24 jún 13, 15:25:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787483 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3690 Dátum: 14 feb 23, 22:06:00 »

Hát mit is mondjak. Van egy osztálytársam, aki tényleg nagyon gyengén játszik. Ő még csak kb. level 15, de már régóta ismeri a játékot. Ő is tudja, hogy rosszul játszik, és én segíteni is szoktam neki. Egyszer 1v1-ben úgy megöltem AD tristanaként, hogy kevesebb mint 100 hp-m volt, ő meg frissen jött a spawnról.Kisétálok a bokorból, ellövi mellettem az ultiját (Ashel volt), a W-t mellélövi, az E-t kilövi a pályáról. Végül megöltem. Kicsit szokott is laggolni. Még gyakorolni fogok vele Nevet
Bronze 5 aljába való szerintem, a statja nem borzalmas, de valami röhejes, hogy hogyan buildel, meg néha furán játszik. AP-tank ashe után fel is világosítottam Nevet
A statja kb 2/10 körül szokott lenni. Öl néhányat, de alig feedel, szóval nem rossz.
Na, de van egy haverja. 0/18/0-ban volt legutóbb Asheval. Lesétált botra, és instant execute lett. Farmolni tökéletesen tud, de mi ez a stat?! Ő is kb 20-as lehet. Meg is ígértem nekik, hogy lecarryzek majd nekik egy meccset. Majd mondom nekik, hogy Spawn-kill karthussal, és Spawn-bless sorakával jöjjenek, és akkor még nyerhetünk is Nevet

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3691 Dátum: 14 feb 23, 22:14:22 »

Amit LoL-ban észrevettem, de ez igazából bármely MOBÁ-ra igaz, hogy a kezdőket nagyon semmibe veszik.
Engem reportolni akartak, csak azért, mert az első játékomnál azt se tudtam, hogy mi az a feedelés. Nevet

Srácok, ha kezdővel találkoztok, segíteni próbáljatok neki, mert nekem ezek a playerek teljes mértékben elvették a kedvem a LoL-tól és elmentem inkább DotA2-ni. Nevet
No offense.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3692 Dátum: 14 feb 23, 22:19:14 »

Nah adtam yi nek még egy esélyt rankeden ,mert megint beirom "NO jungle, i CANT go jungle" és mehetek junglebe.
A végén egészen könnyen carrzytem vele ,bár sokat nem öltem.
A végén 3 torony és 2 inhib meg a nexust kaptam le 25 sec alatt kb (2 tankosabb csapat társ besegített ,de én voltam a fő damagelő).

Jézus a végén még rákapok master yi re ikszdé

Gyors jungleres , erős sebzé és speed buster , 1 hátrány ,hogy lvl 6 alatt annyira nem kényelves vele a gank. Illetve nagyon meg tudja szívni ha 2 helyen kell babysittelnie ,de kevés olyan jungle van aki nem.

Kicsit bele kell rázodnom és talán ő lehetne az a champ akivel kijövök bronzbol ikszdé



Normál esetben ,ha látom valaki rosszul buildel vagy játszik próbálok neki segíteni ,de gyakran látom ,hogy inkább elkezdenek flamelni másokat és attól meg herótol tud lenni.

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, azt tanítsátok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

Ebbe most mindenki belehelyezheti magát hova tartozik , én a másodikba képzelem magam ,de valószínűbb ,hogy a 4 lesz ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 22:21:24 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3693 Dátum: 14 feb 23, 22:31:20 »

Amit LoL-ban észrevettem, de ez igazából bármely MOBÁ-ra igaz, hogy a kezdőket nagyon semmibe veszik.
...
Ha egy Dravennek próbálsz Supportolni, de az olyan hülye, hogy elkap minden spellshotot, meg full hápéval kinyírják torony alatt lét lvl2-es ellenfél. (

Meg egy skines Jax fogja magát negyed hápéval és bemegy a torony alá egy full hápés Leonáért, arra nem mentség a bocsi kezdő vagyok.


Verbális Teemo
Ha troll buildal kerrizel, akkor az első.



« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 22:40:42 írta Shiro » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3694 Dátum: 14 feb 23, 22:42:41 »

Akkor a matchmakingben valamit nagyon elrontottak. Nevet
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3695 Dátum: 14 feb 23, 23:07:31 »

3 ranked 2 lost , hiába vagyok jó nem ér semmit a trollok ellen.

Majd a supos toposok az lesz a troll carry ikszdé

Az az igazi pién ,hogy a csapatban én osztom gyakran a legtöbb damaget de nem tudok egy pozitiv statot kialkudni.
Pedig yivel tényleg darálni és nem is gondoltam ,de taktikázni is.
Visszafutok és képébe vágom az üldöző adc nek a QE combot ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 01:05:30 írta Verbatimo » Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3696 Dátum: 14 feb 23, 23:23:31 »

Yi már csak ilyen nehéz champ.

Ulti Q Q Q Pentakill  Hümm-hümm
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3697 Dátum: 14 feb 23, 23:58:06 »

Na Nunu után megvettem Garent, nem volt rossz de nem az én stílusom úgyhogy beruháztam Teemora és imádom. Nevet Legnagyobb poén champion akivel eddig játszottam Nevet

Szerk: Ja meg Garen előtt Ashe-t is megvettem de őt hamar meguntam, igaz jól ment vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 00:02:32 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3698 Dátum: 14 feb 24, 01:29:35 »

Hát igen teemo egy külön kategória a játékba.
Véleményem szerint egy olyan champ akit mindenki után, de mégis nagyon sokan használják.
Igazából attól függ ,hogy az ember jól vagy rosszul használja(nah durrant a sablon).

Általában az szokott lenni ,hogy felhúzzák ap attack speedre aztán mennem az enemy junglebe ,amikor megkezdődik a mid game és begombázik.
Full builden kb 1k ap damaget oszt 1 gomba ,szóval ha egy adc vagy mides belelép 2 be van is kill ,de függetlenül mindentől rém idegesítő,ha még nem is jön be a kill.

Nah a rossz teemo ezt nem teszi hanem megy a fightokben ,ahol fixa ideál ,hogy 1. nek fókuszálják ki.
Speciel én nem szeretem ,mert fügetlen a blindtől papír és a tankmo annyira nem jó.


Ha teemo bejön ,akkor valószínűleg twitch is tetszeni fog , ő is operál láthatatlansággal ,de ő igaz adc ,szóval jön lát győz (Vuk).


Nah gyerekek megvolt az első dou meccsem méghozzá rankeden.
Előző rankeden futottam össze egy magyarral ,aki még nem is volt annyira rossz.
Ő adc jinx és soraka sup.

Igaz elég sok shotot bekapott ,de ez mit sem ér egy soraka ellen , első killeket hoztuk és tower is hamar döglött.
Mid fightban felfeedeltem egy hecarint ,miközben én is összehoztam egy 6:7 es arányt ,igen egy tankos sorakaval ikszdé
Igazából direktbe nem öltem ,de a Q azért üt , illetve 1 et shotoltam le direkt a E vel ,mert lelépett volna.

Azért ez már röhely (vagy ennyit jelenthet ha nem 1 hanem 2 ember van aki tudja a dolgát biztosan?).
Yi vel 4 ből 1 győzelem , sorakaval 2 ből 2.
Lehet engem mégiscsak sorakanak találtak ki? Pojén

Talán azzal a gyerekkel még 1-2 game összejön és kimászunk bronzból.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3699 Dátum: 14 feb 24, 22:32:12 »

Zed kipróbálva harmadszorra is. Végre sikerült normálisan játszanom vele.

Na nem annyira.

Jinx úgy döntött, hogy Clarityt hoz,a miért l is szólták.
Én meg poénból beraktam zednek a Clarityt és a Clairvoyancet. (Gondolván, hogy majd utolsó pillanatban cserélem flash ignicére.
Elfelejtettem.

Topot nyertük. Meg elég opé voltam.

 Meg végső soron tudtam Ireilát manázni.

Meg úgymond bepusholtam a két szélső lént. Vettem vardokat, azokat leraktam a dzsungelbe, hogy amikor jönnek lássam iket.

Az ötlet szép volt, csak hát cipő és flash nélkül hiába a futás.

Azt kiakartam próbálni, mert úgy jó ötletnek tűnt, hogy low hápés Vayne torony alatt, én bokorba lerakom az árnyékot.  Rámegyek megölöm Q-E, oszt W-vel vissza teleportálok a bokorba.
Megöltem, de visszaugrani már nem tudtam. Gyalog galopp kicsit lassan megy. Kellett volna a flash.
Szerencsére csak Eggsecutor lettem.

Meg én érzem úgy, hogy Zeden elég nagyot sebez a torony? (mintha még az adc sem kapna akkorát.)

----------
Gondoltam én egy Tank Annie kipróbálásra.

A build  akövetkező lett volna.

Randuin.
Liandry
Banshee
Spirit
Lirai (habár ha ez van, akkor randuin helyett, jöhet a Sunfire)
Ionia cipő

Mivel volt már top és jungel, így gondoltam megyek botra.

Jinx megkérdezi. support. mondom ok (gondoltam egye fene alapon).
Ő meg folytatja, hogy ne lopd a csét, ne merjél ölni..stb.
Tudom mi a support dolga, és hogy mit tesz, meg mit nem, de ha valaki így kezdi akkor alap, hogy lefarmolom, és minden erőfeszítésemmel próbálom ks-elni.

Lehet durcimurci a felfogásom, de szerintem ilyen esetben alap, ha azzal a varázsszóval kezdi a mondandóját, hogy: "kérlek" (vagy meg se szólal)






« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 00:45:33 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3700 Dátum: 14 feb 25, 01:49:46 »

Shiro mondok én annál finomabbat.

Rankedre megyek . Már nem érdekel hova kell mennem ,ami marad oda megyek (egy civakodási forrással kevesebb).
Marad sup ,enemy pickeli leonat ,mi meg banoltuk blitzet. Erre benyögik nekem ,hogy pick thresh vagy taric ,mintha csak kötelességem lenne ,hogy megvannak ,mert sup maradt nekem ,szóval én supos vok.
Pickelem az én kics sorakamat ,erre benyögik troll ,meg hogy bot fail , lost game.
10. percben én sorakaval 3:0 ,adcnk meg 0:1 és poén ,hogy nem ks eltem ,hanem letámadtak és én öltem.

Nem az adc-n múlt ,de döntöttük az első két bot towert úgy 15. percre.


Azért az a kemény amikor egy healer supportal hozzák le a gamet , talán valami 5:6:26 ra végeztem, hát igen ciki amikor katarinát a silencem kiszedi ultiból és leszedjük könnyűszerrel ,ami után már csuklómozdulattal nyertünk ikszdé
I love soraka.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3701 Dátum: 14 feb 25, 04:51:07 »

De ezt is tudod miért van, mert az ellenfél is hülye.

Imádom azt, amikor örliben Leonáért bemennek torony alá. Hiába voltak azok ketten full hápén, én meg ellenfél tornyától voltam kénytelen menekülni, és már csak alig maradt hápém, mire torony alá értem. Double Kill.

Az ellenfélnél meg volt egy elfeedelt Khazinczy. Nem az, hogy opé volt, hanem egyszerűen nem lehetett elkapni.
S még GA is volt nála.

Na most GA. Egyáltalán tényleg ér annyit az a feltámasztás? Mert azt vettem észre, hogyha megölnek egy GA-s ellenfelet, akkor körbebandázzák míg fel nem támad.
Khazinczy is így járt.

Adc-m Queen Ashe. Ha nem Leonával megyek, tuti jobban feltűnik.
az hagyján, hogy megáll MF E-jében, de volt, hogy bele is mászott.

Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3702 Dátum: 14 feb 25, 12:39:52 »



Élni nincs kedvem ilyenkor. Tököm kivan már a sok balf*sszal -.- Mindig meccsen hozom a lane-em de ők 2x annyira feedelnek -.-
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3703 Dátum: 14 feb 25, 15:05:19 »

Megvolt Fiorával az első technikai pentakillem.  Kettőt megöltem Baronnál, aztán a maradékot üldőzve bázis bejárat tornya alatt egy tripla. Viszont úgy néz ki az a kis kergetőzés is túl hossszú volt, így a tényleges pentát már nem adta meg.

S jöjjenek a meccs pozitív eseméynei.

Kassa miden Vayne boton Feedelt. (utóbbinak annyi menntsége, hogy ellenfél supportja Blitz volt)

Topon Yi-vel voltam Lee és Nida ellen.

Yi, a mennyünk rá, nem számít alig tudok majd heted hápéval elmenekülni.
Mintha top léynege az lenne, hogy szerezzek 10 killt, még ha 20x meg is halok.

Aztán negyed hápéval beugrik torony alá. ölt, de meg is halt. Elkezdi, noob no help.
Hát mondom hülye leszek torony alá ugrani negyed hápével.

Aztán otthagyott.

Én 1v2-ben szépen elpókolgattam, meg farmolgattam.

én  0:0
Kassa 0:4
Vayne 0:7
Yi 1:2
Nidaleenk nem tudom:fogalmam sincs


Aztán végül is Vayne felhozta magát Yi ks-elt jó párat. nekem lett egy csomó aszisztom, majd Hidra Infi duótól kezdve már a killek is  jöttek. így végül 44:58 as ponthátrány mellett megnyertük.



---------------
Szuper kicsi csapat terv. Kód név:
Areál of sztun

ADC Kennen
Support/Veigar.
Dzsungel/Top Amumu, Nunu
Mid: Annie


Egyébként Veigar Kennen kombo milyen lenne botra?

Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3704 Dátum: 14 feb 25, 15:52:58 »

Élni nincs kedvem ilyenkor. Tököm kivan már a sok balf*sszal -.- Mindig meccsen hozom a lane-em de ők 2x annyira feedelnek -.-

Tudom mit érzel. Múltkor afkra bírtam az ellenfelemet, annyira feldühítettem Gragasként. De még 4v5-ben is kikaptunk, mert botot agyon feedelték, és junglezni mentek random.

Annyi tanácsot tudtam volna adni, hogy próbálj meg hétköznap délelőtt játszani, mert akkor nagyon kevés a random hülyegyerek. De ahogy elnézem a dátumot, és a postod időpontját, ez sem segít :/ Más ötletem nincs.

Ez az egyetlen bajom csak a játékkal, hogy hiába teszek meg mindent, segítek, más akkor is elrontja.

--

Új rotáció érdekes számomra. Kivételesen 5 karakter is van, ami nincs meg.
Cassio'-val, Naotilussal, Wukonggal tuti fogok játszani. Nevet Zedet meg hamarosan meg fogom venni. Jó, hogy ingyenes volt a múlthéten. Így legalább rájöttem, hogy igazából nagyon könnyű karakter, csak rá kell jönni, hogy mikre képes. Ő lesz a kövi karakter, akit megveszek Nevet


Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!