24 jún 14, 07:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 788378 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5505 Dátum: 15 jún 21, 13:23:58 »

Honnan szedték most ezt a marhaságot, hogy AP WW-t csinálnak???? Veszel neki egy isten verte BOTRK utána kitankolod esetleg egy kevés AP, hogy a Q-ja healeljen is valamit.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5506 Dátum: 15 jún 21, 15:56:04 »

AP-ból sebez nem? Viccet félretéve, ha nem létezne a stun akkor még működhetne is.  Faceg


Amikor nem sikerül rögzítenem a meccset, akkor miden kb egy szinten játszom goldosokkal, meg platosokkal.
Mikor sikerül rögzíteni, akkor meg elver egy bronzos. smirksweat
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5507 Dátum: 15 jún 21, 18:22:16 »

Csak a Q-ja sebez többet AP-ból. Meg egyedül az ultija az ami AD-ból és minden on-hit effektet aktivál. Azért kell kicsi AP (pl.: az Iceborn kesztyű), hogy azért a Q-val tudjon gyógyítani magán eleget. És ennyi a többi AP item miatt csak papír maradsz. 

Jaj és EUW ranked team jövőhéten délutános műszakot viszek így csak éjfél után érek rá.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 18:26:26 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5508 Dátum: 15 jún 21, 18:57:06 »

Urgot toppal kísérletezgetek, tényleg nem rossz Nevet csak a csapattársak nem tudnak mit kezdeni vele.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5509 Dátum: 15 jún 21, 20:37:17 »

De tudnak kezdeni vele valamit. Kiszeded ultiddal az enemy mid vagy adc-t és megölik neked. Kész.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5510 Dátum: 15 jún 21, 21:07:42 »

És ha nem ölik meg?

Kb olyan mint Ahri E-je. Amióta levették róla %-os bónuszt és  nincs DF, azóta szinte értelmetlen a plusz kockázat egy E betabálásáért.


Nagyon nincs szerencsém ezzel a csapatos eventel.  smirksweat
Persze csak hatot mentem, de  Neeem
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5511 Dátum: 15 jún 22, 00:45:11 »

Dehogy kell neki ap, egy fikarcnyi se xD. Az ap ww ugyan olyan fun, mint az ad, csak kicsit még trollabb. Egyiknek sincs túl sok értelme.

Shiro nem bántásból mondom, de valaki silverben nem tud plat szinten játszani xd. Ha tudnál akkor nem silver végén lennél. Ha fenntébb akarsz jutni akkor fejlődnöd kell. Elég sok segítséget találsz erre a neten is, meg az idő is sokat segít nyilván ahogy egyre többet játszol, de a szemed mindenképp ki kell nyitnod.
Nincs értelme az  ilyen lolcsopis nyomikhoz hasonlónak lenni akik challenjour skillel bronzba szenvednek mert fos a teamjük.
Én most plat végén vagyok kb két év játék után, de minél fentébb jutok annál inkább azt érzem hogy egy büdös nagy noob vagyok és ha fentébb akarok jutni akkor még sokkal de sokkal jobbnak kell lennem. és szerintem ez a helyes hozzáállás.
Ne bánkódj azon ha a szar meccseid sikerült felvenned, hidd el a jó meccseiden see voltál platos csak kicsit nagyobb szerencséd volt, inkább nézd vissza a szar meccseid, tanulj abból amit ott elbasztál és próbálj jobb lenni. Vagy mégjobb ha inkább összehasonlítod egy pro playerével és megnézed ők mit csinálnak máshogy.
Silverből goldba biztos vagyok benne hogy ki tudsz jutni mégha a képességeid nem is lesznek jobbak szimplán azzal ha kicsit máshogy állsz a játékhoz, vagy inkább úgy mondom hogy a gondolkodásmódod a játékban kicsit magasabb szintre lép.
Ezt nem csak neked mondom, biztos van még a fórumon pár ilyen ember, sőt magamnak is, nem vagyok én sem egy nagy pro, lehet például stance kikacag ha ezt elolvassa xd.
Mindenesetre tényleg nem bántásból mondtam, igazából csak mamáéknál vagyok, az összes haverom lement már chatről és szörnyen unatkoztam. gondoltam hasznos leszek xd Valamelyiknap egyik haverom nálam volt, épp forumoztam néztem valamelyik képet amit linkeltél, shiro, a gyerek meglátta a builded aztán mondta itt nekem, hogy ménem tanítom ki ezt a srácot. ikszdé
Bocsi ha megsértettelek vagy nem voltál kíváncsi erre, ha meg picit segítettem akkor szívesen.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5512 Dátum: 15 jún 22, 01:27:29 »

Nem csak amikor tegnap vagy tegnap előtt csapatos meccseket játszottunk nekem midre egy Plat5, majd egy Gold2-es ellenfél jutott, és azt mondhatom, hogy lénelésben egy szinten voltam velük. Tartottam velük a farmot, a G2-est még ki is zónoltam.

Viszont annyi igaz, hogy mid gémtől kezdve, meg általában irtó nagy baromságokat csinálok.

Az se mindegy, hogy ép melyik lénen nyomatom, mert ha az nincs összhangban a karmámmal akkor az veszett fejsze nyele.

Miden örliben 80%-hogy nyerem a lént, de 80% hogy mid gémben meg feedelni fogok

Csak a baromságaimat kéne elhessegetnem, meg venni egy új egeret.
A szép az egészben, hogy tudom, hogy hülyeség az egészben, de valami ösztön lehet benne.  smirksweat

Persze lehet,, hogy annak a Platnak, meg a Goldosnak nem volt épp jó napja, nekem meg ép volt, de észrevettem, hogy akárhányszor, ha sikerül felvennem egy meccset, akkor tuti, hogy írtó béna leszek.  smirksweat


Nem sértődtem meg, és kérlek te sem, hogy csak azután olvastam el a hozzászólásodat, miután válaszoltam rá.  Nevet


De azért kiegészítem.

Még annyit rólam, hogy a szem-kéz koordinációm sose volt túl jó. Suliban futni gyorsan tudtam, de a labdajátékokban nem igazán jeleskedtem.

Az FPS-ek sem mennek igazán jól. Persze végigtolom őket, de nem ilyen, hogy fordulok és reflexből fejbelövőm.
Hanem a na ezt innen megközelítem és lelövöm, aztán beállok ebbe pózba és az a másik 2,3 sec múlva benne lesz a célkeresztemben.

Tehát nálam egy pörgős akciójáték nem reflex és ügyesség, hanem előre kiszámított lépések sorozata.

Ez lehet az oka, hogy miden viszonylag jól megy a korai szakaszban, hiszen kevés dologra kel figyelnem és így könnyen tudok kalkulálni.


ui: melyik kép? ikszdé


« Utoljára szerkesztve: 15 jún 22, 01:41:43 írta Shiro » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5513 Dátum: 15 jún 22, 03:22:36 »

Fogalmam nincs róla, nálam a valamelyik nap az elég tág, szóval nem mostanába volt igazából, lehet valamelyik meccs utáni kép vagy nem tom.

Amúgy értem amit mondasz, egyrészt a mid game beli greedység sokáig nálam is jelen volt, vagy nem tudom hogy erre gondoltál e, de ha igen akkor ez koncentrációval orvosolható. Persze ahhoz tényleg koncentrálni kell, mert ha már ezt elvesztem akkor hajlamos vagyok beleesni ugyanabba a hibákba. Dehát ezzel nyilván mindenki így van
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5514 Dátum: 15 jún 22, 09:54:42 »

Én nagy pro vagyok, de mindig a csapat miatt veszítek !  bye bye

Mindegy most haver accján trollkodok tovább easten, silver1 jelenleg.
(ha valaki adna nekem egy 30as accot, hasznát tudnám venni easten)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5515 Dátum: 15 jún 23, 01:11:18 »


Lehet, hogy esetleg egy ilyen Zyrásra gondoltál, mert abból elég sok van.
http://kepfeltoltes.hu/150623/ZyraSb_l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Azt tudom, hogy a Standard mid build az 
boszi cipő
Rabadon
Luden
Zuhany
Morello/Athene
Void


Nálam  a Zuhan helyére jön a Seraph, illetve, a Morello/Athene helyére a Twin Shado. Cipőből pedig a mobilisat veszem.

A Zuhany nem lenne, rossz, de szerintem, mivel Zyrának nincs túl erős CC-je, ezért neki, ha a sztázis miatt  megáll, és emiatt körül tudják venni. Persze ellőhetnék még egy W+Q kombót, de az tuti, hogy utána halott vagyok.

Mivel cserélem  a Seraphra, ezért már meg van a manózás item, így CC-reducra lehet mást választani, ami esetemben a Twin Shadow.

1 ha esetleg eg ulti esélys szituban nem elérhető az E, vagy mellé megy akkor is két ellenfelet le tud lassítani
2  jól jön meneküléshez
3 megkeresi a a bujdosókat.

+1. A védelmet  a mobilitásra építem. Fehér Cipő, + Luden+ Twin Shadow. Ami miatt "nehezebben" kapnak el, nem feltétlen kell benn lennem a harcban, hisz a virág "megoldja"
+2Mozgás közben tudom tölteni a Ludent, amit a virág kisüthet.
+3 Split push vagy csak sima push esetén gyorsan tudok lént váltani, elmenekülni, vagy odaérni egy harchoz.


A képhez tartozó meccs:
http://data.hu/get/8874481/Shirodrake_-_Zyra_4_-_Spec.lrf
http://data.hu/get/8874482/Shirodrake_-_Zyra_4.lrf

Videó sikeres elkészítése ellenében is sikerült kevésbé bénáznom, persze így is sokat bénáztam.

Az hogy Heimerdildó jött ellenem, az nálam ez esetben kedvező tényezőként hatott.

Hibák nagy vonalakban.

A második killem után csak szimplán menekülni kellett volna, esetleg egy flash, és nem leállni trédelni  Xin ellen.

Az 5. kill egy hülyeség volt. Láttam én, hogy aktív az ultija, de hát ja Greedy.

Van amikor menekülünk én meg a farkasoknál (feléjük) rosz irányba fordulok és nekimegyek Yasuonak.

Baron buffal és low hápéval megpróbálok szórakozni Volival. Azt viszont későn vettem észre, hogyha én itt menekülés gyanánt használom az E-t, akkor megkapom a az agrót Az viszont most jut eszembe, hogy a virág az első toronylövést magára vonzotta volna. Ha esetleg a W+Q-val Voli mellett élesztem, és  rögtön egy E root és akkor talán  ki tudok jönni anélkül, hogy megkapnám az agrót.

Aztán meg lét gémben 1v1-ezni akartam Yasuoval, ami nagy hülyeség részemről.  smirksweat





Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5516 Dátum: 15 jún 23, 08:16:32 »

Shiro annyi szeretnék mondani neked, hogy tegnap játszottam Sivirrel egy meccset unokatesó suppolt Blitz-el. Graves-Nautilus ellen. Lefarmolni nem tudtam a Graves-t mert ugyanolyan bénán farmoltunk, a Graves olyan 12. perc körül szerzett egy killt azzal, hogy megölet a junglerünk. De még ezek utána is egész jól tartottam magam a Sivirrel mikor is egy Blitz rántás után a Gravest sikerült kiszedni és akkora dmg-et kapott be, hogy én haza mentem volna de ott marad farmolni.
És itt jött a greedy, hogy én kitudom szedni egy ulti-Q-W flash kombóval csak akkora turret alákerültem és szerintem már a Graves passzívja verdeste a maximumot így nem ment be akkora sebezés mint akartam és Double killezett mert unokatesóm is jött utánam.
Na itt mondta unokatesóm, hogy vége a meccsnek. De nem lett vége mert elkezdtem óvatosan játszani, tartani sőt le is farmoltam a Graves-t. Emellett a team fight-okban próbáltam távol maradni csak annyi sebezni amivel nem kerülök veszélybe. Most lehet mondani, hogy a Yasuo carryzte a meccset, de ha én most adok még a Graves-nek pár killt akkor nem lehet elbánni vele ha el van feedelve.

http://matchhistory.euw.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUW1/2167677348/204191227?tab=overview

Remélem pici segítséget tudtam adni. Inkább legyél távolságtartó és úgy fokozatosan tapasztald ki meddig mehetsz.

Ui.: a buildem nem fizkáni 2. meccsem volt a Sivirrel. Nevet A LW-nek nem láttam értelmét mert nem vettek armort csak azután miután a Yasuo lepentázott.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 08:19:21 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5517 Dátum: 15 jún 23, 12:39:57 »

Innen megy valaki ma gamer nightra? Mosolyog ? én tuti ott leszek
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5518 Dátum: 15 jún 23, 14:09:15 »


Lehet, hogy esetleg egy ilyen Zyrásra gondoltál, mert abból elég sok van.
http://kepfeltoltes.hu/150623/ZyraSb_l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt tudom, hogy a Standard mid build az 
boszi cipő
Rabadon
Luden
Zuhany
Morello/Athene
Void

Nálam  a Zuhan helyére jön a Seraph, illetve, a Morello/Athene helyére a Twin Shado. Cipőből pedig a mobilisat veszem.

A Zuhany nem lenne, rossz, de szerintem, mivel Zyrának nincs túl erős CC-je, ezért neki, ha a sztázis miatt  megáll, és emiatt körül tudják venni. Persze ellőhetnék még egy W+Q kombót, de az tuti, hogy utána halott vagyok.

Mivel cserélem  a Seraphra, ezért már meg van a manózás item, így CC-reducra lehet mást választani, ami esetemben a Twin Shadow.

1 ha esetleg eg ulti esélys szituban nem elérhető az E, vagy mellé megy akkor is két ellenfelet le tud lassítani
2  jól jön meneküléshez
3 megkeresi a a bujdosókat.

+1. A védelmet  a mobilitásra építem. Fehér Cipő, + Luden+ Twin Shadow. Ami miatt "nehezebben" kapnak el, nem feltétlen kell benn lennem a harcban, hisz a virág "megoldja"
+2Mozgás közben tudom tölteni a Ludent, amit a virág kisüthet.
+3 Split push vagy csak sima push esetén gyorsan tudok lént váltani, elmenekülni, vagy odaérni egy harchoz.


Zyra mid szerintem tipikusan az a burster apc karakter, aki egyszer elnyomja a spellbart és meghal, de hatalmas burstot oszt. Most nem nagyon meta, mert minimális escapeje van és nagyon papír. Szerintem ezért hülyeség neki movement speedet építeni (főleg a swiftnesst cipőt), mert ha rád tryhardolnak vagy kapsz egy cc-t, így-is úgy-is meghalsz. Seraphot azért ellenzem, mert alapvetően semmi más mana itemet nem raksz neki és így sokkal haszontalanabb mind az aktívja, mind a passzívja, mint egy cassionak vagy ryzenak. Azért az túlzás, hogy nincs túl erős cc-je, ott van neki a hatalmas slow, snare és knockup. Én 2 dorans + morello/graillel szoktam kezdeni és csak ezután építem ki a lv2-es cipőt. Emellett rúnákba +40 hp-t kiépítesz, 21/9 masteryk és early gamebe aligha fognak tudni megölni. Elején úgy is a farm a lényeg, ezzel a starttal a sustaint és cd-t is megoldod, ami a legalapvetőbb szerintem. Én a ludens echora nagyon haragszom, mert le van nerfelve és mindenki rusholja minden champnek, de semmi haszna nincs earlyben. Én max utolsó itemnek építeném, vagy annak se. Ráadásul előző patchbe nerfelték le. Egy szimpla twin shadowwel nem fogod megoldani a cdredut. Ezután építeném neki a zuhanyt és void staffot (ellenféltől függően a sorrend) majd a rabbát. Utolsó itemnek talán Liandry mert atom jó neki az aoe+növénykék miatt (a növények is triggerelik a liandry passzívot), vagy rylai ami jó a tankosság+kite miatt, esetleg abyssal scepter a totális megsemmisítés végett.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5519 Dátum: 15 jún 23, 22:26:15 »

Zyrának az az előnye, hogy alig ismert silver környékén, vagy hát free roll héten kívűl nem igen látom.

Egyébként lvl3-nál baromi erős tud lenni az olyanok ellen mint Heimerdildo, Kassio, Kata, vagy Brand...stb (Tehát akik az átlagosnál ís papírabbak)

Ekkot is könnyen kipókolja, meg Yasuo ellen is frankon megállja a dolgot, csak ennél akettőnél baromi nagy odafigyelést igényel, mert hiába vagy erősebb, könnyen veszhet az előny.

Meg nálam Fizz ellen is jól működik.

Viszont ami baromság, hogy Annie ellen meg nem igen tudok játszani vele.

A Luden pedig elég erős neki első itemnek, ikszdé  Viszont Ahri esetében tényleg logikátlannak tartom, hiszen ott nem feltétlen az elsődleges célpont kapja a passzívot. A Liandry tényleg fain nekem még első itemnek is tetszik, és elvileg növelik is majd rajta az AP-t 80-ra. Banner of Command is tetszett, csak hát elvették a passzívját,  amit aszem nem lehet helyettesíteni




21:9-es masterivel meg jelenleg nem élek meg. Korábban is 18:9:3-at használtam a +mana regen miatt, de aztán amastery változtatások miatt korrigáltam, így most 6:0:24-et használok.

Lehet vesztek 10AP-t, de cserébe megvan a Chalice passzívja, plusz 10% cdr. Kezdésnek pedig 3 sütit tudok venni.  

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 22:32:55 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!