24 jún 01, 07:08:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773686 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3600 Dátum: 14 feb 14, 13:47:21 »

A pentakill jobban hangzik. Hiába mondta a csaj a hexakillt durvábban, nem éreztem úgy, hogy ez valami másabb Nevet
Na majd mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mennyivel lesz másabb ez a játékmód Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3601 Dátum: 14 feb 14, 14:11:46 »

Sikerrült felsztekkelnem mind a kettőt, és omg 3000 sebzés Kata ultijával.  ikszdé Yi még az Q-jával se tudta védeni.

Csak azt nem értem, hogy a Sword of the Occult és a Mejai's Soulstealer miért nem mutatta  stakkeket.
Azért végül csak poén volt 430 AD-val és 520 Ap-val rohangálni.


Shiro
A bucira feedelt jinx az mindennapos.
De őszintén hányszor láttál bucira feedelt leonat ,aki sup tankként le carryzi a gamet?

Őszintén egyszer-kétszer voltam olyan feedelt Leonával. Mosolyog

Ranked.
Valmiért gondoltam adc leszek. Gondoltam majd játszok Jinxel.
Ellenfél förszt pick Jinx.
Gondolkoztam Caitlin, vagy Ashe.
Legyen Ashe.


Bot társam Veigar, aki nem supportált. A farmot úgy kellett ellopnom alőle, ennek ellenére lefarmoltam Jinxet, meg az 1. hely is lettem, vagy a 2. (pár cs volt a különbség)
Jinx Supportja Nunu.

Feedelődtem Jinxen.
A W-inek talán az 5%-a ami eltalált. Q 1x se. Egyszerűen csak ki kell őket kerülni.

Persze vesztettünk, úgy 1 óra játék után.
Phant kezdésből afk. Trynda feedelt valamit, valamint mindig másfele mászkált.
Nálunk Labanc és Veigar szintén el volt, feedelve, csak hát a magabiztosságuk is, nem csak  a karakterük, így simán mentek szolozni.
Közben valamikor visszajött Phanteon. csak hát full AD.
Mondom neki légyszi tankolj,
Ő nem tank mondta, majd pedig ánusza bánta a gruppent.


Van benne az új hősről leírás, meg videó:
http://www.lol-hungary.hu/hirek/patchek/pbe-frissites-211---velkoz-battlecast-velkoz-es-egyebek_2014-02-12
http://www.lol-hungary.hu/hirek/patchek/pbe-frissites-212---velkoz-hangjai-miss-fortune-valtozasai-es-a-gpl-ikonok_2014-02-13


http://www.youtube.com/watch?v=OQ_6YXfbLsQ&feature=player_embedded
Auto attackját 525-re írta, a képességei pedig 1000-es hatótávuak, viszont nekem a videón úgy tűnt, mintha az auto atack távját a kinyújtott csápjától, a spelljeit meg a seggétől mérnék.

Ha lesz rendes aspd.-je, akkor ki kell majd trollkodni adc ként, mert azok a csápolások baromi jól néznek ki.

























« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 19:10:37 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3602 Dátum: 14 feb 15, 23:46:20 »

Xearth megvéve kipróbálva.
2 meccs 2 vereség, csak az vigasztal ,hogy mindkettőnél másik lane bukta el.

Zed ellen elég nehéz hatékonyan használni a shadow jump miatt ,de ha lett volna egy junglerünk és az ővék nem minden 3. percben jön midre ,akkor még talán ment is volna.

Zigg ellen már sokkal jobban ment ,csórikát folyamatosan pusholtam ,persze junglerünk itt sem volt ,szóval csak pár kill jött össze ,de halálból is jóval kevesebb lett pedig kaptam a gankeket sorra. (talán joban céloztam a stunjával és a slowwal.
Ezt a bot bukta el de kegyetlenül , 15. percre 3 torony és inhib is dőlt.


Vélemény a champról:
Hogy igazán nagyot üssön kell neki 200 ap legalább ,addig olyan barási simogatás hatásást kelti bennem. Szóval nála az első kibuildelt item valami erősen ap lesz (valszeg a athene ap rész után egy nagy botot fogok megcélozni).

Szerintem lich bane nem fog neki kelleni ,mert ha jól játszik akkor az enemy úgy sem lesz a aa távon belül , ha vesztésre állunk még jó lehet az is.

A passzív miatt egészen sokáig kinn bír maradni lanen ,ha nem sebzik le 6-8 szint kényelmesen ,felette már nagyon érződik az ap hiány.


Összességében szerintem jó champ.
A hatótávolsága elég nagy és megvan mindene az eseteges bot gankekhez is (slow,stun és a befejező ultra big range sniper ulti 3 lövéssel).
Az ulti amúgy brutális ,lényegében 150 ap(+15 pend) val csak az ulti leszedte az adc életének 2/3 át.
Gyengepontja mint nagyon ok mid magenek a mid assasinok lesznek (pláne az ilyen zed féle jumperok).



Az utóbbi meccseken sorra vonzom a hülyéket , 2x buktam dupla top miatt ,egyszer a kegyetlen unskilled bot miatt ,egyszer meg az idegrángásos afk adc miatt ,aki szépen egyedül hagyott 4X boton.

Szerk.:
Folyatás 5. bukta afk adc ikszdé
Lehet új rekord lesz ebből.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 00:36:25 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3603 Dátum: 14 feb 16, 12:54:31 »

Még 2 win kell, 2-t veszíthetek, és silver 5! Nevet
Az első meccset simán nyertem. Kassadin miden, persze hogy semmit sem tudott csinálni. Boton meg zed support. Remélem a többi meccsem is full ilyen lesz Nevet

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3604 Dátum: 14 feb 16, 13:22:24 »

Ohoho, megetted e a szerencsesütidet?

1. hét ranked dömping végeredménye.

előzmény: laptopon 5-10 fps mellett lenyomtam a promó 10-et, meg párat. abbol indössze talán 5 győzelem lett.

Hazatérve jó gépen zsinorban 3 győzelem.
Aztán jöttek a promók. egy győzelem egy vereeseég, mé egy vereség.
Aztán győzelem, promó győzelem, két vereség.
stb

Észrevételek.

Mid lén.
1. Hú ez jó lesz, jó esélyeket érzek és valaki kilép.
2. megvan mid, kedvenc karakter és olyan kontert kapok, mint pl Kataina ellen fidlesticjet, vagy Syndra ellen LeBlancot (még Fizzel is könnyebb elbánni)
3. Az első pontban nincs  kilépő, sikerül is nyernem a lént, de mire első killem szerzem, top már 0:4-es fídet alkot.

Bot.
Supportkodás.
A nagy felfedezés: Janna 150 bónusz AD-t adományoz full AP esetén.
Még nagyobb felfedezés: hiába, ha az adc egy beszari pöcs. Illetve arra játszik miként kapjon el minél több ellenséges spellshotot.

ADC. Aszem csak egyszer játszottam Ashevel Jinx ellen. Nyerhető. A mecset vesztettük, de az tényleg abból állt, hogy valamivel jobbak voltak,

Top
Nem túl gyakori, hát az egyikünk se lett carry kategória.
Ja egyszer Carryztem topot,amikor valamiért Syndrával mentem Darius ellen.

Dzsungel.
Megy de nem leszek megváltó.

Mid kiegészítés.
Fidlesticke eset után nem mertem Katarinát választani.
Syndrával többet Carryztem valami más lénen, mint miden.

Ebből jött össze 4 promó lekváros péksütemény valamint 40 meccsből 19 győzelem.



 







Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3605 Dátum: 14 feb 16, 15:40:19 »

Olcsón megúsztad azzal a 19/40 el.

Én már rankedre sem merek menni. Asszem 5/15 ön vok.
Ha suppolok az adc elég ritkán tudja a kialakított helyzeteket jól kihasználni.
Mid relativ megy luxal vagy syndraval ,de ha kapok valami assasint akkor gyenge jungler mellett nem egyszerű.
Jungler csak maokai van ,aki úgyan jó ganker ,de ha kap az elején egy counter junglinget ,akkor könnyen elszáll.
Topra még úgy ahogy megy ,de az a géz ,hogy nem igazán vannak oda való champjaim (garen,nasus aztán kb kifújt)
Adc-nek még nem mertem menni. Urgottal ugyan jól bánok ,de ha kapok egy gyér suppot akkor eléggé megszívom (annyi az elönye ,hogy kis ideig 1vs2 ben is jól megállja a helyét a EQQQ combo miatt ,ami átlag 50% hp tép le earlyben az adc ról.

Még egy kicsit gyakorlok a két új midesemmel ,akkor talán újra nekifogok.
Naplózva



naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #3606 Dátum: 14 feb 16, 17:50:58 »

Amúgy ma a feeder Dariusok napja van vagy mi? Ohh My God Ma aramon 2x is volt velem Darius és ilyen 2-16, 6-19el végeztek,
természetesen mind2 meccset vesztettük...
Így megalázni szegény Dariust.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3607 Dátum: 14 feb 16, 20:29:14 »

1 ranked, 1 vereség. Hogy mi történt?

Miért ilyen népszerű mostanában a Diana adc?!
Ketten maradtunk, akik még nem választottak. Megkérdem a csávót, hogy mit fog választani, adc-t, vagy supportot. Kérdezgetem tőle már 2 perce, mire értelmesen beírta, hogy adc. Gondoltam nem figyelt csak... Pickelem Thresht.
Hát ez a gyökér mit pickel? Xin Zhao adc. Gondoltam legalább nem Diana, de attól még ideges voltam.
Hát a gyerek mit csinál? Nem farmol, sz*rt a világra, turret alatt afkozott. Teamfightokban 4v5-ben azért mégis elég szépen teljesítettünk, amíg tudtunk. Utána botot totálisan beütötték, mert azért 1 darab Thresh nehezen tudja tartani. Igen, itt már Xin Zhao vagy a spawnon volt, vagy junglezett. Meccs végéig ezt a 2 szituációt lehetett csak látni tőle, váltogatva.

Megnéztem lolnexuson, hát mit látok? Unranked. Miért dob össze unrankeddel? Főleg miért olyannal, aki szinte folyamatosan afkozik, ráadásul alapból trollkodik? Kérdeztem is tőle, hogy normális-e. Utána végig engem csesztetett, ha meghaltam, mert már turret alól kiszedtek. Ignoráltam is, reportoltam.

Remélem soha többet nem kapok ilyen társat rankedre Szomorú

---

Még egy lose. Ennek a rankednek semmi értelme. Játszhatok bármilyen jól, amennyire jól csak lehetséges egyáltalán, meg mondhatok bármit a társaimnak, attól még veszítek.
Leonánk csak fogja magát, és el megy afkozni, topon Jarvan feedel, és beszól mindenkinek, csakúgy random. Quinn laggol, ezért alig csinál valamit, habár a statja még így is viszonylag tűrhető volt. Lee Sinünk failgankel többnyire. Én meg a 3v1-es towerdivet(ellenem) is túlélem, úgy, hogy 2-t ölök, meg a "bucira feedelt" fiorát is megszivatom Gragasként, de ez mind teljesen felesleges.


Nincs valakinek 1 értelmes ranked csapatja, ahova beléphetek?

 Ha már van csapatmunka, az nekem bőven elég. Csak ne kelljen folyamatosan amiatt szívnom, hogy a random társak miatt folyamatosan szerencsejáték az egész.
Egyáltalán a diamondosok kiskarival hogyan nyernek olyan könnyen bronzeban? Ha van 1 afkos, 1 laggos, 1 flamer, egyáltalán mit lehet csinálni? Afkoshoz nem mehetsz át felpofozni, hogy takarodjon vissza játszani. Laggosnak nem tudsz netet javítani, meg defensiven se hajlandó játszani. Flamerek meg nem hallgatnak semmire. Főleg ha lengyelek. Gyanítom, hogy a challangeresek se tanultak meg csak ezért lengyelül >.<
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 21:16:31 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3608 Dátum: 14 feb 16, 21:30:34 »

Ha valakit ignorálok azzal összekerülhetek még játék közbe? Mert ha nem annak nagyon örülnék.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3609 Dátum: 14 feb 16, 21:34:29 »

Nem. Nekem kb. 800 ember van az ignorelistámon, és eddig max ellenfélnek kaptam azt, akit ignoráltam. De az is csak 1x volt. Mondjuk sajnos hiába ignorálom az embereket, még így is rengeteg a noob, akikkel találkozhatok.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3610 Dátum: 14 feb 17, 00:05:23 »

Pickelj junglert. Én úgy jutottam ki bronzból hogy jungleöztem. Ha egy lane feedelt, babysit volt addig amíg vissza nem jöttek.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3611 Dátum: 14 feb 17, 00:23:40 »

Van olyan,hogy ignor lista?


Egyáltalán a diamondosok kiskarival hogyan nyernek olyan könnyen bronzeban? Ha van 1 afkos, 1 laggos, 1 flamer, egyáltalán mit lehet csinálni? Afkoshoz nem mehetsz át felpofozni, hogy takarodjon vissza játszani. Laggosnak nem tudsz netet javítani, meg defensiven se hajlandó játszani. Flamerek meg nem hallgatnak semmire. Főleg ha lengyelek.
http://www.youtube.com/watch?v=qVqsfth6-TA
http://www.youtube.com/watch?v=-4x4Ct0n1MA
http://www.youtube.com/watch?v=CkRKVD1TiUk
http://www.youtube.com/watch?v=dHZBVFtUeqY
http://www.youtube.com/watch?v=rP-mdA4uqhI


Gyanítom, hogy a challangeresek se tanultak meg csak ezért lengyelül >.<
Gyanítom, hogy a cselengerek többségében ázsiaiak akiket direktbe csapatmunkára tenyésztenek. Mert azért kötudott, hogy náluk a csapatmunka az a társadalmi alap pillér.

Amúgy ma a feeder Dariusok napja van vagy mi?

Én ma próbáltam ki, jól ment. Igaz valamiért midre kerültem, Katarina ellen. első kill övé a következő 3 enyém lett.  Ezen kívűl rajtam kívül,csak Rengar nem fídelt.


------------
Lew mondtad pár napja, vagy hete, hogy igaz jobb lenne, ha az adc-nek nem csak 45% crc-je lenne.

Hosszú vonat út alatt. (kell egy könyv!) Kiötlöttem valamit.

Sára cipő
Infy
Fantom
Atma
Banshee
BotRk/Vérszopó

(armor pen hiányzik)

ebben viszont az is van:

Sárga cipő
Infy
Fantom
Gostblade
BotRK/Vérszopó
Anygalka.

s így megvan a 70% crc. van life steal 300/225 AD kb 1,5/2 aspd 20 armorpen + a BotRK passzívja, ha az van benne.
Valamint a Gostblade aktívja is aspd-re váltható. és belefért az angyalka is mint védelmi item.


Aztán persze lövésem sincs, hogy meg e állná a helyét.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 01:15:07 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3612 Dátum: 14 feb 17, 02:36:10 »

Ezeket a vidiket már csak a kommentár miatt is élmény nézni.

Hát igen cs-t azt meg kell tanulni , mondjuk én úgy vok ,hogy 20 percre ,ha 150 megvan már nagyon jól érzem magam.


Furcsa ,de ma rákaptam kayle midre és valami beteg.
4 meccs 2:2 ,de az elsőnél miss buildet csináltam  Gondolkozik (jah , a jungleres buildet kezdtem építeni midre és ott annyira nem praktikus, utána meg váltani ,de még így is 11:12 lettem talán), utcsó meccset meg 10 perc afk val kezdtem ,szóval kész.

Másik 2 meccset viszont iszonyat mennyire carryztem (15+ kill max 6 die).
Ciki ,akikor a full hp adc ket egy E+AA+Q+AA(max +W+AA) combo leszedi.


Az ultiját még meg kell tanulnom rendesen használni ,de már 4-5 x sikerült veigar ultit védenem vele.



Szóval úgy érdemes rankedezni ,hogy minden posztra legyen 1 champ akivel nagyon jó vagy és carryzni kell mindenáron .  bow


Shiro
A puding próbája az evés ,szerintem adj az érzésnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 02:37:31 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3613 Dátum: 14 feb 17, 13:05:36 »

A puding próbája, hogy látod a pudingot.

Caitlinnel meg próbáltam, majdnem, mert irányíthatatlanság okán feedeltem
Valahogy újra meg kell szoknomk az öt fps-t. Az valahogy örömmel töltött el, hogy az első hazamenetelnél nekem volt a legtöbb farmom. Az persze kevésbé, hogy ez mindössze 28 volt

Az egy pozitív cselekedetem, hogy megszívattam Katarinát, miután boton bepusoltam két tornyot.

Az jött engem hasisevőzni ultival én E plusz Flash majd futok. Ő miért fut gyorsabban?
Még kétszer előttem az E-t de a táv nem csökkent.
Akkor nesze egy W meg egy Q. Erre odaugrik mellém, akkor egy heccsát az ultyval és kész
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3614 Dátum: 14 feb 17, 17:09:40 »

Na kijutottam bronzeból. Silver 5-be kerültem Soraka's lionsba! Nevet

Most talán 1 fokkal normálisabb embereket kapok majd. Az előző 2 meccsnél csak az volt a szerencsém, hogy az ellenfélnél hülyébbek voltak, vagy pedig afkoztak. Csak kár, hogy soloba kell mennem ezeket a meccseket :/
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!