24 okt 06, 11:18:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856645 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2490 Dátum: 13 szep 30, 20:17:37 »

Tegnap próbáltam egy rankedet. Kicsit nehéz volt eljutni egyáltalán a betöltésig, mert mindig kilépett valaki. Elsőre belépünk; troll. Másodszorra belépünk; jó fej csapat, nagyon tetszik. Valaki kilépett. Harmadszorra belépek; Megint tök király csapat. De valaki elfelejtett karaktert választani "-.- Negyedszerre belépek; ugyanaz. Ötödszörre belépek, na akkor végre elindul a játék! Oriannával voltam miden. Kassadin az folyamatosan reportolni akart engem, mert nem tudott ellenem mit csinálni. Kicsit furcsáltam. Egy talon meg topon feedelt az ellenféltől, ennek nagyon örültünk.

A vége felé kicsit el lettek feedelődve az ellenfelek, meg kicsit megszorongattak minket, de nagyon jó csapatot kaptam, és nagyon szép kombókat csináltunk. Nidaleevel ketten megöltünk 3 embert menekülés közben, és a 4. embert meg sikerült leráznunk.
Dobom a golyót, menekülök, lassítom, ultizok hogy odarántsam, meg hal egy, de még jönnek. Kifókuszolták Nidaleet kettőnk közül, én meg adom neki a golyót, túléli, visszarántom a golyót az ellenfélhez, meghal valaki. Hátradobja a dárdát, megöl még valakit. Valakitől vérzést kaptam, vagy ignitet, közben lux ultizott. Kikerültem az ultit, de majdnem meghalok, és nidalee meg kihealel a halálból.

Így öltünk 3-at menekülés közben. Az ilyen csapattársak azért kicsit adják nekem a hitet, hogy talán nem csak trollok vannak rankedben.

Zeded kipróbáltam egyik nap, az elején meglehetősen gyenge szerintem. A shuriken dobálásával már 3x eltaláltam a pantheont, + az árnyékának a shurikenjével is, erre ő hozzám vág egy dárdát, és ugyanannyit sérülök, mint amit én böködéssel eddig összesen sebeztem neki. Ez hogyan van?!

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2491 Dátum: 13 szep 30, 21:20:23 »

Most teljesen átérzem a helyzeted. Jó csapattársakkal öröm játszani.
1 hónap után lenyomtam mainen egy rankedet ,hogy azért ne essek le .
Csapatban kezddettől megvolt az összhang mindeki megtalálta rögtön saját posztját, igaz kicsit tankosra sikerült a csapat ,ami eléggé meg is látszott a teljesítményen úgyanis top és sup is tankos(off tankos) an építkezett és nekem feltétlen full tanknak kellett mennem maoval, hogy bírjam az erős mage és adk támadásait.

Ellenség elkezd fejlődni , középen diana csinált egy legendaryt ,nah ezután kezdtünk a topossal együtt gankelgetni.
Endgamere meglett a 3 tanknak a hatása, nem 1x öltünk le az ellenfél 5 fős csapatából 3-4 tagot halál nélkül.
Sajna diana full feed lett a végére ,de ő volt az én feladatom W elkap, Q lassít ,E kidob ,ulti be ezután az alapba is tankos csapat ultimmal felvértezve szinte halhatatlan volt és diana lehetet akármilyen pro így ellenünk nem ért szinte semmit.

Ez van akkor ha egy csapatban 1 ember visz minden killt szinte ,ha megölik a műsornak vége (a feltámadásig ikszdé)

Amúgy jó ötletnek bizonyult ,hogy markba nem ad vagy ap (esetleg speedet), hanem mage pendet vettem, endgameben a nem tankosakra 2-300 között sebeztek a skilljeim +0 AP val ,szóval elég fun ikszdé

Az a lp vagy 23 al nött ,szóval még látok reményt ,hogy egyszer azt az accot is folytatom.
Csak hát kéne bele még 1-2 jungler ,mert ami igazán jungleres az mao,ww,evelynn (esetleg yi ,de ő sokkal jobb ha lane re megy).
Mondjuk csak 1,5k kéne jarvanig és máris sokkal tetszetősebb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 30, 21:24:50 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2492 Dátum: 13 okt 01, 00:57:02 »

Na én vagyok a félrebuildelt asszasszinok mestere... Pojén

Eddig volt az AD Katarina, most meg Tank Akali. S a legjobb poén benne, hogy topon az ellenfelem egy Veigar volt, így duplán kontereltem az ultyját.

Tényleg jobban megy, mintha asszasszinkodnák vele.

Build.
Merkúr
Sunfire
Randuin
Banshee
Gunblade
Hidra

Szóval így már lesz értelme megvennem, és majd az AP-s dologba is csak csak beletanulok

No ez is elkészült:
leagueoflegends.wikia.com/wiki/Jinx

Nos ahogy elnézem kissé tankosabb,mint a  legtöbb adc, de az attack speedje elég gyér (gondolom ezt kompenzája  a Q)

Kezdésnek Gondom Drodáns Kacsát, vagy Swordkét poti javallott.

Kezdő skillnek meg gondolom a W az AD bónusz és a range miatt, valamint kiváló védekezés bokorgenk ellen. Aztán másodikként mehet a Q.
lvl6-ig W-Q-W-E-W-Ulty.

Q-ra meg érvényes a crit, szóval mondhatni olyan, mint egy ranged Hidra, csak jobb.


A passzívja... na lehet emiatt fog nerfet kapni. gyengébb szinten nem ér annyit, de lét gémben egy full buildes adc tankon kívül bármit szétlő két másodpercen belül, magyarán olyan sprintel fog látogatást váltani a penta alanyok közt, hogy ihaj-csuhaj.

Sokkal várósabb mint Lucian volt, meg szerintem többen is fogják megvenni.

Nem azt mondom, hogy Lucian nem jó, de inkább olyan, hogy na legyen már ebben a játékban is egy dupla pisztolyos karakter.

---
http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2340:pbe-frissites-9-26-itt-jon-jinx&catid=55&Itemid=258

Családi viszony úgy néz ki nem teljesen felhőtlen.
Vi a Fat Hand. Pojén

---
http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2341:pbe-frissites-9-27-jinx-e-kepessege-frissitve&catid=55&Itemid=258

Az E-je változott, gondolom ez a nerf.

Ugye a klónok összetéveszthették az ellenfelet, főleg egy kicsi a rakás esetében.

----

Mintha a pecccsel egy kicsit mintha jobban futna.

Vannak érdekes dolgok.
Bekerült a Garen vizsual up
Katarina ultija táposabb, de tovább tart tart a hajigálás.
Tornyoknál lehet item. (érdekes lehet, főleg, ha esetleg egy sunfire van nála)


« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 19:57:17 írta Shiro » Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2493 Dátum: 13 okt 01, 20:41:18 »

Na, Jinx E-je nem nerf. A nevéből is látható (flamechoppers) hogy valami lángolós dolog volt az alapötlet, csak valami miatt (időhiány stb.) kellet így bemutatni.
És a tornyoknak nincs itemjük, csak itemként vannak kirajzolva a tulajdonságai, pl. szuper lövedék 30% armorpen. Eddig is volt csak most ki is írja. Mosolyog

Und Passive, löhöt.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2494 Dátum: 13 okt 01, 20:51:35 »

Kipróbáltam ma Syndrat. Eléggé nehéz karakter, kicsit feedeltem is. Nem is nagyon tetszik, szerintem maradok oriannánál, az legalább könnyű Nevet Aramon játszottam Zyra-val is, az  se igazán tetszik. Ezt a 2 karaktert szerintem nem fogom megvenni. Viszont aramon kipróbáltam morganat. Eléggé erős, jó sokat öltem vele. Tetszik, majd normálban is kipróbálom Nevet

Tristanát is kaptam aramban, szerencsémre. 40/20/20 lett a statom végül. Még egy kellett volna legalább, hogy új rekordom legyen >.<
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2495 Dátum: 13 okt 01, 20:55:36 »

Mi az hogy nehéz, az egyik legpoénabb karakter.

Mennem kéne vele egyet...

Mennyi Syndrás emberkét látni mostanság?

----

Kipróbáltam,mi van ha Ashenek frosztolós itemeket veszek.


Iceborn Gauntlet
Frozen Hearth
Frozen Mallet
plusz Ashe Q

Olyan szlow efffektetprodukáltam, hogy ihaj

Továbbá egy Muramanával és Vérszopóval kiegészítve, még a dps-em se volt rosz.

Szerintem supportként egész jó,folyamatosan CC-zni lehet vele az ellenfelet.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 00:06:32 írta Shiro » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2496 Dátum: 13 okt 02, 05:30:07 »

Engem 3 napja nem enged fel West-re, de mondjuk Eastre se; azt írja server error. Próbáltam rákattintani a linkjeire de semmi értelmeset nem szűrtem le a forumokból. Valami ötlet?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2497 Dátum: 13 okt 02, 07:28:51 »

Újra telepítés. esetleg kérdezd meg lol hungary-n.

ui: vagy lehet valami karbantartás volt,mert nekem most frissített a kliens.

Baz volt 3500-am, megvettem Akalit és azt írta, hogy van -2900 influenzám  Hmm?
Kliens restart után már a helyes értéket mutatta. (Hitelre mi?)


Ha supportnak viszem Ashet, akkor melyik itemet áldoznátok fel a ward slotnak?

Muramana
Iceborn Gauntlet
Frozen Hearth
Frozen Mallet
Vérszopó
Spuri cipő

Summoner spellek Flash, és Ghost

A három lassító tárgy, az kell, hiszen az adja a lényegét.

Muramana: leginkább ennek köszönhető, hogy folyamatosan bekapcsolva lehet a Q.és nem igen kell spórolni a manával.

Vérszopó: Nem árt a Life steal

Cipő: A gyors futás esetenként megoldva spellekből, de úgy meg ugye én leszek az ágyútöltelék, ha mindenki menekül.






 
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 10:26:59 írta Shiro » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2498 Dátum: 13 okt 02, 16:39:06 »

Hát ashet nem érdemes supportnak vinni, inkább válaszd sorakát, zyrát, vagy esetleg morganát, ők most freek.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2499 Dátum: 13 okt 02, 16:46:09 »

Ma volt egy gyönyörű ashe-es megmozdulásom. egy srácot kergettek ketten szoros helyzet volt. De gyorsan odaultiztam egyet és így meg tudott lógni Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2500 Dátum: 13 okt 02, 17:27:43 »

dehunter:
Örliben tényleg nem ér annyit, mint egy csákjázós sztunolós híler, viszont az hogy mid és lét gémben úgy agyon szlovolod az ellenfél csapatát, hogy mozogni is alig bírnak és ennek nincs szinte semmiféle CD követelménye, ráadásul mellé még elég szép sebzés is tárul azért elég jó kis dolog.

Máskülönben meg egy vaksi szalámis meccsen jóféle az ilyen, akárcsak az Akali tank.


Ashe ultivalmár kezdem gyakorolni a távoli lövést, és egyre gyakrabban találok el valakit.
...igaz legtöbbször nem azt akit kéne.

Ashe Q-ja csak mozgást lassít, vagy attack speedet is?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:29:52 írta Shiro » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2501 Dátum: 13 okt 02, 17:34:10 »

Ahogy olvastam, és kipróbáltam csak a mozgást lassítja, az Attack speedet nem.

Ne szomorkodj, lényeg hogy eltalálsz valakit, legalább. >_<
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:34:51 írta Minagi » Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2502 Dátum: 13 okt 02, 17:44:31 »

Ezek szerint szupercsilalgharcos szinten az üssük vágjuk egymást ki murdel meg előbb helyzetekben tökre felesleges? smirksweat
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2503 Dátum: 13 okt 02, 18:23:35 »

Igazából nem, szerintem, elég hasznos, mert a társaidat nehezebben érik el, ha le vannak lassítva. Nevet Mivel alapvetően ranged dps ezért neki távolról jó, így az ütjük vágjuk egymást, mikor pl egy közel harcos akar ütni-vágni, elég jó ha letudod lassítani, hátrálsz és szét lövöd az agyát.
Mint a WoWban a Hunter, neki is volt egy ilyen hasonló skillje, ha jól emlékszem.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2504 Dátum: 13 okt 03, 10:28:48 »

Igazából Ashe ellen ha visznek egy cleanse-t az összes adc-től kikap azonos builden Nevet

Azért nagyon jó mégis mert teamfightban az egyik leghasznosabb adc. Területi slow, stun és tud kite-olni. Nem mellesleg az E is nagyon jó Baron check-eknél.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 13:30:47 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!