24 jún 13, 21:55:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787846 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3000 Dátum: 13 nov 26, 21:11:24 »

A -2 es rankedet egy kis időre megvédtem , egy elég vesztett szagú meccset hoztunk vissza a semmiből jó csapatmunkával.
Lehurrogtak nidalee suppért ,de azért jól jött egy egy kemény ellenfél ellen ha bevittem 5-800 damaget + ba és életbe maradt a társam.

Heimendinger a remake óta nagyon állat lett. Lee ellen pusholta topot, agyam eldobtam.



Gratulálok a topic 3000. válaszához
 Boldog Születésnapot!
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 21:12:31 írta Verbatimo » Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3001 Dátum: 13 nov 26, 21:40:06 »

Ezek az akciók nem is rosszak:
http://www.surrenderat20.net/2013/11/the-legacy-vault-opens-for-limited-time.html
http://eune.leagueoflegends.com/node/9025

Stance, őszintén szólva nem csodálom, hogy ilyen hülyék vannak még Diamondon is. Hihetetlen, de játékokkal kapcsolatban ahol másokkal játszunk, nagyon sok mindent megtapasztaltam a WoWban. Ott is, ha arénáztál és/vagy bármilyen PvP-t nyomtál, mondjuk úgy hogy Honorban, meg title-ban elég, vagy a legmagasabb szinted volt, néha nem ért semmit, mert ellenségeidnek is és barátaidnak is esetleg meg volt az a szint, mégis, olyan sík hülyék voltak...
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3002 Dátum: 13 nov 26, 22:06:12 »

Inepu Jaffa Kree.


Ha a Q-jával kinyirsz valamit, akkor stackelődik, és az örök érvényre felerősíti. Ez akkor is érvényes, ha netán van egy hidrád és annak hatásával több ellenféllel végzel?


A Liandry passzívja aktiválódik az Ulty esetében, vagy csak az E-nél hatásos?

Minden esetre ha van Liandry-nka kkor gondolom elég szép börsztöt érhetünk el egy W+E+Ulty kombóval

skinekről később


Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3003 Dátum: 13 nov 26, 22:14:03 »

Ma volt 1 meccs, amin nasus el volt feedelve, majdnem betörte már a nexust is, lee sinnel voltam, odamentem, rányomtam minden kombót amit tudtam, hát mennyi élete marad? Az összes. Annyi lifestealja volt, meg minden, hogy végig full élete maradt. De csapatmunkával megoldottuk, és sikerült legyőznünk őket.
Volt olyan meccsem, amin vladimirral 27-et öltem, hát nem rossz karakter. Habár afkozó mides ellen nem nehéz győzni.
Nem rossz karakter, majd egyszer helyet szorítok ennek is.

Megvettem Siont, ő az 55. karakterem. Több 400-as, és 1350-es karakter már nincs is, amit meg tudnék venni még xD
Jó dolog gyűjteni a karaktereket Mosolyog
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3004 Dátum: 13 nov 26, 22:42:25 »

Inepu Jaffa Kree.


Ha a Q-jával kinyirsz valamit, akkor stackelődik, és az örök érvényre felerősíti. Ez akkor is érvényes, ha netán van egy hidrád és annak hatásával több ellenféllel végzel?


A Liandry passzívja aktiválódik az Ulty esetében, vagy csak az E-nél hatásos?

Minden esetre ha van Liandry-nk akkor gondolom elég szép börsztöt érhetünk el egy W+E+Ulty kombóval

----
Dracula

Talán inkább topra való.mivel miden szerintem nem elég efektív.

---



skinek.

Annie Csodaországban.....túl drága. (mármint anyagi szempontból)
Karamzsin Akali... occsó, de ebből inkább majd a Blood Moont
Dragon Knight Mordekaiser ... a név az tetszik, de a dizájn valahogy nem igazán passzol a stílusához.
Emerald Taric...hiába zöld, ami buzi az buzi marad...
Feral Warwick...nem rossz nem rossz, de a tundrás a választottam
Frozen Shen... hajaj ez emlékeztet Sub Zero-ra, vizsont még nem játszottam vele, és ha jól rémlik nem fagyaszt, így kéne neki egy ehhez illő build.
Leopard Nidalee - csak macskeszként tetszik, de úgy király. Lehet végig macskesz lenni?
Fantom Karthus...egyszerűen csak tetszik
Yellow Jacket Shen...ez meg Scorpion, de aahoz még amúgy se hasonlítanak a skilljei.
Unmasked Kyle Talán akkor lenne értelme, ha a többi skinnel együtt is használható lenne


Na szóval érdekes lista, de sok olyan hős, ami nincs meg, vagy baromi ritkán használom.





« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 22:43:17 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3005 Dátum: 13 nov 27, 10:07:05 »

Megint agybajt kapok!
All for one...
Mondtam hogy Sorakával menjünk. a csapat 3 tagjának tetszett is a dolog. És be is választottuk Sorakát. A csapat másik 2 tagja meg Lee Sin-t akarta. És duzzogtak is, hogy trollkodni fognak. És akkor ellenfélnek kaptuk Fiddle-t fogtam is a fejem, hogy miért nem bannoltuk ki.
De utána kiderült, hogy Fiddle semmit se tud tenni Soraka ellen és le is hoztuk volna ha ez a két %$¤×÷'"!%"+/="+´˛`˘˘··^·°˛`"+!"@&[]íŁÍ#><^˘ állat nem lép ki, mert nem tetszett nekik Soraka. Elegem van, úgy felpofoznám, hogy akkor miért a jó büdösért játszik!?
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3006 Dátum: 13 nov 27, 14:47:44 »

Katarina bari őrrel? nyertem vele egy 1v2-est, de nem éri meg...

A Liandry hogyan működik katarina ultyja esetében?

A, Az első penge után elkezdi kifejtene a hatását, és másodpercenként sebzi az ellenfél aktuális életének 2-4%-át
B, Minden  penge után leveszi az ellenfél aktuális életének 2-4%-át.
 
A esetében csak 3x érvényesül a hatás az ulty ideje alatt, míg B esetében 10x.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3007 Dátum: 13 nov 27, 15:50:47 »

Ha a Q-jával kinyirsz valamit, akkor stackelődik, és az örök érvényre felerősíti. Ez akkor is érvényes, ha netán van egy hidrád és annak hatásával több ellenféllel végzel?

Volt egy Iceborn gauntletem nasussal, és az valamennyire sebzi a körülötte lévőket. Na, hiába öltem meg 3-at egyszerre, Q-val, csak azt adta meg, amelyikre rányomtam a Q-t. Azt nem, amelyik 1 tárgy passzívja miatt halt meg.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3008 Dátum: 13 nov 27, 16:05:16 »

A Liandry hogyan működik katarina ultyja esetében?

A, Az első penge után elkezdi kifejtene a hatását, és másodpercenként sebzi az ellenfél aktuális életének 2-4%-át
B, Minden  penge után leveszi az ellenfél aktuális életének 2-4%-át.
 
A esetében csak 3x érvényesül a hatás az ulty ideje alatt, míg B esetében 10x.

A liandry passzívja dotként (damage over time) működik és nem stackel. Ez azt jelenti, hogy minden spell damage után újra frissül a targeton, jelen esetbe minden penge után. Az időköz a pengék között nem túl sok, így a liandry nem tudja kifejteni hatását. Az a kérdés, hogy miután rárakódik a debuff az ellenfélre egyből elkezdi e égetni, vagy másodpercenként sebzi. Szerintem az utóbbi a hunyó. Ezért is, ha például egy q-e-r Lux kombót rányomsz valakire, a Liandry hatása csak az R után fog sebezni, hiába nyomtál el 3 spellt.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3009 Dátum: 13 nov 27, 17:42:09 »

, nagyon sok mindent megtapasztaltam a WoWban. Ott is, ha arénáztál és/vagy bármilyen PvP-t nyomtál, mondjuk úgy hogy Honorban, meg title-ban elég,

Azért ne hasonlítsuk össze a LoL-t a WoW-val. wow-ban 2.1k rating felett már nem nagyon vannak béna játékosok.

Azt kb itt lolban Gold 2-3-ra tenném.
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3010 Dátum: 13 nov 27, 19:54:55 »

Most én játszok túl jól, meg haver, vagy tényleg léteznek ilyen noobok?....
Az imént játszottam egy meccset egyik haverommal, meg osztálytársammal.
Mi történt? A maradék 2 ember elmegy afkozni. Haverral 2-en tartottuk a frontot 50 percig, a 3. ember, aki az osztálytársam meg most játszotta kb a 10. meccsét lolban, szóval...
Gyakorlatilag 2-en álltuk a sarat 5 ember ellen 50 percig.
Most ez mi a franc? O_o
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3011 Dátum: 13 nov 27, 19:58:24 »

Vagy csak látták, hogy ez instawin, és inkább kihúzták a meccset, hogy több IP-t kapjanak Nevet
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #3012 Dátum: 13 nov 27, 20:09:50 »

Sziasztok!


Sok lolozás után sikerült elérnem a 20as szintet és elvileg ilyenkor lehet runákra vagy mikre beruházni.
Az volna a kérdésem hogy Brand-nek miket vegyek,mert most megvettem valami 2db 1000+ ipbe kerülőt amik elvileg AP-t adnak.
Meg ezeket alapbol berakja vagy mi ?Nevet nagyon nem értek hozzá
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3013 Dátum: 13 nov 27, 20:17:48 »

Asszem most értem el a mélypontot.
Ranked pick , gondoltam megyek egyet topra nasussal , egyem a kis puli szívét.
Csapatunk:
-mid:pant
-jungle: taric
-top: nasus
-adc: ashe
-supp: lee

Ez még hadján is lenne ,vannak elvetemültek, de a bibi az ellenfélnél volt:
-mid: nidalee
-top: trynd
-sup: blitz
-adc:jinx
-jungle: vi

Láttam a csapatokat ,volt 2 sec ,de sikerült kilépnem még időben.


Brandnak gondolom ,valami ap,resist,magic pendes rune page kéne ,de ez csak külsős tipp.
Berakni őket a rune page címszó alatt tudod.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3014 Dátum: 13 nov 27, 20:55:31 »

Vagy csak látták, hogy ez instawin, és inkább kihúzták a meccset, hogy több IP-t kapjanak Nevet

Tuti nem... Az elején is sz*rul játszottak, meg a végén is. Csak a darius tudott náluk egyedül játszani, más nem.

Az imént meg mi történt? Nevet
Mentünk még egy meccset, tökjól álltunk, lee sinnel átadtam 1 rakás killt a társaknak, first play katarina ölt 38-at, mert segítettem elfeedelődni, hát mi történik? Pantheonnal ketten rambóznak 5 ellen, ahelyett, hogy megvárták volna a többieket.
Elveszítettük Szomorú
Mindegy, legalább 2-en honoráltak, mert tényleg jó voltam.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!