24 jún 01, 08:10:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773711 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #2850 Dátum: 13 nov 10, 00:14:38 »

a void staffhoz van irva valami 35% ignoring arra gondoltam Mosolyog
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2851 Dátum: 13 nov 10, 00:27:52 »

Kb ugyan úgy működik mint a magic pend , azaz lecsökkenti az ellenfél mágiával szembeni védekezőképességét.
A mageknek jól jön , a nagy Ap felhalmozó buildeknél szinte elengedhetetlen.
Ok: ha sok az Ap többen fognak resistet venni ,azaz csökken a közölt sebzés ,ezzel visszanyerheted a resistnövekvényből kialakuló sebzéscsökkenésedet.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2852 Dátum: 13 nov 10, 01:41:37 »

Azért még mielőtt nagyon ráállnál a  magic pen és ignore vásárlásra.

Minden bajnoknak van alap 30 magic resistje.

A melee-knek és a tankoknak szintenként növekedik egy kicsivel lvl18-on kb 60-van nekik alapból. A többieknek marad a 30.

A magic resist a következő módon csökkenti a mágikus sebzést.

emr=enemy magic resist
ymd=your magic damage

(100x(mr+100))xym

Ha mágikusan sebzel 100-at és az ellenfelednek van 100 magic resistje, akkor csak 50 (50%) sebzést fog elszenvedni.

de egyszerűbben itt egy lista.

30 resist = 77%-ra csökkenti
50 resist = 66%-ra csökkenti
100 resist = 50%-ra csökkenti
150 resist = 40%-ra csökkenti
200 resist = 33%-ra csökkenti
300 resist = 25%-ra csökkenti


magic pen és ignore.  Mindig először a fix értékkel csökkenti a resistet, majd pedig a maradékot csökkenti százalékosan.

Az alap magic resistet lecsökkentheted pl a Boszi cipővel (sorceres choes) és a Liandry nevű tárgyal.
Mindkettő 15-15 magi pent ad, a kettő együtt 30-at.

Ami még jó magic resist csökkentő, az az Abyssal Scepter
20-al csökkenti minden minden közeli ellenfél magic resistjét, vagyis ebből nem csak te, hanem a társaid is profitálnak.
Nem mellesleg a saját resistedet meg növeli 45-el.

Arra is érdemes fiygelni, hogy a resist csökkentő tárgyak AP bónusza némely esetben kissé kevéske.

pl a Liandry csak 50-et ad
az Abyssal 70-et

Igaz ezeknél van védelmi bónusz is, valamint a Liandy-val avarázsaltaid meggyújtják az ellenfelet és további sérüléseket szenvednek.

A Void esetében viszont csak a 70 AP bónusz és a 35%-os ignore van. Szerintem ezt inkább csak akkor vedd meg, az ellenfél csapatából legalább ketten erősen építenek resistre.

De belejöttem a magyarázkodásba...

---------

S felfedeztünk egy érdekes dolgot.
Ha a barát listádról össze invelt csapattal mész, akkor a gép olyan ellenfeleket sorol, akik hasonlóképpen álltak össze.

---------

tkrisz2, kár hogy a harmadikon már nem voltál, azt megnyertük.
Mondjuk volt helyetted egy egész ügyes Ashe.  Nyelvesít

Valamelyikőtök nem vette fel a meccset lol replayel? Mert ha igen átküldhetnétek a fájlt.

-----------

Teemo ellen tök jó ez az oracle elixr.

Tviccs (patkány) ellen is érdemes venni?







Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2853 Dátum: 13 nov 10, 08:52:11 »

Észrevette valaki más rajtam kívül hogy Garen milyen imba? Gyakorlatilag 6os szinten meg lehet vele ölni bárkit a q-e-r kombó miatt, mivel a q annyira felgyorsít hogy cipővel sem futnak le. Nekem ez a mainom, összegyűjtöttem a 6300at aatraxra aztán fele ilyen eredményes a kezeim között. Nem mellesleg elég jó toronyirtó a q-val, w-t addig nem is szoktam rakni míg nem 5-5- a Q meg E.

Ja és hogy a fenébe marad rajta a páncél, mikor shift+1? vagy alt? elkezd egykezes karhajlítást végezni kézenállásba  Pojén    Shiro majd ezt is levezeti, de szerintem csak szimplán rá van nőve mint darth vader-re.

Amúgy D Ywerd vagyok westen, aki felvenne és játszana velem párat azt megköszönném Mosolyog
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2854 Dátum: 13 nov 10, 09:20:30 »

Nekem van egy Westes kiaccom, ha nagyjából a 15 szint környékén vagy megbeszélhetjük. Nevet
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2855 Dátum: 13 nov 10, 10:32:06 »

13 vagyok, de mindjárt 14 :DD

Mindegy elég mára a sok win (2), hagyni kell néha nyerni az ellenfelet mert a végén elmegy az életkedve!
Amúgy csak azért is dmg masteryt rakok, meg infyt és azt a lila fát veszem pedig amit aktiválni kell tárgyat szinte mindig elfelejtem...
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2856 Dátum: 13 nov 10, 13:45:53 »

Ja és hogy a fenébe marad rajta a páncél, mikor shift+1? vagy alt? elkezd egykezes karhajlítást végezni kézenállásba  Pojén    Shiro majd ezt is levezeti, de szerintem csak szimplán rá van nőve mint darth vader-re.

Garen hónalja miatt, az ott tartja a páncélt.

Halállista...
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2857 Dátum: 13 nov 10, 14:15:56 »

Felvettelek Yamael! Hálistennek' sikerült csinálnom Caittel egy jó kis statot nem olyan rég, ellentétben a tegnapi és tegnap előtti teljesítményemmel. Szörnyen játszottam.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2858 Dátum: 13 nov 10, 16:36:00 »

Garen tipikusan az a karakter, akinek ha meglátod az avatárját az ellenfélnél elmegy a játéktól a kedved. Ilyen nekem Jax és Renekton is...

Amúgy a resistes dologhoz hozzászólva, season 3 óta változott a rendszer. Így vonogatja le:
1. Flat magic reduction - ilyen például abyssal scepter, fiddle passzív, soraka starfall
2. Percentage magic reduction - nidalee trap, kayle passzív, karthus fal
3. Percentage magic penetration - void staff, arcane knowledge (mastery)
4. Flat magic penetration - sorc shoes, haunting guide
A reduction a csapattársaid által okozott debuffokat jelentik, a penetration (ignore) csak rád vonatkozik.
Tehát egy rabba után nagyon megéri tenni magic penetrationt, rúnákkal, masteryel és 2 itemmel már true damaget üthetsz azon, aki nem tesz ellened resistet.
Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2859 Dátum: 13 nov 10, 17:14:27 »

MA azon gondolkoztam, hogy meglehetne azt oldani, hogy itt a NK-n belül 10 ember egymás ellen nyomja? Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2860 Dátum: 13 nov 10, 18:47:29 »

Hát szerintem vagyunk annyian és annyira elvetemültek ,hogy igen ,de azt nem tudom konkrétan hogyan ,mert még sosem nyomtam előre tervezett csapatban (még duoban sem ikszdé).


Nagyon jó dolog a sprint cipő maonak , pont elég arra ,hogy a menekülőket elkapjam W vel és mire újra mozognak a rangek már lőtávolságban vannak.


Olyan gyönyörű meta breaker team ellen nyomtam rankeden mint a húzat.
Már alapban a tagok is picit érdekesek voltak : Nocturne, Riven, Zed , Thresh, Shen
Erre hogyan állnak fel?
Zed top
Riven mid
Jungle Noc
Bot Thresh és Shen

Ha már annyira törnek miért nem riven megy botra ,shen topra és zed midre ,úgy még azt mondom ,hogy érdekes ,de jó is lehet.

Eredetileg evelynnel akartam menni ,de maoval kellet ,hogy topos mehessen off tankra (Lee shin).

A végefelé teemoval 2vs4 ben nyertünk úgy ,hogy mindketten túléltük ikszdé

Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2861 Dátum: 13 nov 10, 18:57:48 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=he3R-SNIqOQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=he3R-SNIqOQ</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J4frT3-vpSY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J4frT3-vpSY</a>

Ti már lehet tudjátok de most fedeztem fel S4-nak változtatásait.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2862 Dátum: 13 nov 10, 20:23:30 »

Azt a goldolós héccázát.

Will of the Ancient változás.... viszlát 40% spell vamp Byebög

Oracle... Pont most álltam rá, hogyha Teemo van az ellenfél oldalán, akkor ezzel byakuganozom a gombáit.
...hát többé már nem. Szomorú

A Vard korlát azért érdekes...


Szóval a lencse az amit mostantól Teemo gombái ellen lehet használni.. Gondolkozik
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2863 Dátum: 13 nov 10, 21:17:27 »

Szeretnék minél hamarabb értelmes magyarokkal játszani mert kezd elegem lenni a veszekedő külföldiekkel, bénán játszó és folyamatosan pofázó olaszokkal. Magyarokkal akarok játszani akiknek lehet magyarul is írni. ikszdé

Most játszottam egyet és volt egy master yi jungle de senkinek se segített. Volt egy Darius topon aki mindig azt akarta menjek fel midről. Botról ne is beszéljünk mert ott meg ment a KS KS KS KS KS~ fúj de gyülölöm ezt a KS-t agyon tudnám ütni azt aki kitalálta. Nem mindegy ki öli meg az ellenfelet? Csak hulljanak. No mindegy Kassadin ellen nem tudtam tartani mid-et mert ugye Yi nem segített senkinek. Szóval 1-2 atyai pofont leosztottam volna, hogy menjenek inkább kapálni minthogy szerencsétlenkednek.

Nem mondom azt, hogy hű de jól játszok de azért... Yi írta is, hogy addig nem jön ki jungle-ből míg 6-os nem lesz. *facepalm*
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2864 Dátum: 13 nov 10, 22:16:42 »

Nekem most jelenleg az IP szerzés lesz a fő szempont, ugyan is lett pár jó kis rúnám, meg haverom beálítgatta a mastery-ket, rúnákat, úgyhogy jelenleg csak arra kell koncentráljak a west-es karimon, hogy még gyűjtsem a pénzt, és legyek LvL 30, és a jó hír hogy jelenleg 21-es vagyok. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!