24 ápr 29, 14:02:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a OnePieceFan weboldallal kapcsolatban  (Megtekintve 22382 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mekol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #30 Dátum: 12 ápr 11, 11:55:16 »

Szeretném megkérdezni, hogy azokat a videós One Piece kiadásokat, amiket még a Naruto-kun készített valahonnan be lehet-e szerezni. Torrenten tudom, hogy fent van a 143. részig, de a többit is valahonnan le lehetne tölteni égetett magyar felirattal? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 11, 13:21:35 írta Mekol » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #31 Dátum: 12 jún 10, 19:36:13 »

Úgy döntöttem elkezdem nézni ezt az animét is, de az első torrentes packban, vagyis a 001-263-igban nincs benne nekem az első öt rész. Én rontottam el valahol a kattintási sorrendet?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 jún 10, 19:46:51 »

Azt nem tudom, hogy abban a csomagban miért nincs benne az első 5 rész. A torrent trackeren viszont biztosan fent van egy 01-143-mas csomagban.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #33 Dátum: 12 jún 10, 19:53:00 »

Köszönöm. Mosolyog Akkor beregisztrálok oda
Naplózva
Lord Carl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #34 Dátum: 14 okt 20, 21:37:51 »

Ez inkább kritika lesz, mint kérdés szóval remélem az enyhén negatív kritikát is épp annyira elviselitek, mint a pozitívat. Elolvastam a szabályzatot.... próbálom mellőzni a csúnya szavakat.

Tehát először is az indavideos feltöltések undorítóan néznek ki, én nem tudom azt ki csinálta és hány évvel ezelőtt, de én egy olyan anime-t aminek pontosan a látvány a lényege(mint a One Piece) azért nézek, mert imádom a jó harcokat és a látványos jeleneteket. Az a minőség egyszerűen nézhetetlen és ez nem is a legnagyobb probléma... Annyira trágár munkát végzett az illető, hogy amiket elrontott(nem egy ilyen rész van... csúszik a felirat, nincs hang, egy kis kockában kell nézni a minőségtelen videót stb...) le se cserélte az évek során. Valószínűleg azóta már törölték is, mint felhasználót, ezt is csak hozzászólásokból sikerült kiböngésznem.
Nem hirdetek semmit, nem ismerem túlságosan az oldalt amit linkelni fogok, de itt fenn van ez a csodálatos minőség 1-515. részig:
http://mozizzonline.hu/one-piece/
A mutat gombra rákattintva bárki megnézheti.. ez egyszerűen nem járja manapság... Nem lehet így élvezni magát az anime-t.

Ez mind nem lenne probléma, ha magán a onepiecefan.hu oldalon működnének normálisan a torrent letöltő linkek, illetve a feliratok és szépen végig lehetne nézni az anime-t az elejétől a végéig, de ez megint csak nincs így. A részeknek egy iszonyatos nagy százalékát muszáj voltam a fent említett indavideos linkekkel nézni, mivel a torrent-ek nem jönnek le. Nem tudom a nap milyen órájában kéne nekiállnom... van e azért felelős ember az oldalon, hogy mindig legyen olyan "peers" akinek 100%-ig fenn van, de ez így jelenleg nem működik.

A legnagyobb problémák a következők:
1. Sehol nincs feltüntetve, hogy a feliratok a onepiecefun.hu oldalon milyen torrent verzióhoz készültek. Ezt úgy kellett kisilabizálnom, hogy betöltöttem a torrentet külön. Sajnos nem értem miért nem lehet benne a letöltött felirat nevében, hogy mégis milyen verzióhoz készítették...
2. Hiába a torrent [yibis] verzió nagyon sok helyen full leolvastam a számozását a videónak és a onepiecefun.hu oldal torrent videójának a számozását, majd letöltöttem ugyan azt a verziót nagyobb mennyiségű részt tartalmazó linken és a felirat szimplán csúszott, ami alap járaton lehetetlen kéne hogy legyen.
3. A legnagyobb káosz a 460. rész után kezdődik az oldalon amikor elkezdett megütni a guta kb majdnem minden 4~5. résznél mikor hirtelenjében nem a [yibis] verzióhoz volt a felirat, hanem a HorribleSub-hoz. Kérdem én, mi a fenéért kellett váltani? Több gigányi [yibis] részt töltöttem le amihez nem működött a felirat, majd próbáltam rákeresni a HorribleSubs oldalára vagy bármire, de nincsen ilyen.... A HorribleSubs csak egy-egy részeket töltött fel évekkel ezelőtt, képtelenség a torrentjeiket letölteni, mivel nincsen seeder.
4. Tehát tulajdonképpen van egy ilyen luk a 460. és az 500. rész között ami teljes káosz.

Egyenlőre úgy vettem észre, hogy az 500. rész feletti torrent-eknél van 1 szál ember akinek 100%-ban megvan és tulajdonképpen hamar lejönnek a részek, de az ugyancsak HorribleSubs és mivel ők részenként töltik fel, ha az az egy szál magyar ember abbahagyja a torrent-ezést a linkek meghalnak.

A következő javaslatot tenném: a [yibis]-nek van saját oldala, ezen belül a torrent track-ernél van egy összegyűjtött torrent csomag ami magába foglalja a részeket 1-516-ig. Iszonyatosan jó minőségben vannak fent itt a részek, a felirataitok 90%-a működik is hozzá, bár pár helyen nem... amit nem értek sajnos mert ugyan az a verzió de ezt biztosan jeleznék a jövőben mások. Tehát a javaslatom az lenne, hogy valaki időzítse át a HorribleSubs feliratokat. Illetve a furcsa mód elcsúszott [yibis] feliratokat ehhez a linkhez majd a jövőben ha jelezték. Itt tuti biztos mindig lesz fel és letöltő:
http://tracker.yibis.com/
A linken belül ott van a torrent csak katt a Batches fülre. 1~516. részig és nagyon jó minőségben.


Másrészről köszi a munkátokat! bow Tisztában vagyok vele, hogy nem kaptok pénzt érte, de azért nekem mint nézőnek nagyok az elvárásaim. Nevet Maguk a feliratok nagyon jók, sokat nevettem az anime-n idáig. Remélem 500 felett nem ütközök további problémákba.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #35 Dátum: 14 okt 22, 04:52:34 »

Kedves Lord Carl!

A OnePieceFan adminisztrátoraként írok most neked.

1., Indavideós feltöltéssel nem foglalkozom. Ennek több oka is van: például az, hogy nem vagyok híve az online videózásnak. Persze, biztos jó, hogy nem kell várni a letöltögetésre ( holott azokat a videókat is ugyanúgy le kell tölteni, csak éppen ezt a felhasználó nem látja, és nincs vele gondja ), viszont cserébe a minősége sem kifogástalan. Aki indavideón nézegeti a munkáinkat, az meg is érdemli azt a minőséget. ( ugyanis, ha belegondolsz, mikor rákattintasz a következő részre, nem feltétlenül nézed meg a készítő nevét, csak az érdekel, hogy magyar felirat van-e hozzá )

2., Igen, a torrent hibája az, hogy ha nem töltik fel, akkor nem is tudod letölteni. Viszont senkitől sem várhatod el, hogy kb 1 terányi adatot folyamatosan seedeljen, ha kell. Mint mondtad, nem kapunk egy fillért sem azért, mert ezt csináljuk, nekem meg pl nem futja külső winchesterre. Pláne, hogy csak ezért vegyem meg!

A legnagyobb problémák:
1., "A részleg karbantartása és felújítása zajlik, ezért csak a torrentes letöltéseket érhetitek el. Hamarosan megnyitjuk a teljes részleget!"
2., A hiba a te gépezetedben van, ugyanis többször láttam a sorozatot, sőt, ( ugyan senkinek semmi köze hozzá, de ) a barátnőmmel is végignéztem egyszer, és nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Sőt, jobban belegondolva, a feliratok publikálása óta senki sem jelzett ilyesmit. Konkrét számokat mondj, akkor utána tudok nézni.
3., A váltás oka nagyon egyszerű. Mivel ott már beértük az aktuális részeket, így a lehető leghamarabb szerettük volna elhozni nektek magyar nyelven a heti epizódot. A yibis folyamatosan csúszik a kiadásaival ( pl. most a 666. rész került ki vasárnap, ők tegnap töltötték fel a 664. epizódot... két héttel vannak csak elmaradva ). A HorribleSubs oldala mellesleg itt van: http://horriblesubs.info/ de egyszerűbb, ha a nyaa-ra beírod, hogy "one piece horrible", és kiadja az összes létező videójukat.
4., A teljes káosztól azért messze áll, de ahogy érzed.

Összegzésül:
Folyamatosan dolgozom a letöltési oldalak rendszerezésén és létrehozásán, de iszonyatosan nagy munkáról van szó. Minden egyes feliratunkhoz az a videó lesz feltöltve, amihez készült, SD és HD minőségben egyaránt. Valamint dolgozunk többek között az égetett feliratos videókon is, ahogy azt láthattad, jómagam is elkezdtem eme művészet gyakorlását ( Hunter X Hunter 137-148, Nanatsu no Taizai, Trinity Seven ).

További jó OP-zést kívánok neked a csapat nevében!
Tapion-sama
OPFan Adminisztrátor
Naplózva

Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #36 Dátum: 15 dec 07, 19:50:56 »

Szia majd írd már le please ,hogy van ez a letöltés már megy a gépre menti a One Piecet 708 résztől a mostaniig magyarosítást úgy tűnt le se kellett tölteni anélkül is alatta volt a magyarosítás csak így kicsit többet foglal a file, viszont töltöttem le 643a s részt is meg magyarosítást is hozzá, ott már például csúszott a felirat annak ellenére hogy jó feliratot töltöttem le hozzá és neveztem át a filet egyformára ,hogy alatta legyen a felirat.Kérdésem a következő kell valamilyen új kodec lejátszó a 708tól lefelé történő részekhez,le lettek ellenőrizve a feliratok ,vagy vannak még-e téren hiányosságok mondjuk csúszó felirat ,van erre megoldás?
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!