24 jún 01, 07:12:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773692 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4800 Dátum: 14 aug 22, 22:55:27 »

Mostanában rákaptam az aramra ,mert ez kevésbé szívat mint a ranked. Aha , meg amikor a mikus kapja a húsvéti nyúl helyett a védőoltást és elszegődik fogtündérnek.

Asszem nem kell sokat magyaráznom ha ezt belinkelem , elég csak az összefoglaló statokat megnézni:
http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/hu/#match-details/EUN1/926226229/200835597

Már azon röhögnöm kellett ,hogy nasussal egy ilyen enemy ellen túléltem pláne ,mert 4vs5 volt, az már csak a hab a tortán ,hogy én osztottam a legtöbb sebez a csapatunkban (ahol volt egy zilean) ,én szedtem a legtöbb pénzt.
Bakker még az enemy team is megdicsért.  ikszdé
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4801 Dátum: 14 aug 24, 16:08:20 »

Gold 5 elérve.  Többet nem fog csesztetni o.társam, hogy duózzak már vele, mert goldos már nem játszhat bronzossal Nyelvesít Biztos az ilyen esetek miatt találták ki ezt a duo szabályozást Nevet Az a legjobb az egészben, hogy 90-95%-ban csak support voltam Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4802 Dátum: 14 aug 24, 22:43:42 »

Túl vagyok első normál 5v5 blind pick meccsemen. Egy 30-as haveromat inveltem és ketten mentünk.

Yasuo mid voltam ő pedig Hecarim jungle. Vesztettünk, de az ellenfelünknél mindenki 30 volt kivéve 1-et és az is 25. Jól összejátszottak ellenünk, mert nálunk semmi csapatmunka vagy kommunikáció nem esett. Azt is megtanultam, hogy wardolni többször kell. Lett volna esélyem elmenekülni a gank-től, de ha 3-an jönnek akkor hogy? ikszdé

Tanulásnak jó volt.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4803 Dátum: 14 aug 25, 00:14:13 »

Inkább kezdőként ne invelj 30as havert vagy akkor többet, mert így nagy az esélye hogy az ellenfélből is azokat dobja be a gép.
Naplózva


 
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4804 Dátum: 14 aug 25, 00:52:27 »

Szerintem többet tanultam egy ''ilyen'' meccsből, mintha a saját szintem ellen mentem volna. Megtapasztaltam milyen a 30-asok stílusa. Csapatmunkában veszélyes. 1v1-be bezzeg nem mertek jönni, mert boton pusholtam 1x és ketten jöttek. Akkor is csak fél élete maradt mindkettőnek. Micsoda logika...

Miért félnek ennyire a felstackelt forgószelemtől? Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4805 Dátum: 14 aug 25, 02:05:46 »

De így ők elég nagy előnyben vannak a rúnák és a masterik miatt. Amúgy nem olyan nagy dolog a harmincas szint, sok a retardált meg a troll mindenhol. Haverom Diamond 1 és elmondása szerint ott is akadnak.
Naplózva


 
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4806 Dátum: 14 aug 26, 20:34:05 »

Na, kíváncsi leszek, hogy az új karakter mennyire lesz op! Már épp itt volt az ideje, hogy bejelentsék végre az új karaktert! (heheh, szarkazmus).
Több szó nem is kell, itt a link:

http://na.leagueoflegends.com/en/champion-reveal/azir-emperor-of-the-sands
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #4807 Dátum: 14 aug 26, 21:20:11 »

Ma újra nekiültem és megszületett életem leges legjobb meccse Nevet Annyira ciki volt a csapat társaim számára, hogy meg se szólaltak, hogy köcsög vagy vagy valami ilyesmi (csak Vayne nyögött be egy olyat hogy report all) és végül csak 4x voltam szívroham közelében egész meccs alatt ^^


Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4808 Dátum: 14 aug 26, 22:55:08 »

Riot hőstervezési logika: Legyen minél ópébb, és alázza a kategóriájában szereplők 99,9%-át.

Azir... már ránézésre is

Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4809 Dátum: 14 aug 27, 09:02:54 »

Még szép, hogy OP-k az új hősök, így többen megveszik őket. smirksweat Nem tudom mit kell ezen folyton rinyálni, ez mindig így volt. Majd ahogy telik az idő és olcsóbbak lesznek szépen nerfelik őket.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4810 Dátum: 14 aug 27, 16:29:37 »

Valaki elmondja a rúnák vásárlása milyen folyamatban zajlik? 15-ös vagyok most és 19-20-as unokatestvérem már vett tier 3-asakat egy párat.

Eddig úgy tudtam pl az alap AD és AP elég lenne, mivel 2 rúnaoldalam van, de benyögi másik haverom, hogy ő cserélgeti folyton. PL Vi-nek Vi-set visz és Garennek meg Gareneset. És minden meccs közben cseréli. Nem értettem.

Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4811 Dátum: 14 aug 27, 17:18:30 »

Lv 20 on nyílnak meg a 3 as szintű runák.
Lehet csinálni szinte minden champnak külön ,de szerintem lvl 20 környékén ez kb teljesen felesleges.
Max meccs előtt cserélheti ki a runákat ,mert azt a masteryvel elletétben meccs kezdetekor (hős választás) , már nincs rá lehetőség ,csak a már készre összerakott runa pagek között váltogathat az ember.

Ha pl nézzük az említett kér hőst , Vit és Garent szerintem mindkettőnek a standard ad runa page tökéletes (lvl20 on).
Redbe Ad, sárgába armor, kékbe resist ,nagyba ami jól esik (+ad , armor pend vagy esetleg hp)
Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4812 Dátum: 14 aug 27, 19:11:47 »

Egyenlőre a Standard-ra megyek. Eddig így nézne ki. Jó lesz?

AP:

26 ability power
9 armor
7,8 magic penetration

AD:

12 magic resist
8,5 physical damage
9 armor
7,7 armor penetration

Illetve ha Jungelezni akarok, akkor ez is jó?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 19:12:32 írta Szabika » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4813 Dátum: 14 aug 28, 20:54:18 »

2. és 3. normál game-m katarinával és Yasuo-val volt.

Az eredmény a 2. meccsen katával egy tripla volt és a 3. meccsemen Yasuo-val 1 quadra 3 tripla és sok sok dupla is. Nagyon jó meccs volt most. Nevet
Naplózva
BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #4814 Dátum: 14 aug 28, 22:25:10 »

Victorious morgana inc Nevet
Egyébként már ott tartok, h a support roleért is néha verekednem kell...

Mit lehet olyankor csinálni, h ha az ellenfél supportja leveri 1v1-ba a mellettem lévő adct?
elkergetem az ellenfél adct hozzánk se tud érni kb visszafordulunk a supportra és hiába a csillió stun lassítás cc egyszerűen félhpról lazán leveri a carryt és fingom sincs h ezt így h lehetne earlybe kivédeni...
Vkinek vmi tipp segítség?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!