és katakanák, illetve pár kanji után gyerekjáték lesz. Vagy nem. smirksweat

Hú tudjátok meséltem régebben ezt a lány verekedős ügyet.. Hát rendőrségi ügy lett belőle, a suliban ma 2-től folyik a kihallgatás, egy rakat szülő van ott és az összes résztvevő gyerek + aki tud valami plusz információval szolgálni a rendőröknek. Úgyhogy zajlik az élet.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11401 Dátum: 12 márc 08, 16:34:54 »

Хвала лепо Аес. ^^ A ciril betűk nem nehezek, csak gyakorolni kell. smirksweat

Akkor nem unatkoztok. Amúgy én nem emlékszem a sztorira. >.<#
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11402 Dátum: 12 márc 08, 16:39:19 »

Papám azt mondta, hogy meg fog rá tanítani. Nevet

Húú valamikor írtam egy pár oldallal ezelőtt.

Tessék megtaláltam: Mosolyog
Idézet
Egyszerűen kész vagyok ezektől a sulis dolgainktól.  Nagyon tré már az iskolánk, lecsökkent az a hangyaseggnyi színvonal is. Tavaly volt egy kis facebook-os ügy, hogy szidták a sulit, akkor az illetőket eltiltották minden programtól + tantestületit kaptak. Most meg pár csaj megvert egy lányt (aki mellesleg nem érdemelte meg, csupán szerintük lenyúlta egy barátnőjük pasiját), és akkor most pár csicska liba elkezdett háborúzni a megvert lánnyal és barátnőivel, fenyegetőztek hogy rájuk uszítják a fél várost és fészen nyilvánosan írogattak az ügyről. Mondanom sem kell, hogy a lányok lementették és megmutatták az osztályfőnöknek, elmesélték az egész sztorit, és végül "csak" egy igazgatói intő lett a vége. Egy csomóan meg lázadoznak, hogy ezmiez, minimum nekik is egy tantestületi kellene. Teljesen elegem van, kész káosz minden. Ja, meg megbeszélték egymással, hogy maguk között tartják az ügyet, na persze más nap már mindenki erről beszélt, sőt, a tanárok a havi értekezleten megállapodtak, hogy minden osztályfőnök beszéljen az osztályával ezzel kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 16:41:11 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11403 Dátum: 12 márc 08, 16:46:10 »

Hm.. én már megbántam, hogy nem oroszt tanultam német helyett.   Utáltam a németet, és már kezdett érdekelni az orosz =)
Én is gyorsan gépelek, és nekem is elég hangos főleg, ha belendülök ikszdé. Sokan néztek már rám hogy mi a fenét írok... Nevet

Apropó nőnap Nevet kaptam Ibolyát *.* meg kifúrták a fogam és végre leszedték a sínt amit a fogszabályzón rajtam hagytak Nevet Most meg szemezgetek egy csokival de nem tudom, félek enni... Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11404 Dátum: 12 márc 08, 16:51:26 »

Nyáá x3 Mégiscsak emlékszek rá. ikszdé Azt hittem, hogy egy régebbi ügyről beszélsz. smirksweat

Nálunk is volt hasonló, de abból nem lett rendőrség. Utálom, amikor az "elit" valami szerencsétlen ellen fordítja az egész sulit.
-.-
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 16:58:34 írta A-chan » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11405 Dátum: 12 márc 08, 16:55:50 »

Csak mi voltunk békés gimi? Nálunk soha nem voltak ekkora balhék... Nevet viszont általánosban voltak azt hiszem, volt osztálytársam kirabolt valakit a lakótelepen. Abból viszont rendőrségi ügy lett. Egyik másikat meg ki akartak rúgni csak egyik másik suli se vette át, és még tanköteles volt ezért muszáj volt hagyni tovább itt. Mi voltunk a rémosztály amúgy kábé hozzánk féltek bejönni.... ikszdé

Szerintem a fél város ráuszításával való fenyegetésért még egy tantestületi is kevés. Én a lány helyében nem osztályfőnökömhöz, hanem a rendőrségre mentem volna, hisz ez akárhogy nézem elég komoly fenyegetés. Durva, hogy egyes emberek mit képzelnek magukról -.-
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 16:56:48 írta Lilus » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11406 Dátum: 12 márc 08, 16:59:38 »

Ez is általános iskola. Nevet Remélem majd a gimiben normális társaságot kapok. És ezek még csak 7.-esek, mi lesz majd jövőre... Mi is elég rosszak vagyunk, állandóan kikészülnek a tanárok, ma is komolyan majdnem én mentem ki az óráról, olyan ideges voltam. A tanár előtt leb~zizzák egymást meg nagyon csúnyán káromkodnak a fiúk, de még a lányok is. Arról meg nem is beszélve, hogy nem egyszer a tanároknak is mondanak ilyeneket. Ebből is volt ügy még régen. Meg szó szerint letegezik a tanárokat.. Komolyan, normális ez? Szerencse Ha mi most ilyeneket csinálunk, ezek a 7.-esek mit fognak jövőre? smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11407 Dátum: 12 márc 08, 17:00:21 »

hehe oszttársaink (fiúk) szartak a nőnapra, semmi virág, semmi köszöntés. bezzeg a D-ben egy srác mindenkinek vitt virágot ikszdé

apropó, csak nálunk esik most a hó..?
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11408 Dátum: 12 márc 08, 17:02:48 »

Ja hogy általános?  Akkor megértem. Nyugi, ha jó gimibe mész, akkor nem lesz gond. Nálunk pl évente az egész gimiből bukott 2 ember és pótvizsgán ezek is átmentek. Nem volt általános az, hogy balhé van, nem bunyóztak. Ok néha a fiúk fizették a wc felujítását de hát.... Nevet az már más ikszdé
Amúgy régi általános iskolai ofőm mondta, hogy katasztrófa ami ott folyik :/

Én nem tudom, nem találkoztam ma senkivel csak a fogorvossal meg nevelőapámmal. Nem vagyok Pesten mert fogdokihoz mentem és megyek holnap is... Szóval a csoporttársaim fb-n köszöntötték a lányokat.
Itt nem esik a hó hálistannek.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 17:04:35 írta Lilus » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11409 Dátum: 12 márc 08, 17:06:00 »

A gimi nekünk is békés volt. A bajkeverők a mi osztályunkat nagy ívben elkerülték. >:3
Az elites részt az általánosra értettem. Ott mindennaposak voltak a "vagy utálod, vagy téged is utálunk" dolgok. -.-

Gimiben az első két évben csak egy fiú volt az osztályban, és ő is vett mindenkinek virágot. Pirul Azóta is a legjobb haverom (nem a virág miatt ikszdé).

Hó? *-* Sír
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11410 Dátum: 12 márc 08, 17:07:40 »

Szépnek szép, csak tiszta sár minden ikszdé
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11411 Dátum: 12 márc 08, 17:08:15 »

Oh nálunk volt egy lány aki kábé hetente végigment az osztályon, hogy most épp xy-t közösítették ki és kivel vagy vele vagy xyal... én xyal voltam mindig mert rühelltem ha valakit kiközösítenek. (engem soha nem tették, csúfoltak néha de nem ment ez velem ellenben a lány összes LB-jével megtették már párszor.)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11412 Dátum: 12 márc 08, 17:53:04 »

Itt szerencsére nem esik, remèlem nem is fog. Hümm-hümm Mi csak egy kókadt tulipánt kaptunk. Bezzeg a többiek szép vörös rózsát. Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11413 Dátum: 12 márc 08, 17:55:42 »

höhö itt tiltják, hogy szedjenek az emberek hóvirágot, nekünk meg nő a kertben ikszdé olyan aranyosak Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11414 Dátum: 12 márc 08, 17:56:04 »

Boldog nőnapot a fórum hölgy tagjainak ^^
Naplózva


Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!