24 okt 06, 17:07:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856756 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2400 Dátum: 13 szep 21, 11:28:29 »

Mondnám, hogy álljunk össze így fórumról, de ezzel a géppel nem szívesen rankedeznék, hisz a normált is handicappel tolom.

Tankok rémálma:

Itt várunk, gyün az ellenség odaugrok, felperzselem a csatateret, ti meg elintézitek őket, lett volna az ideális.
Ám a szokásos verzió:
Itt várunk, gyün az ellenség odaugrok, felperzselem a csatateret, ti meg hova szaladtatok?

Másik helyzet. Ott már jöttek a társaim, de sajna nem mind, valamint sárkány formám se volt, így hát elvesztettük ezt  a 4v5-öt.
Aztán amire azt mondtam, hogy ezen már a report se segít.
A Fioránk ott állt egy két bokorral arrébb, oszt miután meghalunk.
Fiora: i want otquadra.

Szóval... izé.


Másik jó dolog.
Hárman vannak topon, egy ellenfelet szapulni, én meg ott ragadok miden Teemoval,ugyanis ketten jönne kellene,és esedékes egy harmadik is.
Persze közbe boton már a második tornyot szapulják a minikék.

Ha itt hagyom és elmegyek lefarmolni botot, akkor Teemo meghal, s akkorén leszek a hibás.
Ha maradok, akkor
A, nincs farm
B, ha pedig egy sarival harcot kezdeményezek, akkor jó eséllyel elmenekülnek, esetleg meg is halok tornyuk alatt.

Annyi pozitívum, hogy ez a dzsungelkolbászolás Shyvannával messze jobban túlélhető, mint Ashevel
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2401 Dátum: 13 szep 21, 13:11:32 »

Én azt szeretem amikor a váróban vitatkozunk és a végén tök életképtelen felállással megyünk ki.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2402 Dátum: 13 szep 21, 17:48:46 »

Amit Shiro mondott, azzal egyet értek. Vagy 5x kaptam ki ma normal game-et hála az ilyen noob megmozdulásoknak. Hagy egyedül a sok állat. A várós dolog meg folyamatosan, ha idegenekkel tolod.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2403 Dátum: 13 szep 21, 19:13:31 »

Amikor a váróban ilyen sok a hülyegyerek, ki kell lépni Nevet Persze, ilyenkor neked kell várni, de inkább, mint hogy utána minimum 20 percet cseszekedjetek egy biztos, hogy vesztett játékkal. Ha pedig többször is előfordul egymás után ez az eset, jobb is, ha inkább pihenteti az ember a lol-t...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2404 Dátum: 13 szep 21, 20:52:17 »

Nem sokkal azután, hogy beírtam, játszogattam még, bezzeg utána már olyanokat kaptunk haveromékkal, amiket rendesen untunk, vagy 3-4 meccs sima nyerés egymás után Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2405 Dátum: 13 szep 22, 00:16:32 »

Még egy kis csiszolgatás, és megtaláltam az általam eddigi lehetséges legjobb Shyvanna "off" tank buildet.


defenzív itemek
Mercury stekkelődik valmi defes masterivel  a tena lédis lúdtalpbetétje. Lux dutyi skillje alig állított meg.
Surfire Sárkányok vagyunk perzselünk.
Banhsee Pajzsot ide
Randuin Lassuljatok ellenségeim.

offenzív itemek, amik sokkal inkább tankosítanak, mint hogy a támadóerőt növelnék.
Gunblade Jól jön az a kevés ad és ap, de az igazi értékét a spell vamp adja. Szóval mint említettem működik ez W-vel, az alap sebzésünk meg kap egy kis life stealt szóval szépen tovább bírjuk a strpát. Na meg lassító lövés.
Regeblade ez  iskis ad ap bónuszt ad, valamint sztekkelhető attack speedet, valamint ha 50% alá megy az életünk továbbnöveli az attack speedet a life stealt és a spell vampunkat. (36% spell vamp)

Szóval a gyógyításon alapul,aminek hatékonyságát, az ellenfelek száma növeli. Az alap támadásunk stackeli a W és az ulty idejét.
Ha az gyorsabb, tovább fenn tudjuk tartani őket.

Ha tovább aktív a W, tovább gyógyulunk, ha tovább aktív  a sárkány forma tovább van védelmi bónuszunk és területi sebzésünk.

Szóval jól kitalálták ezt a Riotosok.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 22, 00:20:38 írta Shiro » Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2406 Dátum: 13 szep 22, 07:50:51 »

Shiro, csak egy dolgot mondok...
Shyvannát 2-3 napja árazták le 4800-ra 6300-ról, szóval te is többletet fizettél érte (mint én anno wukongnál  smirksweat)
Egyébként jó buildnek tűnik, csak nekem úgy tűnik, hogy nagyon erőlteted Süsünének az ap-ad keveréket, mégha értelmesen is hangzik valahogy szerintem nem életképes...
De te tudod, nem sokat  (Így) Nevelte(d)(m) a Sárkány(t)(odat)
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2407 Dátum: 13 szep 22, 08:49:26 »

Szerintem kár ezen törni magunkat ,hogy esetleg kicsit drágábban vettünk meg egy champot.
Ha kell az embernek nem fog sokat gondolkozni ,hogy várjon e hónapokat hátha leárazzák vagy fizessen 1,5k val többet.
És inkább örüljünk az ilyeneknek ,én ebből arra következtetek ,hogy nem nagyon akarnak 6,3k nál drágább champokat csinálni.

Szerintem nincs semmi gond ha az ember hibrid off tankot épít, ww-t gyakran építem erre és kegyetlen mit tud művelni ,szóval én bár csak felületesen ismerem shyvanat ,de szerintem nem rossz a build.


Mégis valószínűleg nidalee lesz az első champom megvételre ,sajna lvl 10 alatt 6,3k összeszedése nem olyan könnyű (és nehéz kivárni ,hogy napi max 1 game) + imádok biztonságos távolságból potenciális gyilkológép lenni ikszdé
Most van kb 2,4k szóval még pár nap és meg lehet.
A pókkirálynő mindenféle képpen meg lesz véve ,bár én elsősorban jungleresnek gondoltam , zed is lehet hasonló posztra jut (öt gondoltam full ad junglernek).

Amúgy lassan kezdek annak a híve lenni ,hogy nem elöre meghatározott buildet követek mindig (tankosoknál szinte soha), hanem az ellenfél team buildjeit figyelve alakítom magamat.

topra offtank ad jayce ről mik a vélemények?
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2408 Dátum: 13 szep 22, 17:09:09 »

Nem olyan effektív. Inkább a damages változat az, amivel meg lehet nyerni egy játékot. Viszont ezzel nem válthatsz 90%ban át a melee formába, a rangedbe kell maradni, mert kiszednek. Jó midre és topra is.
dorans blade->manamune->cipő->brutalizer->last whisper->cdcipő->black cleaver->guardian angel->blade of the ruined king
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2409 Dátum: 13 szep 22, 20:08:31 »

Tehát akkor az ő személyében a csapat kap egy potenciálisan 2. adc -t ,akinek comboja ultra nagy range támadásokat tud produkálni (mármint nem ulti által).
Viszont ezek szerint a használhatósága jobb ha arra korlátozodik ha a jungleres full tankot épít (esetleg a support vállal be valami front harcos szerepet ,pl taric ), hogy ne legyen totál pappír a csapat.

A buildból egyértelműen látszik ,hogy elsősorban a Q_E poke olásra van kitalálva ,mondjuk az alap támadásai is szép sebzést érnek el.

Szerintem felkerül a megvételre szánt 16 közé ő is, már csak azért is ,mert legrosszabb esetben még botra is tud menni ,ha netalán az adc befuccsolna és mid fightban jó szolgálatot tehet az E je a csapatnak.

Köszönöm a választ
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2410 Dátum: 13 szep 22, 20:19:29 »

Én azért egy Warmogot még beraknál a buildbe mert túl papír így.
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2411 Dátum: 13 szep 22, 20:48:43 »

Jó eséllyel fogok kitalálni magamnak  valami buildet ,de elöbb majd ki kell tapasztalnom. Pont ezért mondtam ,hogy valami op tank mellé tudom így elképzelni ,mert így távoli rangenek op közelinek már más a kérdés ,mert nincs sok lifesteal és attack speedje.
Viszont ha tartjuk a távolságot és figyelünk a gankekre szerintem így is jó tud lenni és az adc vel együtt elég könnyen betolnák a lineket.

A Q ja tud critelni?
Ha igen akkor lehetne építeni egy olyan buildet ami kb nidalee Q ja lenne csak ad ból , bár kétlem ,hogy critelne ,mert akkor kb olyan gyakori lenne mint nidalee, de azért álmodozni szabad. (vagy nem?)

Csapat játékban lehetne a kettőt egyszerre szerepeltetni , top jayce mid nidalee mid fightra szerintem elég dangerous lenne már csak a közelünkbe is jönni. Mellé mondjuk egy aatrox junglernek ,hogy E vel lassítson és kész a dupla tiszta találat ami egy nem tankosnak kb halálos is lenne.  Ördögi
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2412 Dátum: 13 szep 22, 21:51:29 »

Garennek nézem megváltoztatták a menését, szóval már nem az a szétröhögöm magam rajta fajta.
Szóval már ki lehet vele próbálni egy játékot ikszdé
https://www.youtube.com/watch?v=ScUQDNcqVGI#t=31


« Utoljára szerkesztve: 13 szep 22, 22:42:38 írta Shiro » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2413 Dátum: 13 szep 22, 22:34:30 »

Azta! Ez de jól néz ki! Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2414 Dátum: 13 szep 22, 22:46:15 »

Na ja csak nálam még mindig az a hülye menése van, ennek ellenére 4:6:11 első próbára.

Oké low grafon tolom, de nem hinném hogy más animáció lenne. Vagy igen?

Rájöttem, hogy nekem jelenleg tankokal a legjobb ötlet játszani.

Ugyanis vagyok olyan hülye, hogy vérszemet kapjak,és bármikor beflesseljek torony alá.
Ez akkor poén Ashevel,a mikor lvl1-en már csak egy milliméter élete van az ellenfélnek, de a W-met van még három másodperc cd.
S valahogy sose tudom megállni, pedig hiába tudom, hogy a dolog adc-vel nem túl jó élet biztosítási alap.

Tank esetében meg akár le is ...od a tornyot. Igaz nem lvl1-en.

Az egyetlen problémám Garennel (leszámítva a járókáját). Az hogy a saját HP báromtól nem látom a minikékét.

Azt valahogy nem lehet megoldani,hogy a minikék HP bárja legyen felül, ne a csampiké?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!