24 jún 13, 18:52:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787646 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4035 Dátum: 14 ápr 19, 07:01:00 »

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/trials-poro?ref=en_euw_PVPT_trialsofporo

Valaki a commentekbe azt írt, hogy egy support van talán kilátásba. De szerintem ez is ilyen summoner ikon gyűjtögetős event lesz.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4036 Dátum: 14 ápr 19, 08:44:04 »

Tényleg support lesz, és már a nevét is tudjuk:Braum
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4037 Dátum: 14 ápr 19, 09:16:11 »

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4450555

Ha ezeket tudja majd akkor ez szörnyen erős lesz. És gondolom, hogy közelharci lesz.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4038 Dátum: 14 ápr 19, 11:16:43 »

Fain az ürge  ikszdé

Maokaial érdekes párosítás lenne. Az tuti, feleződne az ellenfél sebzése.


Kb Hanló játékmenetet képzelek vele, mint Sonával. Meg a buildje is valószínüleg hasonló lehet. Vagyis az inkább talán valami Sona-Leona féle keverék.

A következők valószínűleg biztos lesznek nála: Iron Solari. Frozen hearth. Randuin

Abyssal attól függően, hogy AP, vagy AD lesz e?

Habár lehet ez anyira tök mindegynek néz ki, mert szerintem sebzse nem igen lessz annaka  két spellnek. Azt is belemerném kalkulálni, hogy max kb olyan 100-150 alap sebzésük lesz és 0,5 alatti szorzójuk lvl5-ön

Ez az egyik ami ellensúlyozná

A másik az E-jén tuti lesz kb 1 másodperc kaszting tájm. Hisze a Leírtak alapján nem egy kis területről lehet szó. Én kb egy Brand W méretű területre tippelek.

A 3. a távolság. A leírtak alapján a spelljei eléggé low range hatásúak lesznek.

4. Mivel melee és úgy néz ki nem ud ugrálni, így a movement speedjén sok fog múlni.

Összegezve, egy full tank supportot képzelek, aki szó szerint tényleg egy mozgó fal lesz.

Csökkenti az ellenfél és növeli a társak statjait.

Elsőre úgy néz ki, csak supportként állná meg a helyét.


--- Viszont a játék menet supportként, hát nem biztos, hogy könnyü lesz.
Ha feltételezzük, hogy a passzívját a társai is élvezhetik, akkor megéri supportként, viszont úgy néz ki az egész erre lesz alapozva.

Hiszen ha az W-E 400-ná kevesebb rangel rendelkezik, akkor tényleg az ott állok a bokorba, és az ADC-nek jó lesz.

2. része bot tower dive.
Diveolásra és vagy annak  védésére kiváló lehet, mint pl Leona is...

3. Blitzet, Trhasht tuti kontereli

-----
Videóból ítélve úgy néz ki, ő is egy Freljordi lesz.
A kérdés viszont, hogy kinek a frakciójában?

A személyisge alapján Ashe lenne a logikus, de viszont sokkal érdékesebbé tenné a dolgot, ha pl Sejuani pártján állna.

Harmadik lehetőség, ami félig az első, hogy Trynda csapatából való.

4. lehetőség: turista




Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4039 Dátum: 14 ápr 19, 12:22:07 »

Tegnap este haverral Giftet cseréltünk :d életemben nem volt ekkora mákom Nevet Nemtudom hogy lehet, de a legjobb TF skint kaptam amit elvileg már nem is lehetne megvenni Nevet  Underworld TF Nevet Ekkora mákot Nevet komolyan tiszta happy voltam Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4040 Dátum: 14 ápr 19, 12:49:47 »

Habár ez a skin amolyan fanmade, kegyetlenül jó lett http://forum.lol.garena.ph/showthread.php?71586-Arclight-Thresh

Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4041 Dátum: 14 ápr 20, 01:35:52 »

A Riot közzétette a teljes májusi skinleárazásokat.

Szóval, ha tetszik egy skin és vársz a leárazására:
http://eune.leagueoflegends.com/en/news/store/sales/may-champion-and-skin-sale-schedule


Aszem Ashevel új kezdő itemem lesz. A Spellthief Edge.

Okok.
1. Vehetek mellé 3 potit.
2. Csampionokra a 10-el többet sebzek, tehát nynit, mintha doránt, vagy kardot vettem volna
3. Passzív gold generálás.
4. Ha csampit lövök, akkor 5 goldot kapok érte 30 másodpercenként 3x lehet ezt. Ha azt vesszük, hogy W esetén minden eltalált csampion megadjaaz 5 goldot, akkor egy lén kezdp AA-W-AA kombó 20 goldot, vagyis 1 bónusz miniont jelent. Igaz ezt nem tudjuk mindig használni, hiszen afarmolás letíltja eme képességet, de amikor igen akkor az kellemes kis bónusz, és sok kicsi sokra megy.

5. Az 1. fejlesztés, elég olcsó, és megduplézza mindkét gold generálási formát.
6. Team fightban Ashe W-vel pókol Ami annyit tesz, ha 3 egymás utáni W eltalálja mind az 5 ellenfelet, az akár 150 gold is lehet.

7. Ha ezt ügyesen csináljuk, akkor uyge percenként összejöhet egy killrevaló gold, és mindezt csupán pókolással
   


« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 20, 13:01:02 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4042 Dátum: 14 ápr 20, 14:51:37 »

Azt kifelejtetted ,hogy kibuildelt formájában is 30secenként csak 3 szor engedi elsütni ,szóval ha nem ölsz még véletlenül sem minikét akkor is 1 perc alatt max 6 alkalom ,azaz 60 gold.(bár a végső formájában nincs benne ,hogy minike ölésnél megszakad)
Earyben még talán megérheti ,de endben biztos nem.
Bár ha figyelembe vesszük ,hogy adc ről van szó ,szóval ha 12 sec ig nem ölsz minkét akkor tölt ,hát nem tudom mennyiszer lehetne elsütni earyben is.
Ha minden igaz az extra sebzést is leveszi ,ha minkét ölsz , szóval többet sebzel ,de cserébe nem farmolsz ,ha veszed a dorant arral mindenre többet sebzel.

Én akkor vennék adc nek ilyet ,ha supportot játszik ,akkor tényleg hatékony lehet. Persze ez csak az én véleményem.



Kösz a linket ,szóval a hó végén végre alkalmam lesz ,hogy megvegyem headhunter nidaleet , lehet meg is veszem , bár már jó ideje nem is használtam.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4043 Dátum: 14 ápr 20, 16:39:49 »

De azt mondtam, hogyha W-t ellövöm, akkor minden eltalált ellenfél megadja a goldot, ergo így jön ki a percenkénti max 300 gold.

Egyébként onnantól fog zúdulni a gold, amikor 10. percnél megveszed a Frsotfangot, és az Avarice Blade-et

Mentem vele egy próbát. (igaz volt mellette egy support mastery is)

Jól látható, hogyha összehasonlítjátok a többiek farmjával, és killjeivel, elég sok goldot összeszedtem
http://kepfeltoltes.hu/140420/AShe_gold_www.kepfeltoltes.hu_.png

Rankedon: (kb 4000-el több gold, mint amennyinek a statoka alapján lennie kéne)
http://kepfeltoltes.hu/140421/611553686pocket_thief_ashe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 06:15:07 írta Shiro » Naplózva

Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #4044 Dátum: 14 ápr 21, 22:23:39 »

Halljátok ti kiégettek engem. Itt mindenki úgybeszél mintha valami challenger tieres LoLos lenne bár ahogy látom silvernél senki sincs feljebb. Szerintem addig nemérdemes itt  fejtegetni a dolgokat amíg nemvagyok platinában vagy feljebb, mert akármilyen csodálatos buildeket kilehet találni ha az bronzba meg silverbe sikeresen működik lehet késöbb egyáltalán nem érsz el vele semmit =D Meg nemis értelek titeket mit szerencsétlenkedtek ezen a szinten. Shiro nekedis megnéztem az adalapodat és 45-47 bronze IV. Hogy az istenbe?!?!?! Én haverom accját húztam fel bronze V ből úgy 1 hét alatt kayle middel, olyan silver 3 ig. Esküszöm, és még itt fejtegeted hogy milyen jó ez az ashe build =DD

tkrisz2 te meg annyira feldobtad a napom, a hetem meg az évemet is :DD esküszöm szerintem te 12 éves vagy és próbálsz úgy írni ide mintha rohadt jó LoLos lennél =D Nemtudom hogy észreveszed-e de sztem senkit sem érdekel igazából hogy milyen mennyi quadrád voltvanlesz és mivel Nevet:D

Ja amúgy az ittlevőlnek mmint amit olvastam, szerintem 1x nemvolt még 20 perc alatt 200+ cs-tek max beginner bot gamen. JA ÉS A SLUSSZ POÉN. Remélem lejött nektek hogy a LoL egy geciegyszerű noskill game. 4 gombot kell nyomogatni, NANEMÁR AZ DEDURVA. Próbáljatok ki valami nehezebben mondjuk WoW :|
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4045 Dátum: 14 ápr 21, 22:49:38 »

Matetsu szerintem takarodjál a WoW-od elé és maradj is ott, pláne, ha ilyen provokáló hangnemben beszélsz. Komolyan, kiket engednek manapság számítógép elé...
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4046 Dátum: 14 ápr 21, 23:11:29 »

Én haverom accját húztam fel bronze V ből úgy 1 hét alatt kayle middel, olyan silver 3 ig.

Na ne mond, mesélj már még, mert addig más 1hét alatt bronz 5ből challangerig húzza fel, sőt, nem is 1hét alatt, inkább bő 6nap alatt 44!!! nagyon nagy különbség ám.


Másrészt meg megsúgnám, hogy nem kell mindent elhinni, amit a profi e-sportolok streamjén látsz, vagy ott LCS n látsz, ugyanolyan retardáltak vannak diamondban is, csak kevesebb valamennyivel  Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4047 Dátum: 14 ápr 22, 03:11:59 »

Ó hát akkor ki is törölhetem ezt, mert itt senki se csellengő, hiszen ahogy mondtad tökre feleslegesen osztja meg az észrevételeit, és az élményeit a játékkal kapcsolatban, hisz az már úgy i mind le van írva.
Sőt tovább megyek, az összes animés téma is mehet a levesbe, hiszen az oda írók feltételezem egyike se végzett (max 1-2 kivétel) valamely félművészeti főiskolán, így tehát ők se igen érthetik mi merre hány méter.


Egyszerű játék, mert csak 4 gombot nyomogatsz? A GO-ban meg csak egyféle követ rakosgatsz a táblára, az akkor még egyszerűbb.  ikszdé

Szóval búcsúzzatok el a témák 90%-ától. S ha valaki eléri a megfelelő tudást, akkor újraindítjuk a témát, de csak ő írhat oda.
Ez a LoL esetében annyit takar, hogy megnyered a világbajnokságot, úgy, hogy egymagad irányítasz 5 gépen öt karaktert.
S ez is még csak 20 gomb.


Szal majd prívátba, jó volt veletek, viszlát.  bye bye


































































...
Csak vicceltem,ne vegyétek komolyan. Mármint azt a részt, hogy a témák hozzáértés híján ki lesznek törölve.


iu. a wow is egyszerű, próbáljátok ki a Cat Mario-t.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 03:15:59 írta Shiro » Naplózva

DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #4048 Dátum: 14 ápr 22, 08:53:34 »

Srácok az ilyenen ne húzzátok fel magatokat ennyira.Amennyi ideje követem ezt a fórumot(csak olvastam, de sose írtam ide) nem láttam még ezt az embert kommentelni de javítsatok ki a tévedek. Az ilyen embert le kell ignorálni a fenébe mint lolban is és le van tudva.Tény hogy elég sértő amiket írt rólatok de épp azért mert figyelmet akar magának és így el is éri ha foglalkoztok vele de ha lesz*rjátok higyjétek el hogy nem nagyon fog többet ide írni.

OFF:
Ki jött a magyar nyelv béta verziója Mosolyog
Egy kb 360mb patch után amit nekem valamiért 2x kelett leszednem egymás után átraktam magyar nyelvre a próba kedvéért és nem olyan borzasztó mint gondolják.
Egy fontos pozitívum amit már olvastam hogy ha az item nevét angolul írod be keresőbe akkor is ki fogja dobni Mosolyog
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4049 Dátum: 14 ápr 22, 10:09:44 »

Juhé, akkor majd kipróbálom a magyart. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!