24 okt 07, 07:25:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857091 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2205 Dátum: 13 aug 28, 23:13:15 »

Maot csak 1 ok miatt féltem jungletől, ha netalán összefut a junglben valakivel 1vs1 ben kevés esélye lenne szerintem ,mivel a képességeire épít pl.: rengar ellen esélye sem lenne, talán egy bohócnál még esélye is lenne .
Viszont gankelni nagyon lehetne vele ,mivel nem elég ,hogy blindel ,de közben ott is termek egyből , ami lehetővé teszi a Q ami meg lelassítja az ellent , ha mégis elmenekülne az E vel még van egy kis esélye a killre.
Szerintetek megérne egy próbát ezek ellenére?



Ha az IP kell inkább akkor melyik mapon érdemes próbálkozni?
Csak ,mert én abban kevésbé látom a kihívást ,hogy rankeden szenvedjek. Értelmesebb célnak látom ,ha mondjuk meg akarom szerezni az összes hőst (csak ,hogy mennyire szadiíta vok ,ha jól számoltam ehhez per pillanat 440100+1500 ip kell ikszdé)
Nem poén ,hogy 837.720 Ip megszerzése után a jelenlegi állapotában az ip nem érne semmit?


Keva:
Azt hogy érted ,hogy rossz pontot?
Jah ,hogy van rankedben jó pont is? Wátdöfákk
A háttértudásomban sosem votlam biztos. Kb már használtam a champok felét ,láttam akcióban 90% át, azaz a képességekkel kb tisztában vagyok. Tárgyakat is már úgy ahogy ismerem , legalábbis annyira ,hogy fatális hibákat ne kövessek el  (gondolok én olyanra ,hogy HP tank , 4k+ Hp 25 armor , ne röhögj megcsinálták egyik nap ellenem blitzel , sivirel mentem beránja végig skillezi életem fele ment le kb utána meg lazán leszedtem 4-600 as sebzésekkel ikszdé )
Tárgyaknál még ott szoktam néha megkeveredni ,hogy melyiket hol lehet használni (pl aramon renszeresen keresem warmogot ... még mindig)

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 23:21:59 írta Verbatimo » Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2206 Dátum: 13 aug 28, 23:48:17 »

Próbáld ki a jungleres spellwamp itemet, könnyebb vele farmolni és olcsóbb is, ad 10% cooldownreductiont. Az eleisa's felesleges megvenni, nem éri meg az árát. Summoner spellekből pedig ghost és ignite vagy ghost és flash. A többi item nagyjából rendben van. Zhonya vagy Abyssal a rabadon helyett és úgy már rendben lesz Mosolyog

Verbatimo:
Hát nézzünk például először engem. Még előző szezonban, mikor nem voltak ezek a "divisionos" dolgok, az ezüst aljáról kezdtem, és körülbelül az ezüst liga 2. fokozatán sikerült befejeznem. Így következő szezonban, ugyan jobban játszottam, mint az ezüst játékosok nagy része, ott kellett folytatnom ahol előző szezonban abba hagytam. Ez még a jobbik eset. Ha bronzba leesel, mert még nincs akkora játéktapasztalatod, akkor egy kicsit nehézkesebb onnan kijutni  Gondolkozik , persze az sem lehetetlen. Most 214 játékkal platina 1ben csücsülök és próbálok bejutni gyémántba Nevet De például ha előző szezonban nem viszem le az mmr-emet*, akkor kezdhettem volna ezüst 1 helyett arany 2vel is, ami ugye nem kis különbség. Idővel így is meglett, de legalább 60 játék különbség volt az ára.
Mmr: A match making rata rövidítése, ami körülbelül annyit tesz, hogy olyan játékosokkal játszol, akiknek ez az érték hasonló a tiedhez. Minden ligának meg vannak az értékei, teszem azt ezüst 1nek 1400. Ha vesztesz, akkor ebből az értékből vonódik le pont, ha nyersz, akkor hozzáadódik. Ha ez az érték magasabb, mint amilyen ligában te vagy, akkor az azt jelenti, hogy magasabb ligába tartozol, és a rendszer több pontot fog adni egy győzelemért, mint vereségért. Ez fordítva is így van. Ha te ezüst 1ben vagy 99 ponttal, de az mmr-ed még nem érte el az arany szintjét, akkor addig kell játszanod, amíg el nem éri, máskülönben nem fog feljebb engedni a rendszer.
Ha valami kérdés van ehhez, akkor szívesen segítek ^^
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2207 Dátum: 13 aug 29, 05:59:34 »

Köszönöm az infókat.

Szóval ez az MMR lehet az oka ,hogy előző meccsem végén amikor kikaptam az enemy team tagjai 3 pontot kaptak?

Ezt az MMR pontot ,a ranked meccsek határozzák meg vagy a normál gamek is módosítják?
Ha a normál gamek is mérvadók akkor kinéz nekem egy bronze 4-5 szerintem így látatlanban,mivel szerintem normál játékban  nekem van a legrosszabb győzelmi arányom a fórumról.
Attól valahogy nem tartok ,hogy leesnék bronzba ,már az sem lenne rossz dolog ha bronzba egy jobb deveziont tudnék elcsípni , de sajna egy nap sok rankedet nem birok lejátszani valahogy sokkal több energiát elvisz , mint egy normáls vagy egy aram, ezért csináltam 2 nap alatt meg csak 5 db-t a promokból.
Esetleg ezt személyreszabottan meg lehet nézni ,hogy éppen mennyi vagy az a szám lesz az ami a lolkingen a nevünk alatt van ha megvoltak a promo meccsek?

Ha már kikerestem magam , tudnátok nekem egy ennél jobb top tank buildet mondani nekem maonak?
A CD annyira nem létfontosságú ,de többet ér mint az attack speed és az a 18 Ap nem jön rosszul(de ki lehetne birni nélküle)
http://www.lolking.net/summoner/eune/36957359#masteries
Az utolsó build az.
Jah én nem kiröhög(együttérez) a low győzelmi/vereség rátám miatt.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 09:34:57 írta Verbatimo » Naplózva



Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2208 Dátum: 13 aug 29, 09:47:10 »

Nem játszottam még szeintem Maokai-al, de az általános tank mastery-k alapján szerintem a következők szerint módosítsd a tiédet:

Defense:
-3 Preservance
-1 Safeguard
-1 Resistance
-3 Legendary Armor

Defense:
+1 Durability
+1 Veteran's scars
+2 Unyielding
+1 Block
+2 Tenacious

Offense:
+1 Arcane Knowledge
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2209 Dátum: 13 aug 29, 10:39:38 »

Köszönöm a tanácsot
Valahogy úgy gondoltad ,ahogy most van az utolsó?( kell egy kis idő ,hgy frissüljön)


Nézelődtem videók között és Maonak rettenetes nagy jungler szerepe van és amin meglepödtem ,hogy nem igazán Ap-s ebben a formában.
Jól sejtettem ,annyira nem lesz jó ,hogy 1vs1 be egy normál ellen nyerjen ,de gankelni nagyon lehet vele , és late gamben is jól szerepel.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 10:42:13 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2210 Dátum: 13 aug 29, 11:13:17 »

Játszottam megint párat leblancel, nagyon op eddig.

De lenne egy kérdésem. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért írja mindenki azt hogy "ap tristana useless late game"??

Leblancra még oké hogy beírják, mondjuk ő is nagyon op. Na de ap tristanára? Teamfightban akár 6x is tud ugrani, + ultizhat 20 másodpercenként, de nem értem hogy miért írja mindenki azt hogy használhatatlan O_o
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2211 Dátum: 13 aug 29, 12:56:22 »

AP Teemot ímádom, egyszerűen úgy intézi el Luciant, hogy az észre se veszi. Most nem a sunyi gombára gondolok, hanem a W-(spellblade azto attack)-Q-Auto attack-kombóra. (kb 2000 sebzés + a méreg  ikszdé)

Jegesmaci viszont baromi veszélyes rá, főleg ha van mellette egy Ahri is. Ahri elvileg kontereli, de 1v1-ben szerintem ő is simán lehozható.
Ami még veszélyes rá az Labanc, habár lehet hogy csak egy üldözési meggondolatlanság volt.

Draven viszonylag könnyen legyőzhető.

Poén. Draven Solo Baromozott, miközben mellette vigyorog a gombám. Nos gondolom mikor el akarta kapni pengéjét, belerohant és meghalt.  Pojén

Jah én nem kiröhög(együttérez) a low győzelmi/vereség rátám miatt.
  Kiröhög
de az enyém is van ilyen rossz:  Nyelvesít
http://www.lolking.net/summoner/eune/37848145#profile
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 13:11:21 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2212 Dátum: 13 aug 29, 13:10:50 »

Teemo egy eléggé erős karakter, AD-ban már senki nem használja szinte.Jól tud trollkodni. Top fails videókban viszont gyakran megölik amikor élő wardként ott áll a baronnál xD. Régen használtam párszor, de mostmár hanyagolom, mert nekem nem tűnt elég OP-nak az a shit-machine Nevet

Jah, Draven pengéje egy eléggé érdekes képesség, de nem nehéz elkapni.
Draven volt a 3.-4.-5.-6. karakter amit megvettem, már nem emlékszek. Anno nagyon OP volt, simán lehoztam vele a játékok egy részét, és jól lehet vele pentakillezni. Sokkal funabb vele játszani mint egy caitlynnel, de szerintem nerfelték, mert régebben OP volt, most meg már kevésbé. Néha játszok vele, csak úgy szórakozásból, és csak akkor OP ha tényleg rohadtul fel van feedelve, és béna az ellenség.

Egyébként Draven ultival rohadtul jól tudtam trükközni. Volt olyan, hogy ellőttem az ultimat boton, valakit megölt, de mielőtt visszajött volna, fel tp-ztem topra az egyik wardra, aztán a top lanen is ölt vkit, aztán addig hazateleportáltam, akkor meg a megint irányt váltott. Elképesztően rizikós, de nekem sokszor sikerült jól kihasználnom, teleportálással xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2213 Dátum: 13 aug 29, 14:10:34 »

Szóval ez az MMR lehet az oka ,hogy előző meccsem végén amikor kikaptam az enemy team tagjai 3 pontot kaptak?

Ezt az MMR pontot ,a ranked meccsek határozzák meg vagy a normál gamek is módosítják?
Attól valahogy nem tartok ,hogy leesnék bronzba ,már az sem lenne rossz dolog ha bronzba egy jobb deveziont tudnék elcsípni , de sajna egy nap sok rankedet nem birok lejátszani valahogy sokkal több energiát elvisz , mint egy normáls vagy egy aram, ezért csináltam 2 nap alatt meg csak 5 db-t a promokból.
Esetleg ezt személyreszabottan meg lehet nézni ,hogy éppen mennyi vagy az a szám lesz az ami a lolkingen a nevünk alatt van ha megvoltak a promo meccsek?

Ha már kikerestem magam , tudnátok nekem egy ennél jobb top tank buildet mondani nekem maonak?

Csak a ranked játékok módosítják, a normálnak nincs hatása rá.
A rankedet nem szabad erőltetni, csak akkor vágj bele, mikor úgy érzed, hogy van időd és energiád arra, hogy ha kell egyedül nyerj meg egy játékot. Én legalábbis ez alapján az elv alapján játszok és általában nem megyek egy nap egynél többet. A másik az, hogy csak addig játszok, ameddig nem vesztek. Ha vesztettem, akkor akár lehet, hogy miattam volt, ki tudja. Ilyenkor nem erőltetem tovább aznapra a rankedet Nevet
Az mmr-edet sajnos nem tudod megnézni, nem mutatja a rendszer. Talán ezen az oldalon mutatja, de itt sem minden játékosnak és itt is csak hozzávetőlegesen. Keresd ki magadat és ha szerencséd van kiírja. http://quickfind.kassad.in/profile/eun/Inzektor/
Masterykre pedig talán találsz valamit az enyéim közül, a nevek alapján szerintem el tudsz igazodni köztük, ha valami nem érthető, akkor pedig szólj. Maokait én nem vinném el topra, a jungelben sokkal erősebb és jobb.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2214 Dátum: 13 aug 29, 14:15:01 »

AP Tristana a későbbiekben azért válik használhatatlanná, mert... mert.
Ha rankedezel például, és egyre feljebb jutsz, egyszer csak rájön az ember, hogy keményen counter pickelnek, Tristana ellen pedig ez nem lehet nehéz, elvégre régi karakter, a legtöbb új biztos felülmúlja. Innentől kezdve csak el kell fojtani csírájában, hogy ne legyen killje, minionja, és használhatatlanná válik. Legalábbis én így gondolom.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2215 Dátum: 13 aug 29, 19:42:22 »

Megvan! Katarinát ezentúl AD-re fogom csinálni, sokkal jobban illik a stílusomhoz.  17:13:12 lett vele.

Poén a mikor nem tudod mi van egyvéegyben és csak azt látod, hogy nyertél.  ikszdé

Hidra
Vérszopó
Infy
Infy
Statikk
Boszi cipő.

Mai termés 6 játékból 4 győzelem. Habár az utolsó is majdnem meglett. (Lehet nem kellett volna Baromozni)

Pluszegyvínn

Egyik csapatárs furán nézett rám AD Katarina miatt.

Bírom amikor valaki elkezd noobozni, meg reportal fenyegetni mert a megszokottól ellentétes sebzést építesz egy karakternek.
Komolyan, mintha csak "egyféle" build létezne. Az csak tank lehet, az csak AP-lehet az csak... s  a társai

Tudo miért szeretek midelni.
Nem csak azért, mert 1v1, hanem könnyebb a farm is. Vagy legalább is nekem ott jobban megy.
Ritka, ha miden veszítek farmban. (A harc vagy a gank már más kérdés Nyelvesít)
 
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 21:18:56 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2216 Dátum: 13 aug 29, 21:52:49 »

Engem is megfertőzött a LoL. 1,5 napja játszok vele de vagy én vagyok jó vagy az ellenfeleim bénák (szerintem az utóbbi) mert, hogy megállíthatatlan vagyok Warwick-el az is biztos. Nevet

Az igaz, hogy még nem próbáltam ki rengeteg karaktert de még Kog'maw akivel viszonylag jól nyomom. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2217 Dátum: 13 aug 29, 22:24:25 »

Mindenki ,minden rankednél ahol maoval megyek ,le akar beszélni toprol mert oda nem jó.
Ebben az a poén ,hogy 3X mentem ennek ellenére topra és a védelmem alatt egyszer sem dölt a top torony és meg sem öltek ott. 7 rankedből 4x vittem maot és összesen 3x győztem (természetesen mindet maoval ikszdé)

Gondoltam kipróbálom maonak a jungleres formáját ,hívom botról a társaimat ,hogy segítsenek farkasoknál majd kéknél, ekkor veszem észre ,hogy Adc és a support is afk Hmm?
Ekkor felállásunk , top wukong, mid ahri ,én bot maoval , gondoltam ez legalább gyors és fájdalommentes lesz .
Ellenfeleim taric és draven ,hát igen a túlélési esélyem maoval ellenük kb nulla ,tetézi a bajokat ,hogy jungler kezdőitemjeim voltak azaz 0 mana pot.
Mindezek ellenére 10 percig tudtam tartani a linet,sőt még sebezni is tudtam dravent.
Ekkor soraka nagynehezen felkászálódott, rögtön mondom neki fast give me mana, a gyökerek gyönge erre mit választ első skillnek ,hát Q ,hogy rohadjak meg ,2. nak meg W ami szintén nem kell ,mert önlileltem magam és potim is volt még 2 darab.
Soraka alkotot melynek eredménye egy 4 fős gank volt a fejemre 0 manaval (elötte már 2 db 3 fős gankot kibakkeltem)

15 perc körül ashe is felmászott ,és szerencsére jól játszott ,azaz sehogy(0:0:1 e lett talán ,max 0:0:2)
A poén ,hogy meguntam botot és húztam gankelni ,ami relativ jól sikerürlt , eredményem 1:5:12 , de sikerült wukongot úgy felfeedelnem a gankekkel ,hogy lazán hozta a gamet (15:0 án állt mikor surrendent az enemy ikszdé )


I love mao , ez a gyökércsomó tényleg megállja a helyét szinte mindenhol.  bow


Nézelődtem maoval kapcsolatban és rettenetes mennyire jó jungler (ha diamond jungleben megállja a helyét ,akkor nálam is talán).
Lehet érdemes lenne megtanulnom pro mao junglet (olyanra gondolok ahol nem 3vs5 be kell szenvednem) és ő lehetne a mainem , egy jó jungler mindig lehozhatja a csapatának a gamet ,ha jól gankel.


Nézek még róla pár videót és "összelopom" a jungler buildet. Azt tudom ,hogy junglernek nem kell a kill sokkal többet ér ha a csapatát segíti feedelni és inkább ő maga haljon meg ha feltétlen kell valakinek.

Az fix ,hogy spirit of ancient golem és a speedees csuka alap neki.

Én személy szerint szívesen használnám rajta a thornmailt,banshit és egy warmogot is.


A skill sorrendje is másképpen alakul , azaz sima REWQ helyett a kövi lesz: 6 os levelig E kap 3 at többi 1-1, utána RQWE a sorrend.

Így már lvl 4-5 ön könnyen tudja bármelyik jungle mobot leverni (a nagyhúsikat leszámitva)

A teljes végeredmény ,egy elég durván tankos mao , aki W vel stunra Q val slowra és R el team defre játszik és folyamatosan keresi a gank lehetőségeket


Shiro:
Bár nem játszottam még katával ,de szerintem az a build elég ütős kis cuccos.
Amugy az infinity ára megnött? Valahogy nekem úgy rémlik ,hogy triniti volt a drágább.

Kata skilljei tudnak critelni?
Csak azért kérdem ,mert 70krited van ami nem rossz .
Olyan troll buildnek elmenne ,ha hidra helyett phantomot raknád be és 100crittel nyomatnád ikszdé
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2218 Dátum: 13 aug 29, 22:45:27 »

Hidrát kiszadni? Az adja az aloe vera sebzést az autó attackhoz.
Egyébként nem, nem működik a crit a skilleken. Ha működne akkor mindenki kritesre nyomná.

Kb ilyen buildek lennének

Infy
Infy
Infy
Vérszopó
Hidra
S akkor a lótusznak kb 3600-as bónusza lenne. S gondolom sok AD-s skill ezért is nem kap critical bónuszt.

Az AD crites Katarina lényege, hogy az auto attackodat aminek szimpla sebzése kb 800, kombinálod a kombódal.
--
Pont most mentem egyet Warwickel, és szörnyen teljesítettem. Valami 3:15:16-lett. De szerencsére nyertünk.
Elfelejtettem, hogy mi volt a buildem. Az közben eszembe jutott, csak a tárgy sorrendet rontottam el.
Valamint olyan 5-ös csapat a volt az ellenfélnek, hogy én nekem oda esélyem se volt bemenni.

Szép nap a mai 8 ból 6 győzelem. Lehet kéne egy rankedet is, csak félek egy kicsit tőle, mert ha sokat győzok, a kkor törvényszerű, hogy egy idő után sokat kell vesztenem.

Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2219 Dátum: 13 aug 29, 23:03:54 »

Milyen kár ,hogy nem kritel , igazán lehetne 100% crittel trollkodni ikszdé

Én ugy vettem észre ,hogy ww rettenetesen otthonérzi magát jungleben ,de msotanában egyre többször látom 2 féle bildel.
Az egyikben kevésbé helyt a védelemre ,de rettenetesen nagyot üt
A másik meg a kicsit tankos ,de azért valamennyi sebzéssel reldelkező változat.

Poén ,hogy ha az elöbbit csinálják és kap egy kis feedet könnyen lehozhatja a gamet egymaga.
Én személy szerint aramon imádom őt, mert ott nincs menekvés ha nagyon beindul (+ az E je szinte folyamatosan aktiv)



Ha tényleg pró akarok lenni jungleben 4 pro jungle champot kell beszereznem.
Ebből mao 1  mundora gondoltam még ,de a többire még tippem sincs.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!