24 szep 28, 18:14:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 854546 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2910 Dátum: 13 nov 16, 12:17:33 »


Nem az acc névre gondoltam xD Senki sincs EU west-en?
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2911 Dátum: 13 nov 16, 12:22:25 »

Én igen a nevem Micsudi0 de még csak lvl 21. vagy 20 szóval még nem rankedezek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2912 Dátum: 13 nov 16, 12:52:22 »

Tegnap este mentem néhány rankedet. 1-et veszítettem, kettőt nyertem. Az elsőt jól lehoztam sorakával, a másodikat veszítettük. Nagyon jó társak voltak, az egyik elment mindig másfele amikor teamfight lett volna Nevet
Harmadikat majdnem elveszítettük, wukong, meg még egy ellenfél túlságosan is betankosított, és alig tudtunk mit csinálni.
De végül megnyertük. Az elején még engem hibáztattak, mert bediveoltam, mert láttam hogy kb 150 élete volt a leonának. Ráugrottam, rányomok mindent, és marad kemény 5 élete. Én meg emiatt nem flasheltem el, hanem reflexből maradni akartam megütni még egyszer, de akkor lelőttek xD

Ezért a leona, meg még a néhány ember a csapatból szivatni akart. Bezzeg amikor teamfightban megöltem 2-t, és a maradék három üldözött engem, mert kb 200 hp-m volt, és én wardjumpokkal + junglemobok segítségével könnyedén elsétáltam, közben a társaim leszedték őket, akkor valamiért csöndben maradtak.
A végén már tényleg nem mondtak túl sokat, ezért jó volt a képükbe törölni, hogy folyamatosan kijátszottam őket végül.

Amúgy hogyan van az, hogy más jungleresnek van ilyen 150 fölötti farmja, nekem meg épp hogy megvan 80?
Nincs is időm ennyit farmolni a jungleban, folyamatosan gankelnem kell mindig.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2913 Dátum: 13 nov 16, 14:18:05 »

Pl ha haza megy a mides, akkor ő beáll helyére farmolni.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2914 Dátum: 13 nov 16, 14:19:08 »

Azért mert ha az enemy team nem béna akkor bewardolja még az atya úristent is Nevet és nem tudsz rendesen gankelni. Ergo lvl 6-ig marad a farm Nevet Azért lvl 6ig mert a legtöbb jungle-ös lvl 6 után már akkor is tud gankelni, ha wardolva van a map.

Amumu, jarvan4, Hecarim, malphite, Lee sin stb

De utálom amúgy amikor a jungle-ös beáll midre, lefarmolja  minionjaim, pushol mint az állat és utána vissza se néz Nevet utána meg én vagyok a noob hogy nem tud gankelni mert pusholok :DDDD
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 16, 14:20:23 írta Lew » Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2915 Dátum: 13 nov 16, 14:24:19 »

Akkor gondolom nem én vagyok a béna, hogy alig van farmom. Hiába wardolták be, én level 3-as szinten úgy gankelek, hogy bele is hal néha az ellenfél. Ha meg wardolva sincs, akkor meg szinte mindig.
Gondolom majd ha kijutok végre a silverből akkor talán lesznek jobb ellenfelek is, vagy valami.
Jah, és most vagyok silver 3 promotionba. Talán még ma átjutok silver 2-be.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2916 Dátum: 13 nov 16, 14:27:19 »

Általában úgy jön össze a 150 farm hogy amíg adott lanen a társak halottak visszavonultak gyorsan lekapkod párat ,hogy pusholja a lanet vagy ne hadja az ellenélnek pusholni. Amikor maoval vok ,ha jól állunk nincs idöm ilyenekre ,akkor nekem is 80-100 jön kb össze , ha rosszul állunk volt ,hogy 250+ jött össze a védekezés alatt.

Ilyent adc vel még nem nyomtam mint Varussal.
Az earlyben nagyon nem mentem vele semmire konkrétan 25 percre 0:2 el voltam. Ekkor egy gyors párfordulás és 44 percre 12:3 al lehoztam a gamet.
Az early failra lehet az volt az ,hogy kha mindent ki ks elt alólam(minion,kill)  Gondolkozik
Mi lett volna ha normál earlyt kapok?

Olyan jó volt mikor kararina és yi comboját 1vs2 ben agyonvertem full hp val úgy ,hogy hozzám sem tudtam érni ikszdé

Nag jó már csak azért is elküldöm  bye bye
Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2917 Dátum: 13 nov 16, 18:27:18 »

Sok gondolkodás után megvettem Riven nénit. Mosolyog
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2918 Dátum: 13 nov 16, 22:39:34 »

Szerintetek egy általános jungle rune pagenek (ad-n alapulóknak) ez megfelelene (igazából toposnak is ezt kézeltem):
vörös: armor pend
sárga:armor
kék: resist/lvl
nagy: armor pend

Mellé egy inkább deffenzív masteryvel (konkrétat nem mondok ,mert még meg sem néztem milyen lesz).

Szerintem az alap 19% armor pend elég jó sebzést biztosítana még tankosabb junglereknél is , főleg off tankoknál.
Valamint majdnem minden ilyen típusú champ buildjébe beleképeltem a black cleavert (igazából minden ami van benne nagyon jól jön).

Kérdés ,hogy tankosabb junglereknek érdemes e attack sppedre is kicsit rágyúrni , gondolok itt zephiry re (a passzívja nagyon prektíkus portéka).

Poén az egészben ,hogy ez lassan már off tank lesz nem tank ,de talán nem is baj.


Relatív szokszor látok olyant ,hogy a tankos armor és hp ra épít inkább a resistet kihadja. Gondolom ezt a lépést akkor érdemes meglépni ha max 1 mage van az ellenfélnél.
Nem kockázatos ezt megcsinálni?
Pl gondolok olyanra ,hogy karthus a Q jával rövid idő alatt elég masszív Ap sebzést képes leadni ,így elöfordulhat ,hogy többet sebez egyedül ő mint az egész ad csapat együtt.
Vagy ez is ellfél függő (persze ,hogy az ,de milyen mértékben)?
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2919 Dátum: 13 nov 16, 23:09:06 »

Vagy ha olyan tank aki sebző itemekkel is egész jól tud támadni pl Leona, vagy Shyvana.

Nálunk a cipőt leszámítva előbb mindig a sunfirét és a randuint rakom ki először és  csak azután megyek resistre.

Ha azt nézzük, örli és mid gémben a hp bónusz elég a mágusokkal szemben. (valmint tank révén kapsz szintlépéssel és esetleg skillekből is resistet)

---
Karthus Q vs Resistelen tank

Leona lvl upal és W-vel nyer resitet, emeltet képes stunolni
Garen: silence, valamint a spinje alapból nagy sebzést oszt. Valamint vane gy védelmi képessége is.


Full AP-sbuild az lét gémben kb 600-700 AP bónsuzt jelent.

örliben és midben van ebből kb 100-300.

mondjuk hpgy az egyik skillje kimaxolva és van rajta 250 sebzés.

a másik kettő meg 100-et és 100-at sebez ulty 300

A skillek ap bónusza ritkán haladja meg a 60-70%-ot

az AP bónusz így 70 és 210 közötti.

Vagyis  a mágus sebzése 450 300 300 500 lehet jó esetben. meg vane gy cipője 15 magic penel.

pl lvl 10 Lona def mastery és kék resistes rúnák, az máris 67 resist.

ha van egy randuinod az 1800 hp.

lvl 3-as W az 50 resistet ad ez így már 117. resist
abból lejön 15 marad 102

mágus max sebzése 1550,  lenne elég hp-d túlélni, de a resisted így is felezi.


ui: mi ez a nagy szerver túlterheltség?


« Utoljára szerkesztve: 13 nov 16, 23:40:39 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2920 Dátum: 13 nov 16, 23:45:48 »

Én ezt a felállást konkrétan rájuk képzeltem el:
-Jarvan
-Vi
-Nautilus
-Wukong
-Renektor
(-jayce)

Ha jól emlékszem közüllük wukong kap resistet passzivból , vi,jarvan,nau nak van valamilyen védelmi képessége (vinek passzívja) ,de azok nem igazán jelentősek.

Leona a maga formájában páratlan tank ,de supporton kivül nem merném vinni ,ettől függetlenül late gameben jól tud jönni, de első sorban a top és junglereseknek tervezgetek.

Igazából az a rune page 5-5 top-jungleresemből össz 2 nek nem lenne annyira jó ,mert ap sak (amumu és elise), mondjuk az is igaz ,hogy toposokat nem akarom full tanknak ,de pl nautilusból és shenből brutális tankokat lehet összehozni, a többi off tank lesz.
Naplózva



KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #2921 Dátum: 13 nov 17, 00:13:15 »

Mikor láttam, hogy 20 percig tart belogolni, sejtettem hogy nem lesz minden oké itt.. A champok választásánál vagy 5 percig nem indult el miután mindenki lockolta, és miután végre beléptünk a játékba, az ellenfélnél csak yi volt ott szóval egy szép 5v1-et nyomtunk kb 10 percig, és csak azután jöttek meg sorjában az ellenfelek.
Hát legalább a first win megvolt.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2922 Dátum: 13 nov 17, 02:19:45 »

Na már sikerült rendesen elindítani a játékot, és sikerült hülyéket összeszednem.

Varus: - pussoljuk a léneket és akkor nyerünk. (érti ezt úgy, hogy egyszerre, magyarán egy lénen max 2 ember, amit egy ellenséges gruppen megesz reggelire.)

Tresh support vagyok elbírok velük egyedül, megyek előre magányosan. Megyek Baronra egymagam

Lee én inkább erre megyek.

Yi nem harcol, csak ks-el.


70-50 volt az állás, az ő javukra amikor csodák csodájára mind együtt harcoltunk, és megnyertük a tímfájtot.

Bepusholtuk midet...Aztán az inhibitor leverése után valahogy szétváltunk

Lee úgy gondolta egymaga leveri az utolsó bot tornyot... minionok nélkül

Gondoltam segítek neki, de már tiszta low hp-volt és jött az ellenség fullal.

Következőre már nem voltunk együtt meg is murdeltünk

S abban az 50-ben javarészt Yi káesei vannak.

-------------------------
Megvételre szánt hősük listája:

Alistar
Amumu
Annie
Cho'Gath
Evelynn
Fiddlesticks
Janna
Kayle
Malphite
Morgana
Nasus
Nunu
Rammus
Ryze
Teemo
Tristana
Tryndamere
Veigar
Warwick
Zilean

Ha veszed ezeket a hősöket, akkor csökken a Digital Collector's Pack ára. minimum 975RP-re
Vagyis, 975RP-ért kapsz egy Goth Annie skint






« Utoljára szerkesztve: 13 nov 17, 04:29:36 írta Shiro » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2923 Dátum: 13 nov 17, 08:07:54 »

Rp-ot lehet kapni lvl3 on túl? Úgy értem elérsz egy bronz/silver valami rangot megdob párral? Mert az hogy utalhatsz azt kihagynám Nevet

Dawe toltunk egy meccset de vak társat kapott, topra aztán gg. Ja és nem mellesleg ez a vak bepickelte előlem Rivent.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2924 Dátum: 13 nov 17, 09:26:24 »

Ha jól tudom Rp-t többet nem kapsz ,azaz ha abból akarsz skint venni ,akkor van kb 2-3 ami 400 alatti ,illetve ha heti leárazásokból jöhet össze valami kicsit drágább . Ha mást akarsz venni ,hát nem tudom megéri e ezt a keveset ilyenre költeni ,de mindenki azt csinál amit akar.

Spec én úgy vok ,hogy 1 skin van ami tetszik és megvenném ,de az pont nem fér bele még a leárazással sem a 400 ba ikszdé
Nah majd amikor gold1 ben tolom ikszdé (álmodozni szabad)
Naplózva



Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!