24 jún 13, 15:04:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787471 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3345 Dátum: 14 jan 07, 12:44:59 »

Patkány... nem tudom, nem használtam, és nincs is kedvem, viszont ha belejössz, akkor baromi nagy előnyöd lesz a láthatatlanság miatt. Ugyanis tiéd az első lövés, (ráadásul atk spd-t kapsz) ami létgémben, gyakorlatilag eldönti az adc harcok többségét.


Nekem tegnap volt egy tök jó Jinx párom, mikor Leonával mentem.

Ellenfeleink Sona és Sivir voltak.

2-es vagy 3-as lvl-től Sivir ugye védeni tudja a stunomat, de mivel nerfelték, így már viszonylag könnyen kijátszható, meg alacsony szinten magasabb a cd-je. (habár erre nem gondoltam)

Jinx. A W-t bénán használta, gyakorlatilag farmolt vele. Az E-t szintúgy.

Mire voltegy szép adandó esély lestunolni és megölni az ellenfél játékosát, addigra Jinxnek nem volt manája.

Később persze mondta, hogy elöszőr használja, de az első pár hiba után rá kellett volna jönni, hogy hogyan is működik az a hülye W, vagy nem?

Lvl6-on rögtön mit csinál? Átlövi az ultiját a szomszéd lére. Egy majdnem full hápés ellenfélre...

Kérdeztem is, hogy ez mi a franc volt?

S persze, hogy kellett volna az ulty egy fél perc után...


De láttam ilyet Lucnál is, hogy full hápés ellenfelekre ultizik.


Valahogy nem tudom megérteni, hogy egyesek mi a francnak lőnek globál, vagy hájg réndzs ultikat full hápés ellenekre.

Azok nálam vagy tímfájtra vannak, vagy kivégzésre, és nem arra, hogy a torony alatt állót hazaküldjük potikért.

----------


Ha Syndrával 4:1-r verem Brandot miden, akkor miért gondolják azt, hogy hekker vagyok?

Habár lehet, az a +114 Hp és a max hp 3%-al való emelése javítja ilyen jól az esélyeimet. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 07, 13:43:38 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3346 Dátum: 14 jan 07, 18:25:33 »

Twitch egy nagyon jól összerakott kis dög.
Ha jól ki akarod használni a képességeit ,akkor bizony kis rizikót kell vállalni ,de gyakran megéri.
A képlet nála egyszerű:
megszímulálok ,hogy visszaportolsz ,de úgy hogy hagyod magad 1-2 shotal meglöni ,hogy lássák hogy hova készülsz
Ezután szépen elmész torony mögé ,mintha hazamennél ,de e helyett oldalról kerülsz egyet ,benyomod a Q-d ami ad egy szép mov speedet a láthatatlanság mellé , a hátukba kerülsz és W vel kezdesz ,aztánmeglehet szórni őket AA val ami-t a Q szépen feltól (attack speed terén) és ezt folytatni még aa lötáván belül vannak ,ha ezen kivül esnek jöhet az E
Ha ez bejön jóesélyel az adcnek vége ,de ha nem még ott van az ulti aki extra nagy range távolságú AAt ad
Ezt a taktikát leona, tarik ,blitz sup esetén kicsit óvatosabban kell kezelni.

És poén az egészbe ,hogy itt még support nem is segített.
Ha a supp csak annyit csinál ,hogy kicsit hátráltatja őket már jó esélyetek van.


Igaz maga a champ nincs meg ,de amikor free mindig nyomok vele pár gamet és ez a taktika elég hatásos.
Nem egyszer hozott már nekem lvl 6 on soloban dupla killt.


Brutális tud lenni twitch adc , valami stuner sup (pl leona) + evelynn jungle.
A semmiből kirtelen az 1vs2 ből 3vs2 lesz és már bukta is van.


Bár már nem igazán szeretek adc nek menni ,vele egészen szívesen megyek ,szóval nálam benne van a top 3 ba az adc között.



Jinx igazán csak soraka mellett használhatja folyamatosan a spelljeit (ez sok adc re lenne igaz ,de nála a Q miatt ez fokozottan igaz) , de mellé az is igaz ,hogyha soraka van mellette és mindketten tudják ,hogyan kell a champot használni nagyon dominálhatnak.
Ez 1x jött nálam össze rankeden (én sora) és akkor annyira domináltunk az elejétől fogva ,hogy draven+leona a tornyuk alól sem tudtak kijönni (leonát counterelte a silencem ,drvent meg jinx W és E je sorozta folyamatosan).
Annyira jól ment,hogy 12. percre boton 2 tornyot vertünk le és jinx 4:0 on állt
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3347 Dátum: 14 jan 07, 19:54:27 »

Kipróbáltam Jinxet. Eddig még sosem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Hát nagyon OP. A Q-val, meg a W-vel is iszonyat jól lehet pokeolni az ellenfeleket. Szerintem majd kicsit később meg fogom venni. Bár eléggé lassan gyűlik hozzá a pénz, mert mostanában tényleg kevesebbet játszok, mert elegem van a parasztokból. Ma 3 premade volt a csapatba, boton voltam. Jön Teemo topról, aztán megöl. Nincs SS. Semmi jel, vagy valami. Utána persze szóltam, hogy legalább SS-t írjanak már be. Nincs válasz. Kövire meg már Fiora is lejött botra, Teemoval együtt. Na itt már reporttal fenyegetőztem természetesen, és itt már ők is megszólaltak, hogy feedelem az enemyt. 2/2-ben álltam, jax supportom 9/1-be állt... Csak 1 kicsit volt ks-er... Nevet  De 2/2 tényleg nem tűnik feednek, főleg hogy ők 1/2-ben álltak akkor.
Ignoráltam őket, reportoltam őket a francba.
Aztán meccs végén meg kaptam 4 honort. Mindenki honorált, bár jó kérdés, hogy miért.
Vajon 5 db teamworkot miért nem kapok sohasem?  Pojén Vajon... Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3348 Dátum: 14 jan 07, 21:59:37 »

Komolyan? Nevet
2x nem írnak SS-t, és ahelyett hogy vennél 1 extra wardot reportolással fenyegetőzöl?
Én ettől mászok falra, mindenki mindenkit reportolgatni akar, aztán meg csodálkoznak hogy egy flame-fesztivál az egész játék  Nevet

De, hogy legyen valami érdemleges hozzáfűzni valóm is a lol témához:D :
Szerintem jinx mellé soraka nem túl ideális. Persze sustain support mellett eléggé kényelmes boton játszani, de egy kellemesen agresszív cc-s supp mellett sokkal többet tudsz tenni. Az attack speed buffja miatt egyszerű farmolni, így arra semmi mana nem megy el (kivéve persze ha q-val végigpusholod de annak csak úgy random nincs értelme). Az az 1-2 q meg w poke pedig nem zabál annyi manát hogy túl hamar kifogyjon. Én pl thresh/blitz/leona félét szeretek mellé (vagy elméletben annie-t, de sose kaptam még annie suppot Nevet).
De persze stílus/ízlés kérdése Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 07, 22:00:23 írta Feo » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3349 Dátum: 14 jan 07, 23:20:51 »

Elég sz ép a felhozatal free foll terén.  Kúl Az a Balthazár Brandon Zyra tetszetős párpróbára. Nevet
Csak az a lucsia ne lenne ott.  >.<#

Meg csodálkoztam is, amikor egymás után mentem kettőt Syndrával, hogy miért volt mindkétszer Brand az ellenfelem. Utólag belegondolva lehet emiatt is tudtam kétszer midre menni.

S itt rájöttem egy gyengeségemre.

Miszerint, ha X karakterrel jól játszok Y ellen, akkor egy idő után hajlamos vagyok a hanyagságra. S úgymond félvállról veszem, mondván ezt úgy is elintézem.

1 meccs, már mondtam.

2. meccs.
Előtte számolgattam, hogy mit sebez rajta a kombóm lvl6-on.


Csináltam egy bumm durr paff kombót, majd egy fullosat.
S túlélte, pedig pont előtte néztem meg, hogy biza van neki hápé toldaléka.

Brand vs Syndra.

1v1-ben abszolút Syndra a nyerő.
Persze játék elején a dolog függ a játékosok képességeitől, de ha egyenlőre kihozzuk, akkor már jók vagyunk.

Brand egy tömeg gyilkos, Syndra viszont fókuszálós. Magyarán nagyobbat sebez, de ezt egy bajnokra.

1v1
Igaz mindkettőnek 2 spell kell a stunhoz, de Syndra gyorsabban tudja végrehajtani, valamint nagyobb is a stun réndzse.

A másik dolog, hogy a Q-ja lvl5-ön és az Ultija minden szinten nagyobbat sebez. Gyakorlatilag mire Brand észbe kap, Syndra már el is intézte.


Tímfájt esetében meg szinte kötelező Syndrával Brandet fókuszálni és az első adandóm alkalommal ráküldeni a Q-E-W-R(-Q) kombót.

-----------------

A második meccs. Otthagytam.

Mondom nekik, all  mid push és win. De mid a szélrózsa csücskiben tevékenykedett.
Arról nem tehetek, hogy 1 óra alatt nem tudják összeszedni magukat, nekem meg ment  a vonatom.

------------

Mostanában egyre többször érzem úgy Leonával, hogy a Frozen Hearthot kell megvennem a Randuin helyett. Pedig korábban nem igazán voltak mana gondjaim.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 08, 01:07:26 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3350 Dátum: 14 jan 08, 08:31:43 »

Warwick-nek is van egy build-je amivel simán levered a Baron-t. Nevet

Soraka az majdnem mindegyik adc-hez jó aminek van long range poke-ja és sűrűn tudja használni. Volt egy Nidalee adc-m és úgy záporozta a dárdáit miattam, hogy már sajnáltam a borokba megbújó Blitz-et. Nevet

Jinx mellé Nami szokták vinni, hallottam, olvastam és rankeden is sűrűn így látom őket. De még nem találkoztam olyan Jinx-el akivel összetudtam volna hangolni a spell-jeinket. Bár Nami-val is nagyon régen játszottam már. És azóta a support-olásba is jobb vagyok.

tkrisz2:
Szerintem azért kaptál annyi honor-t mert igencsak pontosak voltak azok a poke-ok. Nevet


Jut eszembe!
Akkor most hogy működik a Ward-olás???????????????????????????????????
Mert azt tudom mint support, hogy 4 ward-nál többet nem tudok letenni (3 sima + 1 mindent látó). De a csapat többi tagja az nem tud több ward-ot letenni? Minek van nekik az a Trinket? Meg 1-2 ward-ot ők is vehetnek. Egyszerűen meguntam irkálni nekik, hogy már nem csak support dolga ward-olás. Simá megtudja venni az adc a 3 ward-os trinket-et és tud ward-olni és nem hal meg. Remélem azért érthető vagyok. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 08, 09:04:22 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3351 Dátum: 14 jan 08, 14:16:13 »

Lehet a sok supportolás miatt ragadt rám ,én már minden lanen folyamatosan wardolok ,de ettől függetlenül nagyon idegesít ha SS nélkül csapnak rám , bár én nem vagyok az a reportal fenyegető fajta (ha szívóznak velem én fenyegetés nélkül reportolom és kész , nem kell túlcifrázni ikszdé)
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3352 Dátum: 14 jan 08, 16:30:44 »

Komolyan? Nevet
2x nem írnak SS-t, és ahelyett hogy vennél 1 extra wardot reportolással fenyegetőzöl?
Én ettől mászok falra, mindenki mindenkit reportolgatni akar, aztán meg csodálkoznak hogy egy flame-fesztivál az egész játék  Nevet

De azt azért te sem gondolhatod komolyan, hogy ADC-ként csak én vegyek egyedül folyamatosan wardokat, mert a support 1-et sem hajlandó venni, a trinketjét meg az alsó bokrok mellé rakja le... O.o
Ha már 1x megkérem hogy mondjon ss-t, vagy legalább pingeljen a top, főleg ha mind a 2 ellenfél lejött, akkor már tényleg kutyakötelessége szólni valamit, főleg hogy 2x is meghaltam miattuk. De helyette mit csinálnak? Elkezdik, hogy ők úgy is 3-an premadek, akkor mi a ráknak írjanak be bármit is. Szerintem teljesen jogos, hogy reportolni akarom őket ilyesmiért.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3353 Dátum: 14 jan 08, 19:00:58 »

"főleg hogy 2x is meghaltam miattuk"
Attól nem lehet meghalni, hogy valaki nem ír ss-t. Attól lehet meghalni, hogy nincs vision-öd de folyamatosan pusholod a lane-t és az ellenség tornya alatt táncolsz, miközben nem figyeled a minimapot.
Ha a support szerinted nem jól wardol, írj neki hogy hova rakjon. Szerintem kisebb az esély arra, hogy ebből flamelés lesz, mint abból, hogy reporttal fenyegetőzöl (amit szerintem 100%, hogy az fog követni, főleg ha premadek).

De ha meg ez sem segít és továbbra is rossz helyekre pakolja a wardot, akkor meg játssz passzívan. Ha nincs sehol vision egy ss nem fog megmenteni, a jungler is vidáman odasétálhat. Ilyenkor reportoljuk a junglerünket is, mert nem volt ott amikor meghaltam?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 08, 19:10:03 írta Feo » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3354 Dátum: 14 jan 08, 19:19:33 »

ezt az ss dolgot én sem értem, anno egy diamondos ismerősőm meg is mondta, hogy az ss/mia/missing arra kell, hogy legyen kifogásod miért haltál meg...ha ír, ha nem, meghaltál volna, mivel ha figyeled, akkor látod, hogy az ember eltűnt a laneről, illetve ward főleg boton mindig lehet a trinket miatt, miden topon pedig könnyü wardolni  Mosolyog

De ettől persze, ha pingelnek, hogy "vigyázzá" , akkor azért könnyebb, de sokan erre se figyelnek..
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3355 Dátum: 14 jan 08, 19:32:38 »

Jungleresünk alapból nem is volt. Társamnak meg mondtam, hogy próbálja már meg normálisan lerakni a wardot, de ő legalább annyit mondott, hogy sorry.

"játszak passzívan"... Arra mégis ki gondol, hogy nincs jungleresük, de topról szimplán lesétálnak az első 10 percben? Gondoltam lesz ss, ha elmozdulnak, pláne még ketten is. Hát nem lett.
Ezért most hiába próbálsz meg engem hibáztatni. Ezt a vitát hagyjuk, nincs értelme. Más is ugyanígy járt volna a helyemben.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3356 Dátum: 14 jan 08, 19:59:40 »

"Más is ugyanígy járt volna a helyemben."
Ne haragudj de ezt a kijelentésedet nem tudom komolyan venni.

Arra se kell gondolni, hogy lejönnek topról az első 10 percben. A minimapot nem csak akkor kell nézni amikor már előre készülsz valami mozdulatra az ellenségtől, az egy állandó jelenség amit illene gyakran csekkolni.
Topról lesétálni azért nem 2 másodperc, vagy egy back+lesétálás botra, vagy egy mapon keresztülsétálásnyi időd volt arra, hogy észrevedd, hogy valami nincs rendjén.
Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy én nem halok meg gankektől, vagy állandóan a minimapot bámulom vagy bármi hasonló marhaság, de semmi értelme másokat okolni a saját halálod miatt. Mindig van valami amit máshogy csinálhattál volna, függetlenül attól, hogy írtak-e ss-t vagy sem.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3357 Dátum: 14 jan 08, 20:36:54 »

Ok.  Nevet
---

Nah, mostanában Oriannát elkezdtem hanyagolni, és helyette Gragast viszem midre. Már megvan vagy fél éve, hát nem is értem, hogy eddig miért nem használtam gyakrabban. Katarinát, és Leblancot is le tudom vele győzni, pedig ők még counterlik is, szerintem. LeBlanc még el is feedelődött kisebb teamfightoknál, de végül nyertünk. Lich Bane + W-vel még toronybontásra is jó ez a karakter. Nem csodálom hogy bajnokságon alázott vele az egyik csapat. Nevet



Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3358 Dátum: 14 jan 08, 21:06:14 »

Hát asszem most már emlékszem miért nem használok már adc ket , ilyen suportokat még a föld nem hordott a hátán.
3 meccs jinxel 3 meccsből egyiknél sem volt supp kari a suppos (blitz igen ,de ait hozzátetta gamehez az rosszabb volt az afknál) és a wardolásnáluk kimerítette a kis nyomorult ticket.

Elsőnél blitz nem csinál semmit torony alatt futkozik én meg egyedül jinx+lucian ellen ,mikor már fullra bepusoltak torony alá összejött végre 1-2 esély ,hogy játékba szálljon ,erre ekkor elkezdte a minikéimet farmolni ultival ,ezután direkt kikselt két kill it tőlem (mindkétszer még Q rangen belül volt és 1 hit kellet neki) , 10 perc után én 0:3 , ő meg 2:1 ,nah ekkor mondtam essél ki a cipödből szépen egyedül hagytam had egyék meg  5 perc mulva 2 torony döntve ő meg 2:4 en.

Második maga volt az op support , morgana 5 percre 4:0 on és valami 20+ farmal én meg 0:3 ban 0 farmal és lvl 1 esen.
Csak hogy teljes legyen a kép ezután elkezdett feedelni mint állat (valami 15-16 nál nyertem meg hála a nagy és gyors damage osztásnak)

Malp sup , se ward .se poti és 1vs2 ben közelharcolt thres és jinx ellen , persze engem okoltak ,mert 3:7 be álltam és elffedeltem az enemy jinxét.
Hát igen 0 wardal gy amumu jungler ellen próbálj meg védekezni ,úgy hogy a suppod kb azt sem tudja ,hogy hol van (konkrétan az ultiját csak akkor használta ,ha már meghaltam ,hogy ks eljen ha lehet )


Hát normál esetbe nem tartom magam jó suposnak ,de ezen meccsek után olyan über király és galaktikus vezér közé sorolom magam.
Jézus nem gondoltam volna ,hogy az ilyen kemény képességeket igényel ,hogy le tudjon az ember rakni 3 percenként 1-2 wardot , pingeljen ,ha látja ,hogy jön a jungler , pokeolja az enemyt és ne vigye a farmot és ,ha látja ,hogy az adc megtudja ölni az enemyt ,ne ks elje ki előle ,csak ha az adc nek erre semmi esélye.
Még mindig nem vélem magam jó supportnak ,de azért az önbizalmam növekedett ,hogy legalább tudom milyen irányba kéne mocorogni.


Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3359 Dátum: 14 jan 08, 22:00:24 »

Verbális Teemo, ne azon filózz, hogy itt bronz-sinver környékén az emberek tudnak e supportolni, hanem hogy egyáltalán hallották e azt a kifejezést, hogy support.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!