24 jún 01, 08:38:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773730 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3990 Dátum: 14 ápr 07, 22:34:32 »

Eléggé remélem ,hogy nem úgy jár mint gragas ,azaz hogy pont az erősségét veszik el.

Mik szokták fiorát counterelni?
Egyet tudok ,hogy malphite megesz a passzívja miatt.
Mondjuk szerintem akik veszélyesek lehetnek rá azok a jumper stunerek (rene, jax ,riven), persze ezt csak mondom úgy hogy mentem vele 1 et botok ellen.

Bár mindjuk mindegy ,hogy rework vagy sem ,akkor is meg kell valami topos tanulnom ,és elsőre azért nem akarok rivennel kezdeni ,aki fiora damagevel vetekszik ,csak még lehet hogy nála is mozgékonyabb és ami nagy elönye no costos.

Amúgy nem is tudom miért gondolkoztam a refundon, hisz a game folyamán így is úgy is meg lesz minden champ , csak idő kérdése. Az más kérdés ,hogy az lesz az igazi kihívás ,hogy megtanulja az ember nem csak mindet jól ,de hatékonyan kezelni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 22:35:57 írta Verbatimo » Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3991 Dátum: 14 ápr 08, 08:06:36 »

Bíztam benne, hogy eltudok menni majd erre a Teemo-s dologra. De meg se fordult a fejembe, hogy hétköznap távoznak. Szomorú

Tegnap kipróbáltam zongoRyze-t. És azta nagyon durván damage-el és értem már haver miért csinált rúnákból majdnem 1000 manát. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 08:10:24 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3992 Dátum: 14 ápr 08, 13:50:33 »

Van 1 kérdésem:

A fiora W-je miket tud kivédeni?
Azt tudom, hogy basic attackot kivédi, de hogyan tudja a Gragas ultit kivédeni? Már 3x-4x megtörtént, hogy kivédte a gragas ultit is. Nem verte vissza rám a sebzést, de nem sérült semennyit se, csak hátrébb repült.

Régebben is gyakran megtörtént, csak most jutott eszembe, hogy megkérdezzem.


Galiót megvettem.
Iszonyat erős volt első 2 meccsen.
Q-t, E-t csak spammelnem kellett, és hulltak a népek. W-t rányomtam a társakra, és ahogy ők megdöglöttek, úgy healelődtem. Nagyon kedves! Nevet

Ultiját 7-ből 5x megszakították, pedig mindenkit letauntoltam. Odaflasheltem a tömegbe, ultizok, aztán elkap a letauntolt orianna, vagy a varus ultija. Most vagy iszonyat bugos az ultija, vagy mind az 5 alkalommal pontosan ulti előtt benyomták a CC-iket O_o
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 19:20:45 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #3993 Dátum: 14 ápr 08, 20:59:11 »

Gyerekek ma letoltam haverral az utolsó, 10. ranked gamem, így besorolt a rendszer. S3-ban Gold V-ben végeztem, csak az Elise skin miatt toltam pár ranked gamet, na meg az arany keret  Pirul 3-2-ben voltam és utána haver mondta, hogy ne solozzak, mert úgy nehezebb, menjünk duot. Ő Platina IV-ben volt, így az utolsó 5 meccsem szinte csak Platinások között játszottam. A 10 meccsből 7-et nyertem, ez jó arány szerintem.

Az utolsó meccs viszont nagyon kemény volt. Ez enemy és saját csapatom a kezdés előtt:
http://kepfeltoltes.hu/140408/10._meccs_www.kepfeltoltes.hu_.png

Boton eléggé deffenzíven játszottunk, mert az Annie ellen a Tresh nem a legjobb support volt, viszont a bannolós emberünknek kellett midest választanom, de ő nem kérdezett meg, hogy milyen support kell nekem. Szóval kaptam 1 Tresht, amivel mindössze két coop gamet toltam, amikor kijött. Az egész game nagyon izgalmas volt és az én utolsó hockomnak köszönhetően (nem nagy képűségből), ami elkapta a Jinxet megnyertük a gamet és így besoroltak Gold III-ba Nevet

Az utolsó meccs eredménye:
http://kepfeltoltes.hu/140408/10._meccs_-_Eg_sz_team_____www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3994 Dátum: 14 ápr 09, 18:29:49 »

Kipróbáltam Galiot Ultra Rapid Fire módban. Holnap a Riot bejelenti, hogy őt is kibannolták a játékmódból, mert túl erős.

Gyakorlatilag abból állt a meccs, hogy pusholtam a botot egyedül, és aki odajött, megöltem. Aztán a végén 5 percig campeltem az ellenség spawnja előtt egyedül, ők meg lövöldöztek rám, mintha lenne esélyük 5v1-be ellenem az ő nexus turretjeik alatt :'D

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3995 Dátum: 14 ápr 10, 06:39:33 »

Régebben mikor játszottam napi szinten szakadt meg a kapcsolat, ezért nem egy gamet buktam.
Letöröltem utána 1-2hétre megszűnt ez móka, bár lehet csak azért nem vettem észre mert nem játszottam online, csak neteztem.

Tegnap felraktam újra, és csodák csodájára megint elmászott 3ból 2 meccsen, persze amikor nem bot ellen voltam alap lose volt, mert mire visszaértem volt mega creepjük 2 is.

Valaki valami ötlet hogy mi az úr istenért szakadok ettől a játéktól?

És egyébként most már én is a bronz egyet erősítem  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3996 Dátum: 14 ápr 10, 09:45:45 »

Galiót megvettem.
Iszonyat erős volt első 2 meccsen.
Q-t, E-t csak spammelnem kellett, és hulltak a népek. W-t rányomtam a társakra, és ahogy ők megdöglöttek, úgy healelődtem. Nagyon kedves! Nevet

Ultiját 7-ből 5x megszakították, pedig mindenkit letauntoltam. Odaflasheltem a tömegbe, ultizok, aztán elkap a letauntolt orianna, vagy a varus ultija. Most vagy iszonyat bugos az ultija, vagy mind az 5 alkalommal pontosan ulti előtt benyomták a CC-iket O_o


Nem bugos a ultija, ha nem hatnának rá a CC-k akkor az az ulti lenne az egyik legerősebb a játékba, de venni kell egy Banshee-t és azzal ha szerencséd van akkor nem szakítják meg. Meg a W-t nyomd magadra mert míg tart az ulti nem sebeznek rád annyit.

Hogy én nem probáltam ki ultra rapidon Galio-t pedig gondolhattam volna.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3997 Dátum: 14 ápr 10, 13:49:58 »

Régebben mikor játszottam napi szinten szakadt meg a kapcsolat, ezért nem egy gamet buktam.
Letöröltem utána 1-2hétre megszűnt ez móka, bár lehet csak azért nem vettem észre mert nem játszottam online, csak neteztem.

Tegnap felraktam újra, és csodák csodájára megint elmászott 3ból 2 meccsen, persze amikor nem bot ellen voltam alap lose volt, mert mire visszaértem volt mega creepjük 2 is.

Valaki valami ötlet hogy mi az úr istenért szakadok ettől a játéktól?

Ha tegnap próbáltad, akkor lehet, csak peched volt. Pont tegnap volt az eddigi legnagyobb laggom. Mindenki folyamatosan kilépett, reconnecktelt. Nálam szinte sosem laggolt a szerver, de tegnap valami iszonyatos nagy lagg volt. Nem tudom más észlelte-e.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3998 Dátum: 14 ápr 10, 13:54:21 »

Heuréka! Megcsináltam!.

De nem akarom elkiabálni.

Pár napja mondom hát én futtattam minden féle rendszer karbantartó programot, de a lol nem javúlt.

Legyen egy vrus ellenőrzés. Start, indít nézem 10 óra van hátra. Mondom hüyét kapok, ha ez nem talál egy tucat kártevőt.
Talált és leírtotta őket.

Én  vídáman, minden probléma megoldva, mehetünk játszani.

...


Még nagyobb a lagg, mint eddig volt.  Hmm? >.<# Erre mit mondjak? Olyan szar a gépem, hogy a vírusok, már nem rontanak, hanem javítanak a teljesítményén?  ikszdé

Tegnap lefuttattam egy lemez optimaizációt, meg  ma a lol repairt, és végre úgy néz ki, hogy javulás értem el.


Aztán remélem pár hétig nem jön új peccs, mert hülyét kapok, ha megint ennyi hülyeséget le kell futtatnom.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3999 Dátum: 14 ápr 11, 00:05:26 »

Látjátok , 1 nap nem vagyok gép közelbe és még a riot is összeomlás közelébe kerül  Kúl


Tudjátok mi milyen kúl érzés ,amikor a main champod ellen kell játszanod és minden rezdüléséből tudod mi lesz?
Egyszerűen euforikus.
Szegény kis enemy kaylet a végén már sajnáltam ,mert csak 3 kill je volt és abből 1 sem én (vagy max 1 ,mert teamfightban nem láttam ki ölt le).
Eléggé érződött ,hogy lux a countere ,12:3 ra végeztem ,de ha csak egy picit is okosabban játszok akkor ez lehetett volna 12:1 is. Mindenesetre jó kis ranked volt, már jó ideje nem éreztem magam ilyen jól , egy csapatban ahol tényleg van csapatmunka.
Mi sem mutatja jobban ,hogy nekem segítettek összeszedni egy triplát ,én meg topos Yi nek egy Quadrát.
A csapattársaim is tudták a dolgukat , addig nem indultak ,amíg el nem kaptam az adct vagy kaylet a cagemmel és nekem csak az volt a feladatom ,hogy kaylet focusáljam.


Szerk.:
tkrisz2
Most hogy free én is kipróbáltam luciant és ha passzívjára van építve tényleg kegyetlen. Jót tesz neki ,hogy az attack speedes itemet megsporolja és cserébe nem gyengül ,sőt.
Ha jinx mellé keresnem kell majd még egy op adc akkor már meg is van.

Már csak ezrealt kell kipróbálnom ,hogy tetszik e.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 00:58:35 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4000 Dátum: 14 ápr 11, 06:30:30 »

Az tényleg euforikus érzés. A profi lolosok is ezért olyan zseniálisak, mert ők már tényleg nagyon ismernek minden karaktert, ezért már előre tudják hogy mikor mi fog történni. Néhány zseniális példa: Fiddle egyedül védi a tornyot 3 ellen. Az ellenfélnél van egy zed. Fiddlenek semmi esélye nem lenne 3 ellen, még zhonyával sem. Mit csinál? Elkezd ultizni, Zed közben rányomja Fiddlere az ultiját, csakhogy fiddle a bázisa felé ultizott, ezért magával rántotta zedet, akit egyedül megölt könnyedén Nevet Visszaugrani nem volt ideje.

Ennek az ellentéte: Amikor a társam játszik az egyik main karakteremmel, és gyakorlatilag csak feedel. Ilyenkor tényleg már fájdalmas nézni azt az embert játszani Nevet


Lucian OP, csak minionokon keresztül folyamatosan pokeolni kell az enemyt, és akkor semmi esélyük nincs.  Egyedül csak az ultija a gyengepontja. Nálam néha bebugolt, meg jól kezelni is nehéz egyébként. Egyszer 2 ellenfél menekül, elkezdek rá lőni, közben az ellenfél 90°-kal arébb volt. Megöltem az első ellenfelet, és utána a falat lőttem, közben mellettem elrohant az ellenfél 10 hp-val, mert hiába nyomom az R-t, nem kapcsolja ki. Meg kellett várnom míg leadja a sorozatot, de addigra elment. Oda lett 1 quadrám Nevet

--

Tegnap megint mentem galióval ultra rapid fireon, + a társam maokai volt. Felmentünk topra, és gyakorlatilag sebezhetetlenek voltunk. Malphite + Lissandra páros ellen voltunk. Az első 2 percben már mentek haza, és a tornyot ütöttük. Később feljött topra még melléjük egy Xin Zhao is. Csak tudnám, hogy ilyenkor a társaim mit csinálnak, ha nálunk folyamatosan 3 vagy 4v2 van, nekik meg nincs is ellenfelük >.<
Egyedül Xin Zhao tudott megölni, mert ő az egyetlen AD, de már megint szivattam a népet a nexusnál Nevet Imádom hogy reportolni akarnak engem, mert galió ennyire broken ebben a játékmódban.

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4001 Dátum: 14 ápr 11, 07:59:13 »

igazad lehet tkrisz, mivel csak azon a napon dropolt ki. A többin virgonc voltam.
Hehe, ashe mekkora gyalázás ultrába. 18secenként instant megölsz bárkit 1v1be az ulti miatt, meg a W-jével 9en tönkrezúztam a lanet 1v2be is, mivel nekem top jutott.

Luciannal meg iasra kell építeni abból kapja az ulti sebzést, bár nem valami hatékony ultrába hogy 60seces még a flash is.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4002 Dátum: 14 ápr 11, 16:16:59 »

Nem udom, hogy ez eddig is így volt e, de aszem megint felfedeztem valamit.

Vannak azok az elixírek, amik 3 percre megnövelik az AP-t, vagy az AD-t.

Én eddig mindig úgy láttam videókban,hogy megveszik és megisszák az eixírt, majd pedig utána veszik meg az utolsó tárgyat.

Ebből következtettem, hogy full build esetén nem lehet elixíreket venni.

Most meg kiderült, hogy mégis.Egyből benyakalod, így kb egy buffot veszel. Viszont sajna sem az erejét, sem a hatóidejét  nem lehet sztekkelni. De ha őúgy vesszük, akkor 600 goldért tudsz venni egy Mini Baron Buffot.



Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4003 Dátum: 14 ápr 11, 22:56:18 »

Igen Shiro ez már egy jó ideje így van. Nagyon hasznos dolog főleg ha az ellen ezt még nem tudja. Nevet

Én elkezdtem majdnem sírni, 3 kedvenc karimmal akar valami változtatást eszközöl. Szomorú
Jó mondjuk lehet, hogy a változtatásokkal jobbak lesznek de akkor is.

Az első Twitch, rajta komoly vizuális változtatás lesz meg valami csinálnak a mérgezésével. Akkor WW-el is akarnak valamit csinálni pedig ő így jó ahogy van. És Skarnerrel, azt mondják, hogy a régi Skarner-t vissza akarják hozni.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4004 Dátum: 14 ápr 11, 23:27:32 »

A régi skarner miben volt más mint a mostani?
A patkány külső szerintem nem lesz olyan rossz , jobban illik a mai játék össz képébe szerintem , a mérgezésről nem tudok nyilatkozni nem olvastam utána.



Asszem kezdem megszokni jinxet. Összesen 3 rankedet nyomtam eddig vele, (sajna csak 1 et nyertem) ,de a kill rátám 2x akkor mint ha halálozás és az első 10+ szóval annyira nem rossz.
Poén hogy az ultija mire képes.

Enemy adcje hülyét kapott (szó szerint mert többet nem jött le botra) ,amikor mindketten fél hp és én bediveolok tornya alá , Wés 1 rakéta aztán ment az ulti , eredmény én kaptam 2 turrent shotot meg 300 cukorkát.
Goldos leonát kaptam supportnak és rettenetesen jól ment vele az utolsó game , valami 10 es killin spreet csináltam , a végén már a sup szólt rám ,hogy menjek haza vásárolni ,mert már 3,5k m volt.

Ilyen lehet ,amikor a support tudja mi a dolga?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 01:46:06 írta Verbatimo » Naplózva



Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!