24 ápr 29, 11:29:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Shenlong weboldallal kapcsolatban  (Megtekintve 30355 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #45 Dátum: 12 márc 15, 19:24:25 »

A héten jön majd manga? Vagy esetleg átcsúszik jövőhétre?
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #46 Dátum: 12 máj 05, 22:08:01 »

Idézek a blogról:
Egyre nehezebb összeegyeztetni a real life teendőket a fansubolással, úgyhogy ebben a hónapban elővettük a kaszát és egy pár projektünket elkaszáltuk egy kis időre. Ilyen pl. a Dragon Ball manga ami már évek óta fut rendszeresen, most mégis 1 hónapra leállítjuk a projektet, hogy júniustól újult erővel térjünk vissza. Ebben a hónapban keresünk majd admint a Shenlongra és fordítókat a Dragon Ball mangára, érdemes lesz csekkolni az oldalt annak aki tagja szeretne lenni a csapatnak! Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #47 Dátum: 12 máj 06, 07:37:40 »

Samdav... ez egy márciusi kérdés volt a blog meg egy májusi bejegyzés. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #48 Dátum: 12 máj 06, 12:19:26 »

Nemgáz, legalább válaszoltam neki, ha már nem válaszolt neki senki, késve bár, de törve nem! (ikszdé)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #49 Dátum: 12 máj 06, 12:36:14 »

A szándék a lényeg Mosolyog. Ráadásul amit Samdav írt/bemásolt nekem teljesen új még, úgy hogy köszönöm Nevet:d
Naplózva

Funk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #50 Dátum: 12 máj 11, 08:49:06 »

Hello
Régen az oldalon volt a projektek menüben  felsorolva tervezett manga/anime projekt is azzal mi történt?
Meg tudjátok nekem mondani milyen Mangát/animét terveztek még fordítani?
Nagyon kíváncsi lennék, bocsi a tolakodásért. Nektek köszönhetem a manga és anime kultúrában való érdeklődésemet és eddigi tudásomat. Az összes eddig is sorozat amit végig néztem az oldalról nagyon tetszett. És biztos vagyok benne, hogy továbbra is ilyen remek műveket fogtok fordítani nekünk. A kíváncsiság viszont él bennem, hogy mit találtok még amit megoszthattok még velünk? És természetesen, hogy ezeket úgy Kb mikor várjam/várjuk?
Előre is köszi a választ. Mosolyog

Szek: Bocs ezt nagyon elnéztem a Naruto-kun oldal kérdéseihez akartam írni ne kérlek ne haragudjatok.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 08:56:03 írta Funk » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #51 Dátum: 12 máj 11, 08:59:03 »

Szia,

A Shenlongon ilyen nem volt, viszont a Naruto-Kunon van ilyen:
Animék esetében:
http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=433 (legalul)
Mangák esetében:
http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=434 (legalul lenne - de jelenleg nincs)

Persze ezeken kívül előfordulhat olyan anime/manga megjelenése ami nem szerepel egyik listában sem. Mostanában sokszor előfordul, hogy percek alatt döntjük el, hogy felveszünk-e valamit ami megtetszik, vagy sem. Mosolyog
Hogy mi-mikor kerül kiadásra, a blogunk Publikálási listájában kerül minden hónap elején kiírásra. ^^

További Kellemes animézést kívánunk! ^^
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #52 Dátum: 12 nov 19, 20:23:23 »

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy a közeljövőben torrent formájában elérhetők lesznek (magyar felirattal, eredeti nyelven) a DB Z és GT epizódok? Vagy bármi más letölthető formában? (Látom, hogy mások is kérdezték, de elég sok időt telt el azóta, ezért kérdem)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
dorika89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #53 Dátum: 12 dec 03, 11:43:29 »

Sziasztok!

Volna egy kérdésem hozzátok. Mosolyog
Szóval képet szeretnék feltölteni a profilomhoz, és valahogy sehogy sem sikerül. Meg van szabva a kép mérete, vagy ilyesmi?

Előre is köszönöm! Üdv.: Dóri
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #54 Dátum: 13 jún 23, 23:59:32 »

Sziasztok!
Elképzelhető, hogy a közeljövőben torrent formájában elérhetők lesznek (magyar felirattal, eredeti nyelven) a DB Z és GT epizódok? Vagy bármi más letölthető formában? (Látom, hogy mások is kérdezték, de elég sok időt telt el azóta, ezért kérdem)

Ugyanez a kérdésem, kiegészítve a sima DB mozifilmekkel.
Naplózva

....................................................................................................................
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #55 Dátum: 13 jún 24, 15:56:08 »

Most újra várható a heti két fejezet, vagy ez valami átmeneti cucc?
Nem találtam semmi hírt, viszont talán 3 hete jön megint a manga. Lehet, hogy volt már róla szó, csak én ugrottam át rajta... Mosolyog
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #56 Dátum: 13 jún 24, 16:03:40 »

Hű, de rég nem jártam itt. O_o

Sziasztok!

Volna egy kérdésem hozzátok. Mosolyog
Szóval képet szeretnék feltölteni a profilomhoz, és valahogy sehogy sem sikerül. Meg van szabva a kép mérete, vagy ilyesmi?

Előre is köszönöm! Üdv.: Dóri
Kicsit off a kérdés, meg már régi is, de azért válaszolok rá cirka fél év távlatából is. ikszdé 200 pixel magas lehet.

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy a közeljövőben torrent formájában elérhetők lesznek (magyar felirattal, eredeti nyelven) a DB Z és GT epizódok? Vagy bármi más letölthető formában? (Látom, hogy mások is kérdezték, de elég sok időt telt el azóta, ezért kérdem)
Mindenképpen, terv is van rá, csak egyelőre a kivitelezés akadozik.

Ugyanez a kérdésem, kiegészítve a sima DB mozifilmekkel.
Hamarosan befejezzük a Dragon Ball mangát és utána a sima DB és a DBGT Mozifilme(ke)t is meg szeretnénk csinálni, hogy teljes legyen a repertoár a filmekkel kapcsolatban. ^^

Most újra várható a heti két fejezet, vagy ez valami átmeneti cucc?
Nem találtam semmi hírt, viszont talán 3 hete jön megint a manga. Lehet, hogy volt már róla szó, csak én ugrottam át rajta... Mosolyog
Újra jön hetente a 2 fejezet és ha minden jól megy, szeptembertől átváltunk heti 5 fejezetre, így várhatóan november végére befejezzük a teljes DB mangát. ^^
A Dragon Ball SD pedig minden héten jelentkezik továbbra is egészen a befejező 14. fejezetig.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #57 Dátum: 13 jún 24, 17:07:04 »

Nekem ez a 2/hét is tetszik, de ha sikerül 5-re átállni, akkor az csak hab lenne a tortán. És köszönöm a gyors választ! Mosolyog
Naplózva

Syaoran
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #58 Dátum: 13 aug 11, 16:38:43 »

hellósztok mivel látom hogy a shelong nagyon nem aktív és nem sok mindennel tud mostanság előrukkolni találtam egy magyar dragon ball paródiát mi lenne ha felvennétek velük a kapcsolatot és kiraknátok az oldalra?

http://www.youtube.com/user/SuperTeamDragon
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #59 Dátum: 13 aug 11, 18:18:44 »

IP alapján dupla acc szagot érzek a levegőben. Nyelvesít

Btw, már volt róla szó, csak mindig elfelejtem. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!