24 ápr 28, 04:12:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chichi  (Megtekintve 8315 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Dátum: 10 dec 24, 15:26:25 »

Son Goku felesége. Son Gohan és Son Goten anyja.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #1 Dátum: 11 feb 20, 23:27:40 »

Na csak leírnám hogy nem volt még azóta se egy manga és anime sem ahol valakit ennyire unszimpatikusnak, arrogánsnak, idiótának és visszataszítónak tartanék mint mint ezt a nőszemélyt. Egyszerűen irritáló már a megjelenése is. Gokuval szemben domina Gohannal szemben rabszolgahajcsár. Legundorítóbb az volt mikor Gohan végre átment SSJ2-be ez a marha meg azzal volt elfoglalva hogy mi lesz ezután a tanulmányaival ha folyton harcol.... majdnem széttörtem a TV-m Nevet De a legeslegszebb pillanat az volt mikor Buu csokivá változtatta és megzabálta, bár én jobban örültem volna egy véres feldarabolásnak de ez se rossz ^__^ 
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2 Dátum: 11 feb 21, 17:17:01 »

Hát tényleg elég idegesítő egy nő ikszdé Mondjuk én nem utálom, egész egyszerűen csak idegesít ikszdé Gohan születése előtt még egész normális volt. Miután megjött a gyerek, na akkor kezdődtek a problémák ikszdé Most azt akartam írni, hogy "de azért neki is voltak jó pillanatai", de egy sem jut eszembe ikszdé Talán az, amikor megköszönte Trunks-nak, hogy visszajött a jövőből és megmentette Goku életét... De jelenleg semmi egyéb nem ugrik be ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #3 Dátum: 11 feb 21, 17:38:42 »

Hát tényleg elég idegesítő egy nő ikszdé Mondjuk én nem utálom, egész egyszerűen csak idegesít ikszdé Gohan születése előtt még egész normális volt. Miután megjött a gyerek, na akkor kezdődtek a problémák ikszdé Most azt akartam írni, hogy "de azért neki is voltak jó pillanatai", de egy sem jut eszembe ikszdé Talán az, amikor megköszönte Trunks-nak, hogy visszajött a jövőből és megmentette Goku életét... De jelenleg semmi egyéb nem ugrik be ikszdé
Miatta sikerült Gotennek SSJ1 be átmennixD Itt az egyetlen pozitívumxD
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4 Dátum: 11 feb 21, 17:44:49 »

Én azt nem értettem soha, hogy a mennyben vagyok edzek, másik bolygón vagyok edzek, máshol vagyok harcolok és egyéb sorozatosan bekövetkező eltűnések között, hogy csinált neki Goku két gyereket.
Meg, hogy Chichi mi a francot csinált ezen idő alatt.

Egyébként lehet én is egy haramia lennék, ha a férjem az ég világon semmit nem tud csak harcolni és évekre eltűnik, eközben egyedül hagy két gyerekkel.

Mindenesetre kíváncsi vagyok kiről mintázhatta ezt a karaktert toriyama.

Az én kedvenc jelenetem Chichivel az volt amikor elkezdett "teknőskaratet" használva táncolni és beakadt a háta az nagyon nagy volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #5 Dátum: 11 feb 21, 18:11:22 »

Hát ugye mikor a sima dragon ball után összeházasodtak volt elég ideje legyártani Gohant mert akkor a béke miatt nem volt szükség a sok edzésre, Gotennél meg gondolom úgy volt hogy mielőtt elmentek volna a Cell tournamentre jól megpisztrángozta Chi-Chi-t.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6 Dátum: 11 feb 21, 21:43:32 »

Ott a pont, Cell-game idelyén történt.

Mégis miért küldték volna Gohant olyan messzire bevásárolni? ikszdé
Naplózva

OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #7 Dátum: 11 feb 21, 22:37:37 »

Shiro ha emlékszel ez pont akkor történhetett mikor Gohan segített az öregnek meg a lányának elriasztania Tao-t ikszdé Nevet
Vagyis az Goku volt de Tao amugy is elfutott volna Nevet Na a lényeg hogy közben goku otthon elvégezte a dolgát Chichivel Nevet De ez már kezd kicsit hentai-s lenni úgyhogy abba is hagyom Nevet
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #8 Dátum: 11 feb 21, 22:54:20 »

Hát... én még csak annyit tennék hozzá, hogy nem feltétlenül a Tao rész alatt történt. Most lehet hogy rosszul emlékszem, de amikor Dende megérkezett a Földre, akkor Gohan ott maradt vele, Goku meg haza ment. Nekem legalábbis rémlik egy olyasmi, hogy Goku a Cell játék napján felkel, felöltözik, elmegy Kami-sama palotájába ahol már mindenki vár rá (Gohan is), és mennek Cell-hez. Szóval akkor egyedül maradt az asszonnyal ikszdé De az a téma már tényleg kezd elég komolytalan lenni, szóval én is abbahagyom ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #9 Dátum: 12 máj 06, 18:47:15 »

H.I.SZ.T.É.R.I.K.A.     Szegény Goku, milyen szerelmes kacsint   Kis sipítós nőszemély. Összevissza vinnyog. Gohan is, hogy tűr kicsiként Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10 Dátum: 12 máj 07, 16:04:09 »

"Napi húsz köbméter kaja mindent megér."  Nevet
By Goku
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11 Dátum: 13 aug 07, 21:40:04 »

Nem sok nő létezik aki így ellátta kajával,mint ő.
Ha jól emlékszem amikor ismét találkoztak megemlítette hogy hiányzott a főztje(lehet csoki),nem pedig azt hogy ő hiányzott Nevet
Legalábbis elsőnek ezt mondta neki.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12 Dátum: 13 szep 01, 22:39:18 »

Goku mintha félne tőle ez azért vicces.  smirksweat
Ez a nő egy született hárpia.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
csakegylány
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13 Dátum: 14 jan 17, 06:52:35 »

Valóban elviselhetetlen sárkány volt,én sem bírtam  Neeem Bár az tény én is kiborulnék,ha férjem csak a verekedésre a harcra és pénztárcát nem kímélő kajálásra gondolna   Nevet
Goten születésére meg rátérve:ha emlékeztek,Goten a Cell harc után 7 hónappal született,ami azt jelenti,hogy már akkor 2 hónapos terhes volt Chichi.  Nevet  Pirul
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!