24 szep 28, 22:21:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 854634 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2970 Dátum: 13 nov 22, 06:52:32 »

Egyet értek, a 4. az felesleges, hiszen 70%crc-től már gyakorlatilag számíthatunk folyamatos critre.

A 2. lehet nem ér annyit, de bizonyos karakterek mint pl Fiora esetében a Fill buildben egy Infy-re gyakorlatilag 385 sebzést kell számolni.
Egy EC esetén ez csak 137

De masteriből véletlen nem CRDMG-t kapsz és nem CRC-?



4 Infy 1 Vérszopó (S cipő) = 1440 dps
2 Inf 2 vérszopó 1 Fantom (S cipő)  = 1760 dps
1 Inf 2 vérszopó 2 Fantom (S cipő)  = 1850 dps



Viszont ebben a sok mi mennyit ér dologban bevillant a fény.  Vegyök meg az ocsóbbat és agyengébbet, így hamarabb összeálla  rendszer, aztán létbe úgy is lesz annyi zsé, hogy akár 8 infinity-t is vegyünk



Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2971 Dátum: 13 nov 22, 09:41:32 »

Alapjáraton csak recommended build-el mentem, szóval 1 infy, vérszopó, cipő, ilyenek. Viszont mivel a meccs végére már olyan OP lettem, hogy körülbelül hozzám se tudtak érni, mondom, miért ne? Nevet Egyedül Nasus tudott megizzasztani, mert amikor megcsináltam a pentát, még el tudott kapni, szóval én is meghaltam, de addig a többiek szépen bementek boton+toppon is Nevet Remélem ma is sikerül valami jóságot összehozni, 200 XP kell a 24-es szinthez! Nyelvesít
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2972 Dátum: 13 nov 22, 13:01:27 »

Játszottam egy ARAM-ot...
Twich-et sorsolta, és tök boldog lettem, na majd én adok nekik.
Boots of speed, 2x doran's blade 3 hp poti kezdésnek. Build tovább berserker cipő, vampiric scepter.
Szépen megy a tili-toli mikor észre vettem, hogy nem működik a Life steal.  Ohh My God
Onnastól meglőtték a meccset mert Twich LS nélkül olyan, mint Annie AP nélkül. ikszdé
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2973 Dátum: 13 nov 22, 18:32:27 »

Ideiglenesen berakták a játékba a One for all játék módot!! Mindjárt kezdődik az első ilyen meccsem.
Sajnos teemot, meg még asszem néhány karaktert alapból bannolt a riot, mert nem működnek rendesen, vagy valami nem stimmel velük ebben a módban :/ Na mindegy Nevet Letesztelem.


---
Oké, először 5 Brand-del mentünk 5 lux ellen. 22-nél feladtuk inkább xD
Attól még vicces játékmód!
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 22, 18:54:59 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2974 Dátum: 13 nov 22, 18:54:27 »

Kegyetlen jó ez a mód.
10 nidalee vel élmény volt , megölni nem tudtam ,igaz csak 3 at öltem ,de énosztottam a 2. legtöbb sebzést a 10 ből szóval király ikszdé
Így lehet letesztelni a képességeidet ,hogy mennyire megy egy champ.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2975 Dátum: 13 nov 22, 19:25:42 »

Na most 5 wukongot 5 singed ellen.
Lealáztuk őket, bakker xD
8/0 lettem a végén, hát kegyetlen hogy milyen jól lehet menekülni, meg üldözni wukonggal. Olyan mint lee sin:
Q-val tud támadni, meg akár menekülni is, W-vel meg elsődlegesen menekülni tud, de néha még támadásnál is jól jön.

Most így nagyon megtetszett ez a karakter. Megvenném, de megígértem valakinek valamit, szóval maradok a maradék 110 karakternél, ami van.

Ez a játék mód is valami kegyetlen jó. Haveroknak az agyát, meg az enyémet felszokta már cseszni az aram, meg a normál játékmód, hogy mindig veszítünk. Ennél a játékmódnál talán még akkor is fun lenne, ha veszítenénk.


---
Egy 5 ezreal vs 5 olaf... Az elején még simán ment, aztán lealáztak minket a tankos olafok. Ez az ezreal még mindig useless szerintem >.<

5 lee sin vs 5 wukong: Úgy lealáztuk a wukongokat, hogy csak na Nevet Bementem 5 wukong közé, hogy megöljek egyet, meghalt, aztán csak elugrok a francba, és alig sérültem közben. Na ilyenkor lehet inkább az ellenség volt hülye, hogy még csak nem is ultiztak Nevet

---
Na egy tristana vs ezreal...
Elveszítettük, mert egyedül én tudtam értelmesen használni tristanát, a többi csak állt, és nézett, ahelyett, hogy harassolta volna az ellenséget E-vel, vagy valami.

Na és a nap utolsó meccse: 5 Lee Sin vs 5 Nidalee.
Kb 70 percig tartott, épphogy nyertünk.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 22, 23:47:46 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2976 Dátum: 13 nov 23, 00:12:18 »

Amúgy nem értem miért van olaf annyira leszólva. Igaz az elején finomkodni kell vele ,de szerintem életképes.
Aramon full tankal + statom volt és lazán hoztam vele a gamet.

Hát igen ,nidalee kb csak a jumpolosokkal szemben van igazi hátrányba Lee sin méltó ellenfél neki.
Igazából ha mind az 5 tristana ap ra megy röhögve hoztátok volna le a gamet ezrealok ellen , jump ulti game over ikszdé


Megnéznék egy meccset 5 nocturnal 5 shen ellen.
Mi történhet akkor ha 2 shen egymásra ultizik egy időmben, hasonló mint 2 blitznél ,azaz helycsere?



Gondoltam kipróbálom az új szezonban rankedet.

Midre szorulok ,mondom jó ,viszem anniet , ő t még jól is használom és még asszasinok ellen is úgy ahogy megállja a helyét , erre ki lett az ellenfelem Lux , ennyi. Vesztettünk bár kicsit vigasztal ,hogy az én lanem bukott utoljára (vakok között a félszemű a király , mondjuk én valami szürke hályogos pedomaci dobáló voltam)

2. meccs ,mit ad isten supportnak kell állnom , mondom nincs az az isten ,hogy soraka vagy jannaval mennyek egy corkival caitliy ellen, jöhet nidalee.
Bár corki nem volt fenomenális annyira pont jó volt ,hogy folyamatos healemmel nem buktuk túl korán a lanet.
Endgameben  nagyon dominált a csapatunk egy op akali és garen combonak köszönhetően ,melyet én erősen támogattam egy kis healel és halálos lándzsákkal.
Szépen le is hoztuk.

Az a piros pimpernel nagyon hasznos volt supportnak.

Shiro
Rossz hatással vagy rám, kezdek én is ilyen furcsa asszociációkban beszélni , ez fertőző.


Szerk.:
Nidaleevel végre csináltam egy olyan szép combot ,hogy öröm volt nézni.

Torony alatt minikéink ácsorognak ,melletük elleféltöl 2 low hps.
Váltok oroszlánra ,megvárom ,hogy újratöltsön az ulti , flash ,W,Q,E (1 kill)  R, lándzsa kivet (2. kill) és még ki is tudam futni torony alól.



Annienak a Q ja régen is töltött vissza manat és ha igen akkor ennyit?
Ha igen ,akkor elég ciki ,mert jó ideig ő volt a mainem és ez valahogy kimaradt.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 01:06:08 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2977 Dátum: 13 nov 23, 01:07:17 »

Gruppen módi.

Elsőre. Ezrealekkel Csogátok ellen. Á mondom ez tiszta Starship Troopers.
Lekváros táska.

Utána négyszer sorsolta ki az én karakterem.

1 Shyvana 2x Katarina 1x Leona
Minden alkalommal volt egy escaper. Persze mög előtte 5 hasonló alkalom.

Aztán Caitlynekkel Nasusok ellen.

Topot jól tartottuk, kb még domináltuk is, de a többiek sorra buktak, aztán végül mi is.


Ha olyan ellenfeletek van nmiden aki fél másodpercenként eltűnik és megjelenik, és emiatt nem bírjátok idegileg írogatni, hogy "ss", "re"

Akkor írjátok a következőt:
Trigger: ss/re
Var: 5 sec to 1 min

Vagy ha játék elején írod, akkor is letudva a dolog. ikszdé



« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 12:22:33 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2978 Dátum: 13 nov 23, 14:20:12 »

Gyerekek!
Mi voltunk a Rivenek és 5 Master Yi ellen... szerintetek? 14 - 47... alig vártuk a 20 percet de azért végig röhögtük az egész meccset. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2979 Dátum: 13 nov 23, 16:03:27 »

5 rengaros team milyen lenne már , 5 en utiznak 1 valakire ,azt sem tudja mi törént.
Amúgy 5 yi ellen kb akkor van igazi esélyetek ha elfelejtenek skillezni vagy ,valami extra stun a csapatod (sion talán).


Tényleg jók a goldos itemek.
Sajna még mindig nagyon "ki vagyok szolgáltatva" a csapatomnak ,ha junglebe megyek.
Hasonló játékstílussal azonos buildel egyik játékban 1:11:11 el végeztem és vezstettünk másiknál 0:0:9 el végeztem és feladták. Valami egyenletesebb teljesítményt kéne találnom.

azért én még jó ,hogy jól számolja a pontokat :  42-15+22=50

Poén ,hogy könnyen el tudnék ugrani a divizioig ,ha 2-3x nyernék sorba ,de mindiggy vagyok ,hogy 1 vereség 1 győzelem és így 6-7 pontosával lépkedek.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2980 Dátum: 13 nov 23, 18:19:37 »

5 Brand vs 5 Draven.
Megnyertük, úgy, hogy a végén csináltam egy pentát xD
Pedig annyira nem is vágom Brandet, erre penta.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2981 Dátum: 13 nov 23, 22:26:28 »

Pff így kell ezt , 3 ranked 3 fail , lehetek akármilyen op mit sem ér , pedig most nidaleevel mentem ,de reménytelen.
Még egyet gyorsan letolok ,hogy stabilan b2 be essek ,még van -2 lp-m (igen -2 ).

A legviccesebb az ,hogy maohoz képestt többet ölök ,kevesebbet halok és több assistot adok és még így sem elég.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 22:34:02 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2982 Dátum: 13 nov 23, 23:08:21 »

Sajnos ez van, lehetsz bármilyen OP, egy bizonyos IQ szint felett az ellenfelek (50 bőven elég lenne Nevet ) összedolgoznak, akkor egyedül hiába vagy ultra profi. Értelmes társak nélkül vereség van >.<

Nekem valahogy kb 3 hónapja szinte mindig értelmes társaim voltak rankeden. Amióta nem törődök azzal, hogy melyik lanere megyek, szinte mindig nyerünk.

--

Ma mentünk vagy 10 One for allt. Hát, megtanultam, hogy Fiora OP, 5 Fiora még inkább, a yorickok meg gyengék önmagukban.
A legutóbbi meccsen 5 gangplankkel mentünk 5 shyvana ellen. Ezt még simán meg is nyertük volna, nem gond. A gond ott kezdődött, hogy mind az 5 shyvana teleportot, és revivet hozott, ezért egyáltalán nem volt időnk pusholni, végül elveszítettük.

Na mindegy Nevet Ez a játékmód ugyanúgy idegesítő tud lenni, ha mindenáron szar karaktert akarnak választani a társak, közben OP ellenfelek jönnek.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2983 Dátum: 13 nov 23, 23:30:55 »

Heinder(az a kis agyas torony állítgató) vs yi?
Stzartnál 2vs5 boton , felfuztak 10 tornyott ,hogy ők ott megölnek kettönket. Mindkettően Q maradt 2 torony, úgy huztak vissza mint a vadlibák.
Talán ha 3 halálunk olt és csak nekem volt 4-5-6 kill em ha jól rémlik.



Igazából nekem is mindegy lenne melyik lane re megyek ,mert main accomon van mindenhva min 2 champ ,de azért ha evelynnt akarok pickelni már nyomják ,hogy retardált vagyok és hasonlók. Most is pickeltem snydrat midre ,erre rögtön nyögik ,hogy troll. Nah ekkor voltam úgy ,hogy leave.


Amúgy most nézzük ,hogy nidaleetől mi a max ami elvárható:
-Q val legyen pontos(erre adnék olyan 6/10 et)
-jó ha ap ra buildel
-endgameben healjen mint a gépágyú (full builden olyan 4-500 at alpaban ,ami nem full ap build)

Amúgy egy elég hülye kérdés ,de a supnak mi is a feladata?
-wardoljon ,hogy ne kapjunk ganket , ha lát egy ide tartó ellenfelet jelezzen
-valamivel segítse az adc a fejlödésben (nidaleenél én úgy oldom ,mg ,hogy az enemyt távoltartom a minkéktől a Q val)
-vigyen egy exhaustot ,hogy ha olyan a szitú biztos legyen a kill
-ha van táp képessége segítse a csapatát (heal,mana,speed ,meg tudom is még)
-és a legfontosabb ,hogy ne szedje el a killt az adc elöl

És engem az utcsó pontnál hurrog le minden adc ,mert ha van egy low hps .adc aki éppen visszavonul 1-2 torony közé ,hogy teleportáljon én azt elöszeretettel csapom le a bokorból egy szép lándzsával ,de ebben hol van a ks?
Ha nem ütöm le ,hazamegy és jön vissza ,így viszont nyerünk egy kis időt és én kapok pénzt ,az adc meg nyugiban farmolhat.

Az utcsó két nidalees meccsemen az adc-k együtt szedtek 9 killt és adtak 20+ t míg én csak az utcsó meccsen szedtem 8 killt és 6 diet .
Vagy itt már nem magamban kéne a hibát keresni?
(adc nyugiban farmolhat én tartom a frontot pokeolom az enemyt ,jelzek ,hogy mikor mozduljon és mégsem tud normálisan fejödni).


Félreértés ne essék ,nem azt mondom ,hogy pro vagyok ,de a számok azért mégis azt mutatják ,hogy gond van az adc inkkel.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2984 Dátum: 13 nov 24, 00:32:40 »

Az adc-nek meg kéne tanulnia, hogy ő egy naftába áztatott papír, és nem kéne torony alá pusholni az ellenfelet.

Tanuljon meg dodgeolni.

Hogy csak last hittel öljön miniont.

Most is pickeltem snydrat midre ,erre rögtön nyögik ,hogy troll.

Mi ellen szalámiztad?







 
Naplózva

Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!