24 szep 28, 20:29:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 854604 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2940 Dátum: 13 nov 18, 22:03:30 »

Szerintem a régebbi kitty cat katarina a legjobb, amiben barna a haja :O Csak googlezzatok rá, képeknél ott vannak a még régebbi változatok is.
Szerintem az a régebbi skin jobb volt, mint a mostani xD
Viszi a prímet!
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2941 Dátum: 13 nov 18, 22:51:59 »

A régi Katarina az ennyire más volt? Ohh My God

http://www.youtube.com/watch?v=LluT09vn9F0

Gyerekek, a heti Free Roll nagyon király, de hogy ideg bajt kapok a hülyéktől a már nem.

Meg van, Fiorával kell mennem. A buildem tökéletes, csinálok egy elfeedelt adc-t és sima győzelem.

Viszont, build építészeti sorrendben kérnék némi segítséget:

A végső build így néz ki:
Merkúr Cipő
Randuin
Sunfire
Banshee
Warmog
Iron Solary


ui a heti freen elgondolkodva, elméletben meg van hogyan lehet Katarinával hatékonyan játszani Ahri ellen. ikszdé




« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 08:25:25 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2942 Dátum: 13 nov 19, 11:31:18 »

Egy full life steal-es build mennyire hatékony?
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2943 Dátum: 13 nov 19, 12:42:55 »

Az attol függ, hogy mennyi hp-d van mellete, mekkora az attack speeded és a sebzésed.


pl ADC vagy:
Veszel 5 Vérszopót az lvl18.on kb 450 damage és 60% lifesteal tól- 600 damage és 90% life steal-ig terjed.
Az attack sppedje viszont csak 1,2 körül van egy Berzerker papuccsal.

Ha ezt 1v1-ben nézed, akkor jó.

Egy adc kb 70 armorral és 2000 hp-val endelkezik lvl18-on. vagyis a 600-ból sak 350-en fogsz rá sebezni, és kell majd 6 lövés  a megöléséhez, ami az attack speededet tekintve 6 másodperc.

Bővítve:
Teszem fel ő viszont sebez 300 at-de 2-es az attack speedje, valamint minden lövése critel x2,5-ös szorzóval, valamint van 30% life stealja.

ő 1500 dps-t oszt másodpercenként ha lovonjuk a 70-es páncélt, az 880. (440 lövésenként)

összegezve

Te 350 sebzés 90% life steal 1 attack speed.
Ellenfeled 440 sebzés 30% life steal és 2 attack speed
mindkettőtöknek 2000 hp

A te életszívásod 315 lövésenként
Az ellenfeledé 132 lövésenként (2 lövés 264)


 Gyakorlatilag a te life stealed csökkenti az ellenfeled sebzését, és fordítva.
magyarán az ellenfeled másodpercenkénti 880-as sebzéséből levonjuk a te 315.ös life stealedet akkor ő másodpercenként 565-öt sebez rajtad.
Fordított esetben viszont a te 350-es sebzésedből kell levonni az ő 264-es life steal-jét, s így marad 86 sebzésed


Te Ellenfeled másodperc
2000HP 2000HP 0
1435HP 1914HP 1
870HP 1838HP 2
305HP 1752HP 3
0HP 1666HP 4

Mint láthatod ő kb 3,5-4 másodperc alatt megölt téged, még te  az életének a negyedét se tudtad levenni.

Most cseréljünk ki nálad 3 Vérszopót BOTRK-ra.

Sebzésed iimár lecsökken 375-re. a life stealed pedig 81%-ra változik, de az attack speeded 2-re emelkedik.

Magyarán most másodpercenként 450-et (hozzáadva a passzív) sebzel és ezzel 360 életet szívsz.

Viszont a tényleeges másodpecenkénti sebzésed még mindig csak 186. Igaz, több mint a duplája az előzőnek, de még mindig jóval kevesebb, mint az ellenfeledé.


Szóval nem igazán.

Max tényleg egynéhány olyan karakter esetén.


« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 12:47:04 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2944 Dátum: 13 nov 19, 15:44:28 »

Nem éri meg mert a life steal könnyen counterelhető Ignite-al vagy valamilyen cc-vel.

Egy adc-nek 20-30-40% life steal kell mert egy jó assasin ígyis-úgyis leburstöl akármennyi life stealed van. Esélyed sincs kihasználni.
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2945 Dátum: 13 nov 19, 16:11:14 »

Silver 2-ben vagyok végre! Nevet
Tegnap játszottam 1-et: megnyertük.
Mai második: Elveszítettük "-.-
Harmadik: Nem volt junglerünk, és 2 support volt, ráadásul a játék elején az egyik afkozott, mire visszaért addigra 1/9-ben álltam.
Szétvetett az ideg, már inkább le is akartam törölni a lolt, mert totálisan elegem lett az egész játékból, hogy mindig ilyen fogyatékosokat kapok a csapatba. Aztán vissza jött a blitzcrank, aztán teamfightoknál uraltuk őket. Végül könnyedén megnyertük az egészet. Kicsit meglepődtem O_o Egyébként dravennel voltam akkor.
Szóval most silver 2-ben vagyok ^^ Karácsonyra meg lesz a gold! xD

-----
Mentünk néhány normált. Hát, veszítettünk.
De néha már meglepődök magamon, hogy miket csinálok Lee Sinnel.
5-en jönnek, el vannak feedelve, vesztésre állunk, erre ward trükkel mögéjük kerülök, berugom az ADC-jüket a többiek közé, de még mindig engem fokuszálnak. Valahogy sikerült megölnöm kettőt, maradt kb 200 életem, a maradék 3 meg még mindig engem fokuszol. A torony romhalmazával voltunk merőlegesen. Hát mit csinálok? Volt még ultim, elrugom a büdös francba amelyik a legközelebb van, közben rányomom a Q-t kétszer, és ő belehalt, én kicsit arrébb kerültem, Jarvan utánam ugrik, elflashelek, ráhúzom magam a minionra, túlélem 20-30 élettel xD

Szóval 3-at megöltem, a harmadikat meg egybekötöttem egy faintos kis escapevel is, a másik kettőre meg éppen odaért a csapatom Nevet

Sajnos pont ilyenkor sosincs bekapcsolva a rohadt lol rekorderem, de amit akkor csináltam azt szerintem még a bajnokságon is megirigyelték volna >.< Imádom Lee Sint ilyenkor Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 20:59:58 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #2946 Dátum: 13 nov 19, 21:03:31 »

Miért küzd mindenki rankedekért? Úgyse kapnak már semmit. Az oké, hogy kell az mmr s4-re, de akkor is.. Silver III nekem tökelég Nevet
Meg van, Fiorával kell mennem. A buildem tökéletes, csinálok egy elfeedelt adc-t és sima győzelem.

Viszont, build építészeti sorrendben kérnék némi segítséget:

A végső build így néz ki:
Merkúr Cipő
Randuin
Sunfire
Banshee
Warmog
Iron Solary
Y U NO buy Hydra?? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 21:17:20 írta Viktor-sama » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2947 Dátum: 13 nov 19, 21:25:30 »



Fiora? Izé Leonát akartam írni Nyelvesít Mármint ő az az ájron szolaris? Hmm?

Egyik mai meccs.
Kiválasztom Katarinát, kis várás után beírom, hogy mid.majd némi várás után lockolom... Egyből jönnek, hogy az izé hozé már előbb mondta hogy ő midre megy.
Véleményem szerint ezzel csinálhatna valamit a Riot. Mert teszem azt az elsőként logol beír valamit, azt a harmadik nem látja és félreértéseket szül.

Szóval az izé és hozé egyből reportolni akart. Emiatt úgy voltam vele, hogy akkor trolkodok, és ezt tudtukra is adtam

Mecse elkezdődött, nekik és nekünk is volt dzsungelesünk, így úgy voltam vele megyek topra nem érdekel, nekem Solo lén kell.

A az izé ment Annivel midre, a hozé meg botra Jinxel.

Már a játék elején felhozták, hogy miért csak 9 AP-m van, Jinx meg még büszkélkedett is, hogy neki 30 AP-ja van.

A lényeg, hogy Annie ellenfele miden egy Sona volt. Aki 2:0-ra verte Anniet,  Pojén Aztán elment afk-ra.



Soraka ikszdé:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qaPamsbngSM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qaPamsbngSM</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 20, 00:35:16 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2948 Dátum: 13 nov 20, 00:43:14 »

Köszönöm. Shiro még amit írtál azt értem, de néha annyira gondba vagyok ezekkel LoL-os rövidítésekkel, hogy valaki valami szótárat tudna mutatni? Nem baj ha angol csak tudjam, hogy mit jelentenek.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2949 Dátum: 13 nov 20, 01:03:20 »

BOTRk = Bléd of the Ruined Knájt
Az akard ami sebzést attack spedet és life stealt ad, valamin ónuzsként sebi az ellenfél jelenlegi életének 5%--át

http://lol.rts.hu/content/2013/09/11/Szotar_-_utravalo_kezdoknek
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2950 Dátum: 13 nov 20, 18:53:17 »

Most játszottam kb 4x-re katarinával kb, és még mindig fogalmam sincs, hogy hogyan kell kezelni...
Erre mi történik? 44/19-es statom van, és megnyerjük. (Mondjuk ez ARAM)

Újabb ölési rekord, úgy, hogy majdnem csak first play ez a kari is xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2951 Dátum: 13 nov 21, 01:52:52 »

Na S4előtt gyorsan átvergődtem Silverbe, azóta az V-ből 5win in a row miatt (vagy több) egyből a III-ba dobott, ami kellemes meglepetés volt számomra. Gondolkoztam skin vételeken is, de nagyon sok minden tetszik. Swain-re mint main champ-emre mindenképp szeretnék majd egyet, illetve ha véletlenól Kha Zix-ra is csinálnának egy újat (ez a robotos nem jön be). Meg egy reneketon (nemtudom még melyik). Hú, meg mindenképp egy Debonair Jayce-t

Valamelyik nap játszottam egy Iriela ellen top on. Hát eléggé elvert és nem értem hogyan:D Tudom hogy működik az a karakter és mégis olyanokat burstölt rám, amit nem szabadott volna:D Ja én Jayce-vel voltam akkor.

szerk.:Ja és mit szólnátok ahhoz, ha valamikor játszanánk egy naruto forumos "premade" meccset?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 01:56:28 írta Ita » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2952 Dátum: 13 nov 21, 10:23:53 »

Gyerekek megkezdődött az előszezon.
http://preseason.eune.leagueoflegends.com/en/index.html

Amint kész a  frissítés neki is állok valamely support kipróbálásának.

A "limited to 1 gold income item" azt jelenti, hogy csak egy goldolós itemnek lesz nálad hatása?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 10:27:19 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2953 Dátum: 13 nov 21, 11:30:08 »

Gyerekek én most lefőttem, hogy újra kell gyártanom a masteri oldalaimat...
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2954 Dátum: 13 nov 21, 11:32:28 »

Nekem haverom megcsinálta helyettem, de tényleg nagy gáz, hogy újra kell rakosgatni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!