24 okt 07, 05:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857040 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2220 Dátum: 13 aug 29, 23:24:50 »

Katára nem szabad ad buildet venni  Ohh My God Az ap annyival jobb Nevet
Jungle maora: Hp-s jungeles item, mr-es cipő, ha a support nem vesz locketet, akkor locket, randuins, spirit visage, sunfire, guardian angel. Ezek közül válassz valamit. Maokaial nem sebezni fogsz, hanem megvédeni a társaidat, elkapni az ellenfeleket. Early gameben elég erős Nevet

Szerk: Akik most jó junglerek, azok: Evelynn, Jarvan, Elise, Zac, Nunu, Lee Sin, Nautilus, Nocturne, Master Yi, Udyr (Sejuani, Xin Zhao, Rengar, Vi, Nasus, Volibear)
Ezen az oldalon néhányhoz van videó is, igaz angol, de szerintem egy minimális nyelvtudással lehet érteni Mosolyog http://cloth5.com/foxdrops-solo-queue-jungle-tier-list-patch-3-10/
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 23:56:28 írta Keva » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2221 Dátum: 13 aug 30, 00:20:13 »

Shyvana jungle-t kihagytad! Nevet Vele aztán igazán lehet uralni a mapot, ha ügyes vagy. Játékaim nagy részét vele játszottam Nevet
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2222 Dátum: 13 aug 30, 00:30:10 »

Hát talán Nevet Bár ő egy különleges eset, nem hozhatod be mindig, mivel semmi cc-je (lefogás, stun, blind, stb) nincs, ezért a játék végén ebből elég nagy hátránya lehet a csapatnak. Ha mondjuk van egy ashe+zyrátok, akkor nyugodtan lehet őt is választani természetesen, még talán jobban is teljesít, mint az általam felsoroltak nagy része.  Mosolyog Ha nincs, akkor viszont a többi, cc-vel rendelkező jungler egy része lekörözi, mivel a csapatnak több dolgot biztosítanak. De teljesen igazad van, a zárójelben odaírhattam volna Aatrox-szal együtt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 00:32:30 írta Keva » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2223 Dátum: 13 aug 30, 00:32:37 »

Há de mé nem jó neki az AD?  Ohh My God Na jó akkor legközelebb csináljuk tankosra. Pojén Na jó ennek értelme nem lenne, de poén akkor is.

Ilyennel tankossággal már lehet trolkodni:
3700 hp      
250 armor
230 resist

40 magic dps
Kombóval 1000 sebzés
400 ignice

Oda teleportálsz, aztán néznek, hogy mi van nem tudnak megölni.

na intentől bármit lehet tankoltatni. Na csak na adjak ötleteket.


Gondoltam kipróbálom maonak a jungleres formáját ,hívom botról a társaimat ,hogy segítsenek farkasoknál
Farkasoknál? Buffos monszta még okés, de a farkas azért...

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 00:49:12 írta Shiro » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2224 Dátum: 13 aug 30, 02:03:27 »

Könnyebb a kezdés dzsungelben, ha először kiszedik Wratheket/kutyusokat (mivel ezek hamarabb spawnolnak), és utána mennek a buffhoz. De hogy a dzsungeles ne veszítsen sok hp-t, és gyorsabban tudjon haladni, ajánlott, ha az először szedett állatokba is beleütnek annyit, hogy a dzsungelesnek ne fájjon különösebben a találkozás.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2225 Dátum: 13 aug 30, 09:20:01 »

Nem vagyok jártas a junglizésben, de legtöbbször úgy szoktak menni hogy "smiteless" kék, majd egyből rohannak piroshoz, leölik smite-al, ha jól tudom ilyenkor már 3as szintűnek kellene lenniük. Majd a 2 buffal mennek gankelni, legtöbbször az ellenfél még csak lv1 vagy 2-es, szóval előnyben van a jungeles. Mosolyog Olyat is láttam hogy a kék csapat először a piros buffot szedi le, mert sztem topot könnyebb gankelni... bár én mindig kékkel kezdenék, igaz jungle az a szerep amit legkevésbé választanék. (csak ha az marad nekem) ^^
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2226 Dátum: 13 aug 30, 09:36:13 »

Jól mondta crazycat.
Bár a farkasok nem nehéz megölni ,de azért lvl 1 en szépen visznek az életből , és ha már a kék miatt odahivok 1-2 embert ,akkor egyszerűen és gyorsan leverjük nekem azokat is smite nélkül.
Utána még érdemes maonak az első pirosat is megennie (elötte mondjuk a varjak, amivel már lehet lvl 3 is megvan), hogy könnyebben junglerezzen az elején.
Első kör kék,farkas,varjak,piros gólem , ha valahol valakinek kell a gank vagy segítség akkor egyből megyek
Utána már a kéket a midesnek a pirosat meg az adc nek érdemes segítenie kiszedni. Közben folyamatosan leszedi a többit.

Mivel mao nem sebez szinte semmit egy champ ellen egyedül ezért érdemes a 2 jungler lejárót be wardolnia (igazából 3 van ,de ha a support jól wardol mindkettőt lewardolja a sárkány elött), viszont a topos azt feltétlen nekünk kell.


Maonak feltétlen kékkel kell kezdenie ,mivel a skilljei rendesen eszik a manat.


Szerk.:
Valami ilyesire gondoltam jungler buildnek:
-sprint cipő (alacrityivel , ha nagyon beszorulunk akkor homdguard)
-ancient golem szellem (ezt feltétlen meg kell venni, mert man reget adó item több nincs a buildbe és a passzívja is rendkívül hasznos)
-Attól függöen ,hogy jobban armor vagy resist kell randuin vagy visage ,ha supp nem épit akkor solari
-4.-et a 3. határozza meg.

Mivel maonak nincsen resist növekedése ezért arra nagyon kell figyelni (18 on az amor ja alapban 90), szóval én ide gondoltam 5. nek a banshee-t.
6. helyre egy guard angel-t gondoltam

Ezzel a buildel összesen lenne kb 4k HP, 210 armor, 180 resist alapban  és akkor még jön a master meg a rune.



Tényleg teljesen kiment a fejemből ,hogy nautilus is jó lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 11:37:08 írta Verbatimo » Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2227 Dátum: 13 aug 30, 11:34:29 »

A farkasok és a wraithek már 2:05-kor élednek, mert voltak olyanok, akik pl. ha a jungler a kékkel kezdett, a mides és a topos kiszedte együtt a wraitheket és így nagy előnnyel indultak az ellenfelükkel szemben.  Nyelvesít
Cipő enchantnak leginkább az összes karakterre csak a homeguard éri meg, annak a képessége a legjobb Nevet A solarit a jungleres item után minél hamarabb érdemes megépíteni, mert gankeknél az aktívja hatásos és minél hamarabb van meg, annál jobb. Ha jól álltok, akkor vehetsz még rá a végén egy iceborn gauntletet Nevet
Shiro: Ap-tank katarinát szoktak játszani, de top lanen Nyelvesít Kezdeni kell neki valamilyen hp-s cuccal, mint pl. sunfire. Aztán egy hp égetős maszk, rylai, utána abyssal/zhonya attól függően, hogy a másik csapatban milyen ellenfelek vannak. Utána pedig ahogy érzed. Ha még mindig kiszednek, akkor vegyél randuinst/warmogot/guardian angelt, ha viszont nem vagytok elég erősek, akkor nyugodtan fektess be egy rabadonba Nevet 
A buffokról meg annyi, hogy mindig azt a buffot szedi be a jungler először smite nélkül, amelyik közelebb van ahhoz a lanehez, ahol az adc+support van. Szóval ha lent kezdesz, akkor a pirossal éri meg kezdeni(ha az adc és supp botra megy), ha fent, akkor pedig a kékkel, mivel így nem kell smiteolnod a buffra, ami jóval megkönnyíti a következő buff beszedését.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2228 Dátum: 13 aug 30, 12:00:18 »

Már olyankor élednek? Nem is figyeltem, mostanság kiskarizok westen.

Amúgy ha már Maoval dzsungelezel, meg úgy bárkivel, szerintem ne vegyél sprint cipőt. A legtöbb dzsungeles tankos, így mikor megveszed a cipőt, ajánlott inkább megnézni az enemy team-et: ha sok a magic damage/CC akkor azt a cipőt kell meg venni, ha attack damage-ben durvák és ahhoz képest elhanyagolható a CC, akkor Ninja Tabi. Abból pedig homeguard, az a leghasznosabb tovább fejlesztés, és sprintelhetsz is, ha nagyon akarsz.
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2229 Dátum: 13 aug 30, 14:41:57 »

Nálam ez valami berögződésnek néz ki.
Amikor junglerbe akarok menni az Adc mindig afk , 9 meccsből 3 volt ilyen szóval azért ez már WTF??
Ahoz képest szerintem a 4:5 nem is annyira vészes.

Mao alapban tankosra húzza magát a jungelben, szóval neki nem kell a kill , mivel nem válik carryvé full builden sem, ebből következik akkor optimális a működésre ,ha a killt egyik csapattársának hadja.
Akkor mit csináljak ha nincs kinek hagyni?

Mert mondjuk egy evelynn hiába jungleres ,akkor is javarészt sebzésre épít ,így ha kap killt az csak használ neki.

Normálban majd megyek pár menetet evelynnel is junglerben. Elég fun képesség ,hogy azt amit minden assasin akar és legfeljebb egy kis ideig kap meg ,az evelynnek alapból megvan (igen a láthatatlanságra gondolok)

Ilyen junglerek gondoltam magamnak:
mao
evelynn
volibear
nautilus/udyr/

csak azért nem mindegy hogy milyen a team:
Ha van tank akkor mehet egy evelynn(vagy valami hasonló), ha nincs akkor az izmosabbak egyike.
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2230 Dátum: 13 aug 30, 15:03:49 »

Minél gyorsabban szerezz jungleres rúnákat: nagyba movespeedet vagy armort, pirosba attack speed, az ap alapúaknak ap, a sárgába armor, a kékbe mr/lvl. Olyan kétszer olyan könnyű lesz vele junglerezni Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2231 Dátum: 13 aug 30, 15:43:56 »

Már rájöttem ,hogy mindegy ,hogy junglerezek ,a noob csapat ellen nincs mit tenni.
Segítséget kérek jungle starthoz ,erre a gyökerek mind odajönnek és senki nem örködig ,de mire megértették hogy mit akarok már mindegy volt kaptam a nyakamba 5 fős ganket, onnan meg már vége is volt a gamenek, persze a noob én voltam mert "legyek jobb" , mondjuk megnézem azt a champot ami 1vs5 ben lvl1 en nyer.

Mire visszaértem junglebe meg a midesünk sikeren felfeedelte az ellenfelet ,onnantól meg esélyem semvolt junglebe mennyi ,mert folyton midet kellett védelenm.


Nah mindegy, megvan a 10 meccs, 4:6 lett melyel a bronz egybe kerültem , milyen ironikus ,hogy volibear's heroes a neve.

Adott divizionból hogy lehet lejjebb kerülni?
Mondjuk ha 0 pontom van és veszitek akkor automatán lejebb is kerültem, csak mert akkor irán bronz 2XD


Amúgy runákat tekintve szerintem röhej lenne ,3,7k ipt adni 5,4 ap ért , annál még a 7,8 magic pend is többet ér ,elég hamar. DE majd ha egyszer már nem tudom mire elverni nehezen összenyomorgatott pénzecském olyant is veszek.
A per lvl es mr még nem is rossz ,mindenhogyan tervbe volt véve ,de általában akkor veszek rúnát ha egyben megtudom venni ,azaz 1845 nél
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 15:58:56 írta Verbatimo » Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2232 Dátum: 13 aug 30, 16:11:56 »

Gyerekek! Mi a különbség top-mid-bot között? Mert nekem nem esett még le az 100. (bár lehet már le van írva de azért kérlek benneteket.)
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2233 Dátum: 13 aug 30, 16:23:04 »

Topra tankosabb karakterek mennek.
Midre általánosan mage ek mennek
Botra megy egy range és egy support .

Ez az alap felállás , de az assasinok gyakran jók miden.
Minden linene van pár nem odaillőnek látszó karakter (pl topra ap teemo)
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2234 Dátum: 13 aug 30, 16:25:28 »

Ha az mmr-ed kisebb, mint a bronz 1 szintje, akkor 0 pont utáni vesztésnél lejjebb dob. Ha nagyobb, akkor nem Nevet
/Aki nem tudja, hogy mi az az mmr leírtam pár oldallal arrébb Nevet/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!