24 ápr 30, 08:47:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elveszett, keresett animék, mangák!  (Megtekintve 33061 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Dátum: 10 dec 27, 02:29:29 »

A topic nagyjából arról szólna, hogy régebbi vagy nehezen megtalálható animék, mangák megkeresésében kérnénk egymás segítségét.
Ez afféle segítség topic lenne, de csak ezzel kapcsolatban így a sok animét látottak tudnak tanácsot vagy konkrét módszereket, linkeket adni bárkinek aki úgy érzi szüksége van rá.
Úgy gondolom, hogy hasznos lenne, mert véleményem szerint nem csak én találkoztam már azzal, hogy egy egy régebbi animét, mangát tovább tart "megszerezni", mint amennyi idő alatt meg lehet nézni főként, ha specifikusan keressük azt, s az új topic segítségével valamint egymás tapasztalatain alapuló kölcsönös megsegítésén keresztül ez az idő igencsak kicsire redukálódna, ami mindenképpen hasznos, s közösségkovácsoló is egyben.

Kikötés: Csak egy van, de azt mindenkinek kötelező betartani!

Ez pedig a következő:
Olyan oldalt tilos belinkelni, ahol bármilyen animéhez magyar felirat, vagy bármilyen mangához magyar változat van! (Egyedüli kivétel a http://www.naruto-kun.hu/.)


A téma Chakra engedélyével lett megnyitva.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 02:50:26 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1 Dátum: 10 dec 27, 02:46:03 »

Úgy emlékeztem, már van iylen téma, de nem találtam meg. Lehet, hogy akkor konkrétan egy bizonyos animének indult a topic...
AMúgy el van írva a cím. Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2 Dátum: 10 dec 27, 02:52:03 »

Jó magam is keresgéltem hátha van ilyen téma, de nem találtam szóval rákérdeztem.
A cím pedig javítva lett köszönöm.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 dec 27, 04:00:28 »

Level: n00b

Alapvető animés torrentoldal (van hogy kevés seeder esetén is tűrhető letöltési sebességet kapunk, de persze erre ne vegyetek mérget.)
http://www.nyaatorrents.org/
----------------------------------------------------------

Level: Rookie

Anime-link kereső
http://hsbsitez.com/anime-search
Egy-egy animére rákeresve, olyan oldalak linkjeit adja meg, ahonét letölthetjük, vagy online megnézhetjük az adott animét. (sajnos nincs fent minden)
----------------------------------------------------------

level: Easy

Fájlkereső
http://www.filestube.com/ (Nem csak animékhez van)
Fájlokat kereshetünk az ismer és kevésbé ismert letöltő szerverekről (mint pl rapidshare, megaupload, hotfile..stb)
megj:animék általában a megauploadon szoktak lenni, de gyakori még a 4shared, rapidshare, és a hotfile linkek is.
----------------------------------------------------------

level: Medium
A barátod, vagyis a
www.google.com

A filestube. com voltaképp ezt a részt egyszerűsíti le, de van hogy így nagyobb sikerrel járunk.

amit a keresőbe be kell írnunk:
1a.
"anime címe" download  -> valószinüleg torrent oldalakat kapunk (és valószinüleg halottak, de ha minden veszve, egy próbát megérhetnek)

2a.
"anime címe" "letöltőszerver (megaupload/rapidshare/stb)" -> valószinüleg letöltési linkeket kapunk

2b
"anime címe" "az angol fansub/raw csapat neve, vagy annak rövídítése rövídítése pl [DB], [Eclipse], [AHQ], [Leopard-Raws]
(ha nem tudod mejikc csapat készítette a relase-t, akkor az anidb.net oldalon utánnanézhetsz az adott anime adatlapjának megtekintésével)" "letöltőszerver"

megj: a kulcsszavak logi szerint kombinálhatóak.
----------------------------------------------------------

level: Ultimate genshiken-otaku anime-kocka szint.

Alias gugli Norbi Ápgréd

ha még mindig nm sikerült megtalálni, akkor.
az anidb.net -en az anime adatlapjáról szerezd meg az anime japán címét. Értem ezalatt a kanjis írást.

majd ugyanúgy használjuk a google keresőjét mint a fent leírtak esetében, csak az anime címét nem latin betükkel, hanem kanjikkal írjuk.

és ha még mindig nem akkor használjuk kulcsszóként az anime címe kanjival és a....

letöltés japánul:
katakana:
ダウンロード
kanji:
??? -> ez nem tudom pontosan mi de aszem az első kanji a 下

vagy
kinaiul:
下载
下載

kulcsszavakat/kifejezéseket.

megjegyzés innentől kb 100%, hogy a veboldalakon a többség számára ismeretlen jelek halmazával találkozunk, és a videó pedig raw lesz.

megj: a fájl címek van hogy tartalmazza a [DVD], [TV] újabban [Blu-Ray] kifejezéseket, valamint van hogy a fájl nevében benne van a videó formátuma japánok úgy tünik előszeretettel kedvelik a[wmv] és az [mp4] [mpg] [rmvb] formátumokat.

a taláűlatok nagy része magnet linkes (ami hasonló a torrenthez) szal megfelelő progi kell hozzé pl shareza, (régen jó volt a bearshare is, de már sajna lebutították).

S ami még rajtam is kifogott a:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2201 megtalálása.

(na jó egyszer megtaláltam francia szinkronnal, orosz alábeszéléssel és héber felirattal)

ha  ezzel nem boldugoultok, akkor keressétek az  eBay-en.  Pojén (voltaképp nem vicc) vagy van az az angol anshwer -s oldal (ami nem tudom pontosan melyik a sok közül) ott is feltehetitek a: "Where I download pokemon?"  Pojén kérdést

A többi rajtatok múlik. Mosolyog

ui: igaz elekzdtem keresni, (aztán végül mást kezdtem el nézni) de ha lenne valakinek a "Seitokai Yakuin Domo" c animéhez 420p-s változatáshoz, valamint az Umineko no Naku Koro ni cenzúrázatlan változatához linkje.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 04:12:27 írta Shiro » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4 Dátum: 10 dec 27, 04:33:31 »

A "Wanpaku Ouji no Orochi Taiji" hogy kéne, angol felirattal, vagy jó a raw is?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 dec 27, 08:21:38 »

Ne már?! Tudod hol található? Ohh My God
Alapvetőn igen, de végül is a raw se gond
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6 Dátum: 10 dec 27, 13:02:36 »

A Seitokai Yakuindomo  [BDrip 1920x1080 x264 FLAC] megvan, de csak ilyen verzióban.
Illetve az Umineko no Naku Koro ni-t most töltöm úgyhogy még nem tudom, hogy cenzúrázatlan-e, de szerintem az.
Viszont az is Umineko no Naku Koro ni (BD_1920x1080) ilyen verzióban van meg.

Torrentes mind a kettő (ncore), de, ha kell meg tudjuk oldani privátba, hogy ne legyen reklám.


Egyébként köszi az első hozzászólást elég hasznos lehet bárki számára aki kezdő ilyen téren.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 13:06:53 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7 Dátum: 10 dec 27, 14:34:09 »

Nem tudom, merjek-e linkelni, inkább egy pü. Hmm.. eredetileg enm ezt akartam küldeni, hanem egy msáik verziót, de annyi baj legyen. Dvd-rip, elvileg angol-japán-spanyol szinkronnal.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8 Dátum: 10 dec 27, 14:36:16 »

Az a pü nekem is jöhet, mert engem is érdekelne ez a film.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9 Dátum: 10 dec 27, 14:45:52 »

A kereséshez még egy tipp, amit Shiro egyébként átfogó leírása nem említett:
 Ha a régebbi animéknél odabiggyesztitek a kiadás évszámát is, megsokszorozza az esélyeitek.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10 Dátum: 11 feb 14, 22:02:16 »

Nos, most egy eléggé különleges módon kellene keresni és ehhez abszolút nem értek.
A probléma a következő: Láttam régebben egy animet amiből már semmire nem emlékszek csak azt tudom, hogy újra meg szeretném nézni.
Ezzel csak annyi gond van, hogy nem tudom melyik anime volt az, sőt még csak tippem sincs, az egyetlen ami megmaradt belőle az ez a kép:



Kis segítséget vagy tippet kérnék, hátha beugrik valakinek melyik animeből való.
Előre is köszönöm.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11 Dátum: 11 feb 23, 21:07:03 »

Kara no Kyoukai Movie azt nem tudom melyik részben van. Viszont tuti abban van. Érdemes megnézned. Ez egy 6 vagy 7 részből álló "kis" szösszenet.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 21:07:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #12 Dátum: 11 márc 02, 10:07:28 »

Yugioh Gx-et kersek mert öcsikém születésnapjára kell a második harmadik negyedik évadot szertném letölteni de amiket találtam linkeket azok már nem élnek . Tudtok segíteni ? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 02, 12:11:02 írta dosreis » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13 Dátum: 11 márc 02, 12:40:22 »

Én találtam egy torrentet amin fent van az összes rész tehát mind a 180, de ez RAW, tehát nincs benne semmiféle felirat sem magyar sem angol.
Mindenesetre a linkjét ITT (Katt az ITT szóra) megtalálod, ha esetleg szeretnéd használni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #14 Dátum: 11 márc 02, 12:43:30 »

Angolul nincsenek meg mert azt letudom neki fordítani de ezt is köszi Nevet azért. Egyébként azt ot nekem nem jeleníti meg miutűn letölöm
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 02, 17:15:45 írta dosreis » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!