24 ápr 28, 17:57:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Highschool Of The Dead  (Megtekintve 20989 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Dátum: 10 okt 13, 18:48:54 »

A Fujimi Gimnázium tanulói még biztos nem találkoztak zombikkal, mert nagy riadalmat keltett a diákok és tanárok közt a felbukkanásuk. De mi már tudjuk azt, amit még a tanulók nem, hogy ez egy önszerveződő társulás, ahol a tagokat erőszakos toborzás útján szerzik. Itt egy kis hami, ott egy kis nyami, s már is beállt a nyálcsorgatók közé az áldozat, ahol a gyorsétterem, egy emberekkel jól teletömött helyiséget jelent, és nem a hamburger árust, ahol extra burgert kapsz dupla sajttal, hozzá pedig sült krumplit.

Főhőseink - na azért ilyenek is vannak - a szerencsének és a jó helyzetfelismerésüknek köszönhetően elkerülik, hogy az étlapon végezzék, miközben társaik hullanak körülöttük, mint a legyek. Minek köszönhető a zombigerjesztő folyamat? Egy halálos vírusnak, amely elszabadul a világban, hogy utána anyósunk, utált ellenfeleink, riválisaink vagy fárasztó rokonaink egy éhes zabagépben végezzék.

Legfőbb főhősünk, név szerint Komuro Takashi az első volt az iskolában, aki kiszúrta, hogy valami nem stimmel, ami valljuk be őszintén nem volt nehéz, mert épp előtte történt az első támadás. Takashi fogta szeretett nőjét, Miyamoto Rei-t, s elindultak, hogy kitörjenek a - közben - halálos csapdává vált iskolából, ahol a diákoknak már nem a számtan és az algebra vagy a japán irodalom gyöngyszemei kötötték le minden figyelmüket, hanem a még élő társaikba belekukkantsanak néhány jó falat reményében. Takashi és Rei menekülés közben egy kisebb csapat túlélőt gyűjt maga köré, hogy utána közösen elinduljanak a városba. De a túlélőkaland még csak most kezdődik.

Szereplők:

Komuro Takashi: 17 éves, másodéves gimnazista fiú. Ugyanabba az osztályba jár, amibe gyerekkori barátja, Miyamoto Rei, akibe titkon szerelmes is. Az élőhalottak felbukkanása mindent megváltoztat. Kiderül, hogy kiváló harcos, vezető és túlélő, aki ha szükséges, mer kockáztatni, ha ezzel megmenthet valakit. Rei-jel való kapcsolata is sokat változik, mikor megöli a lány barátját, aki zombivá válik.

Miyamoto Rei: 17 éves, másodéves gimnazista lány. Takashi gyermekkori barátja és osztálytársa. Baráti érzéseket táplál Takashi iránt, a fiú sajnálatára. Az apokalipszis előtt nem sokkal kezdett el randizni egy Hisashi nevű sráccal. Takashi-ról - történetünk elején - azt gondolja, hogy hanyag és megbízhatatlan. Takashi mikor megöli Hisashi-t, ez nagyon megrázza, de idővel rájön, hogy Takashi nagyon is céltudatos, bátor és önzetlen

Busujima Saeko: gimnazista lány, aki a kendo klub elnöke és kiváló kardforgató. Nyugodt természetű és büszke a képességeire. Takashinak egyszer elárulja, hogy titkon szadista, aki szeret a nála gyengébbeknek fájdalmat okozni. Elismeri Takashi képességeit. Fontos tagja lesz majd a túlélők kis csapatának.

Takagi Saya: másodéves lány. Egy gazdag politikus család sarja. Zseninek tartják. Ő volt az, aki rájött arra, hogy a zombik nem látnak, hanem hallás útján azonosítják be áldozataikat. Osztálytársával, Hirano Kohta oldalán menekül, amikor összefutnak Takashi-val és Rei-jel. Elemzőkészsége, éles meglátásai és jó megfigyelőképessége pótolhatatlanná teszi a csapatban.

Hirano Kohta: másodéves, 16 éves fiú. Saya osztálytársa. Fegyverőrült és militarista. Él-hal mindenért, ami a hadsereghez köthető. Ismeri a lőfegyvereket és jól is tudja használni őket. Egy hónapot eltölthetett a híres Blackwater amerikai magánhadsereg kiképzésén az államokban, ahol is kiváló mesterlövésszé vált. Ettől csak még jobban a fegyverek megszállottjává vált. Képességei révén elengedhetetlen tagja Takashi csapatának.

Marikawa Shizuka: az iskola nővére. Ő a csapat orvosi segítsége. Nagy mellbősége miatt sokszor ő a komikus eleme a csapatnak. Szobatársnője a japán különleges alakulat mesterlövésze. Shizuka lakása lesz Takashi csoportjának főhadiszállása, amint kijutottak az iskolából.

Forrás: AnimeAddicts
Úgy láttam még nincs ilyen téma, hát ideje elkezdeni ^^ Az animét csak erős idegzetűeknek ajánlom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 19:01:52 írta RenIchigo » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 10 okt 13, 19:54:54 »

Nem volt rossz anime , megkockáztatom az év újdonságai között az egyik legjobb akcióval foglalkozó anime sorozat. Mangája is nagyon jó , amikor elindult az animesorozat , belekezdtem de csak 10-11 fejezetet olvashattam el. Nagyon igényes .
Én akármilyen hihetetlen , de Hirano fan vok. >.<  Komuro nagyon irritált , főleg , hogy minden nő az ő farkára utazott rá. xD Uncsi volt minden részben mást húzhatott volna meg. Nyelvesít Meg személyisége annyira nem is fogott meg. Megy , öl , ő a főszereplő. Ennyi kb. Ellenben Hirano aki egy elmebeteg. xD Kicsit MacGuyver feelingje van , csak ő nem robbant hanem bármiből szinte lőfegyvert barkácsol. x'D Alapjáraton beszari kis pöcs , de 2-3 lövés után Isten. x'D
Még kedvencem a hatalmasabbnál is hatalmasabb mellekkel rendelkező Marikawa. xD Ő a melleivel is elvezethette volna azt a buszt. Kicsit butuska személyiség , de kedvelem az ilyet női karaktereknél. Milyen lett volna beleszaladt volna a Zombitömegbe és mindet agyonveri a Kebleivel. Huhh szerintem nincs még egy hozzászólás a fórumon amiben ennyiszer említve van a női mell.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 okt 13, 20:06:54 »

Hát igen Hirano egy ilyen elmebeteg fajta >.< Énis bírom őtet Pojén
Takashival én ilyen soso-ban vagyok, tetszik is meg nem is xd  Shizuka meg álmaim asszonya x'D
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3 Dátum: 10 okt 13, 21:53:26 »

Én pont a női mellek miatt gondolkodtam el azon hogy vajon folytassam-e? Már nagyon unom a sok fanservice-t, ezért nem nézek mostanság animéket.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4 Dátum: 10 okt 14, 15:54:29 »

Engem is kiba**ottul irritálnak azok a  nagy mellek......

BD-s cenzúrázatlant kezdtem el nézni , csak abból még első 2 rész jött ki, de nem baj annyira nem fogott meg a sorozat.
viszont legalább szép képe van 1920x1080-ban Pontosan


off : fanservice  a másik  pfh Kuroshitsuji második évad komolyan 11-12 rész ami nézhető a többi olyan gagyi fanservice hogy megtudnám ölni az összes 13 éves fangirl-fanboyt >.>

Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #5 Dátum: 11 jún 19, 10:53:31 »

Tud valaki valamit a 2. évadról? (anime) =_= Mert ha jól tudom a manga még mindig megy, most a 30 valahanyadik fejezetnél tart..
Naplózva
mxrl1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6 Dátum: 11 jún 21, 17:53:47 »

Sziasztok!
A második évadról csak annyit, hogy szerintem biztos lesz mert a manga még mindig megy.
Szerintem olvassátok el a mangát is mert nagyon jó.
Végre egy anime ami zombis-túlélős anime (amiben vannak nők is).
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #7 Dátum: 11 jún 30, 08:43:13 »

Megtaláltam a folytatást.. A címe : High School of the Dead - Drifters of the Dead
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 08:44:27 írta Suigetsu » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #8 Dátum: 11 júl 12, 20:03:22 »

2. évad már 100% zöld utat kapott, azthiszem anno a K-On 3. évaddal együtt emlegették valahol (mind a kettőnek megy még a mangája).

Nektek mi a véleményetek az OVA-ról? Szerintem fanservice volt az egész, de amikor Saeko és Rei... xd. Na az kiverte a biztosítékot, egymás után 4x is.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 15:01:49 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9 Dátum: 11 júl 12, 20:17:51 »

Szerintem az OVA-val nem volt semmi baj. Saeko-fanként nekem tetszett, igaz a vége kicsit meglepett, de férfiszemmel nézve nem volt az azért annyira rossz. ikszdé ikszdé

Jöhetne már az a 2. évad mert a manga is elég jó.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 júl 13, 01:39:25 »

Én nekem is tetszik ez az anime, az első évad nagyon jó+ az OVA is Nevet Már várom a 2.évadot Mosolyog Hirano az egyik legnagyobb forma, a fegyver mániákussága nagyon király Mosolyog Mosolyog
+ Minden csaj, de legfőképp Saeko a legjobb, az egy istennő AWWWW Pojén
OVA, mint fanservice? Kit érdekel? Nevet Nevet (amúgy az volt ja) ÉS?! Férfiak vagyunk nem? Túl sok ecchi gond lenne? Aki ezt mondja, az biztos egy fartúró Nyelvesít Nyelvesít ikszdé Na viccet félretéve, nagyon bejöttek a lövöldözések, kicsit hasonlít ez az anime egy játékhoz, aminek a neve: Left 4 dead, na az is hasonló, mint ez, csak játékban Nevet Nevet

u.i.: Saeko-t azért is imádom, mert jól főz, igazi konzervatív, mint nő köteles a férfiakhoz Nevet Nevet + nagyon jól forgatja a kardot és én imádom a kardokat AWWWW Nevet Nevet .... no meg ŐT!!! Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 júl 13, 21:46:28 »

Mint kiderült Hirano fürdőruhában is jól mutat  ikszdé.
Nekem a kedvencem Takashi, egy kicsit hasonlítunk  Pirul. Lányok közül nem tudok dönteni, mindenkiben van valami jó (még a kis Aliceben is  ikszdé). Viszont akit utálok az a hapek aki megbuktatta Reit  Hmm.... Nagyon igazságtalan volt, egy szemét hernyó  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #12 Dátum: 11 szep 28, 16:39:52 »

Hello! Most fejeztem be az animet meg az ovat és nekem nagyon bejön ez az anime Nevet
Lenne pár kérdésem: 1. A mangaval kapcsolatban megnéztem kb, hány fejezetett kell elolvasnom mert nagyon érdekelt,de megakadt a szeme egy dátumon az utolsó mangát amit kiadtak március elején volt. Az a kérdésem, hogy az író folytatni fogja vagy valami történt vele?
2. Lesz-e 2. évad bejelenteték-e hivatalosan?
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13 Dátum: 12 ápr 14, 17:54:48 »

Most kezdtem el, és az első két rész után elég jónak néz ki. Izgalmas és a karakterek is jók benne. A lányok meg...hát mellbőségben nagyon el vannak eresztve... >.<#

Szerk: Végignéztem a megjelent részeket. Bevallom kicsit csalódás volt, hogy csak 12 jelent meg eddig, de én reménykedek a folytatásban.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 15, 00:32:43 írta TsunadeHime » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #14 Dátum: 12 máj 13, 21:08:58 »

Lesz-e 2.évad? Az a kérdésem, már az első évadot régebben néztem meg és az ovát is kivégeztem rég, érdekelne, hogy lesz-e folytatása, mert én hallottam infókat, hogy lesz 2.évad.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!