24 júl 08, 22:28:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 728 729 [730] 731 732 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1226456 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10935 Dátum: 12 feb 16, 20:07:22 »

Igen Flexee neked ment csak nem válaszottam annyira külön a két kérdést. Bocsi! Öhm én az ilyet sose értettem, föleg ha a 4-ek miatt "sírnak" ... Sosem értettem miért kell a gyerekeket sterreszlní így a "rossz" jegyektől...

Hiei, látom akkor tudsz valamit Nevet Mindenévben julius 2. Hétvégélyén rendezik meg a palotajátékokat, amire érdemes eljönni nagyon jó móka. Nyelvesít 3 napos "buli" este... Csak a sok túrista ne lenne néha... ikszdé

Boldog születésnapot Noemi (pedig ki akartam írni)! Süssek neked sütit?
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10936 Dátum: 12 feb 16, 20:27:25 »

Minagi san: anyáék mondták, most hogy 0. éves vagyok még többet kell tanulnom, használjam ki az extra szabadidőt... magyarul tanuljak összeesésig Hümm-hümm nekem ez jutott. persze én se tudok reggeltől estig tanulni, maga a suli is kifáraszt, ma a matektól akadtam ki meg a némettől. ember nincs aki így ne értené a németet mint én Nevet persze ez anyáéknak nem tetszik. de az is fasza, hogy ők elvárják, hogy én mindenből ötös legyek... pont ők beszélnek? anya a matek átlag 3asával?? az nagyon király, hogy legyek kitűnő, de elmagyarázni nekem egyikük sem tudna semmit, ha én nem érteném. apa ugye magyar nyelvtan irodalom töritanár és szégyen hogy 4es lettem nyelvtanból? de ki nem szarja le? ikszdé max a magyartanárokat izgatja hogy jaj milyen gyerek, engem totál nem érdekel a nyelvtan a madzagszabályaival meg minden :| egyszerűen fárasztó és kellemetlen

egyedül a tesi dobja fel a napomat, már amikor van..
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10937 Dátum: 12 feb 16, 20:42:19 »

Barátnőm tesiből fog érettségizni... Azt hiszem, de lehet hogy ez már nem érdekli, néha nem tudom követni.  smirksweat
Általánosságban az ilyen szülők azt akarják ráerőltetni a gyerekükre amit ők nem értek el, ami szerintem a legbutább dolog amit egy szülő tehet. De nem ismerem őket, nem itélkezem.. Ez csak általánosítás. Mosolyog
Ha 0.os vagy akkor emelt óra számban megy a német, nem? 2 év múlva már nem lesz szerintem sok dolgod a némettel, nem olyan nehéz nyelv... :p Anno én a történelmet is németül tanultam, nagyon nem hiányzik, sokkal jobb a francia.

Nyelvtanból én világéletemben rossz voltam, a helyesírásommal semmi gond, csak a szokásos bakik, de valamiért mindig rossz jegyeket kaptam még általános iskolában. Nevet
Naplózva


Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10938 Dátum: 12 feb 16, 20:47:47 »

...meg hogy rosszul tanulok. Bakker a 4-es 5-ös nem elég jó?! ...

Általánosban volt egy osztálytársam [lány], akinek az anyja ugyanilyen volt, keményen leb*szta a 4-esért, a hármast meg már meg sem merte mondani Noexpression

Én is a matekkal szenvedek, meg még az angollal is :/ akkora mázlim volt, mert pont egy olyan tanárt fogtam ki, aki nem ért meg bizonyos dolgokat Nevet például: tavaly augusztus óta tanulom rendesen az angolt, erre rákérdez olyan nyelvtani dolgokra, amikről azt sem tudom, eszik vagy isszák Technikai KO de járok külön tanárhoz is.
A németet meg szeretem, abból jó vagyok Hümm-hümm

Utólag is Boldog szülinapot, noemimi! Mosolyog Torta
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 20:48:48 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10939 Dátum: 12 feb 16, 21:00:01 »

Én se nagyon merek megmondani 3ast avgy annál rosszabbat, ami ugye nem igen van.

Minagi san: ömm nem tudom hogy a heti 4 német emeltnek számít-e, de a heti 8 angol az tuti ikszdé meg 4 infónk van heti 1 töri Szeretet heti egy nyelvtan Szeretet heti 0 fizika kémia föci stb Szeretet
ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10940 Dátum: 12 feb 16, 21:14:27 »

Mitörtént Aes?O.o

Az említettek előkerestek valami ősrégi ügyet, amely szerint én tartozok az egyik bankjuknak 13 ezer forinttal, amit, ha nem fizetek be 8 napon belül, akkor beperelnek. Elég félelmetes volt, ügyvédi irodától jött a levél, sok pattogás meg fenyegetőzés, polgári peres eljárással. Nagyon tudják ezek ijesztgetni a bennszülötteket. És hát sajnos a hatalmuk is meg van hozzá. Első gondolatom az volt, hogy leszarom, legfeljebb visszaírok valamit nekik, amire nem lesznek büszkék, mert ilyen p*csa összegért nem szoktak amúgy se pert indítani. Csak aztán rájöttem persze, hogy nyugodtan megindíthatják a pert, aztán annak a költségeit is rámverik, és máris egy nullával hosszabb az adósság a végén. -.- Mondom b*zmeg, ennek nagyon örülök, muszáj leszek előteremteni rá a pénzt (értsd: kölcsönkérni), mert megszívhatom.  Ördögi Komolyan meg fogok őrülni már ettől a világtól. xD

Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10941 Dátum: 12 feb 16, 21:16:23 »

Flexee!

Tapasztalatból mondom, hogy, ha most ennyire örülsz, hogy nincsenek reál tárgyak, akkor azt később nagyon meg fogod bánni.
Én is 0. osztályos képzésre jártam aminek óriási előnye a nyelvtanulási lehetőség, hátránya vagy még inkább az ami nagyon visszaüt benne, hogy, ha elszoksz ezektől az amúgy sem túl kedvelt tantárgyaktól, akkor később még nehezebbnek fognak bizonyulni.
Sajnos az én osztályomból csak emiatt elmentek vagy kihullottak kilencen is.
Mindenesetre sok sikert.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10942 Dátum: 12 feb 16, 21:22:20 »

Igen tudom bele kell húzni, de rosszul vagyok tőlük :/ mondjuk a föci még elmegy, de a fizikából örülök a 4esnek. Sok szabály meg minden :/ meg az ilyen "pontosanjegyezdmegaszabályokat" dolog a gyengém. Mondjuk max annyiban fájna, hogy este kevesebbet gépezem, de túlélem. Mellesleg már csak azért sem fogok kihullani, mert akkor anyáék darabokra szednek. Szóval elég motiváció az, hogy ha arra gondolok mit kapok egy 3asért. Utálom, de megoldom valahogy, mert ha panaszkodom azzal nem megyek semmire smirksweat
Amúgy szerintem az osztályban sokan örülnek, hogy nincsenek ilyen tárgyak ^^
Nem vagyok az a "nemtanulós" típus, én inkább az "utálom a tanulást, de azért félek" típus vagyok ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10943 Dátum: 12 feb 16, 21:30:20 »

Nálunk még divat volt a tanulókör, gondolom nálatok is lesz valamiféle összefogás, ha más nem, akkor a kényszer összehoz majd titeket, szóval nem lesz ott gond, főleg, ha akarod, hogy ne legyen.

Én mondjuk kimondottam szerettem a fizikát, sőt, most is nagyon szeretem, de ez nem ide tartozik. Nevet

Más viszont igen, ha már a múltkori akció nem volt sikeres, akkor mi lenne, ha most megpróbálnánk egy másfajta családot indítani? (Igen, most én is beszállnék.)
A múltkori után lenne rá még igény?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10944 Dátum: 12 feb 16, 21:34:22 »

hááát. Én szívesen tartozom valahova, ami nem szúr szemet a moderátoroknak Nevet mondjuk most jön a neheze, mert találni kell valami nagyon közöset Nevet

amúgy esteleg lehet arról szó, hogy ha valamit nagyon nem értek, segítessz nekem fizikába? Pirul
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10945 Dátum: 12 feb 16, 21:35:59 »

Hehe, mire gondoltál, sima "testvérek" stb?

Aes, azért ez durva, vagyis nem is tudom mit mondhatnék, az ilyenekben nagyn jók. De szencsére nem olyan birzalmas összeget írtak, mármint hogy nem valami sok-sok tízezresre gondolok.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10946 Dátum: 12 feb 16, 21:38:54 »

Hát Minagi san nem pont ilyenre gondoltam Nevet

Hehe, mire gondoltál, sima "testvérek" stb?

szerintem egy kötődési forma nem igazán lehet sima, ha valaki tényleg komolyan gondolja Pirul
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10947 Dátum: 12 feb 16, 21:38:55 »

Lehet róla szó, ha tudok és időm engedi, akkor szívesen segítek majd.

Kigondolok , akkor valamit, hogy lehessen már egy család a kemény magnak.
Igazából csak a hierarchiát gondoltam ki eddig, engem is a téma fogott meg, de töröm még rajta egy picit a buksimat.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10948 Dátum: 12 feb 16, 21:45:13 »

Akkor én is csatlakoznék... Még nem tartoztam itt semmi ilyesmihez. Pirul
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10949 Dátum: 12 feb 16, 21:48:27 »

heo san: arigatou Pirul

p.ü.ben körbe kellene érdeklődni ki mit szeret, mit tart fontosnak. ne boldogítsuk itt a népet ikszdé aztán ha megegyezünk valamiben akkor az lesz Nevet én is megpróbálok kitalálni valamit este még ^^

Minagi: épp itt az ideje ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 728 729 [730] 731 732 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!