24 jún 13, 12:13:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787313 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #3015 Dátum: 13 nov 27, 21:04:54 »

Nevet
Rájöttem hogy ha megvettem rákell kattintani jobb klikkel hogy betegye Nevet
Ám mi ez a combine akármi ?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3016 Dátum: 13 nov 27, 21:34:12 »

Nah azt én sem tudom.


First lux ranked
Kb azt tudnám mondani rá ,hogy monster.  21:5:24 al kentem a földbe kb az egész csapatjukat.
Végre összejött a full build ,valami kegyetlen , ha nem tank és elkap egy combot vége ,ha csak Q-E combo akkor a csapatom tuti leszedi ,ha netalán túlélné.
Olyan jó érzés volt végre lehozni egy gamet ,méghozzá úgy hogy szinte érinthetetlen voltam , 11 ölés megszakítás nélkül.


Úgy érzem ,hogy megvan a champok azon ága melyek legközelebb állnak hozzám, a távolsági magek.



Ezreal milyen gyakori miden?
Luxal elég könnyű volt counterelni ,de egy normál spell range-el rendelkező magenél már elég ki-ki harc lett volna.
Naplózva



GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #3017 Dátum: 13 nov 27, 21:51:57 »

Nem túlzottan népszerű, de ha megy általában AP, ritkább esetben "Blue" és nagyon AD mid ezrealt nem is láttam...
De volt pofád Ezrealt a saját barátnőjével megalázni? (Igen, Lux a "csaja"! Akkor is b*zi...)
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3018 Dátum: 13 nov 27, 22:00:29 »

A kombinó az csinál belőlök egy random rúnát. Gazdaságilag nem gazdaságos.

Verbális Teemo.
Már második alkalommal hallom, hogy a homár lovagot akarják a bozótba vinni. Ez valami új irányzat?



Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3019 Dátum: 13 nov 27, 22:16:52 »

De volt pofád Ezrealt a saját barátnőjével megalázni?

akkor lett volna szemétség ha Taric ellen viszi  Nevet
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3020 Dátum: 13 nov 27, 22:26:47 »

Nem tom ,de elég érdekes lehet , bár mondjuk a junglenek lényegében csak pár kritériuma van vagy tank vagy damage ,ő egyértelműen tank. Legyen valami cc je , ott van a stun mellesleg meg healel, kb olyan lehet mint nami jungle.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UiwYZl640EA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UiwYZl640EA</a>



Most ,miért lett volna gond ha taric ellen viszem?

Én pickeltem elöbb luxot ,szóval ő jött megveretni magát ,a csaja által. Ördögi
Annyira szép volt , utánam ugrik torony alá ,mert kevés az életem és akkor Q-E-R- ignite és tádámm full hp ról hullot el , ezt 3x játszottuk el ikszdé
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3021 Dátum: 13 nov 27, 23:41:36 »

Ezért xD A kép mindent megmagyaráz :DD

http://elohell.net/public/chill/83e343931b4d80ff45c3269868f29ad6.jpg
Naplózva


Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3022 Dátum: 13 nov 28, 00:18:55 »

All for one.t akartunk nyomni Teemo-val... nem jött össze mert a játék nem engedte kiválasztani. Pedig az csúnya lett volna Nasus ellen. Helyette Wukongoztunk és el is vesztettük. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3023 Dátum: 13 nov 28, 01:44:51 »

Én inkább azt mondanám rá ,hogy kegyetlenség lett volna az.
Gondolj bele, egy durvább meccsen ,ahol teemo tudja mi a dolga majdnem minden bokorban rejlik 1-2 gomba ,nah most 5 teemonál, amiből mondjuk csak 2-3 aki termeli a gombákat hivatásszerűen?
Komlett gomba erdők nőnének mindenhol ,uton utfélen.
És poén az ,hogy lehet csinálni full resist+hp tankot ellene ,de az sem bírná sokkal tovább a folyamatos gombázást és akkor úgye még szó sem esett a hirtelen semmiből feltűnő 5 tagos teemo hadtest csapdáiról.



Nah jól van ám , nem elég ,hogy luxal agyonvertem ezrealt ,aki a pasija ,de közben még a titkos szerető taric bosszújátol is tartanom kell ,vagy mi van már?
Ez a lol kezd hasonlítani valami elfajzott szappanoperára.
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3024 Dátum: 13 nov 28, 01:54:14 »

Nem kell félned semmitől, ugyanis Garen, aki Lux bátyja majd megvéd mindentől. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 02:10:04 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3025 Dátum: 13 nov 28, 12:45:05 »

Katarinával Lux ellen is jól megy. S nem is emlékszem olyanra, hogy mióta megvettem, hogy nem nyertem meg midet.
Legalább is egyenlő körülmények közt nem...

Az Ezrelünk tényleg úgy játszott mint valami buzi. Minden harc elől elmenekült.

Játék elején Nekem 4:0 Rivennek 6:0 többieknek 0:0 Meccs végére az ellenfél győzött.

Nida elvileg supprort volt, hisz ő mondta... Létben mi az egyetlen iteme? Egy Infy...

Nein problemosz, ha legalább van valami rendes adc buildje, de így kb teljesen useless volt.


S ez: http://www.kepfeltoltes.hu/131128/janna_www.kepfeltoltes.hu_.png

Egy kissé stégyen Yi-re nézve, hogy troll Jannával jobb statom volt.... Pojén


Még annyit, hogy a Vérszopó árát visszaemelték 3000-ről 3200-ra.


all one
Kassadin Nida ellen.

A buldem ez volt.

Rabadon - varázsló, hát gondoltam kell neki.
Boszi cipő - nem ár, ha gyorsabb.
Nashor - időközben észrevettem, hogy igazából melee és AP-ből dolgozik a kardja, valamint a W is erre gyúr.
Wit's End - gondoltam kell egy kis resist (nem sokat ért) de az a 42 Auto AP és a 42% attack speed jól jött.
Gunblade - gondoltam nem rt valami life stal, spell vamp dolog. Azt észre vettem, hogyha AP-van az AA-ban, akkor arra is érvényes az élet szívás, csak azt nem tudom, hogy melyik fajta.
Leech Bane - ez már nem lett meg, de gondolom nem tévedek nagyot.

Egész szép attack speedem volt, meg kb 300-400 mágikus sebzése az AA-nak


----------


Az új hősről meg ne feledkezzünk meg.

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Yasuo
http://www.lol-hungary.hu/hirek/bajnokok/yasuo-a-kitaszitott_2013-11-22

Passzív: duplázza  a crit csenszet? Szóval egy infy-trinity párossal megvan a 70%.

W: szívatós lesz esz a mágusokra nézve, meg az ADC-knek is

Gondolom, ha az ellenfélnél Yasuo lesz topon, akkor midre érdemes lehet valami ninja-assassint vinni.
Viszont az ADC-t akkor is gyakorlatilag kiszedi a teamfightból 3,75 műsodpercre, ami egy lol csatában elég sok.
Persze flessel átugorhatja, de gondolom elég kockázatos manőver lenne.

Egy spotlight
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_671797969&feature=iv&src_vid=VbKuXshcVhg&v=ObAYddEm4h4


És egy top gameplay, amit még nem néztem meg
http://www.youtube.com/watch?v=n-2GBp2cJ4U


első 2 perc. 45%hp-val túlélni egy lvl1-es összecsapást Riven ellen... úgy néz ki erősen kontereli a rád ugrok féle hősöket.





« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 20:16:18 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3026 Dátum: 13 nov 29, 21:54:25 »

Szerintem ez a champ már most nerfelésre szorul , elég durva a képesség sora.
Már csak a reptetése sem piskóta ,hát még a double crit és társai.


Aszzem megvan az eddigi legnehezebb ellenfelem Luxal. Egy elég jól célzó zed ,enyhén szólva dominált felettem és pont ez lett a veszte . Be be futkozott torny mellé ,hogy megdobjon , én ezt a röpke pillanatot várva Q val már el is kaptam , és a first blood már az enyém is.
Annyira nem volt egyszerű ,de a végén csak meglett ez a meccs, eredményem 8:2:9.
Úgy érzem én nem abban tudom az gazi elönyömet kifejezni ,hogy annyira sok killt szedek ,inkább ,hogy kevésszer halok meg (vagy csak túl óvatos vagyok ,vagy taktikus gondolkodásom kialakulóban van)

Tegnap rankeden jól kitoltam magammal, lux mid tank mastery és mao rune pagevel -.-
A page még hadján ,de a mastery ,hát izé nem az igaz.


Ha jól vettem észre luxnak pár olyan ellenfele lehet miden aki ellen elég óvatosan kell nyomni: assasinok illetve 1-2 mage , a többi csak ,ha tényleg jól használja az ellefél.


Amúgy csak most tűnik fel igazán ,hogy a midesnek is majdnem akkora szerepe van endgameben mint az adc nek ,csak ő az érme másik felét az AP adja hozzá. Most is adc és én hoztuk a lanet ,nem számított ,hogy top és jungle bukta volt elég szépen lehoztuk a végét.


Azt viszont mondjátok meg ,hogy az LP szerzés miért ingadozik ennyire?
Egyik nap 25+ win ,2 nap múlva 16+ , közte -10 egy vereségért. Van benne logika vagy majdnem véletlenszerű?

Szerk.:
Még egy ranked win ,és most már csak 11 lp ,ha ez így megy nem lesz egyhamar ebből silver.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 22:42:04 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3027 Dátum: 13 nov 30, 09:15:19 »

Van egy játékostípus, amit jobban utálok a feederernél.

Ami majdhogynem a KS-elős egyik fajtája.

Az elfeedelt, aki bszik a csapatmunkára.

Sok killt szerez örliben, neki van a legnagyobb sebzése, vagyis a csapatban ő lenne a Carry.

Ha ellenféllel találkázunk ő az első aki elfut. Megáll egy bokorban és vár, míg oda nem ér egy magányos ellenség, persze az nem számít neki, hogy az egész csapatát elintézték, lényeg, hogy az ő statja legalább jó legyen
Általában mindig másfele megy, mint  a csapat





Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3028 Dátum: 13 nov 30, 11:42:54 »

Yasuo... Ez egy rohadt xin zhao + master yi kombó.
Xin zhao, mert oda tud ugorni az ellenfélhez, master yi, mert rohadtul idegesítő, és nagyon unfair.
Gratutálok a riotnak!
Tele van sebzéssel, és másodpercenként tudja használni az E-t, amivel egy ellenséges minionsereg segítségével simán eljuthat pár pillanat alatt egy menekülön ellenfélhez, ha van 1 kis esze a használónak.
Q-val pokeoljhatja az ellenfelet, anélkül, hogy manát használna.  Ultiját ahogy elnéztem valami Vi szerűség, de rohadt sokat sebez.
W-vel meg még a torony lövését is simán kivédi... Hát ha még a spawnturret lövését is ki tudja védeni...

Új idegesítő champion, aminek nerf kell, de a riotot ismerve épp hogy lenerfelik, aztán úgy hagyják örökre...


Köszönjük Riot az unfair karaktert!
Instabuy lesz ez a champion, hogy trollkodhassak, ahogy lee sinnel szoktam   ikszdé
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3029 Dátum: 13 nov 30, 12:31:52 »

Amúgy mostanában a riot folyton ilyen potenciális gyilkológépeket gyárt ,melyik bármelyike ,ha az ember nem jól  ,csak átlagosan játszik lazán lehozza a gamet.

Itt van most ez a keverék ,ami kb 4-5 champ képességeit gyúrja magába , ott van jinx aki endgameben 2W vel a tankokon kivül minden leszedhet. Ha jól céloznak lucian is kegyetlen milyen dominanciával bír.

Én már ott tartok ,hogy ha rankeden az ellefél hoz jinxet ,akkor kilépek ,inkább -3lp mint a vereséggel 6-10-15






Áhh ,így már értek mindent ikszdé

Szerk.:
Összejött a szerelmespár egy ranked erejéig , és atombombaként tartoltak.
Ez a 2 champ tényleg nagyon jól tud combozni.
Lux Q elkap, ezreal QWE támadás ,közben lux E és egy adc nek annyi ,vagy max még egyikünk dob egy ultit ,amiből ugye 2 van így dupla esély az elkapására.

Ketten együtt talán 3 szor haltunk meg és 20+ killt szedtünk.

Szerk2.:
Az álompár újra együtt és diadalmaskodott, mondjuk ilyen ellenfelek ellen nem volt egyszerű.

Ellenfél:
Double top pant és garen , gargas miden ,cho jungle és mf boton kettőnk ellen.
Midünk bukott a többi nyert ,de a végére kicsit nehéz lett ,mert 3 poteciális tank azért nem egyszerű eset ,de nyertünk.

Még pár győzelem jöhetne ilyen szép sorba és gyorsan eljutnék ahoz a bizonyos 5 ös fogathoz.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 18:43:59 írta Verbatimo » Naplózva



Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!