24 jún 14, 00:14:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787986 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2460 Dátum: 13 szep 27, 16:45:59 »

Szerintem kicsit sok mindent pakoltak bele.
Lassítás,láthatóság, felderités , területi sebzés és növekvő attack speed , távolsági ulti ami tankok ellen jó meg az E je mit csináln stun? ikszdé
A legtöbb adc örül ha ezek közül van nekik 1-3.

Nah én elösször megvárom majd a véleményeteket aztán lehet nálam is felkerül a megvételre jelöltek közé
Naplózva



dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2461 Dátum: 13 szep 27, 18:00:20 »

Runnan+q op  Nevet
De ez egyértelműen agyon lesz nerfelve, mint ahogyan eddig is láthattuk, mikor kijön majd rendes játékba, op lesz, és veszi meg mindenki rp ért, majd utána lenerfelik mikor elég pénz folyt be belőle

Egyébként ideje  lenne már kiadni egy újabb assassin karaktert, hiányolom a ninjákat  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 18:00:51 írta dehunter » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2462 Dátum: 13 szep 27, 19:31:09 »

Szupercsillagharcos Ashe egyszerűen építhetetlen, ha elég jól játszok és sikerül killeket szereznem a játék elején, akkor tuti nem lesz 50 perces a mecs.
Át kellene gondolnom az item sorrendet.

Szerintetek mi ad nagyobb győzelmi esélyt egy üssük lőjük egymást ki hal meg előbb féle párbajban?

Sárga Cipő, Vérszopó Infy, vagy Sárga Cipő, Vérszopó, Vérszopó?

Ugyan ezek kibővítve egy fantommal

Sárga Cipő, Vérszopó Infy,, Fantom vagy Sárga Cipő, Vérszopó, Vérszopó, Fantom?
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2463 Dátum: 13 szep 27, 19:42:32 »

A dupla véres jól tölti vissza az életedet ,ha infinity lenne az egyik az alap sebzésed hasonló lenne (vagy ugyan annyi) ,de feleanníit gyógyulsz ,cserébe minden 4 hited critel.
SZóval melyik ér többet 2 alap hitnyi gyógyítás vagy egy critnyi gyógyítás ( amiből le kell vonni az alap gyógyítás értékét ott szóval 250%-100=150% nyi).
ha matematikailag nézzük akkor
2 vér = 2*4*X =8X gyógyítás
1vér+1inf= 1*3+1*1*2,5= 5,5X

Nos mivel a sárgaföldig leegyszerűsítettem a matematikai képletet ilyen harcokhoz én inkább 2 vérrel mennék, persze ez csak számítgatás volt ,semmi alapja nincs (de tény még az is ,hogy a vérszopó stack jét nem veszi figyelembe szóval ,izé...)

Ha nem ilyen "nah ki gebed meg elöbb" játékot játszunk hanem a normal pokeot akkor inf+vér ,mert jó az a krit (pláne ashe passzívja mellé).

Én általában úgy szoktam buildeli ,hogy az adc ket ,hogy elsőre egy damages item , aztán attack sped csuka + valami attack speedes cucc ,aztán még egyszer ezt ,és a végére meg azt ami jobban kell sebzés vagy speed.(vagy valami specifikust)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 19:45:13 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2464 Dátum: 13 szep 27, 21:33:07 »

Úgy néz ki elég franko ez a két vérszopós dolog. Egyébként még annyit fel lehetne hozni érvnek, hogy olcsóbb.
Ashevel 4 győzelem egymás után, hát ilyen szerencsém is ritkán van.  ikszdé
Az utolsó az majdhogy nem halál nélküli lett volna, csak a Katarinánk szemét módin hagyott kifeküdni. (Ott állt mellettünk, megvárta még meghalok, majd akkor sumpo ulty kombó) Pojén

Na meg fun volt az eleje is. Boton 1v2 Rengar és Kha'zinczy ellen.

S az ötödik is megvan.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 22:53:24 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2465 Dátum: 13 szep 28, 10:42:19 »

Megvettem 3 karaktert egyik nap.
Shent, Jaxet, meg Morganat.

Shent azért vettem meg, mert rankedbe kb. kötelező darab, ha nem bannolják, meg kíváncsi voltam hogy tudom-e kezelni. Régebben már kipróbáltam, akkor rohadt béna voltam. Most topot simán lehoztam többször is, late gameban meg rohadtul tankos voltam. Full tankra építettem, volt 20 ölésem, amit kicsit sajnálok. ADC-nk gyakorlatilag nem is ment volna az ölésért, őszintén alig láttam teamfightban velünk. Midesünk bénázott akalival, nem tudta kezelni. A jungeles meg szintén tankosra buildelt, és vele ketten elosztottunk a killeket. Ez a Shen sokkal jobb így, hogy már tudom hogy miféle karakter, hogyan kell buildelni. Kezdek vele egy teamfightot, és könnyedén leöljük a nagy részüket, nálunk max 1 ember halt meg. Nem rossz karakter, végülis. Még úgy se, hogy már nerfelték rohadt sokszor.

Jax olcsó, és kedvet kaptam hozzá. Szintén kipróbáltam már régebben, de akkor csak feedeltem. Most meg tudom kezelni, vágom hogy mit hogyan kell. Kis feedet kaptam csak, aztán még is akkora sebzése van, hogy az ellenfél nem tud mit csinálni ellenem, + még picit tankosítottam is. Na azt a meccset kapásból megnyertük Nevet

Morganat még nem próbáltam ki, de majd valamikor kipróbálom. Az a bajom vele, hogy midre szokják vinni, de ott még csak egyetlen egy jó morganát láttam, az is valami platinás volt, de végül mégis én domináltam. A ketrece nagyon könnyedén kikerülhető, legalábbis nekem eddig könnyedén sikerült. De majd megnézem magamnak ezt a karaktert még.

Játszottam egyet lee sinnel, mert midet már választották, és konkrétan aláztam az ellenséget. Kaptam egy jó pár honort a meccs végén, olyan kombókat vonultattam fel. Az ellenséges sona megdicsért, mert az ultiját 3x is sikerült kikerülnöm perfekt flashel, és hátulról megölni. Imádom ezt a karaktert, nagyon nagy mobilitása van. Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2466 Dátum: 13 szep 28, 15:33:19 »

Újra megcsináltam (damage dealt Nyelvesít): http://postimg.org/image/5ik83tgbv/
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2467 Dátum: 13 szep 28, 16:06:44 »

Valaki reggel invitált ranked csapatba, ha inne volt valaki, akkor bocsi, de diklájnoltam, fura volt a név. Ha meg nem innen akkor fura nyelvet beszélő emberkék voltak.

Na meg megszakadt az Ashe győzelmi sorozatom.  Szomorú De az 5 egymás után így se rossz.

A summoner spellre hat a silence? Meg aszem van valami laggom a smart castot illetően, vagy lehet cak jobban kéne figyelnem, hogy hol az a kurzor?

Az elfídelt  Garen meg egyszerűen halála Katarinának. Mondom el shunpozok minionokon, hát persze, hogy silence alatt voltam.


Shyvanával mentem egy bozótost.
Summoner Spellek smite, meg az a gyors futás.

20:7:17 lett a végeredmény.

Shennel szedjük szét az Inhibitort, közben Ashe lő engem én meg magamban: mit akarsz, nem érdekelsz. Olyan kicsisebzése volt rajtam, hogyha rászaladtam volna W-vel, kb a dupláját töltöttem volna vissza.
 
Akali meg próbált a pocsolyájában bujdosni, csak hát az Ulty-W-Sunfire együtesen olyan területi perzselést adott, hogy szegény megfőtt a saját levében.

Lehet, hogy Jungelesként talkán még jobb is ez a build, hiszen mint említettem inkább csak sárkány formával érdemes harcolni, a jungeles meg gankel, tehát fel sztekkeled a fury-t, elviszel egy pirosat oszt repülhetsz is.

Na meg a smite miatt gyorsan lehet sárkányozni.

S a poénja a meccsnek az, hogy gyakorlatilag 4fps-eljátszottam le. Ami valljuk be a szörnyen kevés alatt van.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 28, 17:16:52 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2468 Dátum: 13 szep 28, 21:52:39 »

Én még mindig csodálom a képességeidet ,hogy ilyen körülmények között miket termelsz.
Amúgy Garen (legalábbis szerintem) ezért annyira veszélyes ha a midest nézzük. Ha gankol midre egyet (topról a Q jával semeddig nem tart lejönni) ,silenc és 2vs1 ben már lazán leszednek egy támadásképtelen ellenséget. (adc ellen is már láttam ezt a taktikát ,csak ott visszanyalt a fagyi ikszdé).


A következő kiszemelt champocska Jarvan lesz. Állítólag (én csak szemtanú voltam) kegyetlen jó jungler és topon is jól megállja a helyét.
Mivel még nem is használtam elég érdekes lesz (új hús !!) és kb csak annyit tudok róla ,hogy armor pendre kell építeni ,hogy tankosan is jól sebezzen, szóval black cleaver alap neki és ,hogy a resistet érdemes maw of marmoltiussal megoldani.
Gondolom ez mellé jön valami armoros cucc (én randuinra gondoltam ,ha CD is kell neki és miért ne kéne talán frozen heart ,de akkor ez mellé érdemes lenne egy warmog).

Ha valakinek megvan és van kész buildje megirhatná kiindulási alapnak.
Persze már én próbálgatok mindig az aktuális helyzethez igazodni ,de akkor is minid van 1-2 item ami fix egy buildben.
Úgy kicsit nehéz buildet csinálni ,hogy még nem használtam soha ezért csak a tapasztalataim alapján tippelgettem ikszdé
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2469 Dátum: 13 szep 28, 21:58:14 »

Haveromnak van Jarvanja, és bár nekem nincs, annyit tudok segíteni, amit láttam. Kegyetlen jó egy kari def és támadás szintjén is, az  ultija pedig hatalmas királyság, csak ugyebár flash-el el lehet pucolni, ami gáz. Szomorú
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2470 Dátum: 13 szep 29, 00:45:58 »

Vagy ha ADC vagy akkor kintről szétlövöd.

De hasonlóan vicces hangsúllyal mondja ki ultizás közben a Demacia szót, mint ahogy Garen megy. Komolyan nem is tudom hogy került Shyvana velük egy frakcióba. Pojén

Bírom a zéró csapatmunkát...

Jegesmaci az valami tank ugye?

Megy minden felé mint a mérgezett egér.

Yi elkezdi, hogy ő midel, aztán mindenki mopndja neki, hogy inkább Akali legyen a miden, nem dual mid. Egyedül maradtam boton

Szerencsére csak Udyr volt ott, tehát 1v1 szépen farmolgatam meg pókoltam.
Yi lejött botra megtolta elhúzott. Ez gyakorlatilag az adc halála, ha pusholásután a társa otthagyja a lént.
Rátetőzik, hogy közbe jött oda egy Teemo is.
(Ellenfél folyton azt rta a csetbe, hogy report Teemo. Á én nagy vígan gondoltam biztos afk volt és most jön lvl1-en, hehe instant kill,

Fenéket level hat
Bontják a tornyunkat

Szóval 1v2 Udyrt megöltem, de belehaltam.
Teemo meg később se lett volna nagy legény ellenem,csak az a sprint, low hp-val menekülni, aztán Yi vitte el.

A legveszélyesebb meg Rengar volt, van annak valami eltűnő képessége?

Ez csak nálam van így?
Ha rossz a csapatmunka, akkor ott az adc lesz az áldozati bárány, hogy a többiek elmenekülhessenek?


Egyszerűbb ábrázolni ezt a kiválló csapatmunkát, mintsem leírni.

E=Enemy A=Alli Én=Én(Ashe)
http://www.kepfeltoltes.hu/130929/teamwork_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ui:
Amúgy az AD Carry kevésbé kedvelt pozíció lett? Csak mert egyre gyakrabban látom, hogy úgy kezdjük, hogy nincs egyetlen adc-nk sem.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 00:53:01 írta Shiro » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2471 Dátum: 13 szep 29, 07:18:54 »

tudnátok mondani nekem Garenhez egy dmg buildet? én rühellek tanknak lenni, unalmas poszt.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2472 Dátum: 13 szep 29, 10:26:41 »

Ha valakinek megvan és van kész buildje megirhatná kiindulási alapnak.
Persze már én próbálgatok mindig az aktuális helyzethez igazodni ,de akkor is minid van 1-2 item ami fix egy buildben.
Úgy kicsit nehéz buildet csinálni ,hogy még nem használtam soha ezért csak a tapasztalataim alapján tippelgettem ikszdé

Nekem meg van Jarvan. Igen, jungelbe, meg topra is viszik. Haverral ha duo topot játszunk, akkor általában mindig nyerünk. Én sebzek, ő meg tankosít.

Én általában doran's shielddel kezdek, aztán elkezdek buildelni egy Frozen malletet, hogy legyen kis sebzése, de tankosodjon is. Közben veszek egy cipőt, attól függ, hogy hogyan van rá pénz visszamenetelkor. Utána bloodthistert szoktam venni, hogy legyen lifestealem, közben megveszem valamelyik tankos cipőt, vagy az ütési sebesség cipőt.
Utána én infinityt veszek, majd mehet egy ravenous hydra, meg egy blackcleaver.
Ez a sebzéses verzió. Általában ehhez hasonló builddel szoktam menni, és meglehetősen erős, és tankos is valamennyire.

Ha tankosra akarod építeni, akkor is megéri egy frozen mallettel kezdeni, utána valami tankos cipővel, blackcleaver, randuin, meg utána néhány helyzetfüggő cucc. Sajnos nagyon tankosra ritkán építem, ezért ahhoz nem nagyon van buildem.

Ha menekül egy ellenfél, akkor általában könnyedén elkapja. Lebök maga elé, odahúzza magát, ha kell flashel, és ultival bezárja. Topon egész jól tudja böködni az ellenfelet a szúrásával.
OP karakter szerintem, 3v3-ban meg eléggé alázza az ellenfeleket Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2473 Dátum: 13 szep 29, 10:38:24 »

tudnátok mondani nekem Garenhez egy dmg buildet? én rühellek tanknak lenni, unalmas poszt.

Garen tank, ha dmg re nyomod,  semmit nem ér, főleg mert % os sebzése van  Nevet

Amúgy meg a tank karikat érdemes tényleg tankra tolni, max 1damages itemet venni, de  a tank nem véletlenül tank  Nevet
Persze mint pl. aatrox, neki veszel hydrát+blade of the ruined kinget, utána nyomhatod tankosabbra, de ő nem full tank, vele úgy a legjobb, ha kezdeményezel, de az adc t kifocusálod  kacsint
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2474 Dátum: 13 szep 29, 11:38:06 »

tudnátok mondani nekem Garenhez egy dmg buildet? én rühellek tanknak lenni, unalmas poszt.

Garen AD.

Maszteriből kell neki a tankos, füleg az ani cc- miatt, emellé meg még egy Merkúr cipőés egy
Sunfire Cape

Ha iylen kombó demédzset akarsz akkor.

Infy
Infy
Trinity
Vérszopó

lvl18-on ez
350 sebzés
60% crc szerintem ez már jó esély
Spellbalde 700sebzés.


Rámász Q-val, ez ad spuritr, meg szájlenszet, meg kritelhet, és aktiválja  a spell bladet amit uzánna elnyomva auto attackal 1050-sebezCrit esetén 1575.

Aztán E-vel kispürgés ésjókis sebzés, amjdmegint egy spellbladesauto attack.


Mondjuk ezzel valami aszaszin féle lett, egyszerűen nagyon táp ez az új Trinity Egyzser láttam vele egy AD Lee Sint hát opévolt, mint mint Artúrnál a lukas csokoládé.

Valamint tényleg jobban megéri egy tankot tanknak építeni,

Ott van pl Garen vagy Shyvana, mindkettőnek van egy folytonos területi sebzése, amik úgymond alapból is elég erősek, de viszont az AD bónusz nem ad nekik akkora arányú bónusz sebzést, mint a defenzív itemek a védelméhez.


Egy példa
Tank vs ADC

Tank aki tanktalan.
2500 élet
0 def
100+300 ad
60% crc
250% crit damage
1 attack speed

ADC
2000 élet
0 def
250 ad
85% crc
250% crit damage
2 attack speed


A Tanktalan Tank DPS-e
A 60%-os crc miatt 5-böl 3 critel átlagosan. 2x400+3x400x2,5=3800 ez 5 sebzés ez 5 perc vissza osztva 5-tel 760 jön ki DPS-re

ADC- életének 38%-át sebzed le, vagyis 3 másodperc kell, hogy megöld.

85%-os Critesetén 20-ból 17 critelhet. 3x250+17x250x2,5=11 375
Visszaosztva 20-al 570-net sebzel egy lövéssel, de mivel 2 az attack speded, így 1140 a DPS-ed

A Tanktalan tank életérenéze 45%.os a DPS (Egy lövés 23%)


Tanktalan tank sebez... 38+00+38+00+38=114
ADC sebez................. 23+23+23+23+23=115

De mivel az ADC ranged, így van legalábbegy lövés előnye, ergo ADC nyer.


Ha viszont Tankos Tankal nézzül




ADC DPS-e

Tank aki tanktalan.
5000 élet
200 def
100 ad
1 attack speed

Egyszerű a szűmítás, a tank 100-at sebez, vagyis az ADC életének 10%-át 10 ütés vagyis 10 másodperc kell, hogy megölje.

Az ADCnek viszont
33%-ra csökken a DPS-e, ami 380 ami a tank életének csak 7,6%-ka ezért 13,5 másodperc kell neki  a megöléséhez.
A lövés előny miatt 13, de így is a Tank nyer.

Ez egy egyszerá számítás volt, így nem számítottam bele a spelleket,valamint azt hogy egy náhány tank CC-zik, valamint erületre sebez, továbbá, hogy a páncél az ellenfél támadó sebességét a sunfire területi sebzése.stb.



Továbbá még annyit egy Ahse Shyvana összehasonlításban, hogy Ashe oké szupercsilalgharcos Full Buildel, de gyakorlatilag kb minden nagy item majdhogynem duplázza a DPS-ét (legalább is az első 3-4)
Mondnhatjuk, hogy nála a Core az maga a full build, hiszen 5 itemel veszít, 6-tal meg nyer)

Shyvana Core-ja meg 3 item (Merkúr cipő, Sunfire, Gunblade) Ezzel már, akár még torony alá is óvatoskodhatsz, vagyis hamarabb leszel veszélyes.




« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 11:57:24 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!