24 okt 06, 17:08:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856760 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2385 Dátum: 13 szep 18, 20:53:24 »

Úgy érzem,kapni fogok valami report szerűt. Nyelvesít

Egyszer csak kipróbálom Brandet.
Kapok egy hibaüzenetet, Nem sikerült csatlakoznia szeróhoz, ha gebasz van a tűzfaladdal okoskodjál rajta.
Három újrapróbálkozás, sikertelen.
Hozzáadjuk a lolt a tűzfal kivételekhez.

Ugyan ez a hibaüzenet.

Aztán egyszer csak sikerült elindítani. Hossazs töltés után bejön a játék. Hú van 1300 aranyam vásároljunk,meg kérjünk bocsánatot a  csapattól. Jú diszkonekted dö lol vill exit náo... Há kékmacska.

Újabb sikeres betöltés után,most látom, hogy valami inaktivitás miatt lép ki, csak 800x600-on nem látszik a teljes szöveg.

Milyen  már? Nem tudsz csatlakozni, aztán sok próbálkozás után végre sikerül belépned, erre kapsz egy  ilyet: Bocsika inaktív voltál pápá.
 
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 21:02:53 írta Shiro » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2386 Dátum: 13 szep 18, 21:47:24 »

Igen, ez sajnos velem is előfordult már, hogy akaratom ellenére léptem ki, és amire visszamentem, addigra kivágtak, és semmit se tehettem ellene. Eddig még nem kaptam olyan hibaüzenetet, hogy kibannoltak volna, de haveromat ma sajnos igen egy kis ideig, de már neki is jó a játék. Azt nem lehet valahogy megnézni hogy kaptam-e reportot vagy ilyesmi?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2387 Dátum: 13 szep 18, 21:54:45 »

Elvileg ha belépsz a lolba,vagy játék után,már nem tudom...
De akkor fordult elő két alkalommal valamiféle figyelmeztetés.

Valami ilyesmi szöveggel. "Figyelmeztetésben részesülsz sértő szóhasználat miatt, de mi tudjuk hogy mindenkinek lehet rosz napja, kérünk máskor ne csináld." Vagy valami hasonló.

Brandon:
Szerencsére volt némi háttérinfóm a képességeivel kapcsolatban, de a játék sajna nem ment olyan jól, mint vártam.
Cassiopea elég szépen elbánt velem a kevés életem miatt. Ez úgy tűnik valami családi hagyomány.

A teamfightban meg sajna a fázis késés okozott gondot.

A buildnek a következőt gondoltam neki.

Boszi cipő
Szeráf
Rod of Ages (Ez a kettő szerintem elegendő manát biztosít, a gondtalan spellezéshez)
Kristálybot
Rabandon
Zhonya






« Utoljára szerkesztve: 13 szep 19, 00:02:52 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2388 Dátum: 13 szep 19, 15:20:13 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dms5X2dxTeA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dms5X2dxTeA</a>
Kinek lenne kedve eljönni Nevet ? Meggondolandó Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2389 Dátum: 13 szep 20, 00:20:24 »

Bár elmehetnék, de sajnos nem tudok. Kíváncsi leszek a döntő meccsekre mindenesetre. Nevet
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2390 Dátum: 13 szep 20, 20:17:11 »

Jézuskám, végre egyszer sikerült egy jó game vayneval , aramon 37:9:18 al végeztem és a végére valami szürnyű mit műveltem ikszdé
full buildes op master yi aki 2x pentázott 2-3 shot volt ikszdé a végén 1vs3 ban agyoncsaptam mindet és levertem nexust is ezzel a lendülettel.

Amúgy brand tényleg kegyetlen mit tud művelni ha kap egy normális buildet, botok ellen 1vs5 full hp mindekinél meglett a penta és kb 2 ért el hozzám. De menekülni szinte képtelenség vele.


Nézegettem pár videót a profik nyilatkozataiból. És nem egy ember mondott olyan számot ,hogy 3-400 gamet játszott a kedvencével , nem csodálkozok ,hogy olyan szinten tudják kezelni ,hogy minden itemnek tudják a hatását és pontosan el tudják dönteni ,hogy mikor mi kell neki legjobban.
Mester taníts :
http://www.youtube.com/watch?v=RrF22aWTJCM&feature=c4-overview-vl&list=PLbAFXJC0J5GYpibVXPyBbJ-4lxLVYVgxs
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2391 Dátum: 13 szep 20, 21:41:48 »

Nekem kb ha összességében van 400 meccsem.  ikszdé iyle

Shyvana. úgy néz ki még mindig jól megy.

"Új" (inkább átdolgozás) build tervet is kieszeltem neki.
AD fightrer
Nindzsa szandál hát, hogy ő... jó ez nekünk
Hidra - jé hogy ennek van aktívja, na már próbáljuk használni az ilyeneket is, na szóval meg az aloe vera sebzés.
Gunblade. - A W-vel működik a spell vamp, s sok ellenfél esetén elég jól healel, szóval azért mondhatni tankolhatunk vele.
Trinity - Ó az a spell blade.
Infy - csapjunk csak még nagyobbat.
Fantom - szaporázzuk azokat a pofonokat, és talpat, meg a crc-t.

Ashevel meg megvan a tökéletes build sorrend. dps hatékonyság alapján

cipő, 3 vörös, 1 kék
sárga cipő, kasza, infy, fantom, statikk, BF
sárga cipő, infy, fantom, statikk, vérszopó +1 szabadon választható: (vérszopó, suttogó, trinity, banshee, angyalka...stb)



Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2392 Dátum: 13 szep 20, 21:43:52 »

Ma haveromat beengedtem midre, had alázza a népet, szóval én mentem junglebe. Lee sint választottam, és a múltkori, enyhén bénázásom most nem ismétlődött meg. Valahogy most annyira ráéreztem a karakterre, hogy végül volt vagy 20 ölésem, mert simán leszedtem a menekülő ellenfeleket, wardokkal most reflexből könnyedén tudtam menekülni. Nagyon jókat játszottam most, szerintem majd többet is fogok még vele menni.

Egyébként játszottam ma még oriannával is, a játék végén általában olyan mint egy AP tristana. ADC életét simán leviszi ha használja az összes képességét, de még simán tud mást is csinálni utána. Azt is mondták rám hogy cheater vagyok, mert 5v1-ben megöltem 3-at, és majdnem sikerült elmenekülnöm Nevet Rohadt jól tudja böködni az ellenfeleket, meg nagyon jól tud menekülni.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2393 Dátum: 13 szep 20, 21:49:43 »

Shiro, csak annyit szeretnék, hogy Shyvanát ne akard dmg-re építeni. Alapvetően ő jungle-be való, és tanknak. Vehetsz rá olyan itemet, ami egyszerre tankos és még dmg-t is ad, de ő nem az a melee, aki ölésre van. Ha AD fighter-rel kívánsz játszani, arra inkább Vi, vagy Jayce mondjuk.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2394 Dátum: 13 szep 20, 23:08:59 »

S ehhez mit szólsz?

ad off tank

Nindzsa papucs
Sunfire Cape
Banshee
Gunblade
Hidra
Spirit Visage

így van
3500hp
230dmg
40magic damage persec
kb 200/200 armor/resist
56 hp regen p5

Ez tankhoz képest nincs túl sok élete, de ugye van neki 24%-os spell vampja, ez aktív W esetén minden közeli ellenfél után kb plusz 100 hp regen p5-nek felel meg
Ha  a sunfire cape aurájával is működik a spell vamp, akkor az további 50 hp regen p5.






Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2395 Dátum: 13 szep 20, 23:23:33 »

Megvettem Talon-t nagyon kellemes a játék vele. Elég papír szóval safe mod on csak úgy lehet túlélni de jópofa. Az ultija meg inkább menekülésre jó mint támadni. De aezen kívül okés kari nagyon
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2396 Dátum: 13 szep 20, 23:52:51 »

Na ezt már szeretem  Pirul Bár amilyen " mázlista " vagyok a promo meccseket bukni fogom mind xD



Cait adc , Kayle support , Udyr jungle  tehát ha nyerni akarok mindig mást kell játszanom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 23:54:22 írta Lew » Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2397 Dátum: 13 szep 21, 09:01:30 »

Shiro, ez már sokkal jobb, bár Gunblade helyett javasolnám mondjuk azt a kardot, amit a Hexdrinkerből építesz is (nem jut eszembe a neve xD). A Hydra helyett esetleg Zephyr, és így maradhat a Ninja Tabi folytonos cipővel, mivel nem kell a Tenacity-n aggódni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2398 Dátum: 13 szep 21, 10:06:30 »

A maw of marmoltiussal megfosztanád a regenerációtól?
Hiszen ép azért van ott gunblade, meg hogy több esély legyen elkapni egy üldözöttet.

A másik, hogy így túlcsordulna a resist az armorhoz képest. (190arm 250res)

De ha tena ladyt akarsz neki adni, akkor cseréljük a nindzsa cipőt egy merkúrra, a spiritet meg egy randuinra.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2399 Dátum: 13 szep 21, 10:36:43 »

Játszottam kettő rankedet. Az elsőben csak kicsit trollkodtak a csapattársaink, elveszítettük. AD tristanát kellett supportolnom, de ő random odaugrált az ellenség közé, aztán még rinyált, hogy miért nem adok neki pajzsot (oriannával voltam), egyébként adtam neki.

Következő meccsig nehéz volt eljutni, mert mindig trollokat kaptam már a karakter választáskor. Mindenki midre akart menni, mondom jól van, akkor döntsétek el, hogy ki szeretne oda menni. Gondoltam el tudják dönteni nyugisan, de valaki bedurcizott, és eldöntötte, hogy mindenáron trollkodni fog, cleanset, meg revivet vitt volna valamelyik karakternek, de végül hál isten valaki kilépett 1 másodpercnél. Következő meccsben megint a trollt kaptuk, megint kilépett valaki. Na, akkor már inkább kinyomtam 1 kicsit a keresőt, 2 perccel később újrakerestem, gondoltam addigra már nem lesz az a troll. Nem volt ott a következő csapat-összeállításban, viszont kaptunk egy másik trollt. Elhatározta, hogy ő topra akar menni, de annyira zavaros volt minden, hogy végül neki csak ADC maradt. Elkezdett trollkodni, hogy na most ő ADC nunuval megy, meg troll spellekkel, de végül hál isten átváltott végül Caitlynre, meg normális spellekre. Ezt a meccset nagyon könnyen megnyertük. Ahhoz képest, hogy mennyire trollkodni akart az elején, eléggé könnyen megnyertük, meg jól játszott. Én meg jól supportoltam Nevet

Viszont az azért elgondolkodtató, hogy 4-ből 4x rakott össze trollokkal. Így kéne eljutnom most bronz 2-ből  mondjuk goldig, hogy ne kapjak trollokat a csapatomba?! Kicsit kiábrándító Szomorú
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!