24 ápr 28, 12:56:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trunks és Jövőbeli Trunks  (Megtekintve 14721 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Dátum: 10 dec 24, 15:35:28 »

Vegeta és Bulma fia.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #1 Dátum: 11 máj 07, 13:37:38 »

Nagyon vagány karakter. A kis Trunksot is szeretem, de a jövőből visszatértet még jobban.  Nevet
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2 Dátum: 11 máj 07, 14:09:38 »

Én a jövőbeli Trunksot sokkal jobban bírom. Az kicsi, az elkényeztetett és beképzelt. Future Trunks a földi poklon ment keresztül, mégis egy hihetetlenül tiszta lelkű, pozitív és bátor ember. Nagyon nagy rajta a felelősség, gyakorlatilag az ő világa sorsa egyedül rajta múlik és ahhoz képest nagyon jól kezeli a helyzetet. Ha megfelelő társai lennének az edzéshez szeintem ő is pont olyan legenda lett volna mint Goku, Gohan és Vegita.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3 Dátum: 11 máj 08, 16:30:18 »

Ja Gdat88 igazad van , én is osztozok ezen.Kicsi Trunks irritáló és idegesítő karakter, Gt-ben már a jelleme hasonlít a Jövöbeli-hez , de nekem akkor is Future Trunks a kedvencem
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4 Dátum: 11 máj 08, 17:19:24 »

Ez azért várható volt hogy a kicsi Trunks más lesz mint a jövőbeli, hiszen a jövőbelinek már csak az anyja élt, a kiborgok pedig nem csak az ő életét keserítették meg, hanem jóformán az egész világét. Ezzel szemben a kicsinek ott van az apja, a nagyszülei, később még húga is lesz. Ja, és ott van a legjobb barátja, Goten is. Cell legyőzése után évekig béke volt, nem volt túl sok problémája, arról nem is beszélve hogy egy elég gazdag családba született, akik mindent megvesznek neki és alaposan elkényeztetik. Ennek ellenére szerintem nagyon aranyos karakter, és ahogy felnő, egyre jobban hasonlít a jövőbeli Trunks-hoz, csak neki pluszba még egy teljes és boldog élete is van Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #5 Dátum: 11 jún 01, 21:41:27 »

Amúgy elég vicces hogy trunks az egyik teknikájával majdnem jutsu kézmozdulatokat csinálXD
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6 Dátum: 11 jún 01, 22:27:53 »

Sőt vannak is abban kézpecsétek xD, csak nem a Narutos változat, hanem a Kuji in.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7 Dátum: 11 jún 02, 19:29:44 »

Az a "jutsu" a : Final Flame. Sztem Trunks egy elég erős karakter lett,bár a kis Trunks nem lett a szívem csücske...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
RedDragon996
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #8 Dátum: 12 jan 08, 17:43:09 »

Én sajnos csak a GT-ből és a Dragon Ball Z-Tenkaichi Tag Team c. játékból ismerem,de azok alapján is a kedvenc karakterem lett. Mosolyog
Naplózva

Ami nem öl meg,erősít.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9 Dátum: 12 jan 14, 19:30:19 »

Jó karakter, a hoszú  hajú, ujjatlan kabátos verzió a kedvencem, de azt nem értem h ezt a fajta costümöt miért hagyták ki minden dragon ball játékból, ha már mindenki másnak volt 1 csomó alt . ruhája.Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Trunks
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193



« Válasz #10 Dátum: 12 márc 29, 19:58:41 »

Future Trunks-ot szeretem jobban (meg is van figurában), de Chibi Trunks is aranyos.
GT Trunks haja egy kicsit lila lett ez senkit sem zavar  Technikai KO
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #11 Dátum: 12 márc 29, 21:50:58 »

Engem nem zavart a haja Nevet Az jobban zavart, hogy a GT-ben sokkal fiatalabbnak nézett ki mint Future Trunks, pedig elvileg a GT-ben már idősebb nála. És azzal a térdig érő gatyával nem tudtam megbarátkozni >.<
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Trunks
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193



« Válasz #12 Dátum: 12 márc 30, 10:40:12 »

Gatya az még elmegy valahogy, de hogy milyen nehezen változott át SSJ szintre  Pojén
Az igazgatóság átka a puhulás  >.<#
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13 Dátum: 12 ápr 03, 18:31:59 »

A jövőbeli jó fej volt, azt szerettem, erős volt, határozott, nem beszélt félre, még a saját apjával is szembeszállt a cél érdekében.
De az "eredeti"... pfuh, engem irritált nagyon a feje, nem tudom megmagyarázni miért... irritál a természete is, nem emlékeztet egyáltalán a jövőbelire.. jó tudom, nem is élte át a robotok pusztítását, egy elkényeztetett kis takonypóc lett, sajnos, pedig sokat vártam a karakterétől... a GT-ben meg... Atyaságos Isten... nem találtam szavakat...
Naplózva
Trunks
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193



« Válasz #14 Dátum: 12 ápr 04, 12:16:59 »

Chibi Trunksot én nem találtam irritálónak - a feje meg pont ugyanolyan mint a jövőbelié csak kicsiben.
A C17 és C18-as robotok érkezésekor még pelenkás volt, de nem elkényeztetett.
Elképzelhető hogy Future Trunks is csak azután lett ilyen karakter miután a robotok mindenkit megöltek az idősíkjában.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 19:31:19 írta Trunks » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!