24 ápr 27, 22:54:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 5. mozi  (Megtekintve 47669 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
parkour97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #90 Dátum: 12 máj 15, 16:36:57 »

Lenne egy-két kérdésem hátha van rá válasz, csak én nem jöttem rá(de ne hordjatok le értük ha lehet):
1.: Időben tehető valahová a történet? Mert Bee-t csak a teknősszigeten ismeri meg és csak a háborúba mennek miután onnan eljönnek, ahol megtanulja a bijuu formát.De itt nem használta.(vagy nem csak a saját chakra-ját korlátozza a Tenrou?)
2.: Nem használta el az összes sennin chakra-ját a harcban, de mégis kikerült belőle.
3.: Elvileg sennin módban plussz a kyuubi-nak köszönhetően -a kettő összeadva- nagyon gyorsan kéne gyógyulnia a sebeinek. Akkor miért nem forrt be a hasa?
4.: Mivel Naruto sennin formában érzékeli a chakrát, el tudta volna lökni Ryuuzetsut a satori útjából mikor elé ugrott nem?(vagy Naruto csak a chakra jelenlétét érzékeli abban a módban?)
5.: Tsunade miért nem használta azt a sejtregenerálást amit a Pain-es harcban is használt hogy megmentse Narutót és Ryuuzetsut?
Ennyi volna.Ha valaki tudna válaszolni arra amire lehetséges azt megköszönném! Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 15, 17:05:49 írta parkour97 » Naplózva

A tehetetlenség a legrosszabb érzés
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #91 Dátum: 12 máj 15, 19:49:42 »

1.: sehova. Ezen én is gondolkodtam, de nem találtam választ. Amúgy szerintem most ez nem gond. Nem lehet minden mozi visszaemlékezős időutazós. Márpedig most annyira sűrű a cselekmény és annyira egymásba érnek, hogy 1 nap szünet sincs.
2.: Van időkorlát is, max 5 percig maradhat sennin.
3.: Ez nekem sem tetszett. Anno Sasuke ellen a végzet völgyében, Sasuke Chidori-val átszúrta, mégis pillanatok alatt begyógyult. Szerintem csak a story miatt hanyagolták.
4.: De, elvileg mindent érzékelnie kéne. De a story kedvéért erről is elfelejtkeztek. Bár itt megjegyezném, hogy animében, mikor bijuu formában volt, nem vette észre Kabuto-t? Sem Manda2.0 közeledtét, sem Yamato eltűnését? Szóval a történet kedvéért nem csak a mozit erőszakolják meg.
5.: Az szerintem csak saját magán megy, máson eddig azt a jutsut nem használta.

Én ezt inkább egy rajongói részként kezelem, jó és pörgős harci jelenetekkel. A cselekményben annyi hiba van, hogy jobb teljesen figyelmen kívül hagyni, közepétől már csak magát a csatát élveztem. Bár egy picit túl sokáig gyepálták, nagyon tápos csibe lehetett, csinálhattak volna valami durvább vérengzőbb fenevadat, ha már ilyen kemény, hogy Bee sem képes lecsapni. Eddig úgy sem láttuk Naruto-t hosszabb távon sennin formában, csak Pein ellen. Egyéb pozitívum nincs.
Najó, még1: bejött a szöszi csajszi.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 15, 19:50:16 írta Binda » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #92 Dátum: 12 máj 15, 20:28:12 »

"3.: Ez nekem sem tetszett. Anno Sasuke ellen a végzet völgyében, Sasuke Chidori-val átszúrta, mégis pillanatok alatt begyógyult. Szerintem csak a story miatt hanyagolták."

Ööö, de itt a movieban mikor volt kyuubi chakrával?
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #93 Dátum: 12 máj 15, 22:56:20 »

Ez igaz, épp nem tört elő belőle a Kyuubi chakrája, mikor átszúrták. Ettől függetlenül szerintem simán előjöhetett volna, főképp miután a csajt is átszúrta. Picit dühös lesz, és máris bevörösödik. Akkor is megmentette az életét a Kyuubi, amikor Kabuto megsebezte a szívét. Elvileg azt a sérülést még Tsunade sem tudta volna meggyógyítani. Szóval az áldozzuk fel életünket Naruto-ért szerintem kicsit sok volt. De mint írtam, legalább a csata élvezhető volt, még mindig jobb azoknál a részeknél, ahol sem a csata, de még a történet sem élvezhető.
Naplózva
parkour97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #94 Dátum: 12 máj 16, 12:58:16 »

1.: sehova. Ezen én is gondolkodtam, de nem találtam választ. Amúgy szerintem most ez nem gond. Nem lehet minden mozi visszaemlékezős időutazós. Márpedig most annyira sűrű a cselekmény és annyira egymásba érnek, hogy 1 nap szünet sincs.
Ezt amúgy azért kérdeztem mert a háború után még lehetett volna, de a Kyuubi formát nem láthattuk benne amiben könnyen legyőzte volna a "madárkát"



Ööö, de itt a movieban mikor volt kyuubi chakrával?
Alapból is gyorsabban gyógyulnak a kyuubi jinchuuriki lét miatt(pl.: mikor Hainata kenőcsével a chuunin vizsga selejtezőjében bekeni a kezét azonnal begyógyul a sebe és a sennin mód szerintem ad minimum annyi regenerációt mint egy egyszerű kenőcs -sőt valószínűleg jóval többet is)


5.: Az szerintem csak saját magán megy, máson eddig azt a jutsut nem használta.
A Paines harcban használta hogy megmentse az életben maradt lakókat - vagy akkor csak Katsuyuu-nak adta át a képességét?


Bár egy picit túl sokáig gyepálták, nagyon tápos csibe lehetett, csinálhattak volna valami durvább vérengzőbb fenevadat, ha már ilyen kemény, hogy Bee sem képes lecsapni.
Én sem értem telljesen, mert: egy: elvileg csak csontból volt a váza úgyhogy nem értem hogy miért nem tört össze amikor Naruto pofán(bordakosáron) vágta; kettő: Ryuuzetsu Oni Douro-ja meg kellet volna gyújtsa a tollát mint Mui Tenrou-ja.




Ez igaz, épp nem tört elő belőle a Kyuubi chakrája, mikor átszúrták. Ettől függetlenül szerintem simán előjöhetett volna, főképp miután a csajt is átszúrta. Picit dühös lesz, és máris bevörösödik. Akkor is megmentette az életét a Kyuubi, amikor Kabuto megsebezte a szívét. Elvileg azt a sérülést még Tsunade sem tudta volna meggyógyítani. Szóval az áldozzuk fel életünket Naruto-ért szerintem kicsit sok volt. De mint írtam, legalább a csata élvezhető volt, még mindig jobb azoknál a részeknél, ahol sem a csata, de még a történet sem élvezhető.
Elvileg nem a Kyuubi mentette meg hanem Tsunade könnyei mert Kabuto is mondta hogy elzárta azt az utat amin a Kyuubi és az ő öngyógyulása létrejön.




És még néhány kérdés eszembe jutott így kutyafuttában:
1.: Bee miért nem kérdezte meg hogy hogy lehetne elpusztítani legegyszerűbben a dobozt a Hachibi-től avagy miért nem próbálta meg egy bijuu-bombával elpusztítani(Naruto négy farokkal elpusztította vele Orochimaru Három Démoni Kapu-ját is - ezesetben szerintem a nyolcfarkú teljes erejű bombája könnyen eltüntette volna.nem?)?
2.: Miu miért rakta vissza Naruto-ra a Tenrout és Naruto miért a fejét védte amikor már tudta hogy a mellkasára céloz?
3.: Miért aktiválódott a Tenrou mikor sennin módban használta a Kage Bunshin no Jutsut aztán kikerült belőle?
4.: Naruto miért nem vitte Ryuuzetsut azonnal Tsunade-ékhoz hogy meggyógyítsák?
5.: Ryuuzetsunak miért volt több életereje mint Naruto-nak mikor ő nem jichuuriki sőt még a lyuk is nagyobb volt a hasán?
6.: Vajon miért jutott eszébe Ryuuzetsunak hogy abba a lángyaszerűségbe beleugorjon mikor valószínűleg Naruto elugrott volna aztán Muku fejébe nyomta volna az Oodama Rassengen-t(vagy tévedek hogy ki tudta volna védeni?)?
7.: Bee miért csak az első ütést tudta bevinni?



U.I.: Mellesleg annyira "tettszik" hogy arra odafigyelnek benne hogy mutassák ahogy a rabokat elkapják de ezekre meg arra hogy mutassák Naruto-t ahogy elfogy a chakra-ja és leesik -szerintem ezt bele kellet volna rakniuk hisz mégis a főhősről van szó- nem
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 17, 17:48:02 írta parkour97 » Naplózva

A tehetetlenség a legrosszabb érzés
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #95 Dátum: 12 máj 16, 17:55:30 »

hali!
az imént néztem meg a moviet, és van néhány szürreális elem a movieban... mármint nem a valóélethez képest szürreális, hanem a narutóhoz képest, meg a storyhoz képest.
néhányat felsorolok:
1. naruto amikor meg akart szökni a börtönből először, fent volt a tetőn ugye? ott leesett 1 nyíláson keresztül, és 2 db shurikennel mentette a bőrét. HONNAN VANNAK A SHURIKENEK?! megmotozták...
2. a végén kb szétroncsolják a börtönigazgató vagy kinek a csávónak a szívét. mégis bulizott még javában a végefelé 1 kis fightre Nevet
3. naruto és a csaj átdöfése. nah, az 1. naruto shippuuden movieba is kb ugyanígy átszurták narutót, de ott bele is halt a látomásban azonnal, itt meg még simán tudott harcolni, mintha mi sem történt volna Nevet meg a csaj is.
4. narutónak ha begyógyították a sebét, akkor miért maradt a helyén még mindig 1 nagy vörös folt? elméletileg "csináltak neki 1 új hasat".

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
parkour97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #96 Dátum: 12 máj 16, 20:06:19 »

2. a végén kb szétroncsolják a börtönigazgató vagy kinek a csávónak a szívét. mégis bulizott még javában a végefelé 1 kis fightre Nevet
Nem a szívét szúrja át.A gyomorszáján megy keresztül Muku keze




3. naruto és a csaj átdöfése. nah, az 1. naruto shippuuden movieba is kb ugyanígy átszurták narutót, de ott bele is halt a látomásban azonnal, itt meg még simán tudott harcolni, mintha mi sem történt volna Nevet meg a csaj is.
Az 1.-ben a látomás nem vált valóra így abban se lehetünk biztosak hogy ha átszúrja is belehalt volna-e



4. narutónak ha begyógyították a sebét, akkor miért maradt a helyén még mindig 1 nagy vörös folt? elméletileg "csináltak neki 1 új hasat".
A vérfolt attól még ott lehet.De amúgy én sem értem hogy a hasukon levő lyukon miért nem lehet átlátni Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 18:24:13 írta parkour97 » Naplózva

A tehetetlenség a legrosszabb érzés
EnmaAi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10


« Válasz #97 Dátum: 12 máj 17, 15:10:59 »

úúúúú *o* nagyon tetszett, fantáziadús volt. sikerült ezen is könnyeznem, mint a többin Nevet
Naplózva


Az iránta érzett szerelmed akkor is a tiéd. A saját tulajdonod. Hiába utasítja vissza, nem tehet ellene. Nem kér belőle és kész. Amit adsz, az örökre a tiéd. Amit megtartasz, az örökre elveszett.
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #98 Dátum: 12 máj 24, 14:10:05 »

sziasztok!  merre találom a chuunin vizsgás ovát magyar felirattal?  csak mert sehol sem találom (egy linket is kérnék hozzá ha lehet)
kösz elöre is
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #99 Dátum: 12 máj 24, 14:29:48 »

Beírod youtube-ra, hogy Naruto shippuuden chuunin ova és ott megtalálod.
Naplózva
Vaan11
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #100 Dátum: 12 máj 25, 15:43:53 »

Hello mindenki, azt szeretném kérdezni, hogy a felirat miért nem működik. Több változatot is megpróbáltam.
Letöltöttem az avi-t beleraktam a feliratot, de nem lett magyar, csak angol. Az mkv-s feliratok meg nem jelennek  meg ha belerakom.Előre is köszönöm a válaszokat.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #101 Dátum: 12 máj 25, 16:58:26 »

Valószínűleg nálad nem egyezik a film pontos címe a felirat pontos címével. Egy pont vagy egy betű eltérés sem lehet közte a kiterjesztés típusán kívül.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #102 Dátum: 12 jún 03, 18:15:10 »

Ezeke a filmes hibák amiket már taglaltok engem is zavartak.. kicsit tús sok volt a félig halálán lévő ember aki feláldozza magát. Narutót értem hogy miért tudott harcolni.. De a pecsét akkor is irreálisan későn aktiválódott... vagy a természeti energiák nem számítanak chakrának és azt nem korlátozza a pecsét?

de Ryuuzetsu és as Mui akkor is sima halandók akik.. Mui még a Rasen suriken után is mosolygott.. ami elég dúrva és lehetetlen.

A csaj talán a Rinneganja miatt volt olyan kitartó.. Bár akkor felvehetjük a Rinnegan képességei közé az életátadó jutsut
A Ryuumei Tenseit.. Ugyanis tensei jutsut csak rinnegan tulajdonos használhat
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #103 Dátum: 12 jún 03, 18:20:57 »

Nem volt Rinnenganj neki mert ha olvasol mangát akkor tudod, hogy miért. Spoiler:(jelöld ki) Kiderül, hogy a rinnengan a sharingan újabb formája. Madara nem fejlődhetett tovább és akkor jött a rinnengan.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 18:21:57 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #104 Dátum: 12 jún 03, 18:45:12 »

Ryuuzetsunak  egyeltalán nincsen rinnenganja.Mosolyog
 Amúgy azt énsem értem hogy Naruto miért nem lökte el maga alől Ryuuzetsu-t. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 18:45:45 írta Hitsugaya-fangirl:) » Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!